Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.907.431
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

ja sam uzeo prije mjesec dana polovni sony xperia Z2 tablet i jako sam zadovljan s njim pa ga mogu svima preporucit.

ima sve, brz je i lagan i otporan na vodu. za nekih 200eura koliko se krecu cijene polovnih na njuskalu mislim da daje najbolji omjer ulozenog dobivenog.

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
vlado051 kaže...

ja sam uzeo prije mjesec dana polovni sony xperia Z2 tablet i jako sam zadovljan s njim pa ga mogu svima preporucit.

ima sve, brz je i lagan i otporan na vodu. za nekih 200eura koliko se krecu cijene polovnih na njuskalu mislim da daje najbolji omjer ulozenog dobivenog.

 e da i link za specifikacije tableta

https://www.gsmarena.com/sony_xperia_z2_tablet_lte-6145.php

13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Koji od ova dva?  samsung galaxy tab e t560 ili huawei media pad t3

uzeo bi djetetu od 8 god,koja igrica,youtube,ja bi malo surfao itd

ili preporuka nekog do 1500 kn a da je bolji od ovo dvoje

hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Pozdrav kolega. Osobno bih išao na Huawei varijantu, prvenstveno jer je tablet noviji. Također, na njemu se nalazi novija verzija Androida, točnije Android 7.0, Nougat. Također, opcije sa RAM memorijom su 2 ili 3 GB, tako da je i po tome jači od Samsunga.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Zanima me kupovina 50-100 tableta (no name). Bitno da su 10", FHD. Sluzit ce samo za pregledavanje slika. Narudžba moze od bilo kud u svijetu. Hvala!

 

PS: ako postoji mogućnost graviranja logoa na njega bilo bi odlicno. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 12:50 (H3rc0).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Pozdrav kolega. Osobno bih išao na opciju da kupiš tablete kod nas, prvenstveno iz razloga garancije. Ukoliko bude bilo nekakvih problema sa uređajem, lako odneseš na servis i u nekakvom normalnom vremenskom roku se problemi riješe. Također, ne znam kako bi bilo sa PDV-om i carinom ukoliko uvoziš 50-100 komada. Koliko sam upoznat, 10 inčnih no-name tableta jednostavno na našem tržištu nema. Jedino što je "najjeftinije" i što "najmanje košta" je ovaj Samsung Galaxy Tab. 10 inča, FHD ekran, 2 GB RAM memorije. Mislim, ako se baš mora naručit izvana, slobodno se javi, ali moja je osobna preporuka da se ide na opciju iz Hrvatske, kako zbog servisne podrške, tako i zbog najmanje problema sa PDV-om i carinom. Također, postoji mogućnost da ukoliko naručiš 100 komada dobiješ i neki popust od trgovca, pa i to može biti opcija plus. Nadam se da sam pomogao. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav svima, 

prijavio sam se ovdje jer često pratim forum i to prvenstveno zbog raznih savjeta, mišljenja itd, no sada imam jedno konkretno pitanje. 

Kupujem tablet, odnosno kupuje šogorica i kako sam informatičar po struci, obitelj često mislim da čim se radi o nekom takvom uređaju, da ja sve znam, a iskreno, nikad nisam pratio taj dio i o tabletima nemam pojma, no obečao sam joj potražiti neke savjete po netu i ovo mi je najbolje rješenje. 

Dakle, što je njoj bitno odnosno za što bi ga koristila. Prije svega, bilo bi idealno da je veličina zaslona 10,1"  i da fino reagira na dodir (nije previše bitna sama kvaliteta zaslona u smislu prikaza boje itd). Zatim bitno joj je brzo i fludino sučelje, a sasvim sigurno bi bio plus ukoliko ima podršku za Wifi + LTE, ali LTE dio nije nešto bez čega ne može. S druge strane, nije joj bitno tipa da je npr otporan na vodu ili da ima neku jako dobru kameru, bljeskalicu i veliku internu memoriju. Radi ko učiteljica u jednoj privatno školi s malom djecom pa da može otvoriti neki dokument, eventualno nešto sitno prepraviti, isprintat ga, odgovorit na mail i klasično surfanje itd. Još jedna sitnica, ne bi ga koristila tipa za igranje igrica. 


Što se tiće iznosa, spremna je izdvojiti cca 1000-1500kn, no ne želi rabljeni tablet. Dakle tablet u tom cjenovnom rangu koji se može kupiti u dućanu ili pronaći novi na njuškalo. 

Hvala unaprijed. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
HorvatN991 kaže...

Pozdrav svima, 

prijavio sam se ovdje jer često pratim forum i to prvenstveno zbog raznih savjeta, mišljenja itd, no sada imam jedno konkretno pitanje. 

Kupujem tablet, odnosno kupuje šogorica i kako sam informatičar po struci, obitelj često mislim da čim se radi o nekom takvom uređaju, da ja sve znam, a iskreno, nikad nisam pratio taj dio i o tabletima nemam pojma, no obečao sam joj potražiti neke savjete po netu i ovo mi je najbolje rješenje. 

Dakle, što je njoj bitno odnosno za što bi ga koristila. Prije svega, bilo bi idealno da je veličina zaslona 10,1"  i da fino reagira na dodir (nije previše bitna sama kvaliteta zaslona u smislu prikaza boje itd). Zatim bitno joj je brzo i fludino sučelje, a sasvim sigurno bi bio plus ukoliko ima podršku za Wifi + LTE, ali LTE dio nije nešto bez čega ne može. S druge strane, nije joj bitno tipa da je npr otporan na vodu ili da ima neku jako dobru kameru, bljeskalicu i veliku internu memoriju. Radi ko učiteljica u jednoj privatno školi s malom djecom pa da može otvoriti neki dokument, eventualno nešto sitno prepraviti, isprintat ga, odgovorit na mail i klasično surfanje itd. Još jedna sitnica, ne bi ga koristila tipa za igranje igrica. 


Što se tiće iznosa, spremna je izdvojiti cca 1000-1500kn, no ne želi rabljeni tablet. Dakle tablet u tom cjenovnom rangu koji se može kupiti u dućanu ili pronaći novi na njuškalo. 

Hvala unaprijed. 

 HT T-Com ima u ponudi galaxy tab A na 24rate x 65kn (1560kn) pa mozete uzet u razmatranje.  Za tu lovu ne izgleda loše.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_a_10_1_(2016)-8090.php

 

https://gadgets.ndtv.com/samsung-galaxy-tab-a-10-1-2016-lte-3493

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 10:20 (vlado051).
5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,

Dvoumim se između 3 tableta koja su ušla u uži izbor:

asus zen pad 10 z301mfl

acer iconia tab 10 a3-a50

samsung galaxy tab a 10.1 T585

 

U bit treba mi tablet za gledanje youtube-a, serije, filmovi i neke aplikacije za djecu, mailovi i tako ništa prezahtjevno pa me zanima vaše mišljenje kojeg odabrati, a možete i predložiti neki drugi u tom cjenovnom rangu. Treba mi Wifi i LTE (po mogućnosti) jer će se koristiti i na mjestima bez wifi-a i za gps. Ono što je bitno je da ne šteka, tj. da se ne zamrzava jer ću ga u suprotnom bacit kroz prozor (šala). Ako treba radije dodam koju kunu više samo da radi kak treba.

Hvala,

LP

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
HorvatN991 kaže...

Pozdrav svima, 
...
Dakle, što je njoj bitno odnosno za što bi ga koristila. Prije svega, bilo bi idealno da je veličina zaslona 10,1"  i da fino reagira na dodir (nije previše bitna sama kvaliteta zaslona u smislu prikaza boje itd). Zatim bitno joj je brzo i fludino sučelje, a sasvim sigurno bi bio plus ukoliko ima podršku za Wifi + LTE, ali LTE dio nije nešto bez čega ne može. S druge strane, nije joj bitno tipa da je npr otporan na vodu ili da ima neku jako dobru kameru, bljeskalicu i veliku internu memoriju. Radi ko učiteljica u jednoj privatno školi s malom djecom pa da može otvoriti neki dokument, eventualno nešto sitno prepraviti, isprintat ga, odgovorit na mail i klasično surfanje itd. Još jedna sitnica, ne bi ga koristila tipa za igranje igrica. 
Što se tiće iznosa, spremna je izdvojiti cca 1000-1500kn, no ne želi rabljeni tablet. 

Hvala unaprijed. 

  Pozdrav kolega. Isprike što kasno odgovaram. Recimo ovaj Lenovo Tab 4 mi se čini kao vrlo dobra ponuda. Naime, ima podršku i za Wi-Fi i za LTE, bar tako piše po specifikacijama na stranici (provjeri još jednom za svaki slučaj u trgovini). 10,1 inčni je ekran, 2GB RAM memorije i Android 7.1 (Android Nougat). Koliko vidim, takav identičan tablet, samo bez podrške za LTE košta oko 1400 kuna, pa provjeri još jednom koliko je bitna LTE podrška. Po mojem mišljenju, ako je već plus, neka se odluči dodati tih 100-tinjak kuna, jer opet ostaje u onom budžetu od 1500 kuna. Jedino što bih još preporučio u ovom cjenovnom rangu, a možda odstupa cjenovno, je ovaj Huaweijev tablet. Osobno ako je već bitno za školu i to, za učenike, mislim da se ne isplati ići uopće na MTK varijantu tableta, jer je značajno spora. Nadam se da sam bar djelomično pomogao, a ako nešto još nije jasno, slobodno pitaj.. Pozz :)

tobias kaže...

Pozdrav,

Dvoumim se između 3 tableta koja su ušla u uži izbor:

asus zen pad 10 z301mfl

acer iconia tab 10 a3-a50

samsung galaxy tab a 10.1 T585

 U bit treba mi tablet za gledanje youtube-a, serije, filmovi i neke aplikacije za djecu, mailovi i tako ništa prezahtjevno pa me zanima vaše mišljenje kojeg odabrati, a možete i predložiti neki drugi u tom cjenovnom rangu. Treba mi Wifi i LTE (po mogućnosti) jer će se koristiti i na mjestima bez wifi-a i za gps. Ono što je bitno je da ne šteka, tj. da se ne zamrzava jer ću ga u suprotnom bacit kroz prozor (šala). Ako treba radije dodam koju kunu više samo da radi kak treba.

Hvala,

LP

 

 Pozdrav kolega. Ne znam koji je točno procesor u Asus ZenPad tabletu, ali ako je Intelov, osobno bih išao na tu opciju. Razne stranice izbacuju drugačije cijene, pa ne znam koliko točno košta taj model koji si ti gledao. Kako sam vidio na raznim portalima, Acer Iconia ima 4GB RAM memorije, skoro pa duplo više od ostalih uređaja, pa mislim da je to najbolji odabir.. Slobodno napiši nekoliko detalja o tabletima, ili linkaj na specifikacije pa ćemo moći točnije savjete dati.. Nadam se da sam pomogao. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Preporuka tableta za auto koji bi se uglavnom koristio za crtice za klinca?

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Miki77 kaže...

Preporuka tableta za auto koji bi se uglavnom koristio za crtice za klinca?

 Pozdrav kolega. S obzirom da nisi naveo cijenu niti ništa, evo nekoliko ponuda.. 

Tablet1
Tablet2
Tablet3
Tablet4

Tablet5

Tablet6

Nadam se da sam pomogao, pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

od svih tih tableta gore šta su ponuđeni dali je huawei media pad t3 10 wifi bolji od njih ?jer u srijedu idem kupiti tablet pa vidim da gore nema huawei a mislio sam taj kupiti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
biankoneri kaže...

od svih tih tableta gore šta su ponuđeni dali je huawei media pad t3 10 wifi bolji od njih ?jer u srijedu idem kupiti tablet pa vidim da gore nema huawei a mislio sam taj kupiti.

 Pozdrav kolega. Koliko vidim, navedeni Huawei tablet nema Micro SD utor za proširenje memorije, pa ako je to bitno, osobno ne bih išao na tu opciju.. Ovi gore su u širem rangu cijena, tako da se treba vidjeti koliki je budžet i onda usporediti Huawei sa ostalim tabletima.. Pozz :) 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

budžet je do 1500 kn

13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
biankoneri kaže...

budžet je do 1500 kn

 Pozdrav kolega. Da, ako je budžet do 1500 kuna, slobodno možeš pogledat i Huaweijev tablet. Najbolje bi zapravo bilo, ako možeš negdje isprobati (u trgovini) baš tablete koji su u tom cjenovnom rangu, pa tako odmah eliminiraš neke koji su tromi i spori.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Kupio sam huawei mediapad t3,tablet odličan za te novce ali nešto me muči...naime jučer došla baterija na 2% i stavim ga puniti oko 20h i napunio se na 100% tek za 3h.jel to normalno?Punjenje 3h?????

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ne brini, nista neobicno.

 

Zar ocekujes da se taj kapacitet baterije napuni za sat vremena?

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Koji tablet da uzmem?

ima tko iskustva sa Teclast ili Chuwi tabletima? planiram uzeti nešto sa geekbuying eu skladišta, od 200 do 250 $, bar 10 inča. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Imam Huawei Mediapad M5,baterija se napuni od 0-100% za 1,5 h!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Pogledaj jačinu punjaca, kapacitet baterije pa si možeš izračunati koliko se treba puniti...
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
biankoneri kaže...

Kupio sam huawei mediapad t3,tablet odličan za te novce ali nešto me muči...naime jučer došla baterija na 2% i stavim ga puniti oko 20h i napunio se na 100% tek za 3h.jel to normalno?Punjenje 3h?????

 Pozdrav kolega. Ovisi o punjaču, kao što je kolega iznad napisao.. Možda imaš neki "spori" punjač, primjerice 5V, 0.5A, ili 5V, 1A, pa zato tako dugo traje. Primjerice, na Huaweiju P9 Lite se baterija sa punjačem koji je došao u prodajnom pakiranju (5V/1A), baterija od 0-100% puni dobrih 2 sata, a ovo je tablet, tako da.. Svakako bih probao jači punjač.. Pozz :)

dtdtdt kaže...

ima tko iskustva sa Teclast ili Chuwi tabletima? planiram uzeti nešto sa geekbuying eu skladišta, od 200 do 250 $, bar 10 inča. 

 Pozdrav kolega. Imao sam priliku raditi na Chuwi tabletu i iskreno mogu reći, za to vrijeme što sam ga koristio, nisam vidio nikakve zamjerke. Ne znam koji je točno sad model bio u pitanju, ali je proizvođač bio Chuwi. Evo nekoliko tableta, s obzirom da nisi rekao koja je primarna namjena, pretpostavljam da nije nešto previše zahtjevno.. Nadam se da sam pomogao. Pozz :)

Chuwi SurBook

Cube iWork12

Teclast

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

napokon sam se odlučio zamijeniti svoj Huawei Media pad 7 Lite koji je odslužio svoje, sa 10" tabletom

 

u uži izbor su ušli:

https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-lenovo-tab-4-za2j0078bg-10-1-ips-multitouch-quadcore-1-4ghz-2gb-32gb-microsd-2x-kamera-bt-android-7-1-crno-010126103

+ veća baterija (7000mAh)

- manja rezolucija ekrana (1280x800)

- android 7.1 - no ovo nije toliki minus jer, koliko sam vidio na netu, 8.1 bi trebao na ovaj tablet stići do kraja godine.

https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-acer-iconia-b3-a50-nt-lexee-002-10-1-ips-multitouch-fhd-quadcore-mediatek-mt8167a-1-50ghz-2gb-32gb-flash-wifi-bt-microsd-kamera-android-8-1-srebrno-010112098

+ veća rezolucija ekrana (1920x1200)

- manja baterija (6100mAh)

 

naginjem jednom od njih al bi volio čuti "glas naroda"

0 LENOVO Tab 4
1 ACER Iconia B3-A50
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Wolverine kaže...

napokon sam se odlučio zamijeniti svoj Huawei Media pad 7 Lite koji je odslužio svoje, sa 10" tabletom

 

u uži izbor su ušli:

https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-lenovo-tab-4-za2j0078bg-10-1-ips-multitouch-quadcore-1-4ghz-2gb-32gb-microsd-2x-kamera-bt-android-7-1-crno-010126103

+ veća baterija (7000mAh)

- manja rezolucija ekrana (1280x800)

- android 7.1 - no ovo nije toliki minus jer, koliko sam vidio na netu, 8.1 bi trebao na ovaj tablet stići do kraja godine.

https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-acer-iconia-b3-a50-nt-lexee-002-10-1-ips-multitouch-fhd-quadcore-mediatek-mt8167a-1-50ghz-2gb-32gb-flash-wifi-bt-microsd-kamera-android-8-1-srebrno-010112098

+ veća rezolucija ekrana (1920x1200)

- manja baterija (6100mAh)

 

naginjem jednom od njih al bi volio čuti "glas naroda"

 Pozdrav kolega. Ovisno što je bitno i što je primarno za raditi. Ako je potrebno da baterija duže traje, onda bih išao na Lenovo. Ako je više potrebno da se prikazuje kvalitetan sadržaj, onda bih išao na Acer Iconia tablet (s obzirom na rezoluciju). Ako nije primarno potrebno da bude kvalitetan sadržaj, i ako je za čitanje, ili za neke jednostavnije radnje, osobno bih išao na veću bateriju i manju rezoluciju ekrana. Tako da je po meni pravo pitanje, za što bi se tablet koristio i koji je tebi kriterij važniji. Nadam se da sam pomogao. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
alen4430 kaže...
Wolverine kaže...

napokon sam se odlučio zamijeniti svoj Huawei Media pad 7 Lite koji je odslužio svoje, sa 10" tabletom

 

u uži izbor su ušli:

https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-lenovo-tab-4-za2j0078bg-10-1-ips-multitouch-quadcore-1-4ghz-2gb-32gb-microsd-2x-kamera-bt-android-7-1-crno-010126103

+ veća baterija (7000mAh)

- manja rezolucija ekrana (1280x800)

- android 7.1 - no ovo nije toliki minus jer, koliko sam vidio na netu, 8.1 bi trebao na ovaj tablet stići do kraja godine.

https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-acer-iconia-b3-a50-nt-lexee-002-10-1-ips-multitouch-fhd-quadcore-mediatek-mt8167a-1-50ghz-2gb-32gb-flash-wifi-bt-microsd-kamera-android-8-1-srebrno-010112098

+ veća rezolucija ekrana (1920x1200)

- manja baterija (6100mAh)

 

naginjem jednom od njih al bi volio čuti "glas naroda"

 Pozdrav kolega. Ovisno što je bitno i što je primarno za raditi. Ako je potrebno da baterija duže traje, onda bih išao na Lenovo. Ako je više potrebno da se prikazuje kvalitetan sadržaj, onda bih išao na Acer Iconia tablet (s obzirom na rezoluciju). Ako nije primarno potrebno da bude kvalitetan sadržaj, i ako je za čitanje, ili za neke jednostavnije radnje, osobno bih išao na veću bateriju i manju rezoluciju ekrana. Tako da je po meni pravo pitanje, za što bi se tablet koristio i koji je tebi kriterij važniji. Nadam se da sam pomogao. Pozz :)

 koristio bi se za multimediju, retro gaming preko emulatora i sl. Za čitanje će služiti Huawei koji još radi ali sve više aplikacija ne želi raditi na njemu i usporava se, no za ebooks i pdfove je još dovoljno dobar, još je i dugo izdržao obzirom da sam ga nabavio za 75kn prilikom produženja t-com ugovora prije nekih 5-6 godina

16 godina
online
Koji tablet da uzmem?

Uzeo sam relativno skoro Lenovo Tab 4 8, osim dijagonale i veličine baterije, mislim da su specifikacije iste. Radi vrlo korektno, glatko i bez bugova. Ekran je ok, uglovi vidljivosti su dobri, boje možda trunku hladnije, pri gledanju fotografija i filmova se niža rezolucija ne primećuje i mislim da neće biti neki problem ni na 10", no u igrama se vidi aliasing. Igrao se nisam mnogo, ali ono što sam probao, npr Sky Force Reloaded, radi sasvim glatko, valjda delom baš i zbog niže rezolucije. Baterija traje večno, i kad se prazni, i kad se puni (1A). 

 

Za Acer ne znam, verovatno je ok. Vidim da je procesor 4xA35, ne znam koja je razlika u performansama između A35 i A53 jezgara, ali mislim da nije velika.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Evo i mene u vodama tableta. trebam savjet što kupiti. imam na raspolaganju 3000kn za pošten tablet koji bi zamjenio prastari laptop kojeg i youtube ubija u pojam. osnovne radnje, fb, yt, igranje malo manje ali bilo bi i slično. dijagonala mora biti 9,7 ili viša. što preporučate?

 

Hvala unaprijed na trudu 

Motorola G5 Plus 3/32
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Bass kaže...

Evo i mene u vodama tableta. trebam savjet što kupiti. imam na raspolaganju 3000kn za pošten tablet koji bi zamjenio prastari laptop kojeg i youtube ubija u pojam. osnovne radnje, fb, yt, igranje malo manje ali bilo bi i slično. dijagonala mora biti 9,7 ili viša. što preporučate?

 

Hvala unaprijed na trudu 

 za taj novac pogledaj Lenovo Miix , Acer One ili Asus Transformer 2-in-1 tablete

 

od običnih tableta recimo https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-acer-iconia-10-a3-a50-nt-lefee-001-10-1-ips-multitouch-fhd-hexacore-mediatek-mt8176-2-10ghz-4gb-64gb-flash-wifi-bt-microsd-2x-kamera-android-7-0-crno-010112097

6 jezgreni proc, sa 4gb rama i 64gb mjesta za aplikacije i datoteke

5 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

 

Huawei MediaPad M5 10.8 Lte Tablet Pc (Kirin 960 Series,eMMC 32 GB,4 GB RAM)

 

Moje je mišljenje da je to trenutno,najbolji android tablet,na svijetu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Buki6 kaže...

 

Huawei MediaPad M5 10.8 Lte Tablet Pc (Kirin 960 Series,eMMC 32 GB,4 GB RAM)

 

Moje je mišljenje da je to trenutno,najbolji android tablet,na svijetu.

 paaa, sudeći po ovoj recenziji: https://www.notebookcheck.net/Huawei-MediaPad-M5-10-8-inches-LTE-Tablet-Review.298096.0.html

wifi networking mu je spor, gps baš ne funkcionira kako treba, nema izlaz za slušalice nego ihse mora preko usb-c porta spajati

 

i nema ga baš kod nas za kupiti, samo ga nude tiamobiteli i to po narudžbi , vjerojatno sa Amazona

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice