NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 566.919
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

draft samo što nije počeo

jeli gleda tko uopce???

15 godina
offline
NBA liga

Bogdan i Dragić u Sunsima, odlično!

 

Očito je samo Orlando htio riskirati sa Šarićem, ali oni bi ga mogli i trejdat, inače Nurkić je #16 i ide u Bullse.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
offline
NBA liga

šarić je na kraju zavržio u phili, bogdan u sunsima, vasa i onaj drugi isto u phili ,a nurkić je draftan od bullsa ali ide u denver

13 godina
offline
NBA liga

"Prije 15 godina Tim Duncan je stajao na terenu Madison Square Gardena sa trofejom šampiona. Dve hiljade četrnaeste, drugi grad, ista slika. Karijera koja je tako tiha, a tako fascinantna. Tim Duncan... Nekoliko puta uništen, ali ne i pobjeđen..."

 

Link

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Sarić ide u 76erse, a Nurkić u Denver

15 godina
offline
NBA liga

jel se zna mozda dal bojan bogdanovic ide sljedece sezone u nba ili ce jos ostat u europi?

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Kako Šarić u Phil ako je potpisao za onaj Andalo Efes prije nekoliko dana? Što su ga kao rezervirali ili...?

 

Ne kužim to oko drafta najbolje pa ako mi netko može objasniti, bio bih zahvalan :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
10 godina
offline
Re: NBA liga
explorer 4 kaže...

Kako Šarić u Phil ako je potpisao za onaj Andalo Efes prije nekoliko dana? Što su ga kao rezervirali ili...?

 

Ne kužim to oko drafta najbolje pa ako mi netko može objasniti, bio bih zahvalan :)

phila ima prava na šarića, ali nakon dvije godine ili kad ga oni pozovu on će doći u nba

15 godina
offline
NBA liga

kad neko nekog drafta znaci da imaju prava na tog igraca tj da taj igrac kad odluci doc u nba mora igrat za njih. no taj igrac nemora doc igrat za njih nego eto potpise za neki klub u europi. mislim da je saric napravio gresku sto je potpisao s efesom prije drafta, jer da nije bio bi bolji pick, trebo je potpisat nakon.

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Hvala momci :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

kad neko nekog drafta znaci da imaju prava na tog igraca tj da taj igrac kad odluci doc u nba mora igrat za njih. no taj igrac nemora doc igrat za njih nego eto potpise za neki klub u europi. mislim da je saric napravio gresku sto je potpisao s efesom prije drafta, jer da nije bio bi bolji pick, trebo je potpisat nakon.

Koja je razlika prije ili poslije ? Pa nije to djeci vrtic pa da moze radit sta hoce, i da je isa potpisat poslije drafta mora bi obavijestit klubove koji ce ga draftat. Pickalo ga tocno negdje i di su mu predvidali, 10-14 pick upa je u lottery i jos po meni nije ni moga bolje proci. Sljedecu sezonu ce se lagano uigrat Nerlens i MCW, ubrat jos koji pick pa onda sezonu poslje nek ubace Embiida i taman za dvije godine stize iskusni Saric i eto ti plejof momcad. Naravno ako Embiida i Nerlensa zaobidu ozljede. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
NBA liga

76ersi sami sebe tankaju, ja se bojim da ce Noel ispast kao i Bennett....

 


Za Embiida treba jos vidjet, cekajmo da nauci engleski prvo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
Re: NBA liga
JackD kaže...
mar123 kaže...

kad neko nekog drafta znaci da imaju prava na tog igraca tj da taj igrac kad odluci doc u nba mora igrat za njih. no taj igrac nemora doc igrat za njih nego eto potpise za neki klub u europi. mislim da je saric napravio gresku sto je potpisao s efesom prije drafta, jer da nije bio bi bolji pick, trebo je potpisat nakon.

Koja je razlika prije ili poslije ? Pa nije to djeci vrtic pa da moze radit sta hoce, i da je isa potpisat poslije drafta mora bi obavijestit klubove koji ce ga draftat. Pickalo ga tocno negdje i di su mu predvidali, 10-14 pick upa je u lottery i jos po meni nije ni moga bolje proci. Sljedecu sezonu ce se lagano uigrat Nerlens i MCW, ubrat jos koji pick pa onda sezonu poslje nek ubace Embiida i taman za dvije godine stize iskusni Saric i eto ti plejof momcad. Naravno ako Embiida i Nerlensa zaobidu ozljede. 

razlika je da bi bio bolja pozicija na draftu, ovako kad se znalo da sigurno 2 godine nece jos doc neki timovi ga nisu bas htjeli uzet. pa ko je reko da nemora obavjestit klub, kad ga draftaju on ih onda obavjesti da ce potpisat za ove.

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...
JackD kaže...
mar123 kaže...

kad neko nekog drafta znaci da imaju prava na tog igraca tj da taj igrac kad odluci doc u nba mora igrat za njih. no taj igrac nemora doc igrat za njih nego eto potpise za neki klub u europi. mislim da je saric napravio gresku sto je potpisao s efesom prije drafta, jer da nije bio bi bolji pick, trebo je potpisat nakon.

Koja je razlika prije ili poslije ? Pa nije to djeci vrtic pa da moze radit sta hoce, i da je isa potpisat poslije drafta mora bi obavijestit klubove koji ce ga draftat. Pickalo ga tocno negdje i di su mu predvidali, 10-14 pick upa je u lottery i jos po meni nije ni moga bolje proci. Sljedecu sezonu ce se lagano uigrat Nerlens i MCW, ubrat jos koji pick pa onda sezonu poslje nek ubace Embiida i taman za dvije godine stize iskusni Saric i eto ti plejof momcad. Naravno ako Embiida i Nerlensa zaobidu ozljede. 

razlika je da bi bio bolja pozicija na draftu, ovako kad se znalo da sigurno 2 godine nece jos doc neki timovi ga nisu bas htjeli uzet. pa ko je reko da nemora obavjestit klub, kad ga draftaju on ih onda obavjesti da ce potpisat za ove.

Pa svejedno prije drafta svaka momcad obavlja razgovore s igracima i sigurno znaju situacije oko njih. Nije njima Dario moga skriti da zeli igrat jos sezonu dvije u europi, uostalom sta i da je presutio da nece odmah igrat u NBA-u ? Vjerovatno bi ga momcad koja ga picka poslala u nekom paketu i selilo bi se njegovo pravo od momcadi do momcadi. Ovako je siguran da ce ga Phila cekat tih sezonu dvije. Da je ispao iz lotterya onda bi mogli rec da je sj*eba situaciju jer bi ostao bez dosta para, ovako nije apsolutno nista izgubia. 

 

@Mitch - ni Olajuwon nije zna engleski ;) Neznam meni se taj Embiid jako svida, momak poceo igrat prije koju godinu i vec ima Dream Shake u repertoaru. A Noel ako ce biti defanzivno jak koliko tvrde analiticari onda nema straha da ce postat novi Benett.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.6.2014 21:08 (JackD).
15 godina
offline
NBA liga

ma dobro nije bitno, pustimo sarica, nek mu je sa srecom.

sto se tice embiida i meni se jako svida, kasno poceo igrat i do ove razine je stigo, sto se tice njegovog engleskog jbg iz kameruna je, nemoze imat savrseni naglasak i sve to.

10 godina
offline
NBA liga

puna mi kapa više čekajući melovu i lebronovu odluku

15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

LeBron James: "I'm coming Home!" 

 

Nek sad Bosh ode u Rocketse i osvoji jos koji prsten cisto da dokaze da je igracina. A LeBron nek osvoji taj prsten sta je obecao Clevlandu.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
NBA liga

Napokon NBA ima smisla, East ce izgledati jos smijesnije nego prosle godine...

 

Wiggins i LBJ, jos ako Kyrie nece trosit lopte.sad mi se cini da ce Melo otic u Heat...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Melo se necka izmedu Bullsa i Knicksa, iako mi nije jasno sto ceka...nek potpise vise za Bullse. Wiggins jos nije potpisan i to zato da ga mogu trejdat, vjerovatno su Cavsi obecali LBJ-u da ce dovuc Lovea. Sta se da nac, mogao bi past nekakav trejd Wiggins + Waiters + pickovi za Lovea. 

 

Mene sad jako zanima Bosh i Houston, ako uspiju to slozit onda postaju instant contenderi. 

 

East bi mogao bit smjesan dogodine (ako Melo ostaje u Knicksima) Cavsi,Wash,Hornetsi medu prvih 4-5 momcadi, cirkus.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
14 godina
offline
NBA liga

Neće taj cleveland osvojiti ništa.

GO HEAT. Zadrzat bosha i potpisat mela i još kojeg role playera i to je to. Ili ako bosh ode, loviti bledsoea i monroea, i  za dvije godine uzet duranta.

15 godina
offline
NBA liga

bosh ide, reko je da ide ako ode lebron.

kd u heat? ahahhaaha

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
JackD kaže...

Melo se necka izmedu Bullsa i Knicksa, iako mi nije jasno sto ceka...nek potpise vise za Bullse. Wiggins jos nije potpisan i to zato da ga mogu trejdat, vjerovatno su Cavsi obecali LBJ-u da ce dovuc Lovea. Sta se da nac, mogao bi past nekakav trejd Wiggins + Waiters + pickovi za Lovea. 

 

Mene sad jako zanima Bosh i Houston, ako uspiju to slozit onda postaju instant contenderi. 

 

East bi mogao bit smjesan dogodine (ako Melo ostaje u Knicksima) Cavsi,Wash,Hornetsi medu prvih 4-5 momcadi, cirkus.

Nema šanse da daju Wigginsa,navodno su za Lovea ponudili Benetta,Waitersa i budući pick prve runde što je ok.Ako K Love dođe iduće godine su ozbiljni contenderi za finale,ako ne i naslov.Sad će bandwagon fanovi preseliti iz Miamia u Cleveland

11 godina
neaktivan
offline
NBA liga

sve se to vrti oko marketinga i koja opcija ce privuci najvise novca u buducnosti....sta mislis,dali je uzbudljivije gledat miami kako ponovno navaljuje na naslov,ili emotivan povratak LBJ nazad korijenima i kuci??ja mislim da imaju sad odmah narudžbe za 10miliona majci s brojem 6 {#}...i istodobno postaje ponovno heroj,za svoj legacy ili ostavštinu...jer je uistinu jedan od najimpresivnijih košarkaša koji su uopće ikad igrali,odmah do DR J. i MJ...

 

što se tiče bosha,gotov posal,ide u HOU...miami ce ostat wade+mcroberts,+UH+noriss cole+napier+ hrpa cap spacea...ne ocekujem ozbiljne stvari od njih...

 

KL ili kevin love sigurno mijenja adresu,i cini mi se da bi ta komb. od bennet+waiters +pickovi zvucala realno,jer slijedece godine bi mogli dobiti NIŠTA...a ne vjerujem da bi dali wigginsa,jer za klinca kažu da je fenomen,stoga ne vjerujem da bi to uradili,slušaj šta LBJ kaže..ne očekujem odmah čuda..to znači,ako ne odmah,slijedeće godine bi KL mogao svakako doći tamo po svoj prsten,ako se ne predomisli pa ode možda do OKC,to bi bila ista šansa...a vjerujem da je i taj klinac odigrao ključnu rolu za povratak,možda griješim,jer daje LBJ priliku da "stvori" nasljednika kroz njega...i da posli bude funkcioner CLE u penziji igračkoj...30+4,imaće 34 kad bude novi ugovor,a sumnjam da nece imati opciju za zadnju godinu,tako da s 33 jos ce imati priliku potpisati jedan MAX ugovor,i da ne spominjem da je tom momku sa 18 godina NIKE obecao isplatiti 100 milona doillara za doživotni ugovor,čak su poslije i to revidirali i još isplačivali,kad je čovjek magnet za sponzore...

 

ali,kao i svake godine,NBA ce biti uzbudljivija nego prosle {#} ,žao mi jedino finala,kako je startalo,trebalo je opet jedno epsko finale (da ne spominjem da je LBJ shvatio da su vecini "prosle godine" i da su ostala samo imena,i da ih je on skoro samostalno gura kroz sve to,sada ima hrpu mladih a dobrih igrača iza sebe,ali koji ce slusat šta on kaže,da su dobili u finalu,vjerujem da bi tada ipak ostao tamo još ugovor,a onda tek,i pitanje bili i tada,dolazio mozda back to CLE) 7 utakmica,kao prošle,pa makar SAS opet bio pobjednik...

15 godina
offline
Re: NBA liga
mystik kaže...

Neće taj cleveland osvojiti ništa.

GO HEAT. Zadrzat bosha i potpisat mela i još kojeg role playera i to je to. Ili ako bosh ode, loviti bledsoea i monroea, i  za dvije godine uzet duranta.

Koji si ti lik ahahaha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
offline
NBA liga

Bosh is back. 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

mislio sam i ja da ce otic u HOU,ali sad se vidi zašto se miami "raspa",jer je CB htio MAX,naravno,sve je vidljivo iz extra love što jedino u MIA može dobit...zato je vjerovatno i LBJ otiša...po meni je CB solidan igrač,ali daleko od kalibra nekog superstara...po produkciji ponajvise,a i konzistentnosti također...ništa,idemo dalje,vidićemo kako če izgledat rosteri na početku,a i to će se trejdat dalje posli...

 

i šta sad HOU kad je trejda Lina u LAL,i asika ,napravio cap space i ništa od bosha,sve mi miriše da carmelo stiže {#} ili koja je onda opcija,deng + još netko na play??

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.7.2014 0:07 (johnyaces777).
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
johnyaces777 kaže...

mislio sam i ja da ce otic u HOU,ali sad se vidi zašto se miami "raspa",jer je CB htio MAX,naravno,sve je vidljivo iz extra love što jedino u MIA može dobit...zato je vjerovatno i LBJ otiša...po meni je CB solidan igrač,ali daleko od kalibra nekog superstara...po produkciji ponajvise,a i konzistentnosti također...ništa,idemo dalje,vidićemo kako če izgledat rosteri na početku,a i to će se trejdat dalje posli...

 

i šta sad HOU kad je trejda Lina u LAL,i asika ,napravio cap space i ništa od bosha,sve mi miriše da carmelo stiže {#} ili koja je onda opcija,deng + još netko na play??

Mislim da Bosh jos uvijek ima u sebi onog superstara iz Toronta (sezona 2009/2010 imao je prosjek 24p i 10sk),u Miamiu to nije imao prilike pokazat jer je bio treća napadačka opcija iza LeBrona i Wadea,ali imao je svojih show i clutch utakmica kroz ovih par sezona ali ipak 118mil je mrvu previše.

15 godina
offline
NBA liga

eto young je produzio s lakersima na 4 godine, a doso im je i lin skupa sa pickom prve runde, nije lose. bas me zanima kog ce jos lakersi uzet, posto su sad svi superstari otpali(lebron, melo, love) imaju dosta mjesta u salary capu, a za gasola se prica da ce u spurse pa je i on oslobodio salary, vidit cemo. ja bi samo i da nasha jos maknu negdi, jer taj covjek moze odigrat 10 tekmi u sezoni maksimalno.

10 godina
offline
NBA liga

znači koji panjevi u upravi lakersa uzmu panja lina koji je imao svojih pra utakmica prije godinu i više, a isiah thomas im se praktički nudio da dođe

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

a čovjek tražio 90 mil za 5 sezona {#} pa odjednom skočila cijena kad je imao ponudu HOU,i pazi šta je prihvatio,a ima je dogovor za ovih dana razgovor s GM HOU,lol...a di je to melo otiša i love,neman pojma???ne slažem se,evo sad ćemo vidjeti kad bude igra i bude čak prva opcija...za mene je DW igračina za njega,veči repertoar svega,show na poziciji,a bosh je solidan,ali teško može nositi MIA...a DW i njegova koljena su velik problem,plus svi igrači su u zalazu karijere,nažalost,jbg,netko od 36 nema teorije kontra 23 godine mladog bika(pitajte miru filipovica i neke njehove borbe,tipa gonzaga i pristup,ja sam stara manga,lol),koji je gladan slave,a ima fizički potencijal da pregazi ovog starijeg....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice