FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.506
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Slažem se za Coutinha, a i Dembelea.

Ipak ima više prostora za napredak.

 

Coutinho ce biti lud ako ostane.

Navijači mu zvižde ne odgovara mu stil igre.

 

Ma ove godine Barca uzima sve.Tako je Messi odlučio a ekipa je konačno na razini osim par igrača.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Samo da se ne zatvore u uzvratu, valjda su naučili nešto od prošle godine, a Lpool je daleko bolji od Rome, krenut će žestoko od prve sekunde. Treba tamo zabit 1 i priča je gotova, iako je rezultat velik na stranu Barce, po meni je još sve otvoreno, izmašili su se Englezi na Camp Nou, teško da će i doma imati toliko nesreće. 

Ali s ovakvim Messijem koji mi izgleda gladniji te LP nego ikad, nema zime za nas.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

kolumna na mozzart sport:

 

I tu dolazimo do još jednog bitnog šrafa u celoj priči, a to je trener Ernesto Valverde. Pisali smo još posle meča na Old Trafordu koliko je samo moćno vodio tu utakmicu (0:1 za Barselonu), da je nepravedno potcenjen trener i da je igra koju je stvorio idealna za Mesija. Nije trener koji pravi veliku buku, napravio je mir i spokoj u kom Mesiima sva prava ovoga sveta. Igra se po sistemu - “Čim dobiješ loptu, daj je Mesiju”. I to je legitimno. Imali su i drugi trenera Mesija, pa ga, čini se, nisu ovako dobro koristili.

9 godina
offline
FC Barcelona

Ja ne znam čega se vi bojite u uzvratu. Pa Liverpool je pao i u prvenstvu i to dosta. Ne bi se kladio da bi Liverpool bilo koju ekipu premiershipa dobio doma sa 3:0 a kamoli ne Barcu.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Ja ne znam čega se vi bojite u uzvratu. Pa Liverpool je pao i u prvenstvu i to dosta. Ne bi se kladio da bi Liverpool bilo koju ekipu premiershipa dobio doma sa 3:0 a kamoli ne Barcu.

 malo izmiljas, pa zadnju su dobili 1:5

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako Totenhem kojim slučajem prođe u finale, a postoji relativna mogućnost za to, to će biti dokaz svima onima koji veličaju Ligu prvaka kao jedino relevantno takmičenje, da to nije trofej koji određuje najboljeg na svijetu, i da je poprilično smiješno to tvrditi a minimizirati osvajače domaće lige i kupa. 

Totenhem je bio u grupi sa Barcelonom i jedva je prošao grupnu fazu, a to je uspio prvenstveno zahvaljujući Valverdeu i izvođenjem mnogo rezervnih igrača u zadnjoj utakmici na Nou Campu, a u domaćoj ligi se bore da zadrže mjesto koje im omogućuje takmičenje dogodine u Ligi prvaka.

 

Za najboljeg na svijetu se može samo uzeti tim koji osvoji tripletu, ili eventualno domaću ligu i ligu prvaka.  Samo titula Lige prvaka jednostavno nije dovoljna. 

 

To dugo tvrdim, i sama mogućnost da se to desi, da Totenhem osvoji Ligu prvaka, je potvrda. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Moram reći da mi je JAKO JAKO žao ljudi koji su bili spremili metke, čekajući da nas Liverpul pobijedi, da izrešetaju Valverdea, Roberta, Suareza, Buskeca i neke druge.

Suarez je maestralno načeo Liverpul, Roberto je igrao vrhunski i učestvovao u drugom golu genijalnim ubacivanjem i pasom sa Suareza koji je uz malo sreće mnogo dobrinio drugom golu. Buskec je još jednom pokazao svoju genijalnost, a Valverde vrhunski koncipirao igru za velike utakmice.

 

Neka im je Bog na pomoći.

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Strah od Lpoola postojala je kod svakog navijača, ponajviše jer je Barca u playoffu LP izbacila prosječne klubove Lyon i Man Utd, dok je Lpool svoju zadaću odradio preko Bayerna i Porta. Dobro, Porto je također u krugu prosječnih momčadi. No, opet ostaje taj dio kako se Barca nije u tim vremenim prije 1. tekme LP susrela sa adekvatnim protivnikom kao Lpool. Barca snaga također je proizašla iz zadnje provjere prije Lpoola u kojoj su osvojili prvenstvo, te im se samim time povećao apetit da na Nou Campu odrigrao odličnu tekmu i imaju pozitivan rezultat za uzvrat. Lpool se pak hrva za dva trofeja i tu je njihov problem. U jednome ganjaju bod viška za daleko kvalitetnijim Cityem dok ih u LP čeka Barca. I tu mislim da je Lpool propao jer se nemogu boriti na dva fronta i na kraju će izaći kao veliki gubitnik.

Lpool mora i hoće se baciti na nož, u gostima nemaju taj gol koji bi im olakšao stvari i sada im je cilj zabiti min 3 za produžetke ili pak 4 za prolaz u finale. Ali to znači da koliko moraju igrati fenomenalno u napadu i biti agresivni, a tu se naravno misli i na precizni isto tako im, obrana/veza mora odigrati najbolju utakmicu sezone. Do utorka nećemo ništa znati, ali Messi mi izgleda gladan tog trofeja. Da i 5. put podigne trofej LP, i da Barca juriša još jednom na tripletu. Tako da po meni sve ovisi o samome Messiju, koji sigurno neće mirno gledati kako Lpool kojim slučajem zabija golove i traži finale. Ako je Messi gladan, gladna je i Barca. Englezima ide u Europi odlično ove sezone, ali uništava ih taj Premiership, jer tu se moraju boriti za mjesta u veće ili manje natjecanje. Nikome ništa nije sigurno, a u svakoj tekmi moraju ići 110%, tako da padaju i fizički i mentalno. 

artuditu
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Strah od Lpoola postojala je kod svakog navijača, ponajviše jer je Barca u playoffu LP izbacila prosječne klubove Lyon i Man Utd, dok je Lpool svoju zadaću odradio preko Bayerna i Porta. Dobro, Porto je također u krugu prosječnih momčadi. No, opet ostaje taj dio kako se Barca nije u tim vremenim prije 1. tekme LP susrela sa adekvatnim protivnikom kao Lpool. Barca snaga također je proizašla iz zadnje provjere prije Lpoola u kojoj su osvojili prvenstvo, te im se samim time povećao apetit da na Nou Campu odrigrao odličnu tekmu i imaju pozitivan rezultat za uzvrat. Lpool se pak hrva za dva trofeja i tu je njihov problem. U jednome ganjaju bod viška za daleko kvalitetnijim Cityem dok ih u LP čeka Barca. I tu mislim da je Lpool propao jer se nemogu boriti na dva fronta i na kraju će izaći kao veliki gubitnik.

Lpool mora i hoće se baciti na nož, u gostima nemaju taj gol koji bi im olakšao stvari i sada im je cilj zabiti min 3 za produžetke ili pak 4 za prolaz u finale. Ali to znači da koliko moraju igrati fenomenalno u napadu i biti agresivni, a tu se naravno misli i na precizni isto tako im, obrana/veza mora odigrati najbolju utakmicu sezone. Do utorka nećemo ništa znati, ali Messi mi izgleda gladan tog trofeja. Da i 5. put podigne trofej LP, i da Barca juriša još jednom na tripletu. Tako da po meni sve ovisi o samome Messiju, koji sigurno neće mirno gledati kako Lpool kojim slučajem zabija golove i traži finale. Ako je Messi gladan, gladna je i Barca. Englezima ide u Europi odlično ove sezone, ali uništava ih taj Premiership, jer tu se moraju boriti za mjesta u veće ili manje natjecanje. Nikome ništa nije sigurno, a u svakoj tekmi moraju ići 110%, tako da padaju i fizički i mentalno. 

 Srećom neću gledati tu uzvratnu utakmicu, jer ću biti u avionu na letu za Barcelonu. I rezultat ću saznati tek kad sletim u Barcelonu. Očekujem žestoku utakmicu, a srce mi previše lupa tokom takvih utakmica. :D :D :D

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Još jedan info, koji me jako frustrira. Od strane navijača Lpoola pokrenuta je online peticija da se Messija suspendira za uzvrat zbog prekršaja na Fabinhu koji je prethodio drugom golu Barce. Ovdje se spominje udarac šakom u lice Fabinha. Fabinho je igrao jaku grubo protiv Barce i po principu Ramosa njegovo postavljanje bilo je u smislu "želim te ozlijediti, ali radim to tako da izgleda spontano". Sjetite se faula kod aut linije u 1. pol. Ne znam da li je bio Milner ili Fabinho. 2 Lpoolovca vs Messi. Jedan od njih izbija loptu u aut, lopte je van terena i drugi igrač ni pod koju cijenu ne može do nje, ali on i dalje ide svom težinom prema Messiju i ramenom ga odbacuje van terena. Mislim da je to onaj trenutak kada se nasmijao kamerama. Bez obzira na sve, način na koji je to napravio je za mene crveni. Em zato jer ni nije blizu lopte, em je toliko brutalno izgledalo da me čudi da se maleni vanzemaljac nije potrgao. I na takve stvari sudac daje samo opomenu, žalosno! 

artuditu
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako Barcelona prodaje Coutinha , i na kraju ga proda , koga bi ste doveli kao njegovu zamjenu u slučaju da ne mogu dovesti Griezmanna?

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ako Barcelona prodaje Coutinha , i na kraju ga proda , koga bi ste doveli kao njegovu zamjenu u slučaju da ne mogu dovesti Griezmanna?

 

 

Utvaram si da je netko “tko je pod svaku CIJENU” žarko želio Coutinha u redovima, sada vidno razočaran ukupnim stanjem na terenu ?! 

No, uvjeren sam da je NAJRAZOČARANIJI sam Coutinho sam, obzirom su mu sigurno obećavana brda i doline da dođe, ali na kraju frulica! 

Tko će ga i za koliko otkupiti, nemam blagog pojma, ali da se vrati mukte u FC Liverpool, tu bi ponovno postao onaj stari, na suprotnoj strani od Salaha! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

Coutinho je vjerojatno doveden kao buduća kakva takva zamjena za Messija, ali pitanje je kad će uopće Messi u penziju. Uglavnom prevladava mišljenje da će Ronaldo trajati dulje od Messija na vrhunskoj razini, ali ne bih se baš kladio u to. Messi komotno može igrati još 3-4 godine na ovom nivou ako će ga treneri i dalje rasterećivati obrambenih zadataka i podrediti igru cijele momčadi njemu. I naravno ako će on sam imati motivaciju za to. Jer koliko god izgubio na brzini i probojnosti zadnjih godina, toliko je sad opasniji za protivnika čim primi loptu na 30-40ak metara od gola. Hoćeš pasom, udarcem, iznuđivanjem prekršaja. Koliko god se Ronaldo uspio prilagoditi i promijeniti svoje igračke navike da bi i dalje ostao na vrhu, isto to je uspio i Messi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da je Arturo Vidal izbacio Arhura iz pocetne postave. Bolje pojacanje za 18mil eura nismo mogli dobiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 19:05 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...

Coutinho je vjerojatno doveden kao buduća kakva takva zamjena za Messija, ali pitanje je kad će uopće Messi u penziju. 

 Nedavno sam procitao intervju sa Bartomeuom koji je rekao da je on doveo Coutinha kao zamjenu za Iniestu. Ocito je da Coutinho ne moze igrati na krilu i da njegova igra ne dolazi do izrazaja, zato je tu doveden Dembele da zamjeni Neymara.

VISCA BARCA
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Moram reći da mi je JAKO JAKO žao ljudi koji su bili spremili metke, čekajući da nas Liverpul pobijedi, da izrešetaju Valverdea, Roberta, Suareza, Buskeca i neke druge.

Suarez je maestralno načeo Liverpul, Roberto je igrao vrhunski i učestvovao u drugom golu genijalnim ubacivanjem i pasom sa Suareza koji je uz malo sreće mnogo dobrinio drugom golu. Buskec je još jednom pokazao svoju genijalnost, a Valverde vrhunski koncipirao igru za velike utakmice.

 

Neka im je Bog na pomoći.

Ma nema tu frke, daje Bog i tamo koji gol! 

9 godina
offline
FC Barcelona

Barca večeras igra utakmicu sezone bez 9 ključnih prvotimaca. Večeras će se vidjeti "moć" ili slabost jednog Valverdea.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Das 120mil eura za igraca koji je stalno ozljedjen. Dobro su nas sjebali ljudi iz Borussije...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Cou na klupi?! WTF?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Puig, Alena i Wague imaju ogroman potencijal. Nadam se da ce ih poslati na posudbu u neki prvoligaski klub. Malcomu treba vise utakmica u nogama, vidi se da je znalac svaki puta kada primi loptu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Kaj su vas sjebali?Ti si član Barcelone?igraš za njih ili si u upravi kluba?
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Igra bez glave, tj niđe veze. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Ne znam gdje su oni (da ne tražim svoje postove od početka Dembelove karijere u Barci) da mi čestitaju kako su obećali kada sam govorio da Dembele je totalni promašaj, bez obzira na današnju ozljedu. Rečeno mi je da se strpim do kraja sezone, moram li čekati još 2 kola? Ok, strpljen spašen.

 

Coutinho također promašaj, obojica na transfer listu da bi se napunila kasa, no ako će sjediti na klupi isto mi odgovara, samo da ne kvare igru jer nijedan nije dorastao statusu kojeg priželjkuju i koji se od njih očekuje.

 

Dembele+Coutinho=Mbape Da se mene pita.

 

 

15 godina
online
Re: FC Barcelona
Salah ozlijeden
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ovo je penal, a ono protiv Liverpoola nije 😂😂😂
15 godina
online
Re: FC Barcelona
I onda dode Mbappe i opet bude promasaj.

Ne znam zasto ocekujete ove napadace koji se ne znaju kretat bez lopte da uspijevaju u Barci dokle god su Messi i Valverde tu.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
I onda dode Mbappe i opet bude promasaj.

Ne znam zasto ocekujete ove napadace koji se ne znaju kretat bez lopte da uspijevaju u Barci dokle god su Messi i Valverde tu.

 Ti ne vidiš šta Dembele radi/može SA loptom? Ozbiljno?

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sane je idealan za Barcu.

Nadam se da nece dovoditi Lacazzetea koji se poceo spominjati.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Loša igra, jasno da nisu nikad u ovom sastavu igrali. Drago mi je zbog Celte, nebi da oni ispadnu iz lige.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tipična životna priča. Kako je jedan doslovno maleni dječak ušao u nogometne vode. Samo sa idejom da ostavi trag u svijetu. Krenule su te priče, kako ćeš ti, premali si, vidi se, kost i koža, ovo ti je sport za jake momke, moraš biti kao popaj. Rekao bih da je i on sam jednom nogom gurnuo Ronaldinha van Barce, mada je u te priče teško povjerovati jer se ipak radi o Brazilcu. Tko zna priču s Romariom, detalji i u ovom slučaju genijalca su mu poznati. Nitko nije bio spreman za legendu koju ispisuje maleni vanzemaljac. Brojka od 600. golova u karijeri koja je još aktivna i ne čini se da će tako brzo stati, sa skorašnjih 32. na leđima, omaleni argenitnac i dalje vadi čarolije, nitko ne zna kako i otkuda. Svi jedva čekaju neku njegovu lošu partiju samo da krenu pričati kako nije najveći zbog ovoga ili onoga. Ljudi doslovno čekaju vikend i utakmicu u kojoj on igra jer to su stvari koje ti uđu u memoriju i sljedeći dan ćeš samo pričati o njima. Nije stvar u brojci 600, stvar je na načinu kako i kojom lakoćom se zabijaju ti golovi. Stari bi mi pričao kakvi su veliki igrači igrali dok je on bio klinac, kakve su to finte koje su se prodavale na terenu, ali nitko, ama baš nitko nije ni blizu ovome što radi Messi. Ne postoji riječ kojom ga se može opisati. Ta elegancija, domišljatost, ubojitost, preciznost, inteligencija, brzina. Samo gledat, uživati i divite se. Ni burek u 6 ujutro poslije izlaska ne sjeda dobro za moju dušu kao minute dok se gleda tebe kako igraši i uveseljavaš zemljane! 

artuditu
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 22:55 (flpmyslf).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice