FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.311.032
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Tipična životna priča. Kako je jedan doslovno maleni dječak ušao u nogometne vode. Samo sa idejom da ostavi trag u svijetu. Krenule su te priče, kako ćeš ti, premali si, vidi se, kost i koža, ovo ti je sport za jake momke, moraš biti kao popaj. Rekao bih da je i on sam jednom nogom gurnuo Ronaldinha van Barce, mada je u te priče teško povjerovati jer se ipak radi o Brazilcu. Tko zna priču s Romariom, detalji i u ovom slučaju genijalca su mu poznati. Nitko nije bio spreman za legendu koju ispisuje maleni vanzemaljac. Brojka od 600. golova u karijeri koja je još aktivna i ne čini se da će tako brzo stati, sa skorašnjih 32. na leđima, omaleni argenitnac i dalje vadi čarolije, nitko ne zna kako i otkuda. Svi jedva čekaju neku njegovu lošu partiju samo da krenu pričati kako nije najveći zbog ovoga ili onoga. Ljudi doslovno čekaju vikend i utakmicu u kojoj on igra jer to su stvari koje ti uđu u memoriju i sljedeći dan ćeš samo pričati o njima. Nije stvar u brojci 600, stvar je na načinu kako i kojom lakoćom se zabijaju ti golovi. Stari bi mi pričao kakvi su veliki igrači igrali dok je on bio klinac, kakve su to finte koje su se prodavale na terenu, ali nitko, ama baš nitko nije ni blizu ovome što radi Messi. Ne postoji riječ kojom ga se može opisati. Ta elegancija, domišljatost, ubojitost, preciznost, inteligencija, brzina. Samo gledat, uživati i divite se. Ni burek u 6 ujutro poslije izlaska ne sjeda dobro za moju dušu kao minute dok se gleda tebe kako igraši i uveseljavaš zemljane! 

 Vidim da su ti lajkali komentar neki ljudi koji su prije 2 mjeseca govorili da je Luka Modrić najbolji igrac na svijetu. Oni stvarno nemaju nimalo srama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2019 7:50 (kexzoR).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mislim da bi potpuno pravedno bilo uručit nagradu Zlatne lopte Messiju koji je s Barcelonom u sezoni 2017/2018 osvojio Kup Kralja i španjolsku ligu umjesto pojedincu one ekipe koja je osvojila Ligu prvaka i postala svjetskim klupskim prvakom sezonu ranije te istu tu sezonu.

Ajde ne budi toliki fanboy Barcelone, nemaš nikakve koristi od toga, poštuj i druge klubove i igrače.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Svaka Dembeleova ozljeda je bezvezna. Nikada mu nitko nije "uvalio" djon. Uzrok njegovih ozljeda je neozbiljnost, imam osjecaj da se ne zna/ne zeli zagrijavati ili se zajebava za vrijeme zagrijavanja. On je nezreo, treba mu pomoć starijih igraca. Bila bi velika steta da ne iskoristi svoj talent (kao Balotelli). 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Povrede su kompleksno pitanje, sa medicinske strane prvenstveno. Nijedno tijelo nije isto, i mnogo razlicitih faktora utice na povrede. Sustina svega je da je glupo govoriti za Dembelea kao propalom transferu. Mnogo je primjera kojim bi se moglo odgovoriti protupitanjem. Evo dva na prvu: da li su transferi Thiaga i Robbena propali transferi???

 

Jako mnogo utjecaja imaju i godine igraca, a Dembele je isuvise mlad za krupne zakljucke

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Povrede su kompleksno pitanje, sa medicinske strane prvenstveno. Nijedno tijelo nije isto, i mnogo razlicitih faktora utice na povrede. Sustina svega je da je glupo govoriti za Dembelea kao propalom transferu. Mnogo je primjera kojim bi se moglo odgovoriti protupitanjem. Evo dva na prvu: da li su transferi Thiaga i Robbena propali transferi???

 

Jako mnogo utjecaja imaju i godine igraca, a Dembele je isuvise mlad za krupne zakljucke

Dobro, netko će reći propali transfer, a ti ćeš reć još uvijek neiskorišten potencijal. Velika navala negativnih komentara za Dembele-a ide na račun kupovne cijene i onoga što se na terenu od njega dobiva. Čini mi se kao slučaj sa Neymarom kada je došao u Barcu. Čovjek je bio premršav, fizički slab i trebalo je nabiti masu da se preživi nogomet u Barci. Propali transfer su oni tipa Arda Turan, Andre Gomes i K.P. Boateng. Dembele je problematičan igrač i muke su trenutno u glavama Barcinih čelnika jer je preplaćen, kupljen na silu kako bi se nadomjestio odlazak Neymara, a sada ga praktički nemaš kome prodati da budeš na 0 ili nekom blažem minusu. Doveden kao velika nada i zvijezda, a trenutno su to samo povremeni bljeskovi. Rekao bih Vakula, s Dembeleom nas čeka nestabilno vrijeme

artuditu
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 Sustina svega je da je glupo govoriti za Dembelea kao propalom transferu. Mnogo je primjera kojim bi se moglo odgovoriti protupitanjem. Evo dva na prvu: da li su transferi Thiaga i Robbena propali transferi???

 

Jako mnogo utjecaja imaju i godine igraca, a Dembele je isuvise mlad za krupne zakljucke

 Debilniji komentar nisam pročitao. Dembele je SVIM što je pokazao CIJELU ovu sezonu ZASLUŽIO ocjenu da nije dorastao biti u prvih 11. Ti ili ne pratiš Barcu ili govoriš da bi kontrirao bez argumenata i što? Ispao faca ili glup?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Barcelonista kaže...

 Sustina svega je da je glupo govoriti za Dembelea kao propalom transferu. Mnogo je primjera kojim bi se moglo odgovoriti protupitanjem. Evo dva na prvu: da li su transferi Thiaga i Robbena propali transferi???

 

Jako mnogo utjecaja imaju i godine igraca, a Dembele je isuvise mlad za krupne zakljucke

 Debilniji komentar nisam pročitao. Dembele je SVIM što je pokazao CIJELU ovu sezonu ZASLUŽIO ocjenu da nije dorastao biti u prvih 11. Ti ili ne pratiš Barcu ili govoriš da bi kontrirao bez argumenata i što? Ispao faca ili glup?

 Covjek mi kaze da mi je debilan komentar a onda mi replicira na nešto što uopće nisam napisao. Gdje sam ja uopće spominjao zasluge za prvih 11??

 

Momak, nauči čitati sa razumijevanjem, sporazumi se sa sobom pa onda ulazi u rasprave. Inace, ispadas smiješan. Presmiješan.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
matrix777 kaže...
Barcelonista kaže...

 Sustina svega je da je glupo govoriti za Dembelea kao propalom transferu. Mnogo je primjera kojim bi se moglo odgovoriti protupitanjem. Evo dva na prvu: da li su transferi Thiaga i Robbena propali transferi???

 

Jako mnogo utjecaja imaju i godine igraca, a Dembele je isuvise mlad za krupne zakljucke

 Debilniji komentar nisam pročitao. Dembele je SVIM što je pokazao CIJELU ovu sezonu ZASLUŽIO ocjenu da nije dorastao biti u prvih 11. Ti ili ne pratiš Barcu ili govoriš da bi kontrirao bez argumenata i što? Ispao faca ili glup?

 Covjek mi kaze da mi je debilan komentar a onda mi replicira na nešto što uopće nisam napisao. Gdje sam ja uopće spominjao zasluge za prvih 11??

 

Momak, nauči čitati sa razumijevanjem, sporazumi se sa sobom pa onda ulazi u rasprave. Inace, ispadas smiješan. Presmiješan.

 Ako po tebi Dembele je najmanje ok igrač za 100mil, onda bi trebao pratiti golf a ne nogomet. Dobio je šansu cijelu sezonu, ako to nije dovoljno onda ne znam. Igrač za 100mil bi trebao biti u prvih 11, ti ne misliš tako?

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da završimo priču, donekle... Dembele = Bale. Ima jedna pjesma, kula od stakla, pa ću malo parafrazirati, noge od stakla. Don't @ me

artuditu
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

matrix ne znam zasto uopce komentieras u ovoj temi svi znamo da navijas za Real.

 

Dembele nij eoprvdao svoje , zbog ponasanja  i discipline.

Drugaciji je tip igraca kakav je Neymar bio.

 

On nam daje kontru u drugom poluvremenu kad Barca stisne kocnicu i zbog tog je bitan.

 

Mislim da bi drugaciji tip krila više odgovarao toj poziciji.

Netko ala Douglas Costa ili Sane.

 

Problem Dembelea je kocentracija vdijeli smo sve zadnji put.

 

Mislim da bi u Liverpoolu bio odličan ili u neoj takvoj ekipi.

 

Po meni nije podbacio jer nije bio igrac manje nikad kao sto je Coutinho znao biti.

Ali opet mislim da ako se dogodine ne nametne da ga treba prodati.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 

Po meni nije podbacio jer nije bio igrac manje nikad kao sto je Coutinho znao biti.

Ali opet mislim da ako se dogodine ne nametne da ga treba prodati.

 Siguran si u ovo što govoriš? Ovo sam od tebe čuo? Hoćeš da ti pronađem sada par tvojih postova koje govore suprotno? Zašto si licemjeran?

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Nije isto u afektu govoriti poslije utakmice i ovako hladne glave.

 

Svi znaju u ovoj temi da mi je Dembele pre drag igrač.Mislim da sam naviše zagovarao njegov dolazak.

Ljudi žele da on bude novi Neymar ali on nije takav tip igrača.

 

Njegova utakmica protiv Leganes je pokazatelj koliko može.

Tko ne vjeruje nek pogleda.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nadam se da te ne trebam podsjećati da kompletan igrač, kakvog se smatra kao takvog koji je došao za 135mil, nije dovoljno reći - talent je. Cijelu sezonu sam bio strpljiv odkada sam napisao ovo i sada na kraju sezone nažalost mogu reći da nisam pogrješio. Koliko mu ti još daješ šansu? sezonu, dvije (ako ga ne potjeraju) dok ne ode u Inter za 30mil?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Nadam se da te ne trebam podsjećati da kompletan igrač, kakvog se smatra kao takvog koji je došao za 135mil, nije dovoljno reći - talent je. Cijelu sezonu sam bio strpljiv odkada sam napisao ovo i sada na kraju sezone nažalost mogu reći da nisam pogrješio. Koliko mu ti još daješ šansu? sezonu, dvije (ako ga ne potjeraju) dok ne ode u Inter za 30mil?

 Da bi pricao o ciframa i igracima moras znati nesto o transfer politici. 

Drugim rijecima, cijene igraca uglavnom nisu relevantne. 

Ne bih da ti objasnjavam, jer nemas kulturu dijaloga i ne prihvatas argumente. Samo cu te pitati slijedece: da li je Pogba opravdao 120 miliona, i da li je Nejmar opravdao 222 miliona??

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Istina, cijena uopce nije bitna kad se budzet mijenja iz godine u godinu, a bitno je dovesti samo 2-3 DOBRA igraca.

Bitno je koliko ga se placa godisnje i da li ga se moguce rijesiti po pozeljnoj cijeni. Ja iskreno nakon ove sezone ne bi radio nikakve rosade po rosteru, pogotovo s ovako mladim igracima tipa Dembele i Malcom. Treba se rijesit ovih sta nemaju 1-2 tekme upisane i tjt. Citaj Rafinha.
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

KexzoR -  Mislim da nema nikakve svrhe raspravljati sa nekim tko je prošle godine stavio Modrića ispred Lea, a bila je riječ o nagradi za najboljeg igrača. Ili je riječ o nacionalističkom/klupskom sljepilu ili  jednostavno o budali! Trećeg nema. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 11:06 (bananaman1).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Svaka Dembeleova ozljeda je bezvezna. Nikada mu nitko nije "uvalio" djon. Uzrok njegovih ozljeda je neozbiljnost, imam osjecaj da se ne zna/ne zeli zagrijavati ili se zajebava za vrijeme zagrijavanja. On je nezreo, treba mu pomoć starijih igraca. Bila bi velika steta da ne iskoristi svoj talent (kao Balotelli). 

 Kada sam bio mlad igrali smo nogomet/košarku svakodnevno satima pa na večer u grad! I to po 6,7 sati na igralištu. Ako Dembele ima danas trening i onda ostatak dana pa i noći sjedi za računalom ...........nije to baš najbolja podloga za "biti zdrav"? Ženu i djecu nema, sjedne pa pojede/popije i neki junk? Samo razmišljam? Što se tiče transfera i njegovih igara (ovo kažem kao zagovornik i simpatizer malog): isto kao i Kutinjo....daleko je to od potrebnog pogotovo za tu lovu! Ponekad dečko ostavlja dojam maloumnosti? Padanja, nesuvisli driblinzi i dodavanja, šutevi (kako objasniti ovaj zadnji promašaj sa Liverpulom, a plate te preko 120 milijuna - neobjašnjivo)? On i Kutinjo su toliko skloni neočekivanim "pizdarijama" da čovjek jednostavno postaje anksiozan kad prime loptu?! Evo ovaj mali "kanarinac" Puig je po samopouzdanju, odlučnosti, drskosti , a i sigurnosti za njih dvojicu čisti Messi! Znači faktor/olakotna okolnost , mlad je, bla,bla,bla je isto upitan? Nadajmo se najboljem kad su njih dva u pitanju, ali vremena je sve manje?

Večeras Messi 1,2 komada, aplauz punog stadiona i pobjeda u gostima!

 

13 godina
online
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

KexzoR -  Mislim da nema nikakve svrhe raspravljati sa nekim tko je prošle godine stavio Modrića ispred Lea, a bila je riječ o nagradi za najboljeg igrača. Ili je riječ o nacionalističkom/klupskom sljepilu ili  jednostavno o budali! Trećeg nema. 

U principu se ne nadovezujem tek tako bez veze na postove bilo kojeg kolege forumaša, ali vaš kolega moram 

 

Davno sam se "klao" oko stavova tko je bolji, i zbog čega, no u ovom slučaju bih napisao, ne bolji ono sam po sebi, već po nekom postignuću! 

U ovom slučaju bih samo spomenuo utakmicu Svjetskog nogometnog prvenstva prošle godine, gdje smo pobijedili Argentinu sa koliko ono golova razlike, u hendikepu?! 

Ma poderali smo ih kao svinja masnu krpu !!!!! 

 

Ako generaliziramo Messija kroz godine, to osobno smatram jednim pogledom na priču, ali kada se u jednoj sezoni takvog vazemljaka stavi u mali džep, pa i ostatak Gauchosa, svaki komentar je tooooooo much kolega!!!!! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: FC Barcelona

Čovjek imao loš dan i što sad? Isto vrijedi i za Modrića u finalu, nisam ga baš previše vidio... Jedna tekma ne može obrisati sve ostalo.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
online
Re: FC Barcelona
Pero Dinamit kaže...

Čovjek imao loš dan i što sad? Isto vrijedi i za Modrića u finalu, nisam ga baš previše vidio... Jedna tekma ne može obrisati sve ostalo.

Ali kako god se može uzimati to njmu u korist kao argument, tako se može i drugome, zar ne?! 

 

U jednom hipotetskom reverzibilnom, malo oklaštrenom slučaju; 

Modrić sa reprezentacijom Hrvatske izgubi od Argentine sa 0 : 3, Argentina ode do finala Svjetskog nogometnog prvenstva! 

Modrić sa Real Madridom osvoji La Ligu! 

Messi igra finale Svjetskog nogometnog prvenstva, i izgubi! 

Messi sa Barcelonom osvoji te sezone i Ligu Prvaka! 

Može se dodati još koja konstatacija slobodno! 

 

Utvaram pitanje za miljardu €, koj igrač ima ovdje prednost za osvajanje nagrade kao NAJBOLJI za prošlu sezonu onda ?!?! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
matrix777 kaže...

Nadam se da te ne trebam podsjećati da kompletan igrač, kakvog se smatra kao takvog koji je došao za 135mil, nije dovoljno reći - talent je. Cijelu sezonu sam bio strpljiv odkada sam napisao ovo i sada na kraju sezone nažalost mogu reći da nisam pogrješio. Koliko mu ti još daješ šansu? sezonu, dvije (ako ga ne potjeraju) dok ne ode u Inter za 30mil?

 Da bi pricao o ciframa i igracima moras znati nesto o transfer politici. 

Drugim rijecima, cijene igraca uglavnom nisu relevantne. 

Ne bih da ti objasnjavam, jer nemas kulturu dijaloga i ne prihvatas argumente. Samo cu te pitati slijedece: da li je Pogba opravdao 120 miliona, i da li je Nejmar opravdao 222 miliona??

 Pogba i Neymar su dali puno više u klubovima u koje su otišli nego što je dao Dembele u Barci. Pogba se pokazao promašajem u ManU u prvom dijelu sezone no nakon toga je imao dobre partije. Dembele je uglavnom loš.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Neymar da Pogba veliko NE.

 

Ne znam sto si ti gledao , jer koliki si hejter Barce i njenih igrača dobra da ista vidis.

 

Pogba ne bi zabio gola ove sezone da nije bilo penala.

 

I navijači Uniteda žele da se proda njihova najveca zvijezda onda znas kakva je situacija kad po njemu seru svi od trenera do navijaca i bivsih igraca.

 

Ali glavno po tebi da je se on pokazao , koji si jedini na svijetu koji to tvrdi.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Neymar da Pogba veliko NE.

 

Ne znam sto si ti gledao , jer koliki si hejter Barce i njenih igrača dobra da ista vidis.

 

Pogba ne bi zabio gola ove sezone da nije bilo penala.

 

I navijači Uniteda žele da se proda njihova najveca zvijezda onda znas kakva je situacija kad po njemu seru svi od trenera do navijaca i bivsih igraca.

 

Ali glavno po tebi da je se on pokazao , koji si jedini na svijetu koji to tvrdi.

 Ne bih rekao da je pogba los inace ne bi zavrsio u pfa timu godine

https://www.thepfa.com/news/2019/4/25/premier-league-team-of-the-year

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Znam što 90 posto ljudi misli o Pogbi u TOTY.

 

Čim navijači glasaju zna se koji ce igraci dobiti glasove.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Šta je da je, Pogba je i dalje igrač top klase s potencijalom da postane jedan od najboljih uopće. Nisam baš nešto pratio United ove godine, ali ne bih se čudio da je i Mourinho dosta utjecao na njegove slabije igre ove sezone. Rado bih ga vidio u Realu pa da vidimo hoće li od njega biti nešto više. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
FC Barcelona

Dečki obavezno dobar link stavite ovdje za večeras ako nije problem, zahvaljujem.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Dečki obavezno dobar link stavite ovdje za večeras ako nije problem, zahvaljujem.

 https://a1xploretv.hr/ppv

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Neymar da Pogba veliko NE.

 

Ne znam sto si ti gledao , jer koliki si hejter Barce i njenih igrača dobra da ista vidis.

 

 

Ali glavno po tebi da je se on pokazao , koji si jedini na svijetu koji to tvrdi.

 Nisam zatucan kao ti. Jebo te Dembele i ti njega, Barcelonista svršava na Valverdea, ti na Dembelea, jedan voli mlađe drugi starije, a da dogovorite swing?

 

Smeta me što se npr više pljuje po Raketi ovdje nego što bi se zapravo trebalo po Dembeleu, gdje Raketa igra sezonu karijere dok panj Dembele je lošiji od jednog očajnog Pogbe. Briga mene što će biti kasnije sa obojicom i kakvi igrači će postati ili neće, govorim o onom što sam gledao cijelu sezonu + LP. 

 

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Neymar da Pogba veliko NE.

 

Ne znam sto si ti gledao , jer koliki si hejter Barce i njenih igrača dobra da ista vidis.

 

 

Ali glavno po tebi da je se on pokazao , koji si jedini na svijetu koji to tvrdi.

 Nisam zatucan kao ti. Jebo te Dembele i ti njega, Barcelonista svršava na Valverdea, ti na Dembelea, jedan voli mlađe drugi starije, a da dogovorite swing?

 

Smeta me što se npr više pljuje po Raketi ovdje nego što bi se zapravo trebalo po Dembeleu, gdje Raketa igra sezonu karijere dok panj Dembele je lošiji od jednog očajnog Pogbe. Briga mene što će biti kasnije sa obojicom i kakvi igrači će postati ili neće, govorim o onom što sam gledao cijelu sezonu + LP. 

 

 

 Smiri se, nema smisla raspravljati i vrijeđati. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zna netko jel se može sada negdje kupiti tekma za gledati live? Da imam linkove za footybite.com, ali radi se o streamu pa je na svakome 2min delay

artuditu
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice