Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.230.285
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zahvaljujem kolegi formula1live na tokenu. Imam jedan invite token ako kome treba slobodno pp.

These days stupidity is all too prevalent
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

uzalud bacenih 250kn na f1tv vidim...radije da sam platio prosle godine kad je donekle bilo zanimljivije...ovo sad je dominacija kao iz 2004. i 1988.

(ajmo sad hejteri na moj post, a ni neznate sta je bilo tih godina i tko je vozio)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

uzalud bacenih 250kn na f1tv vidim...radije da sam platio prosle godine kad je donekle bilo zanimljivije...ovo sad je dominacija kao iz 2004. i 1988.

(ajmo sad hejteri na moj post, a ni neznate sta je bilo tih godina i tko je vozio)

 Zaboravio si 2002...a bome ni 1984 ni 1996 nisu bile puno drukčije, al opet sam 2 od te 3 pogledao uživo svaku utrku, a ovo preostalu u snimci i uživao u gledanju...

Kao i u današnjoj utrci uostalom.  Baš dobra utrka.ugodna za gledanje. Rezultat opet, nažalost, nikako po mojoj volji ni željama, ali utrka je bila skroz ok.

A ni ta dominacija nije baš kao što je opisuješ...bar ne zasad, jednu utrku je izdominirao Ferrari, 2 utrke Merc. I iako je vjerojatnije da će Mercedesova prednost biti pokazana na većem broju staza od Ferrarijeve, nikako se ne mogu složit da je u ovom trenutku realno ocijeniti da je ovo bilo kakva dominacija, a pogotovo ne dominacija usporediva sa sezonama 1998 i 2002, pa ni 2004, a nadam se ni 1996 ili 1984. 

A pogotovo nemojmo zaboraviti ni 2001 kad je MSC osvojio naslov nakon (karikirano) pola sezone...

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Trebalo bi otvoriti posebnu temu za "oldtimere".......... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Danasnji highlight utrke.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...
RuskeGTT kaže...

uzalud bacenih 250kn na f1tv vidim...radije da sam platio prosle godine kad je donekle bilo zanimljivije...ovo sad je dominacija kao iz 2004. i 1988.

(ajmo sad hejteri na moj post, a ni neznate sta je bilo tih godina i tko je vozio)

 Zaboravio si 2002...a bome ni 1984 ni 1996 nisu bile puno drukčije, al opet sam 2 od te 3 pogledao uživo svaku utrku, a ovo preostalu u snimci i uživao u gledanju...

Kao i u današnjoj utrci uostalom.  Baš dobra utrka.ugodna za gledanje. Rezultat opet, nažalost, nikako po mojoj volji ni željama, ali utrka je bila skroz ok.

A ni ta dominacija nije baš kao što je opisuješ...bar ne zasad, jednu utrku je izdominirao Ferrari, 2 utrke Merc. I iako je vjerojatnije da će Mercedesova prednost biti pokazana na većem broju staza od Ferrarijeve, nikako se ne mogu složit da je u ovom trenutku realno ocijeniti da je ovo bilo kakva dominacija, a pogotovo ne dominacija usporediva sa sezonama 1998 i 2002, pa ni 2004, a nadam se ni 1996 ili 1984. 

A pogotovo nemojmo zaboraviti ni 2001 kad je MSC osvojio naslov nakon (karikirano) pola sezone...

 Čista dominacija Mercedesa, nema puno za dodati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

mozda nije apsolutno dominacija po vremenima, ali po rezultatima riskiramo da budu dominantniji nego proslih godina...

kako god, bila je ok utrka da, ja malo preuvelicavam, ali stvarno samo ok i to za midfield, napred nezanimljivo (izuzev pracenja carlsa - stovise pocet cu navijat za njega umjesto vettela, koji ne zavrijeduje po meni nista...)

sanjam iduce godine dvojac mick - carls u ferrariju

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

mozda nije apsolutno dominacija po vremenima, ali po rezultatima riskiramo da budu dominantniji nego proslih godina...

kako god, bila je ok utrka da, ja malo preuvelicavam, ali stvarno samo ok i to za midfield, napred nezanimljivo (izuzev pracenja carlsa - stovise pocet cu navijat za njega umjesto vettela, koji ne zavrijeduje po meni nista...)

sanjam iduce godine dvojac mick - carls u ferrariju

 

Ma Ferrari je mutav do bola sa favoriziranjem Vettla, danas nije bio nista brzi od Leclerca cisti jebeni idiotizam kaj su izveli opet samo se sramote plus da ne pricamo o strateskoj strani izgledaju ko hrpa amatera.

 

Kaj se tice LeClerca mali djeluje da je talentiran u 3pm, naravno malo i usijana glava ali to je normalno pa tek mu je 21 pa ono nedavno su mu pocele dlake rasti nek ga samo puste da bude ravnopravan u utrkivanju i mislim da moze  donesti trofeje naravno ako glupi talijani naprave konacno bolid i postave nekog njemca/engelza za vodu teama jer svi ovi do sad samo jebeni šlamperaj.

twice the pride double the fall
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ne vidim problem u prvotnom pustanju vettela, u tom trenutku je bio brzi od njega pa su ga propustili.

 

meni je odluka korektna

 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

ne vidim problem u prvotnom pustanju vettela, u tom trenutku je bio brzi od njega pa su ga propustili.

 

meni je odluka korektna

 

Upravo tako, bio je brži ali je nažalost skurio gume i kad su naredili leclercu da ga pusti nije mu se mogao odmahknut jer guma više nije bilo.

Što se tiče taktike, tu je Ferrari već godinama užasan i to ih je koštalo barem jednog naslova ako ne i više.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ovo smece sugavo od f1tv ne dopusta mi da se ulogiram...gdje se mogu pitati pare natrag? majku im odvratnu

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Koliko talentovani vozača ove sezone u F1. Još samo da je više timova u pola sekunde, onda bi F1 bila jako zanimljiva.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
da, f1tv ne radi naravno, sa zadovoljstvom cu se vratiti strimanju i ni lipe vise nece dobiti
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
8 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Zeppelin kaže...
da, f1tv ne radi naravno, sa zadovoljstvom cu se vratiti strimanju i ni lipe vise nece dobiti

 Neznam meni je fino radilo danas od početka kvalifikacija ali sad je bila jedna VELIKA pauza jer se je Kubica zabio u onaj uski zavoj na stazi pa je zbog toga i usluga u prekidu.Ipak ako to nisi uračunao ovaj velik prekid oni tad prekinu stream na f1tv platformi.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 15:35 (Seki001).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima netko pozivnicu za morningstreams da mi podijeli? Ne mogu vjerovati kakvo je ovaj F1TV sranje 

EDIT: nije stvar prijenosa, nego se uopće ne možemo logirati (barem ja ne mogu)

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 15:36 (steve90).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

dakle u 1450 sam ukljucio na laptopu i poceo cast na tv, otisao van na 15tak min, laptop stavio u sleep, vratio se, ukljucio, gledam ne radi. u meduvremenu sam vani preko moba probao pristupit i vrtio je onu smecarsku gumu kao loading...i nista. na laptopu isto. vrti i vrti i ne da ulogirati. ako je radi prekida prekinut stream, neka odu kvragu. vratio se starom dobrom redditu i acestreamu + cast s moba na tv...za sad. probat cu kasnije kad pocne Q2 da li radi f1 tv smecarski

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

evo i Leclerc se zabio, opet red flag

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 16:02 (loky4i4).
8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hahaha nemogu si ni ja ,vise ulogirat 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

ovo smece sugavo od f1tv ne dopusta mi da se ulogiram...gdje se mogu pitati pare natrag? majku im odvratnu

 

You can get in touch with our customer services team via a number of different ways. Please be sure to include any relevant information such as screenshots.  

For billing, head to general@en.formula1.com 
For technical, click technical@en.formula1.com 
And for anything else, go to general@en.formula1.com 

For more urgent queries, then please click on the chat button (bottom right hand corner of this page) or visit our Contact Us page to find more ways of getting in touch.    

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Preporuka za one koji žele. Iptv, Cableguy ima ESPN 2, HD te 60 fps. 

Ja tako gledam. Prenose sliku sa Sky UK.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Preporuka za one koji žele. Iptv, Cableguy ima ESPN 2, HD te 60 fps. 

Ja tako gledam. Prenose sliku sa Sky UK.

 preporuka i od mene...gledam upravo, slika savršena

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

I tako u svijetu F1 nist novo od 2014, opet mečka na na svijetlosni pogon jebem ti tu njihovu dominaciju više

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 16:55 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Liga za sebe, nažalost.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

haha jeste vidjeli sad Seba kako gleda parkirane merđane obilazi oko njih začuđeno i "niš" mu nije jasno 

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

I tako u svijetu F1 nist novo od 2014, opet mečka na na svijetlosni pogon jebem ti tu njihovu dominaciju više

 Baš me zanima jel bi kukali tako svi da ovako dominira Ferrari. Bravo Norris, šteta za Lewisa ali vjerujem da će to riješiti kroz utrku.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
dad0r kaže...

I tako u svijetu F1 nist novo od 2014, opet mečka na na svijetlosni pogon jebem ti tu njihovu dominaciju više

 Baš me zanima jel bi kukali tako svi da ovako dominira Ferrari. Bravo Norris, šteta za Lewisa ali vjerujem da će to riješiti kroz utrku.

 

Za vrijeme zadnje dominacije Ferrarija barem smo gledali svašta sa Hilom,Hakinenom,Villeneuveom,Montoya pa i Raikkonen pa da ne zaboravimo  Alonso itd. bilo je kaj za gledati, a sad samo soloažu mečke dok tu i tamo netko zaluta na P1.

 

Jednostavno izgledaju nedodirljivo kaj god radili bravo za njih ali je dosadno za gledati ne bi bilo lose da imamo malo vise uzbudenja i neizvjesnosti.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 17:16 (dad0r).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

riga mi se na ovaj ferrari...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
dad0r kaže...

I tako u svijetu F1 nist novo od 2014, opet mečka na na svijetlosni pogon jebem ti tu njihovu dominaciju više

 Baš me zanima jel bi kukali tako svi da ovako dominira Ferrari. Bravo Norris, šteta za Lewisa ali vjerujem da će to riješiti kroz utrku.

 Jednostavno dosadno za gledati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

 Jednostavno izgledaju nedodirljivo kaj god radili bravo za njih ali je dosadno za gledati ne bi bilo lose da imamo malo vise uzbudenja i neizvjesnosti.

 Volio bi i ja, samo tvrdim da ne bi bilo toliko kukanja da je Ferrari u vodstvu.

8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Naravno kad je 99% ljudi u cijelom svijetu uz  Ferrari.

Napad je najbolja obrana :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice