FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.308.526
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ujedno hvala i moderatorima što natežu pimpache umjesto da te trajno banaju.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidjet cemo Valverdea protiv Liverpoola hoce li staviti Coutinha ili Dembelea.

S obzirom na prostor koji ostavljaju bekovi Liverpoola koji se dosta prikljucuju napadu nema dvojbe nego treba staviti Dembelea koji moze s lakocom probiti stranu protiv takve ekipe koja izade visoko.

Do sada je Valverde se donekle i prilagođavao protivnicima kao npr. Man Unt kad im je dao posjed jer je znao da iz njega ne mogu nista napraviti.

 

Liverpoolova obrana igra dotsa visoko ima kiksera Matipa.

Sredina ce biti vjerovatno trkacki nastrojena sa Fabinhom , Wijaldumom i Milnerom.

Naprijed standardni trojac , s tim da je Firminho mozda i upitan za nastup jer je imao neku laksu ozljedu.

 

Liverpool je opasan u tranziciji a to nekako treba anulirati s obzirom da ce Barca igrati visoko na Camp Nou.

 

Bekovi u obe strane ce biti kljucni jer obe ekipe rade na tome da ostave prazan prostor na krilu i da se bekovi ubace.

 

ALi na kraju mislim ipak da Barcelona pobjeduje na Camo Nou , Liverpool u 10 tekmi protiv TOP 5 ekipa Premier lige ima 5 pobjeda i 4 remija gdje nisu pokazali bog zna kakvu igru.

S obzirom na to da TOP 6 nikad nije bio losiji.

 

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Postoji realna mogućnost da sutra Valverde na Liverpul krene sa istim ili sličnim pristupom od prije par kola protiv Betisa, sa četiri vezna igrača - Buskec, Rakitić, Arthur, Vidal, gdje bi bekovi davali širinu u napadu. 

 

Ako ne na Nou Campu, onda vrlo moguće u uzvratnoj utakmici. 

 

Dosta pragmatičan ali i efikasan sistem.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jel istina da je Salah ozlijeđen ili su to samo medijski napisi?
8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Koja je zmija zvečarka ovaj Suarez 

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Šteta za onaj ne dosuđeni penal. Kakvo slavlje Suareza, ima da ga mrze u Liverpoolu i to jako. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Simpatična ova ekipa LP. Samo da nisu bezobrazno prljavi, bili bi najbolja ekipa na svijetu. Probat im zabit još jedan, da se smire.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Opasniji Liverpool, ali Sukiju je bila dovoljna jedna prava lopta... Odmah sad bih potpisao ovaj rezultat do kraja, samo da ne prime gol.

14 godina
offline
FC Barcelona

može link za stream, ne treba

Life is great
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 21:58 (bruno03).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jel ono bio penal

This time next year we'll be millionaires
8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi 🙌

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi 🙌 🙌

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

6 zlatna lopta loading

14 godina
offline
FC Barcelona

......600......

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Tako se pričalo i poslije PSG-a koji je ostvario još uvjerljiviju pobjedu na još uvjerljiviji način pa smo vidjeli šta se desilo. Jedan brzi pogodak Uniteda u uzvratu i eto panike, da je danas bio Liverpool umjesto Uniteda na terenu, ma zapravo samo napadački trojac, Barca bi se već nakon ove utakmice pozdravila sa polufinalom, a upravo ih L'pool čeka u daljnjoj fazi ( ako oboje prođu) , a ovakva igra protiv njih ne da neće funkcionirati nego će im se teže obiti o glavu nego protiv Rome... Ne znam, možda sam očekivao previše, možda sam umoran gledao utakmicu ali nisam vidio neku nadu, nadu da je baš ovo naša godina... Ali ono što me ipak drži optimističnim je taj Messi faktor koji je ipak nešto posebno, koji u trenutku rješava sve probleme. Možda ga je danas onaj faul malo usporio, naživcirao, u uzvratu će ga samo još više motivirati.

 

Sve u svemu, ovakva utakmica se više ne smije ponoviti do kraja LP.

 

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vidal je danas odigrao vrhunski!

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sva sreća na Vidalu da ga imamo.Odlična tekma danas.

Liverpool ko ekipa stavrno imaju 5 brzim igrača dok mi imamo 2.

 

Messi G.O.A.T. . Neću više ništa o njemu pisati.

 

Kakvi promašaji Dembelea.

U ovakvim utakmicama on ne smije igrati.

Prodao loptu na sredini . Promašio jednu odličnu i jednu stopostotnu šansu.

Stvarno pomalo gubim povjerenje sa njim da će ikad pokazati ono što je trebao.

Njegov igrački IQ je jako nizak.Ne bi me čudilo da ga prodaju.

 

Inače totalno ne realan rezultat.

Liverpool odigrao odlično , ali nisu imali sreće.

 

Nadam se da će Barca dovesti na ljeto na krilnu poziciju igrača tipa Salah ili Mane koji mogu istrčati kontru jer u ovakvim utakmicama to vrijedi trofeja LP.

 

Nije još ništa gotovo.Roma ih je pobjedila 3-0 a može to i Liverpool ako budu onako igrali.

U subotu odmorit sve igrače , i u utorak riješit stvar.

 

VBVC.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bas me zanima kakvi bi bili naslovi u medijima da je Pique onako dirao rukom i da nije sviran penal.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Sva sreća na Vidalu da ga imamo.Odlična tekma danas.

Liverpool ko ekipa stavrno imaju 5 brzim igrača dok mi imamo 2.

 

Messi G.O.A.T. . Neću više ništa o njemu pisati.

 

Kakvi promašaji Dembelea.

U ovakvim utakmicama on ne smije igrati.

Prodao loptu na sredini . Promašio jednu odličnu i jednu stopostotnu šansu.

Stvarno pomalo gubim povjerenje sa njim da će ikad pokazati ono što je trebao.

Njegov igrački IQ je jako nizak.Ne bi me čudilo da ga prodaju.

 

Inače totalno ne realan rezultat.

Liverpool odigrao odlično , ali nisu imali sreće.

 

Nadam se da će Barca dovesti na ljeto na krilnu poziciju igrača tipa Salah ili Mane koji mogu istrčati kontru jer u ovakvim utakmicama to vrijedi trofeja LP.

 

Nije još ništa gotovo.Roma ih je pobjedila 3-0 a može to i Liverpool ako budu onako igrali.

U subotu odmorit sve igrače , i u utorak riješit stvar.

 

VBVC.

 Upravo to. Za Dembelea i ja gubim vjeru da ce pokazat ono sto ima. 

Rezultat je odlican, ali uopce ne pokazuje stvarno stanje utakmice. Imali smo dosta srece, i naravno 

zasto trenerima ne mogu dati priznanje je upravo to. Losa igra, a izvlace nas individualci, Ter Stegen,

Messi i slicno. 

Neko ce reci rezltat se gleda,  pa igra nije toliko vazna. Ali mogli smo danas tako lako primiti par komada.

Imamo lijepu prednost, ali da, nista nije gotovo. 

 

Na kraju bioh dodao da Coutinho meni nikako ne lezi na tom krilnom mjestu i ja bi ga forsirao u vezi barrem

u ostalim utakmicama u prvenstvu, jer mislim da tamo najvise moze dat. Kvalitetan je igrac, alči nesto tu ne stima.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

GENIJALNI ERNESTO VALVERDE

 

 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

GENIJALNI ERNESTO VALVERDE

 

 

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

GENIJALNI ERNESTO VALVERDE

 

 

 Genijalni Messi. Valverde sa ovom pobjedom nema apsolutno ništa. Taktički nas ljudi ubili, nisu nam dali igrati nogomet.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Valverde osvetio našeg Guardiolu za prošlogodišnje tamburanje od Kloppa. 

 

Vrijedno svakog poštovanja.

 

Hvala ti Bože što nas vodi takav genijalac, fudbalski intelektualac.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Moj najveći strah u životu je da će se ovaj Kralj oprostiti od nogometa, a da ga nisam imao prilike uživo pogledati....

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Totalna dominacija.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Totalna dominacija.

 mislim da je to kriva statistika, jedino cega je on imao 9 jesu driblinzi

 

 u defanzivnim kategorijama je sve to daleko od 9

 

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi, hvala još jednom!! Ostali više manje na nivou (većina) osrednjih balvana. Zar je moguće da će ovaj Kutinjo stvarno biti najveća prevara? Dembeleov promašaj na kraju - neprocjenjiv i neobjašnjiv (s obzirom na visinu transfera i nedopustiv)? Nadam se  da će Messi stisnuti još malo, odnosno nadam se tripleti?

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Sva sreća na Vidalu da ga imamo.Odlična tekma danas.

Liverpool ko ekipa stavrno imaju 5 brzim igrača dok mi imamo 2.

 

Messi G.O.A.T. . Neću više ništa o njemu pisati.

 

Kakvi promašaji Dembelea.

U ovakvim utakmicama on ne smije igrati.

Prodao loptu na sredini . Promašio jednu odličnu i jednu stopostotnu šansu.

Stvarno pomalo gubim povjerenje sa njim da će ikad pokazati ono što je trebao.

Njegov igrački IQ je jako nizak.Ne bi me čudilo da ga prodaju.

 

Inače totalno ne realan rezultat.

Liverpool odigrao odlično , ali nisu imali sreće.

 

Nadam se da će Barca dovesti na ljeto na krilnu poziciju igrača tipa Salah ili Mane koji mogu istrčati kontru jer u ovakvim utakmicama to vrijedi trofeja LP.

 

Nije još ništa gotovo.Roma ih je pobjedila 3-0 a može to i Liverpool ako budu onako igrali.

U subotu odmorit sve igrače , i u utorak riješit stvar.

 

VBVC.

 Bas obrnuto, koliko god da je fulao te 2 sanse, opet je imao sansi u tih par minuta sto je igra, za razliku od KURCINJA koji je promasaj i to je to. jbg nije bio ni zagrijan itd.. Tek je usao... ali nema opravdanja, slazem se.. Ali jbt sta onda reci za Salaha i drustvo koji su fulali jos bolje prilike... Sad mozemo sa sigurnoscu reci da od Kurcinja nema leba.. gotov je

uglavnom Dembele umjesto kurcinja sljedecu, Roberto u vezi i dobit cemo dobar rez..

 

Buskets je odigrao katastrofa utakmicu, greske koje su mogle skupo kostati, ali jbg nece njega nikad mijenjati ili ostaviti na klupi

 

Cuj Roma od prosle god je druga prica, ipak je Roma klasa ispod i Barca je mislila da je to gotovo, tako su i igrali uzvrat.. i eto nesrece.. Sad se to nece dogoditi, ova sezona je Barcija i Messijeva

 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2019 13:42 (exer1234).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

GENIJALNI ERNESTO VALVERDE

 

 

 Genijalni Messi. Valverde sa ovom pobjedom nema apsolutno ništa. Taktički nas ljudi ubili, nisu nam dali igrati nogomet.

 Kako nema? nije ovo samo jedna pobjeda.. ove sezone se igra na rezultat i to je to sto nam donosi pobjede. a glavni za to je bas Valverde

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Previše oštrih komentara na račun Barce kod vas u porukama. Ne bih rekao da je Liverpool nešto previše nadigrao Barcu. Stvar je u tome da je L'pool imao negativan rezultat, a kako igra u gostima išli su za time da zabiju barem jedan. Imali su dobre šanse. Jedina donekle 100%-na je bila ona Milnera, ali i Ter Stegena se nešto pita. Ter Stegen po mom mišljenju najbolji golman svijeta uz Oblaka. Ali jedini problem igre koji sam pronašao je Coutinho-Dembele. Coutinha apsolutno nema na utakmici. I rekao bih kako Valverde ima glavobolju koga gurati na tu lijevu stranu, ali po meni Coutinho nije za tu poziciju. Ima tu kvalitete, ali Valverde treba dobro promisliti kako se postaviti za uzvrat. Iskreno bi gurnuo Dembele-a ili pak Coutinha u sredinu. 

Ali, vidim da se dosta ljudi nikako ne želi tome posvetiti. Vidal, čovjek je doveden za 18 mil €, na početku mi je bilo čudno vidjeti čovjeka u Barci, ali sinoć je bilo jasno zakaj je tu. Čovjek je borac, kod njega nema izgubljene lopte, on je u 90. minuti išao 100% na loptu samo kako ne bi dospjela u noge Lpoola i time otvorili priliku za kreiranje šanse. Arthur mi je odličan igrač, ali svaka čast Valverdeu na guranju Vidala. 

 

Barcini igrači imali su možda dosta nesigurnosti ili pak šlampavosti ako ćemo tako, ali Lpool nema završnicu. Fali im tih 10,15% da ono što žele u glavi sprovedu u djelo na terenu. Ne znaju zabiti gol, Barca zna i rezultat je 3-0. Sjećate se tekme protiv Reala u Madridu? Pa ni tamo Barca nije briljirala, ali opet je utrpala 3 komada. To je ta moćna Barca. Odvrtite filmove utakmica s jakim protivnicima, koliko zapravo Barca izgleda moćno govori činjenicu kako tada prima malo golova. U grupi 5 i onda u playoffu samo 1 gol! Značu zakljućno sa sinoćnjom tekmom Barca ima skor 12-1! 

Ovo je drugačija Barca, pametnija i pobjednička! Ne vjerujem u prolaz Engleza, zanemarite prošlogodišnji podvig Rome. Messi je glavni na terenu, mora svima koji ga podcjenjuju začepiti usta, a pritom u finalu pokazati De Jongu i De Lightu kako se igra. 

artuditu
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice