Quadro tablet T-D1018BR boot problem

poruka: 7
|
čitano: 6.015
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Quadro tablet T-D1018BR boot problem

Znači kao što naslov kaže tablet se ne želi boot-at. Normalno se puni. Kada stisnem tipku za upaliti pokaže se logo Quadro i iza toga Art & Design, Fun & Activity i tako se to vrti u krug unedogled i nikako da se pokrene do ekrana s aplikacijama.

Probala sam onu rupicu gdje je kao reset button unutra, ali ne pomaže. Opet se pali isto kao i inače s začaranim krugom Quadro logo..

 

Htjela bi napraviti factory reset, ali ne znam kako kad se neće boot-at. Ne kužim što mu je. Istina, zadnji put je paljen prije više od pola godine, ali ne bi mu od toga smjelo biti ništa ovakovoga. Inače je star 3-4 godine i naravno garancija je odavno istekla.

 

Molim pomoć. Jel mu ima spasa ili je za bacit u smeće?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Quadro tablet T-D1018BR boot problem

-google u ruke, howto..

-reset je ugl neki mali button-otvor za iglu.. i sl. uz proceduru koje tipke koliko dugo treba držati..

-provjeri napajanje, par puta priključi.. ponekad tek nakon par minuta oživi..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro tablet T-D1018BR boot problem

Sve sam to isprobala, ali nažalost ništa nije pomoglo..

Baterija se normalno puni. Samo nikako da se upali do ekrana sa aplikacijama.

8 godina
neaktivan
offline
Quadro tablet T-D1018BR boot problem

Probaj naći kako ući u recovery mod i od tamo napravit kompletno čišćenje sustava i podataka (wipe). Obično je to kombinacija tipki za pojačavanje, paljenje i home tipke (ovisno o modelu da li je ima ili ne) ili tako nešto.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro tablet T-D1018BR boot problem

To je ono što i želim pa nikako naći. Probala sam power i vol -, pa power i vol+, power i back tipku....nema efekta. Isto kao ni onaj reset u rupici, nula bodova..

Koliko vidim nema home tipku. Ima tipku za power, vol -, vol + i back. Probala sve kombinacije i ništa.

 

Čak sam našla i Upute za tablet, ali ne vidim ništa korisno u njima.

8 godina
neaktivan
offline
Quadro tablet T-D1018BR boot problem

Našao sam za neki drugi model Quadro tableta pa molim te probaj:

 

''Factory reset na Quadro QT-70BW uređaju radite na sledeći način:

1. Isključite uređaj ako je uključen i prikopčajte ga na kompjuter pomoću USB kabla koji je došao uz tablet.
2. Pritisnite i držite istovremeno dugme za pojačavanje, dugme za utišavanje. Dok ih držite pritisnite dugme za uključivanje uređaja na 3-4 sekunde.
3. Ako ste sve dobro uradili, uređaj će startovati ali ćete nakon par sekundi vidjeti Android logo kako leži na leđima.
4. U opcijama pronađite factory reset i odaberite ga.
5. Nakon par sekundi vaš uređaj će se restartovati sa fabričkim podešavanjima.''

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro tablet T-D1018BR boot problem

Upravo isprobala, ali ništa. Stisnem sve to i uopće ne reagira, neće se ni upaliti..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice