Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 391.032
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kill Frenzy kaže...

Zapamtite.Nema ovoga sljedecih 20 godina ako ne i duze. Luke Modrica,Rakitica....nema ih.Komplet cijele reprezentacije.Ovoliko igraca dobrih da igra u toliko svjetskih klubova.Da ima stalno mjesto u prvoj ekipi i da igra tako vaznu ulogu.Bilo bi cudo da se to ponovi i da nam se ovako sporttska sreca nasmjesi.

Ovo je bila povjesna prilika i bas zato sam ovoliko razocaran i ne pada mi na pamet ici na ulicu i derat se.Ovo je ogroman uspjeh ali i veliko razocaranje barem za mene.

Ako za nasih zivota bude ovako nesto bit cemo sretni.

Luka modric najbolji igrac balkana ikad.

 WTF? Kakvog crnog balkana, lik je jedan od, ako ne i najbolji veznjak ikad, ti ga na balkan ograničavaš, na balkan gdje je još uvijek vrh vrhova nekom progurat loptu kroz noge i nažonglirati pedeset na jednoj nozi.

Što se ostatka posta tiče, slažem se, ova ekipa je na zalasku, očekujem da će se mnogi u narednim danima i oprostiti, a ja baš na vidiku i ne vidim neka nova imena.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kad bi rekao da je najbolji igrac svijeta ili europe ikad lagao bi naravno.Ali najbolji sa ovih prostora ikad je a bilo je tu strasnih imena.

Tako da ne vidim sta te tu smeta.

Govorimo za vrijeme od kad je nogometa.

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

ako odu Modrić, Rakitić i Mandžo treba otići i Dalić a mjesto prepustiti Gračanu koji je trenutno izbornik mlade reprezentacije... Nadam se da će odlasci biti postupni kako bi se mlade snage uhodale

ravna zemlja i šupalj mjesec
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mislim da ce se za mnoge igraci naci zamjene ali za rakitica i modrica nece.

steta velika je steta malog halilovica.strasan talent a panj u glavi

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Čestitke našima na drugom mjestu.

Realno, trebalo je ipak malo sreće koja nas je ovaj put napustila.

 

Očekivati je oproštaj od repke Modrića, Rakitića, Mandžukića, Subašića.

 

Slijedi ta liga reprezentacija koju oni zbog napora u svojim klubovima više teško mogu pratiti.

i Perišić u veljači puni 30 godina, pa je i on tu blizu.

 

Hvala im za sve.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kill Frenzy kaže...

Zapamtite.Nema ovoga sljedecih 20 godina ako ne i duze. Luke Modrica,Rakitica....nema ih.Komplet cijele reprezentacije.Ovoliko igraca dobrih da igra u toliko svjetskih klubova.Da ima stalno mjesto u prvoj ekipi i da igra tako vaznu ulogu.Bilo bi cudo da se to ponovi i da nam se ovako sporttska sreca nasmjesi.

Ovo je bila povjesna prilika i bas zato sam ovoliko razocaran i ne pada mi na pamet ici na ulicu i derat se.Ovo je ogroman uspjeh ali i veliko razocaranje barem za mene.

Ako za nasih zivota bude ovako nesto bit cemo sretni.

Luka modric najbolji igrac balkana ikad.

 iz ovoga mogu samo zaključit da se nikada nisi ozbiljno bavio nikakvim sportom i ne shvaćaš koji je ovo uspjeh...jer biti razočaran, nakon ovakve igre i uspjeha je nadasve smješno...samo navijač, nikad sportaš od tebe

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 22:50 (MasterG).
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ja se jos uvijek nadam europskom s njima.Dvije godine nije puno a opet s druge strane odlazi se kad si najveci

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
MasterG kaže...
Kill Frenzy kaže...

Zapamtite.Nema ovoga sljedecih 20 godina ako ne i duze. Luke Modrica,Rakitica....nema ih.Komplet cijele reprezentacije.Ovoliko igraca dobrih da igra u toliko svjetskih klubova.Da ima stalno mjesto u prvoj ekipi i da igra tako vaznu ulogu.Bilo bi cudo da se to ponovi i da nam se ovako sporttska sreca nasmjesi.

Ovo je bila povjesna prilika i bas zato sam ovoliko razocaran i ne pada mi na pamet ici na ulicu i derat se.Ovo je ogroman uspjeh ali i veliko razocaranje barem za mene.

Ako za nasih zivota bude ovako nesto bit cemo sretni.

Luka modric najbolji igrac balkana ikad.

 iz ovoga mogu samo zaključit da se nikada nisi ozbiljno bavio nikakvim sportom i ne shvaćaš koji je ovo uspjeh...jel biti razočaran nakon ovakve igre i supjeha je nadasve smješno...samo navijač, nikad sportaš od tebe

 Nigdje ja nisam rekao da sam sportas.Ja sam navijac i ovo sto sam rekao stoji i ni na koji nacin ne umanjuje ovaj uspjeh.Žal će uvije postojat a kako vrijeme odmice bit ce sve veci

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

stoji da si razočaran drugim mjestom u svijetu???  daj radje piši sutra komentare

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nema zajebancije s Lovrenom

7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kill Frenzy kaže...

Mislim da ce se za mnoge igraci naci zamjene ali za rakitica i modrica nece.

steta velika je steta malog halilovica.strasan talent a panj u glavi

 Broz je odličan, Badelj može još igrati a Kovačiću želim da konačno nađe klub u kojem će igrati... imamo još Roga i Pašalića... vrlo kvalitetan vezni red

ravna zemlja i šupalj mjesec
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

ja samo molim Boga da u skoro vrijeme nađemo talente koji će nam popuniti lijevi dio terena, jer Strinić i Pivarić nisu rang ostalih igrača (bez obzira skidam kapu na trudu i ne umanjujem zasluženost drugog mjesta)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Louis Pluto kaže...
Kill Frenzy kaže...

Mislim da ce se za mnoge igraci naci zamjene ali za rakitica i modrica nece.

steta velika je steta malog halilovica.strasan talent a panj u glavi

 Broz je odličan, Badelj može još igrati a Kovačiću želim da konačno nađe klub u kojem će igrati... imamo još Roga i Pašalića... vrlo kvalitetan vezni red

 Lovro Majer

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Neki ovdje se ponasaju kao da smo mi bili favoriti svjetskog prvenstva i razocaralu drugim mjestom.

Realno ovo je za nasu malu zemlju vrhunski tezultat, ali isto tako je realno biti tuzan izgubiti na ovakav nacin gdje ptotivnik sa 0 udaraca na gol povede 2:1 u prvom poluvremenu, a snage za vratiti se nakon takvog samara malo tko ima, pogoto protiv jedne vrhunske ekipe kao sto je Francuska...
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

odvrtio sam analizu i izgleda da nisam bio u pravu. Trebali smo igrati 4411 flexible counter. :(

 

Izgleda da sam ja direktno odgovoran, jer su igrali tocno sto sam ja objavio ovdje. :(

 

Doduse nije mi jasno kako su rezultati sada drugaciji nego od prije par dana.

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 23:10 (Gorstak79).
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ne nego propustenom prilikom. Ne reziltatom nego propustenom prilikom. Mislio sam da ces lakse shvatit ono sto sam pisao ali ocito ti trebam nacrtat
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Danas na Trgu Bana Jelačiča, odlično upecana fotka.

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2155311001169582&set=gm.10156508014029419&type=3&theater&ifg=1

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

koji je to kaco, rambox? Photoshop ocito, ali sto predstavlja?

Salt n Pepa - Push It
15 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Sad smo svi prepametni. Imali smo igru i propustili prigodu osvojiti wc. Kako god, dečkima kapa dolje i naklon do poda. Što se mene tiče, Hrvatska je prvak svijeta 🍻
Tigar Krezumica
8 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Našim momcima svaka čast, igrati u finalu Svjetskog nogometnog prvenstva - pa ludilo brale... Koliko zemalja uopće igra kvalifikacije samo da bi nastupili na SP (WC je meni sinonim za zahod...)? Treba i to imati na umu.

 

E sad, uzeti u obzir da su igrali 3 produžetka, nakon prva dva penali, dan odmora manje nego Francuzi...   To je moralo ostaviti traga.  I, bokte, bilo tko ih je mogao izbaciti u eliminacijskojh fazi...

Je, prva dva gola smo dobili "na bućkalo" ali i to treba "isprovocirati", da hebeni Frenčiji nisu bili u naletu kita bi im dopala a ne gol glavom i penal...

Zadnja dva gola su dali iz dobre igre a i Suba je, možda, malo popustio (jebga, i on je samo čovjek).

Naši su bili solidni.

 

I malo praznovjerja - Nismo igrali u 20 h kao ostale tekme, nismo igrali u crnom (Men in black - naši su dodali nove nastavke na dva filma sa Will Smithom i Tommy Lee Jonesom , moj šogor je gledao samo ovu tekmu naših momaka, Putin je bio na tekmi...

Toliko.

Nisam ja ništa prčko.
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Tko god bilo što negativno nađe u današnjoj utakmici a pogotovo svekupno gledano nije normalan čovjek ili nema pojma o sportu i nogometu kao takvom.

Mi smo danas izgubili utakmicu u kojoj smo daleko najbolje odigrali na ovom prvenstvu, niti jednu utakmicu nismo ovako spojili oba poluvremena kao što smo danas, apsolutno smo ih nadigrali od prve do zanje minute.

Žal ostaje jer smo stvarno zaslužili uzet titulu po prikazanom danas.

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ova slika je sve, btw. ne znam kako je u drugim gradovima, al’ evo Osijek spava već 2h
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
playjob kaže...
Ova slika je sve, btw. ne znam kako je u drugim gradovima, al’ evo Osijek spava već 2h

 A čuj, tekma je 3 sata ranije počela, sutra je radni dan a i bilo je slavlja...

Nisam ja ništa prčko.
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Paolo Maldini kaže...

Strinić među najboljima 

Eda prestanite sa sranjima tipa srebro zlatnog sjaja...

 Kralju...!.

 

Na stranu sreća, dobili su nas rutinerski...

 

Čestitke Francuskoj, bili su bollji, Mbape životinja.

 

Našima, sve naj... Veliki uspjeh i ponos kakokod...

 

LJUDI MI SMO VICEPRVACI EJ !!!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 1:40 (DarthMarkus).
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Da ne bude da samo "mi" kenjamo jer nismo objektivni

.

14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ponosan sam, ali tužan. Evo Nogometne Ikone su točno opisale kako se osjećam: https://www.facebook.com/NogometneIkone/posts/1032723336896412

 

Od reprezentacije se gotovo sigurno opraštaju Ćorluka i Modrić, jer tako su nešto već i najavili. A vjerojatno će se još oprostiti Mandžukić, Subašić i Rakitić. Sve mi je jasno, ali za Rakitića mi nije jasno. Mislim da bi on sada trebao preuzeti kapetansku vrpcu i oprostiti se tek poslije sljedećeg eura.

 

Nama stižu odlični mladi igrači. Kovačić ako ode u neki klub gdje će igrati, sigurno će se razviti u vrhunskog veznjaka. Brozović je već sad vrhunski veznjak. Pašalić i Pjaca vjerojatno idu zajedno u Fiorentinu gdje će imati zagarantirano mjesto u prvoj momčadi tako da će se sigurno razviti u vrhunske igrače. Rebić radi veliki transfer poslije svjetskog i čeka ga usavršavanje i razvoj u nekom vrhunskom klubu kod vrhunskog trenera. Kramarić i Ćaleta-Car isto kao i Rebić. Ako Jedvaja poštede ozljede mogao bi i on napokon proigrati kako zna. Halilović otišao u Milan, to mu je zadnja šansa da napravi nešto sa karijerom. Brekalo sve bolji i bolji. Krovinović u Benfici eksplodirao. Lovre Kalinić je dobar u Belgiji, a poslije njega imamo odličnog Leticu i Livakovića. Da ne govorim o našem novom lijevom beku Borni Sosi kojeg očekujem već u Ligi nacija kao standardnog prvotimca.

 

A da ne govorim o mladim Dinamovim i Hajdukovim naraštajima koji će svoj vrhunac doživjeti tek za 10-15 godina. U svakom slučaju nema za naš nogmet straha, već na sljedećem euru ćemo biti u užem društvu favorita, a pogotovo uz pravog izbornika kao što je Zlatko Dalić. I naravno bez Mamića i kompanije.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
16 godina
odjavljen
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Dalić bu sigurno sada dobio dobre ponude sa svih strana....

7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

heavenly policeman Brozović

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 7:38 (Louis Pluto).
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Bez obzirana sve,svaka cast deckima na srebru!

 

Gade mi se politicari,koji su ovaj veliki uspjeh vec pripisali sebi i sada se sepure!

Vrh vrhova mi je Smranader koji se lagano sece Moskvom,iako je prebolestan za suđenje...gratis je to sto se sece sa Kulušićem!

Zivjela nam nasa pravna drzava Hrvatska!

https://www.facebook.com/OrnelaBA/videos/10155489082375143/UzpfSTEzODI3ODkzNjg3MTM1MDk6MjExODg0NjgyODQ0MTA4OQ/

Ne vjeruj ženi koja laže!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice