FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.416
|
čitano: 345.650
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool

 Do istog zakljucka sam dosao neki dan s ekipom na kavi. Salah je imao dobru sezonu, ali objektivno lik je kokos bez glave, vidjeti ce mo za dvije sezone od danas sta ce uraditi i kako ce se razvijati. Bilo kako bilo CR7 > Salah, Benz koliko ga ga god kritikovali je bolji igrac od Firminja, a pogotovo je dokazan u velikim utakmicama gdje je redovno jedan od najboljih u ekipi. I isco i Bale su bolji i dokazaniji igraci od Manea. I to je znaci taj slavni Liverpulov trio, ostatak ekipe ne treba niti komentirati. Sredina, odbrana, krila i golman su za klasu bolji u Realu. 

 

Moze se desiti da Liverpool dobije, da igraju 10 utakmica dobio bi jednu sigurno, mozda dvije, vise od toga nema sanse. Ali opet lopta je okrugla i mozda u subotu bude ta 1/10 utakmica u svakom slucaju veselim se finalu, tko god dobije Hrvat ima LP, Navijam za Real, ali i ako izgubi necu biti nesto previse tuzan. Nekako sam rastrgan izmedju toga bi li volio da Real uzme 3 za redom ili da ostane na dvije, tako da onda iducih godina cekamo neku novu ekipu da postavi rekord sa 3.

Eye In The Sky
8 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Ljudi,jel postoji mjesto u Zagrebu gdje se moze kupiti dres Liverpoola? Frendu je sutra rodendan i finale je LP pa ga planiramo iznenaditi posto je veliki navijac Liverpoola.

15 godina
offline
Re: FC Liverpool

Nisam bio, al su mi neki rekli da se moze nac u New Balance trgovini u centru Zagreba (kod Jelačićevog trga). Tak da mos tamo nazvat/poslat email i pitat dal imaju.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
hrdavid kaže...

Ljudi,jel postoji mjesto u Zagrebu gdje se moze kupiti dres Liverpoola? Frendu je sutra rodendan i finale je LP pa ga planiramo iznenaditi posto je veliki navijac Liverpoola.

 Ma nema nigdje u Zagrebu :( JA sam sve pretražio ali nema 

13 godina
offline
FC Liverpool

Rano smo počeli uzimati neke nove dečke 

 

LINK; http://www.index.hr/sport/clanak/liverpool-potvrdio-prvi-ljetni-transfer-stigao-brazilac-za-50-milijuna-eura/2000882.aspx 

 

Uz činjenicu da neće igrati Svjetsko Prvenstvo, da će se moći vremenski uklopiti u sustav treninga JK-a, da je Brazilac, mogao bi biti opako odlično pojačanje, za početak?! 

ATJ Lučko
7 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Liverpool iduce godine prvi put nakon dugo vremena ulazi kao favorit, jedan od favorita, za osvajanje PL. Biti ce zanimljivo iduce godine u PL.

Eye In The Sky
13 godina
offline
FC Liverpool

Neka YNWA predstava počne !!!! 

 

FC Liverpool je započeo sezonu biturbo snagom, istina protiv West Ham-a, ali 2 : 0 je lijepo za vidjeti! 

Neka Manchester Citi slučajno remizira sa Arsenalom, nazivna prednost je tu, koju drugi, prije svega Manchester United i Chelsea nisu u mogućnosti/stanju pratiti. 

ATJ Lučko
12 godina
offline
FC Liverpool

Beograde dolazimo 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool

Odlična predstava protiv Tottenhama danas i 5 pobjeda zaredom na otvaranju prvenstva.

Prijelazni rok je bio sjajan: Keita pokazuje da će biti glavni kreativni veznjak, Alisson je imao jedan kiks ali se vidi da je klasa,

Fabinho još nije dobio priliku jer treba vremena na prilagodbu, a Shaqiri će biti dobar za rotaciju.

Od ovih ostalih treba se spomenuti Gomeza koji je iskoristio ozljedu Lovrena i nametnuo se, te povećao konkurenciju među stoperima,

Van Dijk nije slučajno plaćen pravo bogatstvo, te Wijnaldum u kojeg sam najviše sumnjao je ponajbolji dosada.

Salaha su dosad odlično zatvorili nakon fenomenalne prošle sezone.

Ostali manje-više vrlodobri jer je početak sezone i treba se uigrati sa novim igračima.

Konačno Liverpool ima lijepu šansu da osvoji prvenstvo, a i u Ligi prvaka može daleko dogurati.

Sada slijedi težak raspored, a već u utorak očekujem pravi spektakl protiv bogatog PSG-a.

13 godina
offline
FC Liverpool

Iskreno, nisam gledao utakmicu i stvarno mi je žao makar znam da bih kod 2 : 2 i onolikih grešaka ispilio na živce, načisto 

Ali da smo uzeli 3 cijela boda jednom PSG-u sa njihovim PRVIM postavom, to je pobjeda za prvo mjesto u skupini 150%!!!! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Iskreno, nisam gledao utakmicu i stvarno mi je žao makar znam da bih kod 2 : 2 i onolikih grešaka ispilio na živce, načisto 

Ali da smo uzeli 3 cijela boda jednom PSG-u sa njihovim PRVIM postavom, to je pobjeda za prvo mjesto u skupini 150%!!!! 

 ...ovu sezonu navijam za njih.... imaju momcad, imaju navijace, imaju trenera i klapa su.... jedino sto imaju i koju "crnu rupu" u igri, a Salah ih je jucer imao dvije od koje je jedna bila katastrofalna pa je PSG izjednacio..... jos samo malo koncentracije vise i mogu jako daleko.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
FC Liverpool

Da podignem temu iz mrtvih uoci utakmice protiv Citya pred koju je Guardiola izjavio da Liverpool pobjedom uzima prvenstvo.. Moje misljenje je da jos nije gotovo, ali s ovakvom igrom za koju je ponajprije zasluzna ova granitna obrana na celu s Van dijkom i Allisonom moramo uzeti PL na kraju sezone... 

 

P.S. vjerovatno idem na tekmu vs Bayerna :D 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 14:05 (Bash).
13 godina
offline
FC Liverpool

Ovo je klub, koji je ovo uradio, kada dođe na utakmicu, za najstarijeg ljudinu člana navjača FC Liverpool kluba, YNWA!!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/sport/clanak/klopp-osobno-na-utakmicu-pozvao-104godisnjeg-navijaca/2057475.aspx

ATJ Lučko
8 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Pohvalna gesta ali stari bi sigurno volio da su ga pozvali kad su igrali sa City-em 

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
FC Liverpool

Ako je vjerovati jednoj današnjoj Hrvatskoj tiskovini, od sezone 2019/20 novi trener Real Madrida je Jurgen Klopo ?!?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
FC Liverpool

Niti ne citaj nase novine.. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Ako je vjerovati jednoj današnjoj Hrvatskoj tiskovini, od sezone 2019/20 novi trener Real Madrida je Jurgen Klopo ?!?! 

 Ako je vjerovati većini svjetskih medija onda Hazard igra za Real već 2 godine :)

13 godina
offline
FC Liverpool

Bojim se da smo s ova dva neriješena rezultata izgubili titulu iako je još dosta utakmica do kraja...  Nadam se da sam u krivu 

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Liverpool1892 kaže...

Bojim se da smo s ova dva neriješena rezultata izgubili titulu iako je još dosta utakmica do kraja...  Nadam se da sam u krivu 

Obzirom na cjelokupnu situaciju, popis dostupnih igrača nije nešto bajan, ali jebao ih vepar, pa nisu Leicester niti West Ham netko koga se nemože pobjediti, pa kako su igrali protiv Manchester Shity-a, onakvom igrom bi sigurno pobjedili !!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
13 godina
offline
FC Liverpool

Može li “Čelsky” na “Etihadu” munuti dva boda ”Shity-u” ?!?! 

Ovo bi bilo Iznimno i Vrlo nadasve važno za osvajanje titule u sezoni 2018/19!!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Može li “Čelsky” na “Etihadu” munuti dva boda ”Shity-u” ?!?! 

Ovo bi bilo Iznimno i Vrlo nadasve važno za osvajanje titule u sezoni 2018/19!!!! 

 Kažu kladionice 7.5, baš su nas podcijenili 

koja sramota jbt

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 17:20 (loky4i4).
13 godina
offline
FC Liverpool

Baš me zanima živo  gdje bi mogao tako odlično igrati u Juvetu, obzirom da dosadašnju postavu?!?! 

Iako, u slučaju osvajanja Premiership-a od strane FC Liverpool-a,i čak možda Lige Prvaka, da ne spominjem i nadolazeču sigurnu sezonu Lige Prvaka 2019/20, nekako uopće ne vjerujem u mogućnost i istinitost ovog prijelaza!! 

 

LINK; https://www.index.hr/sport/clanak/guardian-bombetina-iz-torina-juve-za-salaha-na-ljeto-spremio-200-mil-eura/2063260.aspx

ATJ Lučko
12 godina
offline
FC Liverpool

Opet citas gluposti :D 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
10 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... bravo decki, bravo Mane, bravo Klopp..... vrhunska predstava...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
FC Liverpool

Sljedecih 15 dana su kljucna i tu se rijesava sezona. City ima Tottenham za vikend,a onda u srijedu zaostala s Unitedom. Mi igramo fenomenalno, Salah se probudio golom protiv Southamptona i golcinom protiv Chelsea.

 

U LP dolazi Barca (trebali bi proc Porto) okrsaj trenutno najjacih ekipa u svijetu i bit ce to nogometna poslastica. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 9:43 (Bash).
10 godina
offline
Re: FC Liverpool

nadat se jedino da ce umor stici city i da ce im ili spursi ili scumovi skinuti bodove, a lp sa barcom ce biti vjerovatno najbolje utakmice za gledat ove sezone

11 godina
offline
Re: FC Liverpool

Koliko mi je drago da city nije prošao, isto toliko mi je žao što im je sad ostalo samo prvenstvo... Nadam se da Spursi mogu ovu partiju ponovit i sad u prvenstvu 

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
cro_scouser kaže...

Koliko mi je drago da city nije prošao, isto toliko mi je žao što im je sad ostalo samo prvenstvo... Nadam se da Spursi mogu ovu partiju ponovit i sad u prvenstvu 

Tu je još i utakmica zaostala, sa Manchester United-om, niti ona se nesmije zanemariti! 

A opće je poznato da četri tima apliciraju za Ligu Prvaka sezona 2019/20! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: FC Liverpool

slazem se, ali kod utd je vaganje liga pravaka ili pomoci nama hahah. Ja se licno uzdam u spurse i moralni pad city-a

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice