Koji DELL uzeti?

poruka: 7
|
čitano: 3.577
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koji DELL uzeti?

Pozdrav!

Počeo sam raditi na novom poslu, pa bih trebao dobiti kompjuter. Iako je izbor ostavljen meni, ograničenje je da to mora biti DELL. Kompjuter bih koristio za programiranje (MATLAB) i izradu grafike u istom. Ograničenje je da mu cijena ne bude veća od 12k kuna. Nisam siguran ni da li mi se isplati više nešto iz desktop ili workstation ponude. Kompjuter ne bi bio upgradean duže vremena. Zahvalan na svakoj pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2008 23:21 (Nevermore).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji DELL uzeti?

To nije ogranicenje. nego prednost.

 

trenutno radim na DELL Precision M6300. vise od 15k.

Imam i DEL Inspiron 8600. nesto stariji laptop. ali jako dobar.

 

Pogledaj na http://www.kodeks.hr/dell/notebook.html

i izaberi.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji DELL uzeti?

Nisam mislio na ograničenje kao na nešto loše, htio sam samo uputiti one koji ovo pročitaju. I da, ne kupujem prenosiv kompjuter.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji DELL uzeti?

eh, to je onda nesto sasvim drugo.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji DELL uzeti?
Nevermore kaže...

Pozdrav!

Počeo sam raditi na novom poslu, pa bih trebao dobiti kompjuter. Iako je izbor ostavljen meni, ograničenje je da to mora biti DELL. Kompjuter bih koristio za programiranje (MATLAB) i izradu grafike u istom. Ograničenje je da mu cijena ne bude veća od 12k kuna. Nisam siguran ni da li mi se isplati više nešto iz desktop ili workstation ponude. Kompjuter ne bi bio upgradean duže vremena. Zahvalan na svakoj pomoći.

 U Hrvatskoj trenutno nema skupljih od 5000kn, barem po nabava.net...

EDIT: Pardon, ima ih, uzmi prvog odavde. Uglavnom. šteta što si ograničen, jer takav komp vrijedi cca. 6000kn.
#smajli koji koluće očima#
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2008 20:34 (kompotko).
16 godina
neaktivan
offline
Koji DELL uzeti?

Ako mogu znati, zašto mora biti Dell?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji DELL uzeti?

 

itf4n kaže...

Ako mogu znati, zašto mora biti Dell?

Zato jer mu ga firma kupuje i oni su mu postavili uvijet ima pravo birati samo između njihovih PC-a do 12000kn.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2008 20:51 (Paolo2612).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice