Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.234.432
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
speedy56 kaže...
miki1981 kaže...
x18x05x kaže...
Sauber nikad nije bio prvi?

 Je, 2008... dok su bili pod BMW-om

Gore si pričao o WCC, a ne pobjedama ak sam te ja dobro skužil 

 

Inače, fora statistika, moram priznati da nikad nisam niti razmišljao o tome, u svakom slučaju, lijepo za vidjeti.

 Onaj prvi podatak je bio za momčadi koje su bez WCC-a, a onaj drugi je za momčadi bez postolja, a treći, vezan uz drugi za momčadi bez pobjede :)

Da, zanimljiva je statistika...a i općenito je zanimljivo tako neke podatke usporediti s percepcijom koju navijači imaju o momčadima isto.

I općenito percepciju starijih i mlađih navijača, tj pratielja F1 cirkusa, ili bolje rečeno onih koji dulje prate i onih koji kraće prate itd...

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mali podsjetnik na Kimija sa početka F1 karijere: 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 21:11 (phoenix2003).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

jel netko javio Bottasu da je Hami vec osvojio naslov? Blokira Ferrari cijelu utrku 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Realno je trebao Verstapen pobjediti. Čestitke Mercedesu na duploj kruni. Nadajmo se nekim velikim promjenama, ovo postaje takmičenje Mercedes a ne F1.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

"razgovor" maxa i ocona nakon utrke 

 

https://twitter.com/TomekTR/status/1061692445413568512

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj Ferari je trebao Sebastiana da otkanta a ne Kimija.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

U principu, ne navijam za Maxa, ali ako mu mogu nešto priznati, to je DA IMA MUDA voziti vanserijski 

 

Onakvo ponašanje "dečeca" na stazi danas je bilo vrlo neodgovorno, tako da apasolutno nikakvog opravdanja nema. 

 

Makar, kada Max čini pizdarije drugima, vrlo se često pravi mutav i grbav, nikome ne daje pardona, no on je to činio u direktnim duelima, a ne kada je uberrundan. 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...

Ovaj Ferari je trebao Sebastiana da otkanta a ne Kimija.

Uvjeren sam da vi kolega niste gledali prvih recimo dvanaest utrka ove sezone ?! 

 

Gdje je tada bio Kimmy????? 

 

Niti u talonu!!!! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne znam kako ni zašto je Ocon dobio kaznu. Kaznu je trebao popiti Max jer mu nije dao prostora a Ocon je sve napravio regularno i doveo se u poziciju u kojoj mu je MAX po pravilima obavezan dati širinu bolida. 

U pravilima je posve nebitno što se Ocon vraćao u vodeći krug. 

Po meni je trebalo kazniti Maxa nekom kaznom koju izaberu suci jer nije pustio prostora Oconu.

A onda je trebalo Maxu i RedBullu dati i neku strožu kaznu za fizički napad nakon utrke.

 

Sve ostalo je samo farsa. A rezultati takvih farsi će biti to da će Max ako kojim slučajem ne postane prvak u slijedećih 2-3 sezone biti opća opasnost na stazi i van staze.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Pa Ocon je imao šanse se borit i pokazati kvalitetu (što je najgore i ima je da ostane u F1) i sad kad nema mjesta na gridu pokušava nekog impresionirati. Pa di ćeš ići tako na nož pretjecati vodeći auto da se vratiš u krug ??? Pa to nitko normalan ne radi tako. On, što kaže Horner i ne bi imao prednost dalje u krugu osim tu na ravnom i ako ga nije mogao preletit i prije zone kočenja, onda nema šta ga ići tako napadati. To je bez daljnjeg bio glup potez žešće. Da nije napao Max-a tu, ne bi ga više svakako ni mogao pratiti kroz krug dalje. Značu tu je sve jasno, Hamilton kupi pobjede i dalje na konto grešaka i nesmotrenosti drugih, svaka čast jer i vozi vrhunski ali mu se poklapa da je to čudo.

 

  A što se tiče Max-a, to je tako danas . Prvo svi kukaju da su danas svi umjetni i bez krvi i da nemaju karizme, i onda kad Max ode j..t mamu Oconu, onda ga sad osuđuju. A prije kad su to radili najveći, bili su carevi. Klasika za današnje doba. Nije da opravdavam nasilje, ali i ja bi ga poslao u tri pm da vozim tako i sa da tako kažem, "duplo" sporijim autom šamaram svjetske prvake i onda te iz utrke izbaci onaj koji nije ni u krugu s tobom. Bolje mi je vidit takve reakcije Max-a, koje su ljudske nego kad recimo Hamiltona tako netko shebe pa krene filozofije one svoje prodavati od kojih mi se povraća. Kako je on Bogomdan kad pobjeđuje, a kako nema sreće kad gubi. Da bar Honda nagodinu proradi pa nek ih Max sve isperja i amen. Dobro mi je ovo što je dobio dva dana dobrotvornog rada .

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Marsel007 kaže...

"razgovor" maxa i ocona nakon utrke 

 

https://twitter.com/TomekTR/status/1061692445413568512

 Ako ćemo po pravdi, onda ga je do sada Vettel treba prebiti ko vola u kupusu. Koliko je on drugima napakostio bezobraznim i opasnim micanjem kod obilaženja? Sve se vraća i sve se plaća.

Platon: ''Vidiš ona tri čobana tamo na brdu? E, dok god oni budu mogli nadglasiti mene i Sokrata, ja neću vjerovati u demokraciju''.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

 Pa Ocon je imao šanse se borit i pokazati kvalitetu (što je najgore i ima je da ostane u F1) i sad kad nema mjesta na gridu pokušava nekog impresionirati. Pa di ćeš ići tako na nož pretjecati vodeći auto da se vratiš u krug ??? Pa to nitko normalan ne radi tako. On, što kaže Horner i ne bi imao prednost dalje u krugu osim tu na ravnom i ako ga nije mogao preletit i prije zone kočenja, onda nema šta ga ići tako napadati. To je bez daljnjeg bio glup potez žešće. Da nije napao Max-a tu, ne bi ga više svakako ni mogao pratiti kroz krug dalje. Značu tu je sve jasno, Hamilton kupi pobjede i dalje na konto grešaka i nesmotrenosti drugih, svaka čast jer i vozi vrhunski ali mu se poklapa da je to čudo.

 

  A što se tiče Max-a, to je tako danas . Prvo svi kukaju da su danas svi umjetni i bez krvi i da nemaju karizme, i onda kad Max ode j..t mamu Oconu, onda ga sad osuđuju. A prije kad su to radili najveći, bili su carevi. Klasika za današnje doba. Nije da opravdavam nasilje, ali i ja bi ga poslao u tri pm da vozim tako i sa da tako kažem, "duplo" sporijim autom šamaram svjetske prvake i onda te iz utrke izbaci onaj koji nije ni u krugu s tobom. Bolje mi je vidit takve reakcije Max-a, koje su ljudske nego kad recimo Hamiltona tako netko shebe pa krene filozofije one svoje prodavati od kojih mi se povraća. Kako je on Bogomdan kad pobjeđuje, a kako nema sreće kad gubi. Da bar Honda nagodinu proradi pa nek ih Max sve isperja i amen. Dobro mi je ovo što je dobio dva dana dobrotvornog rada .

 Što se tiče da nema on šta tako neoprezno pokušavat se vraćat u vodeći krug - uopće se ne slažem. Ima čovjek pravo to napravit, koliko god se Horner ljutio. A kaznu je dobio samo zato jer suci ne kažnjavaju kako treba, već je to politika. Barem su u tome konstantni.

I uostalom kakve veze ima ako je samo tu imao prednost...pa iskoristiš prednost gdje možeš. A nakon svih Maxovih postupaka uopće se ne mora čudit ako će ostali vozači ić neopreznije protiv njega u dvoboj jer i on to radi stalno... Ali na stranu to. Po pravilima je kazna za Ocona potpuno neopravdana, i kaznu je trebao dobiti Max.

 

A s ovim drugim dijelom posta se uvjetno slažem. Uvjetno čisto zato jer živimo u drukčijem svijetu, i nemam ništa protiv da se ljudi šaketaju ako je to tako, i da pričaju što god žele, i da rade cirkus u svom nekom okruženju gdje je to sve ok. Ali problem s Maxom je problem s FIA-om jer mu svašta dopuštaju, a i ovakvim kaznama i podržavaju takvo ponašanje, međutm kad bi netko od drugih vozača takvo što napravio tad bi izbila velika frka. Kao što smo vidjeli na primjeru Ocona.

I svakako bi bilo puno zanimljivije kad bi se većina njih tako ponašala i kad nebi bilo kazni. To podržavam. Ali nikako ne podržavam da se to dozvoljava samo jednome.

 

Jedino što dobro iz toga može izać je da FIA i dalje tolerira takvo Maxovo ponašanje pa da za sezonu-dvije svi krenu masovno s takvim ponašanjem, e tad će sve ovo imati pozitivan kraj, barem za nas gledatelje. Ali s bozirom da znamo svi da se u današnje doba tako nešto neće dopustiti onda će ovo i dalje sve biti samo farsa.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...
phoenix2003 kaže...

Ovaj Ferari je trebao Sebastiana da otkanta a ne Kimija.

Uvjeren sam da vi kolega niste gledali prvih recimo dvanaest utrka ove sezone ?! 

 

Gdje je tada bio Kimmy????? 

 

Niti u talonu!!!! 

Uvjeren sam da vi kolega ne raspolažete sa informacijom da ja od 1997 nisam propustio gotovo niti jednu utrku. I veoma dobro znam gdje je cijelo to vrijeme bio Kimi (NE, Kimmy)!

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...
ATJLučko kaže...
phoenix2003 kaže...

Ovaj Ferari je trebao Sebastiana da otkanta a ne Kimija.

Uvjeren sam da vi kolega niste gledali prvih recimo dvanaest utrka ove sezone ?! 

 

Gdje je tada bio Kimmy????? 

 

Niti u talonu!!!! 

Uvjeren sam da vi kolega ne raspolažete sa informacijom da ja od 1997 nisam propustio gotovo niti jednu utrku. I veoma dobro znam gdje je cijelo to vrijeme bio Kimi (NE, Kimmy)!

 onda ti je izjava još gluplja nego što sam mislio

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

 onda ti je izjava još gluplja nego što sam mislio

Leave me alone I know what I am doing!

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...
ATJLučko kaže...
phoenix2003 kaže...

Ovaj Ferari je trebao Sebastiana da otkanta a ne Kimija.

Uvjeren sam da vi kolega niste gledali prvih recimo dvanaest utrka ove sezone ?! 

 

Gdje je tada bio Kimmy????? 

 

Niti u talonu!!!! 

Uvjeren sam da vi kolega ne raspolažete sa informacijom da ja od 1997 nisam propustio gotovo niti jednu utrku. I veoma dobro znam gdje je cijelo to vrijeme bio Kimi (NE, Kimmy)!

Kolega, uopće ne sumnjam u činjenicu da ste vi od kada ste napisali pogledali skorom sve utrke F1 cirkusa!

No, TO NIJE bio smisao niti cilj poante mojeg sarkazma, kojeg vi niste a nikako uočili.

 

Ako ste ikada uočili bilo koji moj post, mogli ste primjetiti da ja koristim neke "MOJE" kovanice, kao Minčen, apasolutno, belowed gadget ( makar je taj nedavno ispao iz konteksta uporabe ), što je pokušaj podizanja nivoa sarkazma! 

 

Otkada ja pratim F1, imao sam malo vozača koje sa gotivio kao recimo Miku Hakkinena, kao vrlo odličnog zajebanog vozača, pa nakon toga i Raikkonen-a. 

Da na zaboravim niti vozače WRC trkanja, Marcus Gronholm-a, Juha Kankkunen-a, Timo Makinen, Hanu Mikkola, Timo Salonen ili Ari Vatenen-a! Samo neke od "FINACA" u svijetu auto utrka! 

 

Kimmy od mene je bilo samo debelo komičan način prozivanja njega, kao recimo Vettela kiselim krastavcem, da ne spominjem kako imenujem jednog Hamiltona ( prije svega kako cmizdri plačipica kada ga netko prstigne ), ili Alonsa, on mi posebno ide na jetru sa svojim nesportskim potezima. 

 

Thats all dude, NHF !!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sve OK za sarkazam, ironiju i sve ostalo ali svesti Kimija na zadnjih nekoliko utrka u sezoni od kojih je pola udaren od Verstappena a pola zakočen od Vettel-a, je nedopustivo! Posebno ističem da su Kimi i Alonso istovremeno debitovali u F1. Alonso je završio utrku na 12 mjestu a Kimi, koji je startao sa 17 pozicije završio na 6 mjestu i upisao jedan bod! Sjećaš li se kada je Kimi, zbog najglupljeg pravila u F1 ikada da se ne mijenjaju gume tokom cijele utrke, praktično izgubio naslov prvaka zato što mu je otpao točak? Zaboravljaš da je 2005 pobijedio u Suzuki nakon što je startao sa 17 mjesta i sve rivale pretekao na stazi. Mogao bih ovako do sutra da nabrajam, možda se netko i ne slaže samnom ali mislim da se velika većina slaže da je Kimi zrela osoba koja za razliku od većine vrhunskih vozača nema nikakve skandale tipa zadržavanja drugih vozača u boksu, plakanja zašto je on drugi vozač, žalbi na druge vozače...i što je najveći fenomen vole ga većina navijača suparničkih timova.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 21:57 (phoenix2003).
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...

Sve OK za sarkazam, ironiju i sve ostalo ali svesti Kimija na zadnjih nekoliko utrka u sezoni od kojih je pola udaren od Verstappena a pola zakočen od Vettel-a, je nedopustivo! Posebno ističem da su Kimi i Alonso istovremeno debitovali u F1. Alonso je završio utrku na 12 mjestu a Kimi, koji je startao sa 17 pozicije završio na 6 mjestu i upisao jedan bod! Sjećaš li se kada je Kimi, zbog najglupljeg pravila u F1 ikada da se ne mijenjaju gume tokom cijele utrke, praktično izgubio naslov prvaka zato što mu je otpao točak? Zaboravljaš da je 2005 pobijedio u Suzuki nakon što je startao sa 17 mjesta i sve rivale pretekao na stazi. Mogao bih ovako do sutra da nabrajam, možda se netko i ne slaže samnom ali mislim da se velika većina slaže da je Kimi zrela osoba koja za razliku od većine vrhunskih vozača nema nikakve skandale tipa zadržavanja drugih vozača u boksu, plakanja zašto je on drugi vozač, žalbi na druge vozače...i što je najveći fenomen vole ga većina navijača suparničkih timova.

 gledaj, svaka njemu čast za karijeru drag mi je oduvijek zbog karaktera al on je sad vec u najmanju ruku islužen vozač, te reći da bi on ferrariju iduće sezone bio bolji od vettela je u najmanju ruku suludo

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

 gledaj, svaka njemu čast za karijeru drag mi je oduvijek zbog karaktera al on je sad vec u najmanju ruku islužen vozač, te reći da bi on ferrariju iduće sezone bio bolji od vettela je u najmanju ruku suludo

Da smo u kafani, prebio bih te

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 19:08 (phoenix2003).
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...
Del_Boy97 kaže...

 gledaj, svaka njemu čast za karijeru drag mi je oduvijek zbog karaktera al on je sad vec u najmanju ruku islužen vozač, te reći da bi on ferrariju iduće sezone bio bolji od vettela je u najmanju ruku suludo

Da smo u kafani, prebio bih te

 

 jel ne čuješ ono "for the first time in 113 races" ?

 

jedna lasta ne čini proljeće, a tako i ta jedna pobjeda ne čini njega boljim od sebastiana koliko god on meni bio drag

 

 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

 jel ne čuješ ono "for the first time in 113 races" ?

 

jedna lasta ne čini proljeće, a tako i ta jedna pobjeda ne čini njega boljim od sebastiana koliko god on meni bio drag

 

 

Nemoj još samo da ironijom i sarkazmom braniš malo slovo u pisanju imena. O početnom slovu u rečenici i interpunkciji nemam riječi. 

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...
Del_Boy97 kaže...

 jel ne čuješ ono "for the first time in 113 races" ?

 

jedna lasta ne čini proljeće, a tako i ta jedna pobjeda ne čini njega boljim od sebastiana koliko god on meni bio drag

 

 

Nemoj još samo da ironijom i sarkazmom braniš malo slovo u pisanju imena. O početnom slovu u rečenici i interpunkciji nemam riječi. 

 sjajno si izbjegao temu te nabacivanjem neke gramatike na nebitnom forumu, te time potpisao poraz

 

Bravo!

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

 sjajno si izbjegao temu te nabacivanjem neke gramatike na nebitnom forumu, te time potpisao poraz

 

Bravo!

 

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

 

Znam da nije F1 ali ... WTF!!!

 

7 sati operacija...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 14:37 (miki1981).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
na najbrzem dijelu staze imala kontakt, slomila ovjes i to je to. nema sanse da se zaustavi.
nesreca je bila sto je bila na desnoj strani gdje su sa unutarnje strane zavoja tzv "sausage" rubnjaci (dosta visoki) pa se katapultirala u zrak i dum
jesus_tm1
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

kasnite decki!!!

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čitao sam danas da je jedan pršljen zamijenjen s kosti koju su uzeli s kuka ili butne kosti (ne sjećam se) i da će moći hodati. Na žalost, čini se da je karijera gotova.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

S kuka je uzeta kost u pravu si, ali karijeru će gotovo sigurno nastaviti. Već je i sama tako rekla a sad vidim da i njezin šef momčadi izjavljuje slično. Strahovalo se od potencijalne paralize, ali operacija je otklonila tu mogućnost.

 

Ako se Billy Monger uspio vratiti i to s poprilično uspješnim rezultatima nakon one nesreće i ona će se.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Povratak 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

tuzan radi alonsa, presretan radi kubice! definitivno THE povratak u zadnjih 20g...uz onaj michaelov u mercedes (samo bojim se da nece ni kubica se previse usreciti sa williamsom)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice