GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 729.501
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ademi je igračina i on je tip igrača koji bi sve učinio za svoju momčad, ima odlike vođe i hrabrost te prkos i on zaista zaslužuje biti kapetan. Uz njega, momčad je na višem nivou. Takvi bi trebali biti kapetani i u drugim momčadima, a ne da se kapetan bira samo radi nekih zasluga u igri, a s druge strane taj isti nema odlike vođe ili prkosa i hrabrosti, no to je priča za neki drugi put.
U svakom slučaju, ajmo Dinamo. Uz puni Maksimir, Šahtar prolazimo ko plitak potok!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2019 1:04 (jurica_m).
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Realno Dinamo moze zaliti za 3 boda, Shakhtar je ovdje izvukao bod, ako cemo gledati domace utakmice u europi otkako je Bijelica tu (izuzev Ferencvarosa) Dinamo doma bolje odigra barem 30%, ovakav Shakhtar (ako ne bude nogometne nesrece) pada na Maksimiru i s tim rezultatom Dinamo osigurava EL i ima fantasticnu priliku za 1/8 finala LP.

14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

ademi ima niz tehničkih nedostataka, pa i brzine mu ne bi falilo makar je poslije stanke dosta pokretljiviji nekako. ali ekipa bez vođe i velikog ratnika teško može, posebno ako nemaš top top igrače kao city itd... i meni je žao šunjića, ali šunjić i ademi ne mogu biti tandem jer su pre slični, a žrtvovati šunjića na klupi se valjda nije moglo. stojanovića se može kritizirati, ali pozicija beka je danas najzahtjevnija zbog oba smjera i teško je očekivati da stojanović u ovoj fazi karijere može igrati ligu prvaka bez greške. zapravo, i puno skuplji griješe, a sigurno su u boljoj kondiciji. pa je vidljivo koliko dinamo uvijek padne i koliko je slaba liga veliki problem. a gavranović? pa eto gledam izvukao se ni kriv ni dužan od kritike zbog sreće što pjatov zaboravio na var. no mene je njegov govor tijela stalno ljutio i to mahanje rukama iz frustracije, a frustriran je jer ne valja to od tako plaćenog napadača. kažu da mu kad nije u formi ne smiješ prići, očito se momak ne zna nositi s pritiskom, a tako nešto kaže i karijera do sad. pa od kud bi drugačije u rijeci završio? a on ipak ima već 29 godina

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2019 1:50 (shimano).
7 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ljepo si je jučerašnjom utakmicom Dinamo otvorio velike šanse za prezimit u LP. Pobjedom na Maksimiru u sljedećoj utakmici bi praktički osigurao to jer bi u tom slučaju teško Shakhtar teško mogao do 4 boda s obzirom da igraju u gostima protiv City-a.

Uglavnom ovaj bod je dobro došao pošto su nas opasno stisnuli pred kraj utakmice, mada ostaje žal za propuštenom prilikom za sva 3 boda zbog teških grešaka obrane.

Ima da Maksimir izgori u sljedećoj utakmici.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nije loše 

15 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
Bila je odlična tekma, šteta da nismo uzeli 3 boda, al'OK, i bod je velik kao kuća.

Inače, za ubuduće na feed2all imate streamove lige prvaka.
Lp svim Dinamovcima :)
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 0:26 (fromcelltohell).
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bravo dečki , ja sam jako jako zadovoljan i sa tim bodom jer sada ako dobijemo Šahtar imamo velike velike šanse da budemo drugi u skupini jer se gledaju međusobni omjeri , a Šahatar igra još u gostima proitv Citya , tako da ako Dinamo i Šahtar u zadnjem kolu budu imali 7 bodova , onda Dinamo ide dalje zbog međusobnih omjera(iako vjerujem da možemo imati i više od tih 7 bodova jer možemo mi dobit ili makar izvući x protiv Atalante u gostima) .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Maxi16 kaže...

 

Ima da Maksimir izgori u sljedećoj utakmici.

 Konačno, pa da naprave normalan stadion. 

 

Nego, šanse postoje, Dinamo igra odlično, no Šahtar je pobijedio Atalantu u Bergamu.

Nadam se no svašta se tu još može zakuhati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 13:14 (Anđeo bez falinge).
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

Bravo dečki , ja sam jako jako zadovoljan i sa tim bodom jer sada ako dobijemo Šahtar imamo velike velike šanse da budemo drugi u skupini jer se gledaju međusobni omjeri , a Šahatar igra još u gostima proitv Citya , tako da ako Dinamo i Šahtar u zadnjem kolu budu imali 7 bodova , onda Dinamo ide dalje zbog međusobnih omjera(iako vjerujem da možemo imati i više od tih 7 bodova jer možemo mi dobit ili makar izvući x protiv Atalante u gostima) .

 

Dinamo ako dobije Shakhtar iducu je 80% u 1/8 finala LP, sa tih 7 bodova bi Shakhtar mora onda uzeti 4 boda od Citya i Atalante pod uvjetom da Dinamo izgubi obe tekme kako bi došli do 2. mjesta. Ako još uz pobjedu nad Shakhtarom i City dobije Atalantu tada Dinamo i matematički osigurava EL. Sve je u njihovim rukama, pobjedom potiv Shakhtara rade ooooogroman korak ka 1/8 finala LP. Ja vjerujem da City dobiva i sve ostale utakmice makar igrao sa B sastavom.

6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo npr izgubi od Atalante (što je tu čudno) a s Šahtarom odigra neriješeno (isto, ništa čudno), a Šahtar i u Donjecku dobije Atalantu, i ?

 

I Dinamo i Shaktar i Atalanta su tu negdje i sve je moguće.

MC je druga planeta.

 

Dinamo je jedino 100 % siguran ako dobije Shaktara u Zagrebu. (normalno, ako se, kao što se znalo događati MC jednu utakmicu ne odluči odmoriti kod kuće sa Shaktarom) 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 13:24 (Anđeo bez falinge).
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...

 Ali par puta me presjeklo kod 2-2 kako su nam stajali Stojanović i Dilaver u obrani  (jer 2 gola smo primili zbog manjka koncentracije, kod oba gola 2 igrača su ispala i teško da je to moglo proći bez kazne). Ne znam što je danas sa Stojkom bilo, kondicijski je bio out još pred kraj prvoga poluvremena ili je žuti karton uradio svoje. Jako teška utakmica, s obzirom na okolnosti mislim da je ovo jako pozitivan rezultat za nas. Nadam se da City danas bude dobio Atalantu. Slijedi nam velika bitka na Maksimiru, vjerovatno i utakmica sezone.

 E, hebiga...

Ja mogu reći da ni Livaković kod njihovog prvog gola nije dobro pokrio gol. Mislio je da će mu pucati u bliži kut i previše se je izvukao prema aut liniji odn lijevoj strani.

 

Možemo tako do sljedeće tekme.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 13:31 (Anđeo bez falinge).
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Anđeo bez falinge kaže...

Dinamo npr izgubi od Atalante (što je tu čudno) a s Šahtarom odigra neriješeno (isto, ništa čudno), a Šahtar i u Donjecku dobije Atalantu, i ?

 

I Dinamo i Shaktar i Atalanta su tu negdje i sve je moguće.

MC je druga planeta.

 

Dinamo je jedino 100 % siguran ako dobije Shaktara u Zagrebu. (normalno, ako se, kao što se znalo događati MC jednu utakmicu ne odluči odmoriti kod kuće sa Shaktarom) 

 

Pa realnije je da ce Dinamo doma dobiti onakav Shakhtar kao i City Atalantu da osiguro to prvo mjesto nego ove tvoje kombinacije. Taman da Dinamo odigra i X sa Shakhtarom ja se nebi cudio da Atalantu opet dobiju jer Dinamo je pokazao da je ove sezone jako efikasan pred golom protivnika a Atalanta je jedna od onih ekipa koja prima jako puno golova i jos svoje domace utakmice ne igra "doma" nego u Milanu.

Ugl vidjet cemo za 2 tjedna, nakon te tekme ce biti stvari puno jasnije.

 

EDIT: sto se Citya tice i njihova B ekipa je dovoljno jaka da se nosi sa najjacim klubovima u LP a kamoli sa Atalantom, Shakhtatom i Dinamom tako da i ako budu odmarao sanse su male da njima Shakhtar moze otkinut neke bodove, ali kao sto rekoh idemo tekmu po tekmu, prvo Dinamo Shakhtar...

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 13:50 (ibme74).
14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Anđeo bez falinge kaže...

Nego, šanse postoje, Dinamo igra odlično, no Šahtar je pobijedio Atalantu u Bergamu.

Nadam se no svašta se tu još može zakuhati.

Igralo se na San Siru kao što će se i igrati.

Renoviraju svoj stadion.

 

Edit: sad vidim da je kolega gore isto napisao.

Uglavnom, da, to moze biti samo plus za nas.

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 6:36 (rebelsy).
14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

ma mene je bjelica oduševio i iznenadio s tom formacijskom promjenom. neki od najvećih uspjeha, posebno s reprezentacijom, smo znali imati s nekakvih 3-5-2 sustavom. ide nas to jer smo uvijek bili slabiji u obrani nego u napadu. zapravo, kad je bilo obrnuto tad i nismo puno napravili. pa onda kad učvrstimo obranu i to gdje smo tanji (i sad reprezentacija), uvijek imamo talenta za kreaciju s tim igračem manje u napadu. meni to onda izgleda baš izbalansirano

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Anđeo bez falinge kaže...

 E, hebiga...

Ja mogu reći da ni Livaković kod njihovog prvog gola nije dobro pokrio gol. Mislio je da će mu pucati u bliži kut i previše se je izvukao prema aut liniji odn lijevoj strani.

 

Možemo tako do sljedeće tekme.

Livaković tu nije oduševio, ali napravio je sve po školski, nema mu se puno što zamjeriti. No, za razliku do njega Dilaver je ove sezone totalno izgubljen, većina golova u Europi je primljena preko njega. Stojanović je kiksao kod drugog, no to je posljedica formacije više nego njegova greška. Meni osobno je najviše žao za Oršićev bijeg koji je završio u stativi, a golman je fantastično obranio Olmov pokušaj pod rašlje nakon toga.

Gavranović je na ovoj utakmici bio nevidljiv, beskoristan, jedina koriste da ga je golman potrgao i izazavao penal, nadam se da će u uzvratu igrati Petković i svojim pozicioniranjem otvarati prostor na bokovima.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Možda je glupo pitanje, al zanima me..

Kak funkcionira kad se kupuje više ulaznica online s obzirom na to da moraju biti personalizirane? Na svakoj bude isto ime i prez, tj od onog koji je kupio ili?

8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Pišeš za svaku ime i prezime i trebaš upisati datum rođenja tijekom upisa
11 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Protiv atalante ih nitko nije provjeravao. Kupio na ulaznice.hr, isprintao na a4 papir, skenirao na ulazu i to je to.
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
jpantalon kaže...
Protiv atalante ih nitko nije provjeravao. Kupio na ulaznice.hr, isprintao na a4 papir, skenirao na ulazu i to je to.

Da, protiv Atalante nisu gledali. Nekad gledaju, a nekad ne. Mislim da to ovisi kod koga dođeš na red. 

Inače imam godišnju ulaznicu i nekad gledaju osobnu i godišnju da li se poklapa ime i prezime, a nekad ne.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

''Graditi'' će se novi Maksimir, molim prognoze koliko će im sad trebati da ga naprave :)

 

 

 

 

7 2. godine
2 4 godine
0 8 godina
1 15 godina
17 Na sveto nigdarjevo
Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 19:36 (vrinho).
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
10g
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nećemo sad cjepidlačiti, mislim da svi znamo odgovor osim ako netko vjeruje u čuda

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 19:41 (vrinho).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kinezi će završiti Pelješki 3 mjeseca prije roka pa kad idu doma neka usput naprave stadion.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Brijem da će sada biti nešto od toga stadiona. Naime, koliko iz medija dopiru informacije ovakvo stanje u kojem se stadion nalazi, samo dobrota UEFA održava na životu da možemo igrati euro-tekme.

Tako je bilo i sa posljednjom renovacijom stadiona, jer da se nije krenulo sa istom, ne bi se mogle igrati euro-tekme. 

Tako da će ovaj put silom prilika morati krenuti izgradanja novog stadiona.

 

Samo da ne bude megalomanije, pljačke i nekvalitetnih izvođača radova.

Ako se stadion ne bude građen u etapama (npr. tribina po tribina), zanimalo bi me gdje će Dinamo igrati svoje euro-tekme za to vrijeme?

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
7 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

....zanimalo bi me gdje će Dinamo igrati svoje euro-tekme za to vrijeme?

 Zna se, na Poljudu 

 

 

Kruha i igala...
14 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

najbliži je Maribor. Ako se ne varam tamo se već igralo prije dosta godina.

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Možda u Osijeku ? Ako do tad izgrade novi stadion...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Mislim da neće u neki drugi dio hrvatske igrati utakmice ako će se raditi novi stadion, već mi se nekako najprirodnija opcija čini da se s Goricom dogovori korištenje Radnika, a kao naknada za to se Gorici ukloni atletska staza, naprave južna i sjeverna tribina i još prostor za VIP zonu, VAR soba i konferencijska sala da se zadovolje uefini kriteriji za kategoriju 4. Zadovoljni bi bili i Goričani, zadovoljni i dinamovci kojima ne bi bilo daleko od doma. 

 

Po kapacitetu Radnik nije daleko od uefinog minimuma, a i s obzirom na privremenu narav korištenja vjerojatno bi i malo progledali kroz prste što se tiče ovog premium dijela, samo da se riješe sigrunosni rizici.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 18:18 (JozoBozo121).
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

Možda u Osijeku ? Ako do tad izgrade novi stadion...

Je je, hoće... Baš po tipično hrvatski

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
vrinho kaže...
morbida kaže...

Možda u Osijeku ? Ako do tad izgrade novi stadion...

Je je, hoće... Baš po tipično hrvatski

 Ja sam pročitao na 24 sata da je NK Osijek rješio te probleme i kako bi na vrijeme stadion trebao biti izgrađen https://m.24sata.hr/sport/dize-se-osjecka-ljepotica-hrpa-betona-uskoro-ce-biti-novi-dom-655880 no nije bitno , šta kažete na Kristijana Lovrića ? Imam neki osjećaj da će ga Dinamo dovest na prijelaznom roku .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice