FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.196
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
mrzech kaže...
ATJLučko kaže...

OoooooooOoooooooooO, tko nam se je to pojavio ?!?! 

 

Jeste se oporavili poslije ČETRI GORKE CRVENE PILULE kolega?!?! 

Vidim ti si postao veliki navijač Liverpoola? (ili kako bi neki nepismeni i neuki rekli "Liverpool-a")

Visiš tu u temi nakon što je Real tema propala kao i istoimeni klub?

Ako namjeravaš odgovarati, molim te da ovaj put riječi budu povezane s mozgom, ako je to ikako moguće. Ili zamoli medicinsku sestru da ti ispravi i pregleda tekst.

Hvala.

U svakom slučaju, sada je i medicinski potvrđeno, vi kolega vrlo dobro vidite 

Zaboli me kita za kita što "sam ja nepismen", činjenica je da VI ne možete nikako progutati 4 velike crvene knedle. 

Što se dotikavle Real Madrida, Kraljevskog kluba, propala je samo Barceloni sezona 2018/19 jer nije osvojila vama toliko očekivanu, neprežaljenu tripletu, evo vam svježa figa! 

A što se tiče mojih tekstova, vidim koliko je vaš mozak u uporabi, skorom svake prestupne, dok očekujete Godota, uzaludno i godine ove 

U svakoj "priči" se može pronaći modus Gausove krivulje, živo me zanima u koliko duboko "živo blato" će upasti Barcelona sa ovim trenerom iduće sezone, a da ne spominjem kada mali nekulturni štakor napusti Španjolsku, podvijena repa, bez što godina osvojene Lige Prvaka, i nikada Svjetskog prvenstva ?! 

 

I za tog parcova neki mali umovi pričaju bajke kako je svemogući  !!!!!

Boixus Nois PS kaže...

te njegove tekstove moze shvatitit samo netko sa smanjenim IQ.

 

Lik se pravi da ima 50-60 godina da je vranitelj neke brigade...Tako da vjerovatno u penziji uziva u drzavnom stanu pa ima vremena za pisanje floskula po forumu.

Lako za moj IQ kolega! 

 

Nije sigurno, na osnovu kojih dokaza vi možete potvrditi da ga uopće imate ?! 

 

AKO STE TOLIKO VELIKIH MUDA, DOĐITE 07 rujna u bazu ATJ LUČKO, da se upoznamo oči u oči, popričamo o okolnostima u kojima sam i kako zaradio svoju mirovinu 

Osim ako su vam vaša muda manja od vašeg IQ koeficijenta?! 

 Opa, imamo mangupa, šibađiju ovdje? Momćiću što je to parcov? PARAC I PACOV SE KAŽE pa si ti napravio PARCOVA?? Tko je spominjao inteligenciju ovdje???

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Toga se i bojim.

 

Jos jedna sezona igranja 442.

 

Podrzavaju ga jer glavni igraci igraju svaku utakmicu.Pique,Rakitic,Suarez,Busqets i Roberto su nedodirljivi.

A njihov učinak u utakmicama LP je sramotan.

 

Lako je pobjediti Getafe.Kad su igrali zadnje 4 sezone protiv Juvea,PSG,Rome i LPoola u gostima...

Rezultati su sljedeci.

 

3-0

4-0

3-0

4-0

 

Dosta je bilo.

 

Busqets igra svaku a lik je toliko loš jučer bio da je to gadljivo bilo.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Bio sam sinoc na Nou Campu na utakmici. Bilo je vrhunski, nezaboravno iskustvo.

 

Osim zvizduka Kutinju u prvom poluvremenu, i Buskecu nakon ponavljanja greski, publika je odlicno reagovala i podrzala trenera i igrace. Na kraju utakmice im je pruzena zestoka podska.

 

I u gradu i na stadionu ovaj tim ima podrsku, pogotovo domaćih Katalonaca i sociosa.

 Uh, daj ne seri više. Obraz ti je kao guza od krave.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Bio sam sinoc na Nou Campu na utakmici. Bilo je vrhunski, nezaboravno iskustvo.

 

 

 Zašto lažeš? Provjerio sam sa modovima s koje IP adrese si slao jučer poruke. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Barcelonista kaže...

Bio sam sinoc na Nou Campu na utakmici. Bilo je vrhunski, nezaboravno iskustvo.

 

 

 Zašto lažeš? Provjerio sam sa modovima s koje IP adrese si slao jučer poruke. 

 

Barcelona - Mes que un club
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Barcelonista kaže...

Bio sam sinoc na Nou Campu na utakmici. Bilo je vrhunski, nezaboravno iskustvo.

 

 

 Zašto lažeš? Provjerio sam sa modovima s koje IP adrese si slao jučer poruke. 

 sporo sazrijevas, jos sporije ucis

 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ocekujem na narednom periodu dobru vijest - da Valverde ostaje još jednu sezonu, budući da nema dostupnih drugih elitnih trenera.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 9:59 (Barcelonista).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

par mojih slika sa putovanja. uzivajte:

 

 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

telesport.hr:

 

Uzorak utakmica koje ste odigrali u sezoni Lige prvaka je toliko malen i faktor sreće toliko velik da se vaš uspjeh ne može mjeriti isključivo kroz jedan tako gotovo nasumični uspjeh.

14 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj tvoj pederko od trenera je kriv zbog ispadanja iz LP. Možeš ti napisati šta hoćeš, ništa to neće promjenit.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

telesport.hr:

 

Uzorak utakmica koje ste odigrali u sezoni Lige prvaka je toliko malen i faktor sreće toliko velik da se vaš uspjeh ne može mjeriti isključivo kroz jedan tako gotovo nasumični uspjeh.

 Najfascinantniji podatak u tom tekstu je da je Barca u odnosu na prošlu godinu skoro udvostručila izdavanja za plaće. A ova rečenica koju si izvukao iz konteksta... Što god tko rekao, doći do polufinala LP je uspjeh za svaki klub na planeti, ali nije problem što Barca nije ušla u finale nego način na koji već dvije godine zaredom ispada iz natjecanja. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dolazi Griezmann, ostaje Valverde. Katastrofa.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Žao mi je samo ovih mladića što će doći, D.Ligt,De Jong...

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Opet cemo kupiti stopera, veznjaka i napadaca, a lijevi bek ce nam biti samo Alba.

 

EDIT: Griezmann je potvrdio da ide u Barcelonu. Dani zalosti se produzuju do daljnjeg.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 22:24 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Žao mi je samo ovih mladića što će doći, D.Ligt,De Jong...

Da ne bude zabune, nije mi namjera trolati ili napamet lupati gluposti, ali čitao sam nešto o manageru ovog De Lighta momka. 

Navodno "Raviol" ima zabranu prodavanja svojih igrača nekoliko mjeseci, malo dulji period, tako da nitko "NAVODNO" neće moći uzimati njegove štićenike ?! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pojačanja odlična.

 

Nadam se da će biti i doberih prodaja.Rakitić,Umtiti,Coutinho i Cillesen.Rafinha,Denis,Vermalen, Murillo i KPB idu dzabe.

 

Još da je se riješiti Valverdea to bi bio odličan posao.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dolazak panja Griezmanna je veca tragedija od ispadanja protiv Liverpoola. Za 120mil eura su se mogli kupiti de ligt i grimaldo.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 23:08 (kexzoR).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

 256 appearances
 133 goals
 50 assists

 

Za onako defanzivnu ekipu sasvim odlično.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
barcafan12 kaže...

Žao mi je samo ovih mladića što će doći, D.Ligt,De Jong...

Da ne bude zabune, nije mi namjera trolati ili napamet lupati gluposti, ali čitao sam nešto o manageru ovog De Lighta momka. 

Navodno "Raviol" ima zabranu prodavanja svojih igrača nekoliko mjeseci, malo dulji period, tako da nitko "NAVODNO" neće moći uzimati njegove štićenike ?! 

 ima zabranu do 9. kolovoza a u španjolskoj je zadnji dan transfer roka 31.

 

a druga stvar je to što on ne mora ostat njegov klijent

10 godina
offline
FC Barcelona
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 256 appearances
 133 goals
 50 assists

 

Za onako defanzivnu ekipu sasvim odlično.

 Zašto sam protiv dolaska Griezmanna?

1. Prosječan je igrač što znači da ne vrijedi 120 mil eura.

2. S trenutnim igrackim kadrom mozemo osvojiti sve trofeje samo što nemamo trenera koji to zna posloziti.

3. Kad god sam ga gledao bio je nevidljiv.

4. Na kojoj će poziciji uopće igrati?

5. Za taj se novac mogu kupiti Kane/Hazard

6. Odjebao nas je prosle godine.

7. Potrebniji nam je lijevi bek 

8. Strašno je iritantna osoba

9. Navijači ga ne vole

10. Ima 28 godina

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 6:31 (kexzoR).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Dolazak Griezmanna prvenstveno znaci da Coutinho odlazi... Inace financial FP pada u vodu.

 

A i izgleda da ide prema PSGu, sto je za njega super...igrat ce u vezi, Tuchel ce znat formirat, Veratti zadnji, a naprijed Neymar Cavani Mbappe...

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 6:47 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ma nisam ja ljubitelj Griezmanna ali mora mu se priznat da je igračina.Sa Francuskom ima bolesnu statistiku.

 

Mislim ne znači ništa da će on biti dobar , ali sigurno znaju zašto ga kupuju.

Ipak sigurno skauti istručne osobe vide bolje od nas gledatelja i navijača gdje on može igrati i što  može donijeti.

 

Ja sam za dolazak Lacazetta , lik je monstrum.

I bio bi jeftiniji 30-ak miliona.

 

Ovo znači da Coutinho odlazi , što je dobro.Napsram Coutinha ce biti pojačanje , ali također i meni se ne sviđa jer ima 28 godina.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Realno kada nam je Coutinho dolazio, svi smo bili i više nego oduševljeni a na kraju nam se ispostavi da je transfer bio totalni promašaj (na stranu to što je igrao na neprirodnoj poziciji IMO nije ništa pokazao). 

Tako i za Griezmanna, ko zna šta za njega donosi novi klub i nova sredina. To ćemo tek nakon jedne sezone moći raspravljati. 

Mene najviše brine prevelik broj igrača, te FFP, ali vidjećemo šta će se događati 

MES QUE UN CLUB
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
CoLLo kaže...

Realno kada nam je Coutinho dolazio, svi smo bili i više nego oduševljeni a na kraju nam se ispostavi da je transfer bio totalni promašaj (na stranu to što je igrao na neprirodnoj poziciji IMO nije ništa pokazao). 

Tako i za Griezmanna, ko zna šta za njega donosi novi klub i nova sredina. To ćemo tek nakon jedne sezone moći raspravljati. 

Mene najviše brine prevelik broj igrača, te FFP, ali vidjećemo šta će se događati 

Kolega, malo ste smješni sa ovim komentarom! 

Meni je prvom bilo krivo kada je odlazio iz odličnog kluba, jer je očekivao nešto, a dobio 

 

Onda vi napišete, citiram; "na stranu što je igrao neprirodnu poziciju", kraj citata  !!!!! 

To je kao da uzmete bolid F1 i upotrijebite ga u utrci rally Monte Carlo, u najmanju ruku, i ne, nitko nije kriv za loš dojam, samo bolid F1!!!! 

 

U neku ruku, drago mi je što su utrošili bez veze novac, a i pitanje je, kome ga utopiti za neke dobre novce, ne kažem da nije on dobar igrač, naprotiv, već tko će željeti plaćati njegovu plaću iz Barcelone a i sličan ugovor ponuditi?! 

Možda ovaj transfer bude ipak bolji, koliko je pametniji, biti ćemo pametniji za nekih godinu i koliko mjeseci dana! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
FC Barcelona

Ne znam jel zalosno ili smijesno citati ovaj forum, prodati igraca kao sto je Coutinho, on je cisti profil za Barcelonu samo mu treba dobar trener i prirodna pozicija, da ga recimo Klopp ili Guardiola trenriraju sta bi tako igrao? Ma bilo koji trener koji igra ofenzivni nogomet od noge do nogei koji zna poslozit momcad, BILO KOJI. Kako bi igrao Coutinho? Ajde malo razmislite i budite realni. 

Nosonja je medu jadnijim trenerima u povijesti, ispasti 2 godine za redom iz LP na identican nacin je olicje neznalice,covjeka bez ikakvih muda i karaktera.

Kod takvog trenera, igrao i trenirao jedan Coutinho, world class player kojeg je svaki navijac Barcelone htio vec dugo godina i sad cemo ga svi poslat iz kluba nakon jedne lose sezone sa RETARDOM.

Niti Dembele niti Coutinho nece napustiti Barcelonu.

Smijesni ste, a jos smijesnija je uprava ako napravi takav potez. 

 

 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Coutinha se ne smije ni slucajno prodati. Decko je igracina. Busquets i Roberto su po meni imali puno losiju sezonu.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Po cemu?

 

U svim velikim utakmicama je bio igrač manje.

 

On može igrati neku slobodnu rolu koju igra Messi a od toga nema ništa.

Lik nit je brzi.nit jak nit ista.

 

Ima izbačaj na desnu i tjt.

One trick pony reklo bi se.

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Treba ga staviti u vezni red i dati mu slobodu kakvu je Iniesta imao. Bio je na SP najbolji igrac Brazila. Ima sutinu, lijepo se krece po terenu, ima dobar pas (asistencija za paulinha protiv srbije) i strasan je tehnicar. On je klasicni veznjak i nema nijednu karakteristiku da bude krilo (brzina, prodornost, eksplozivnost).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Po cemu?

 

U svim velikim utakmicama je bio igrač manje.

 

On može igrati neku slobodnu rolu koju igra Messi a od toga nema ništa.

Lik nit je brzi.nit jak nit ista.

 

Ima izbačaj na desnu i tjt.

One trick pony reklo bi se.

 

 

Pa decko je veznjak i tehnicar. I sve to sto si ti naveo nema smisla kada ga ti gledas kako igra na krivoj poziciji.

Inace ne branim igrace, ali covjece decko je dosao 2018, zadrzati ga jos godinu dana pa ce se sve znati.

Kakvi god kreteni vode klub mislim da Barcelona sebi nece dozvoliti da budu klub koji ce iskesirat 280 milijuna za dva igraca i onda ih prodati nakon godinu dana.

Barcelona - Mes que un club
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice