Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.551.870
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Obzirom sam svjestan prisutnosti pojedinaca koji NE vole ništa na spomen ovog kluba i njegova imena, otvaram temu za iskrene ljubitelje i štovatelje ovoga kluba, a koji je prema crnim komentarima nekih forumaša unisono svega pesonifikacija lošeg i zla, makar i u našem hrvatskom dvorištu imamo primjere za koje bi se puno toga moglo reći i napisati, ali neću, jer, to je ovdje OT!
Ovu temu otvaram za diskusije O Real Madridu i svemu što je vezano za njega, stoga molim bez nepoterbitog provociranja, flejmanja, hejtanja, trolanja i inih gluposti od bilo čije strane, hvala unaprijed!

Nakon "poraza" u zadnjim nedavnim međusobnim susretima kontra Barcelone, dolazi nova sezona Primere 2011/2012 koja ima veliku šansu za dvotjedni štrajk svih klubova Primere i Segunda Divizije, što se iskreno nadam se nećemo vidjeti i doživjeti, a onda, neka pobijedi bolji, bez sudačkih previda sa bilo koje strane na bilo čiju štetu!

Real Madrid i mighty Mou, "The Special One" imaju hardware i software kakav se samo može poželjeti imati i gledati, neka izvole pokazati i dokazati performanse koje ih krase i koje im stoje u opisu i specifikaciji što imaju i što mogu!

Za početak toliko, nadam se da će biti na forumu prisutno još  štovatelja Real Madrida i da će mo feštati jaaako puno puta kada Real Madrid pobijedi doma ali i u gostima, vamos blancos!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 13:16 (ATJLučko).
14 godina
protjeran
offline
Real Madrid - Kraljevsko klub!

Dobar klub, samo mi ide na živce onaj glumac, pe*erčina i pi*ka Cristiano Ronaldo, samo zbog njega navijam za Barcu u Španjolskoj lizi.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevsko klub!
ATJLučko kaže...


Real Madrid i mighty Mou, "The Special One" imaju hardware i software kakav se samo može poželjeti imati i gledati, neka izvole pokazati i dokazati performanse koje ih krase i koje im stoje u opisu i specifikaciji što imaju i što mogu!

Da. To je kombinacija i7 procesora na AM3+ matičnoj ploči sa nadobudnom idejom instaliranja OSXa na "ne-apple" stroj.

A i rezultati su ekvivalentni{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
Dečki, ovo baš i nisu poruke u skladu sa temom, stoga molim vas da se ohladite od takvih postova i trolanja, hvala još jednom!
ATJ Lučko
14 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
ATJLučko kaže...
Dečki, ovo baš i nisu poruke u skladu sa temom, stoga molim vas da se ohladite od takvih postova i trolanja, hvala još jednom!

Po čemu moj nije u skladu s temom?

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
15 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevsko klub!

sorry, ali mislim da si krivo napisao naslov teme 

15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevsko klub!
gjurki kaže...

Dobar klub, samo mi ide na živce onaj glumac, pe*erčina i pi*ka Cristiano Ronaldo, samo zbog njega navijam za Barcu u Španjolskoj lizi.

Ti si neki super fudbaler pa znas da je on glumac?? Ni pravopisa ne znas nasao si komentirati jel neko glumac...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 13:22 (malina22).
14 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevsko klub!
malina22 kaže...
gjurki kaže...

Dobar klub, samo mi ide na živce onaj glumac, pe*erčina i pi*ka Cristiano Ronaldo, samo zbog njega navijam za Barcu u Španjolskoj lizi.

Ti si neki super fudbaler pa znas da je on glumac?? Ni pravopisa ne znas nasao si komentirati jel neko glumac...

Šta fali mom pravopisu?

Pa ne trebaš bit ništa inteligentniji od 10-godišnjeg djeteta da vidiš čim mu neko uzme loptu se baci, mislim jesi ćorav ili pokušavaš bit glup ne kužim, pa ptice na grani već pričaju o tome, ti uletiš u temu i praviš se totalno glup. Onaj jadan Messi od metar i žilet kroz njih šestero se zaleti i ne baci se već se bori ko lav, a ovaj kreten odmah se baca.

 

EDIT: i ne kaže se fudbaler nego nogometaš.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 13:33 (gjurki).
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

pohvala za temu, a evo ja sam jedan od fanova kraljevskog kluba ;)

 

HALA MADRID!

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Čitao sam jučer na jednom španjolskom portalu da nema utakmica za vikend. (spomenuto u prvom postu)

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevsko klub!
gjurki kaže...
malina22 kaže...
gjurki kaže...

Dobar klub, samo mi ide na živce onaj glumac, pe*erčina i pi*ka Cristiano Ronaldo, samo zbog njega navijam za Barcu u Španjolskoj lizi.

Ti si neki super fudbaler pa znas da je on glumac?? Ni pravopisa ne znas nasao si komentirati jel neko glumac...

Šta fali mom pravopisu?

Pa ne trebaš bit ništa inteligentniji od 10-godišnjeg djeteta da vidiš čim mu neko uzme loptu se baci, mislim jesi ćorav ili pokušavaš bit glup ne kužim, pa ptice na grani već pričaju o tome, ti uletiš u temu i praviš se totalno glup. Onaj jadan Messi od metar i žilet kroz njih šestero se zaleti i ne baci se već se bori ko lav, a ovaj kreten odmah se baca.

 

EDIT: i ne kaže se fudbaler nego nogometaš.

Ligi, ne lizi. {#}

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Upravo sam na službenim stranicama Španjolske Primere (općenito Španjolskog nogometnog Saveza), pronašao vijest kako će se u petak u službenim prostorijama LFP službeim prostorijama u 10.15 CEST, ponovo pokušati dogovoriti sudionici događanja oko podijele novca i prava, pa se do tada treba nadati najboljem i da će Primera i Segunda krenuti i ove sezone na vrijeme ipak {#}?!

ATJ Lučko
13 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Svi se napalili na Real kad su došli Ronaldo, Kaka, Benzema i ostala nekompatibila ekipa...

Sad svi klinci na fejsu pišu Hala Madrid, a nemaju pojma o nogometu...

I Ronaldo JEST glumac, svako malo pada...

Još najviše mrzim kad freestyla, a nema pojma, i onda ljudi misle da je on najbolji, a mi ostali freestyleri ostajemo u sjeni...

F*cking fag!

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
ATJLučko kaže...

Obzirom sam svjestan prisutnosti pojedinaca koji NE vole ništa na spomen ovog kluba i njegova imena, otvaram temu za iskrene ljubitelje i štovatelje ovoga kluba, a koji je prema crnim komentarima nekih forumaša unisono svega pesonifikacija lošeg i zla, makar i u našem hrvatskom dvorištu imamo primjere za koje bi se puno toga moglo reći i napisati, ali neću, jer, to je ovdje OT!
Ovu temu otvaram za diskusije O Real Madridu i svemu što je vezano za njega, stoga molim bez nepoterbitog provociranja, flejmanja, hejtanja, trolanja i inih gluposti od bilo čije strane, hvala unaprijed!

Nakon "poraza" u zadnjim nedavnim međusobnim susretima kontra Barcelone, dolazi nova sezona Primere 2011/2012 koja ima veliku šansu za dvotjedni štrajk svih klubova Primere i Segunda Divizije, što se iskreno nadam se nećemo vidjeti i doživjeti, a onda, neka pobijedi bolji, bez sudačkih previda sa bilo koje strane na bilo čiju štetu!

Real Madrid i mighty Mou, "The Special One" imaju hardware i software kakav se samo može poželjeti imati i gledati, neka izvole pokazati i dokazati performanse koje ih krase i koje im stoje u opisu i specifikaciji što imaju i što mogu!

Za početak toliko, nadam se da će biti na forumu prisutno još štovatelja Real Madrida i da će mo feštati jaaako puno puta kada Real Madrid pobijedi doma ali i u gostima, vamos blancos!

 

ne dolazim u temu provocirati,ali ovo se mora reći,ovako se nebi smjele ponašati životinje,a ne igrači i treneri tako velikog kluba kao što je Real Madrid.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 15:37 (antimadridista).
14 godina
protjeran
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ova 3. snimka, ovaj se bacio hvata se za nogu, mislim ko tu koga? Ovaj ga je sa prednjom stranom lupio u mišić dole? Pa jbt koje su ti nogometaši pi*ke, mi u rukometu takve batine primamo, razbijamo arkade itd. i nikad ništa, ako je za žuti smo sretni, i nikad se ne bacamo ko ovi pe*eri, taj nogomet je tako precjenjen i ide mi na živce užasno.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
gjurki kaže...

Ova 3. snimka, ovaj se bacio hvata se za nogu, mislim ko tu koga? Ovaj ga je sa prednjom stranom lupio u mišić dole? Pa jbt koje su ti nogometaši pi*ke, mi u rukometu takve batine primamo, razbijamo arkade itd. i nikad ništa, ako je za žuti smo sretni, i nikad se ne bacamo ko ovi pe*eri, taj nogomet je tako precjenjen i ide mi na živce užasno.

čekaj malo,jesi ti zdrav? namjerno udaranje protivnika svom snagom u mišić,pa zbog toga je i nastalo naguravanje na terenu poslije,ovakvi udarci mogu čovjeku uništiti karijeru! ajde ti stani na mjestu i čekaj da te netko udari svom snagom kopačkom po nozi,i to sa dvije noge,najprije sa jednom pa sa drugom! reci mi iskreno,vidiš li često u nogometu ovakve prekršaje?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Ova 3. snimka, ovaj se bacio hvata se za nogu, mislim ko tu koga? Ovaj ga je sa prednjom stranom lupio u mišić dole? Pa jbt koje su ti nogometaši pi*ke, mi u rukometu takve batine primamo, razbijamo arkade itd. i nikad ništa, ako je za žuti smo sretni, i nikad se ne bacamo ko ovi pe*eri, taj nogomet je tako precjenjen i ide mi na živce užasno.

čekaj malo,jesi ti zdrav? namjerno udaranje protivnika svom snagom u mišić,pa zbog toga je i nastalo naguravanje na terenu poslije,ovakvi udarci mogu čovjeku uništiti karijeru! ajde ti stani na mjestu i čekaj da te netko udari svom snagom kopačkom po nozi,i to sa dvije noge,najprije sa jednom pa sa drugom! reci mi iskreno,vidiš li često u nogometu ovakve prekršaje?

Slušaj me, ja govorim u uspredbi sa drugim sportom, probaj ti u šprintu preć dvojicu i onda da ti frajer postavi lakat u zube i još ako ne padneš krene za tobom i pljusne te po leđima ful šut?! Dobije žuti a ti moraš ostat smiren, a ove pi*de zbog jednog faula se idu tuć, daj molim te, kakav nogomet, pogledaj bilo gdje nađi mi to kad se neko na terenu u rukometu potuko? NIKAD, jer je to pravi sport, ne ovo sr*nje i padanje neko.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

@Antimadridista

Glavno da se barcelonini baletani smiju bacat po podu nonstop. Zbog čeg se javljaš uopće u ovoj temi i izazivaš svađe? Tvoji komentari ovdje nisu potrebni. Koliko si objektivan govore i tvoj nick i avatar na jednom forumu koji nema veze s nogomet. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 15:40 (Iggx).
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
gjurki kaže...
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Ova 3. snimka, ovaj se bacio hvata se za nogu, mislim ko tu koga? Ovaj ga je sa prednjom stranom lupio u mišić dole? Pa jbt koje su ti nogometaši pi*ke, mi u rukometu takve batine primamo, razbijamo arkade itd. i nikad ništa, ako je za žuti smo sretni, i nikad se ne bacamo ko ovi pe*eri, taj nogomet je tako precjenjen i ide mi na živce užasno.

čekaj malo,jesi ti zdrav? namjerno udaranje protivnika svom snagom u mišić,pa zbog toga je i nastalo naguravanje na terenu poslije,ovakvi udarci mogu čovjeku uništiti karijeru! ajde ti stani na mjestu i čekaj da te netko udari svom snagom kopačkom po nozi,i to sa dvije noge,najprije sa jednom pa sa drugom! reci mi iskreno,vidiš li često u nogometu ovakve prekršaje?

Slušaj me, ja govorim u uspredbi sa drugim sportom, probaj ti u šprintu preć dvojicu i onda da ti frajer postavi lakat u zube i još ako ne padneš krene za tobom i pljusne te po leđima ful šut?! Dobije žuti a ti moraš ostat smiren, a ove pi*de zbog jednog faula se idu tuć, daj molim te, kakav nogomet, pogledaj bilo gdje nađi mi to kad se neko na terenu u rukometu potuko? NIKAD, jer je to pravi sport, ne ovo sr*nje i padanje neko.

gledaj,rukomet je puno brža i življa igra od nogometa,ali u nogometu se ovakav start ne viđa često,pa to je namjerno udaranje protivnika svom snagom po nogama! to tebi ne zaslužuje kaznu nikakvu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
antimadridista kaže...
gjurki kaže...
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Ova 3. snimka, ovaj se bacio hvata se za nogu, mislim ko tu koga? Ovaj ga je sa prednjom stranom lupio u mišić dole? Pa jbt koje su ti nogometaši pi*ke, mi u rukometu takve batine primamo, razbijamo arkade itd. i nikad ništa, ako je za žuti smo sretni, i nikad se ne bacamo ko ovi pe*eri, taj nogomet je tako precjenjen i ide mi na živce užasno.

čekaj malo,jesi ti zdrav? namjerno udaranje protivnika svom snagom u mišić,pa zbog toga je i nastalo naguravanje na terenu poslije,ovakvi udarci mogu čovjeku uništiti karijeru! ajde ti stani na mjestu i čekaj da te netko udari svom snagom kopačkom po nozi,i to sa dvije noge,najprije sa jednom pa sa drugom! reci mi iskreno,vidiš li često u nogometu ovakve prekršaje?

Slušaj me, ja govorim u uspredbi sa drugim sportom, probaj ti u šprintu preć dvojicu i onda da ti frajer postavi lakat u zube i još ako ne padneš krene za tobom i pljusne te po leđima ful šut?! Dobije žuti a ti moraš ostat smiren, a ove pi*de zbog jednog faula se idu tuć, daj molim te, kakav nogomet, pogledaj bilo gdje nađi mi to kad se neko na terenu u rukometu potuko? NIKAD, jer je to pravi sport, ne ovo sr*nje i padanje neko.

gledaj,rukomet je puno brža i življa igra od nogometa,ali u nogometu se ovakav start ne viđa često,pa to je namjerno udaranje protivnika svom snagom po nogama! to tebi ne zaslužuje kaznu nikakvu?

Ma drek, zaslužuje crveni i suspenziju, ali ja uspređujem sa rukometom, u nogometu to je užasan faul i naravno da je za crveni, ovaj kreten je namjerno,točno se vidi, ovog maznuo nogom.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Iggx kaže...

@Antimadridista

Glavno da se barcelonini baletani smiju bacat po podu nonstop. Zbog čeg se javljaš uopće u ovoj temi i izazivaš svađe? Tvoji komentari ovdje nisu potrebni. Koliko si objektivan govore i tvoj nick i avatar na jednom forumu koji nema veze s nogomet. 

napisao sam da nisam došao provocirati,isto ovako je autor ove teme došao na temu o Barceloni,samo pogledajte ta 4 videa pa mi recite jeli to sportski i dolično ponašanje jednog tako velikog kluba? Real je gubio od Barce i prije nego je došao Mourinho,pa se nitko nije tukao i namjerno udarao protivnika,isto tako i na drugoj strani,svatko tko je sinoć gledao utakmicu je to vidio,pogledaj samo ovaj prvi video i reci mi jeli to zdrav čovjek?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Igrači i trener predstavljaju klub, ali isto kao što je njegovo ponašanje jučer bilo sramotno tako i Barcelonini igrači glumatanjem sramote sebe. Mourinho je jučer napravio s.anje i za to će sigurno biti kažnjen kao i marcelo. Da se mene pita pepea bi potjerao iz kluba, a mourinhupostavio ultimatum zbog takvog ponašanja. Ali budi i ti realan, madrižani će za ovo biti kažnjeni, a kad je barcelona kažnjena zbog svih gluposti koje radi?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 15:54 (Iggx).
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
antimadridista kaže...
Iggx kaže...

@Antimadridista

Glavno da se barcelonini baletani smiju bacat po podu nonstop. Zbog čeg se javljaš uopće u ovoj temi i izazivaš svađe? Tvoji komentari ovdje nisu potrebni. Koliko si objektivan govore i tvoj nick i avatar na jednom forumu koji nema veze s nogomet. 

napisao sam da nisam došao provocirati,isto ovako je autor ove teme došao na temu o Barceloni,samo pogledajte ta 4 videa pa mi recite jeli to sportski i dolično ponašanje jednog tako velikog kluba? Real je gubio od Barce i prije nego je došao Mourinho,pa se nitko nije tukao i namjerno udarao protivnika,isto tako i na drugoj strani,svatko tko je sinoć gledao utakmicu je to vidio,pogledaj samo ovaj prvi video i reci mi jeli to zdrav čovjek?

Hehe antimadridista nisam ni sumnjao da nećeš doći u ovu temu i gaditi Real Madrid!!!!

Tko pod drugim jamu kopa dvije sreće grabi ali ćud nikad!!!
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Bolje džaba lezat,nego dzaba radit! xD
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Iggx kaže...

Igrači i trener predstavljaju klub, ali isto kao što je njegovo ponašanje jučer bio sramotno tako i Barcelonini igrači glumatanjem sramote sebe. Mourinho je jučer napravio s.anje i za to će sigurno biti kažnjen kao i marcelo. Da se mene pita pepea bi potjerao iz kluba, a mourinhupostavio ultimatum zbog takvog ponašanja. Ali budi i ti realan, madrižani će za ovo biti kažnjeni, a kad je barcelona kažnjena zbog svih gluposti koje radi?

ok,reci mi koje gluposti? Pedro i Busquets glume,to stoji.Ali Ronaldo i Di Maria ne? a kako je samo sinoć Pepe pao nakon duela sa Villom,ovaj ga taknuo nije.A s druge strane isti taj Pepe udara laktovima,nogama,rukama,s čime stigne! to ja zovem pi*kicom! Budimo realni,glumatanja ima u svim klubovima,i kad bise to kažnjavalo,kaznili bi se i Barceloa,i Real i Inter i Milan i Arsenal i United (da,Wayne Rooney) i svi ostali klubovi.Ali ovo što rade Realovi igrači je prešlo svaku mjeru,to je toliko bezobrazno i nesportski i to sve zbog jednog čovjeka - Mourinha i nikog drugog. Evo npr.pogledaj komentare u cijelom svijetu na sinoćnju utakmicu,vidio sam dosta navijača Reala koji su rekli da ovo nije nikakav Real,toliko ih je taj Mourinho pokvario da to nisu istine! Samo to vam pokušavam cijelo vrijeme reći. Uživajte! idem jer vidim da mislite da sam došao provocirati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 15:58 (antimadridista).
13 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...

Obzirom sam svjestan prisutnosti pojedinaca koji NE vole ništa na spomen ovog kluba i njegova imena, otvaram temu za iskrene ljubitelje i štovatelje ovoga kluba, a koji je prema crnim komentarima nekih forumaša unisono svega pesonifikacija lošeg i zla, makar i u našem hrvatskom dvorištu imamo primjere za koje bi se puno toga moglo reći i napisati, ali neću, jer, to je ovdje OT!
Ovu temu otvaram za diskusije O Real Madridu i svemu što je vezano za njega, stoga molim bez nepoterbitog provociranja, flejmanja, hejtanja, trolanja i inih gluposti od bilo čije strane, hvala unaprijed!

Nakon "poraza" u zadnjim nedavnim međusobnim susretima kontra Barcelone, dolazi nova sezona Primere 2011/2012 koja ima veliku šansu za dvotjedni štrajk svih klubova Primere i Segunda Divizije, što se iskreno nadam se nećemo vidjeti i doživjeti, a onda, neka pobijedi bolji, bez sudačkih previda sa bilo koje strane na bilo čiju štetu!

Real Madrid i mighty Mou, "The Special One" imaju hardware i software kakav se samo može poželjeti imati i gledati, neka izvole pokazati i dokazati performanse koje ih krase i koje im stoje u opisu i specifikaciji što imaju i što mogu!

Za početak toliko, nadam se da će biti na forumu prisutno još  štovatelja Real Madrida i da će mo feštati jaaako puno puta kada Real Madrid pobijedi doma ali i u gostima, vamos blancos!

 

ne dolazim u temu provocirati,ali ovo se mora reći,ovako se nebi smjele ponašati životinje,a ne igrači i treneri tako velikog kluba kao što je Real Madrid.

 

 

ovako se ne bi smjeli ponašati profesionalni nogometaši,isto kao što realovci nebi smjeli namjerno faule raditi

ruku na srce,barcini igrača previše simuliraju,a realovi prgavo igraju

Evo nešto da spomenem za real,ja već dugo navijama za real,točnije od ove 10.4.2005,od ove utakmice

i da još nešto,svi vi što mrzite ronalda,nije mi jasno kako možete mrziti nekoga tko vam ništa ne znači,ustvari mislim da bi 99,99% vas htjelo biti poput njega-radiš ono što voliš,i još za to budeš najplaćeniji na svijetu,nemože bolje

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 15:59 (danny007).
16 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Samo bi htio cestitati Realu na jos jednom gubitku trofeja! Nadam se da ce i ove sezone nastaviti u istom gubitnickom ritmu bilo od strane Barcelone ili bilo cije strane meni nije bitno.... bitno da gube....

14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

prije sam poštivao real, danas mi se jednostavno gadi... onim braničima (pogotovo Pepea i Marcela) treba doživotno zabranit nastupe u nogometu (ili ih prebacit u UFC)

 

a za Murinha nemam riječi, čovjek je onaj tipični seljačina (svaka mu čast na osvojenim trofejima ali loša je osoba)

zamislite da je mamića onako uštinio, mislim kad bi mu ovaj lupio šamarčinu da bi se dvaput okrenio oko osi...

 

žao mi je što je real postao klub kakav je trenutno.

0_o
14 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
antimadridista kaže...
Iggx kaže...

Igrači i trener predstavljaju klub, ali isto kao što je njegovo ponašanje jučer bio sramotno tako i Barcelonini igrači glumatanjem sramote sebe. Mourinho je jučer napravio s.anje i za to će sigurno biti kažnjen kao i marcelo. Da se mene pita pepea bi potjerao iz kluba, a mourinhupostavio ultimatum zbog takvog ponašanja. Ali budi i ti realan, madrižani će za ovo biti kažnjeni, a kad je barcelona kažnjena zbog svih gluposti koje radi?

ok,reci mi koje gluposti? Pedro i Busquets glume,to stoji.Ali Ronaldo i Di Maria ne? a kako je samo sinoć Pepe pao nakon duela sa Villom,ovaj ga taknuo nije.A s druge strane isti taj Pepe udara laktovima,nogama,rukama,s čime stigne! to ja zovem pi*kicom! Budimo realni,glumatanja ima u svim klubovima,i kad bise to kažnjavalo,kaznili bi se i Barceloa,i Real i Inter i Milan i Arsenal i United (da,Wayne Rooney) i svi ostali klubovi.Ali ovo što rade Realovi igrači je prešlo svaku mjeru,to je toliko bezobrazno i nesportski i to sve zbog jednog čovjeka - Mourinha i nikog drugog. Evo npr.pogledaj komentare u cijelom svijetu na sinoćnju utakmicu,vidio sam dosta navijača Reala koji su rekli da ovo nije nikakav Real,toliko ih je taj Mourinho pokvario da to nisu istine! Samo to vam pokušavam cijelo vrijeme reći. Uživajte! idem jer vidim da mislite da sam došao provocirati.

U svakom klubu imaš igrače koje glume, ali kod Barcelone je to baš izraženo. Kao da imaju timski trening glumatanja. Presing koji rade na sudce. Onog Valdesa kad vidim muka mi je. Frajer je na pola utakmica na centru kad netko napravi prekršaj. Kad je dobio žuti zbog tog? A što se tiče sramotnog ponašanja Mourinho je prgav, ali kad je isti taj Valdes njega primao za vrat nakon pobjede Intera je li i to bilo sramotno? Kad su upalili prskalice na stadionu?  To sve nije sramota Barcelone? Trebaju i jedni i drugi biti kažnjeni zbog nesportskog ponašanja i najbolji bi bilo da se uvede direktan prijenos na stadionu koji će smjeti utjecati na odluku sudaca. Bar u jednoj ovakvoj utakmici da se smanje namjerni prekršaji, ali i stalna simuliranja. Zadnjih bar el classica mi je gore od utakmice ZET- Concordia -.-

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 16:09 (Iggx).
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
sako9800 kaže...
antimadridista kaže...
Iggx kaže...

@Antimadridista

Glavno da se barcelonini baletani smiju bacat po podu nonstop. Zbog čeg se javljaš uopće u ovoj temi i izazivaš svađe? Tvoji komentari ovdje nisu potrebni. Koliko si objektivan govore i tvoj nick i avatar na jednom forumu koji nema veze s nogomet. 

napisao sam da nisam došao provocirati,isto ovako je autor ove teme došao na temu o Barceloni,samo pogledajte ta 4 videa pa mi recite jeli to sportski i dolično ponašanje jednog tako velikog kluba? Real je gubio od Barce i prije nego je došao Mourinho,pa se nitko nije tukao i namjerno udarao protivnika,isto tako i na drugoj strani,svatko tko je sinoć gledao utakmicu je to vidio,pogledaj samo ovaj prvi video i reci mi jeli to zdrav čovjek?

Hehe antimadridista nisam ni sumnjao da nećeš doći u ovu temu i gaditi Real Madrid!!!!

kolega moj,nikog ja nisam došao blatiti ni ništa,samo sam došao napisati ono što sam imao,a to ne spada u ovaj podforum,jer to nije sport.I nemojte misliti da sam nekakav pokvarenjak ili nešto,budite uvjereni da ako Real osvoji trofej,uvijek ću doći na ovu temu čestitati navijačima Reala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice