Koji tablet - kao biljeznica?

poruka: 8
|
čitano: 2.246
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Koji tablet - kao biljeznica?
Pozz svima

Nadam se da cete biti strpljivi s mojim pomalo lijenim upitom

"San" mi je imati tablet na kojem mogu stylusom uspjesno voditi biljeske (evernote scribble npr) bez vecih problema. Imam asus transformer no on mi je za to prevelik, prestar (prespor) i - koristim li "obican" debeli stylus - ima premalu kvalitetu biljeski

Dakle trazim tablet, idealno sa svojim stylusom koji je tanak i dobar, ne mora biti ultra novi model vec da ga mogu dobiti rabljenog za neku razumnu cifru... Help?

Ja pisem i risem, dakle mora podnijeti
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet - kao biljeznica?
Surface 3/4 obicni ili pro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet - kao biljeznica?
Surface 3/4 obicni ili pro
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet - kao biljeznica?
...izgleda super, ali nesto mozda cjenovno njeznije?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Koji tablet - kao biljeznica?
turbulentfluid kaže...
...izgleda super, ali nesto mozda cjenovno njeznije?

Definiraj "stupanj" nježnosti! 

Nešto do 1000.00 hrvatskih kržnaša, nešto do 2000.00, nešto do 3000.00 ili nešto ower the sky! 

Šalim se sa onim dijelom ower the sky, ali odredi okvir moguć za manevriranje?! 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet - kao biljeznica?
Isprike, mislila sam da je jasno da netko s over the sky budzetom ne bi ni pitao XD

Do 1500-2000 za rabljeni bilo bi super :-) Naravno i ja bih najradije najnoviji surface pro ali :-/ :-/ :-/
12 godina
offline
Re: Koji tablet - kao biljeznica?
turbulentfluid kaže...
Isprike, mislila sam da je jasno da netko s over the sky budzetom ne bi ni pitao XD

Do 1500-2000 za rabljeni bilo bi super :-) Naravno i ja bih najradije najnoviji surface pro ali :-/ :-/ :-/

 Ipak nabavi Surface :)

 

Sretna Nova! :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet - kao biljeznica?

https://www.hgshop.hr/proizvod/tablet-samsung-galaxy-tab-a-s-pen-sm-p550-9-7-quad-core-1-2-ghz-5mp/2mp-16gb/2gb-crni/206781
s pen u kompletu i posebni senzori bas za spen i stiluse...odlican uza crtanje, dakle i za pisanje/biljeske

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice