Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.048.098
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav, nudim Tele2 pokućni, ostalo je 18 mjeseci ugovora (ZTE ruter). Ako nekoga zanima, slobodno pošaljite poruku.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Rezultati testa preko mobitela i preko pokućnog interneta na istom mjestu i u isto vrijeme. Vrlo zanimljivo, a do nedavno su brzine bile podjednake :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Svaka čast!!

Ne, nisam u turističkom mjestu!

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Mjeri prema Tele2 serveru u Hrvatskoj, a ne prema nekom trećem u Turskoj.

16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo sve gore i gore ping 119 bay bay online multiplayer.Ono kad baš odbijaju otkloniti kvar.

Mreža je u klincu Mreža je u klincu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nema neogranićenog interneta u romingu. U EEA 10GB mjesečno a nakon toga je 0.04 kn/MB.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Radi li ikom Vnc? Port je otvoren i na portchecker piše d a je open ali pri spajanju odmah izbacuje connection closed.

Huawei b315s
Ain`t nothin` else like L.A.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Mjeri prema Tele2 serveru u Hrvatskoj, a ne prema nekom trećem u Turskoj.

 

Koji god odaberem nemam brzinu!

Jučer sam cijeli dan bio bez interneta i navečer kada sam došao sa posla download mi je bio 0.22 Mbps i jednostavno nisam mogo ići na net...

Jutros radi...

6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pere koji ti je public IP?
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Mjeri prema Tele2 serveru u Hrvatskoj, a ne prema nekom trećem u Turskoj.

 I opet bez interneta... 

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Nisi bez interneta. Internet imaš ali je spor; razlika je.

 

Prebaci na 3G i izmjeri brzinu. Pomiči router po kući, pa gledaj gdje imaš najveću brzinu i tamo ga ostavi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 13:28 (Marko :D).
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Bez interneta sam! Sa ovime se nemože niti surfat...

Do pred par dana je radilo sve fantastično...

 

Signal je odličan! Ruter i soba mi gledaju točno na antenu koja je udaljena cca 1 km zračne linije od mene...

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 15:37 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ako se ne može surfati, kako si uspio otvoriti speedtest?  Jak signal ne znači i velika brzina interneta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 15:43 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
doktor1 kaže...
Marko :D kaže...

Mjeri prema Tele2 serveru u Hrvatskoj, a ne prema nekom trećem u Turskoj.

 I opet bez interneta... 

 Isto tako i meni zadnjih 2-3 tjedna. Na 3g dode brzina do nekih 5mbps, ali je ping na 3G preko 100 tako da od igranja nema nista.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Nema neogranićenog interneta u romingu. U EEA 10GB mjesečno a nakon toga je 0.04 kn/MB.

 Imam baš pitanje u vezi ovoga. Imam poučni internet od tele2 flat,sada putujem za Češku na 10 dana i tamo ako ne prijeđem 10 gb sve će biti uredu, ili ima neka caka  

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Barba Pere kaže...
Radi li ikom Vnc? Port je otvoren i na portchecker piše d a je open ali pri spajanju odmah izbacuje connection closed. 

Huawei b315s

Isti router je i kod mene. Sve uredno postavljeno. Dyndns 0 bodova. Preko port checkera 4 puta je port zatvoren, 5 put otvoren i odmah nakon toga zatvoren. Do prije par mjeseci je sve radilo vise manje dobro. Uzas... Na brzinu ne bih trosio rijeci.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 0:18 (ERM).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ivan262 kaže...
Oldy kaže...
Nema neogranićenog interneta u romingu. U EEA 10GB mjesečno a nakon toga je 0.04 kn/MB.

 Imam baš pitanje u vezi ovoga. Imam poučni internet od tele2 flat,sada putujem za Češku na 10 dana i tamo ako ne prijeđem 10 gb sve će biti uredu, ili ima neka caka  

 Koliko ja znam pokućni ne radi u roamingu jer je to kao fiksna usluga te je na toj kartici isključen roaming. Ispravite me ako grješim.

6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ne griješiš, u pravu si.

Pokućni (MBB) Bezbroj se ne može koristiti u roamingu, govorna tarifa s paketom Bezbroj ima 10 GB u EU roamingu, kad se to potroši može se surfati za 0,04 kn/MB
10 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Zadnjih par dana je internet grozan, brzina je spala na 0.5-1.4 Mbps od 100Mbps koje sam imao prije godinu dana.(Takodjer ping je zadnjih dana nekih 120-150).

Nisam predaleko od tornja, singal je dovoljno jak, nije bilo promjena na ruteru, i nisam u turistickoj zoni.

Ima itko slicnih problem, namjeravam ih nazvati ovih dana jer ovo je neiskoristivo.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
patarda kaže...

Zadnjih par dana je internet grozan, brzina je spala na 0.5-1.4 Mbps od 100Mbps koje sam imao prije godinu dana.(Takodjer ping je zadnjih dana nekih 120-150).

Nisam predaleko od tornja, singal je dovoljno jak, nije bilo promjena na ruteru, i nisam u turistickoj zoni.

Ima itko slicnih problem, namjeravam ih nazvati ovih dana jer ovo je neiskoristivo.

 

 Meni je isto ocajan net, zvao ih 10 puta i prigovarao, al nema neke pomoci. Stalno govore isto da se resetira ruter i proba na drugom mjestu potrazit bolji signal ili da se stavi na 3G.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jesi im ikako zaprijetio raskidom ugovora? Znaju brzo promjeniti mišljenje.
Sta se tice resetiranja to sam obavio 10ak puta danas.
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
robogo kaže...
Ne griješiš, u pravu si.

Pokućni (MBB) Bezbroj se ne može koristiti u roamingu, govorna tarifa s paketom Bezbroj ima 10 GB u EU roamingu, kad se to potroši može se surfati za 0,04 kn/MB

 Hvala na odgovoru.

 

Sada sam u češkoj i neradi mi niti net od tele2 pokučnog, što je razumljivo po tvom komentaru. 

 

Al mi ne radi niti net na bonbon računu, poruke i pozivi idu normalno al neta nema. Još par dana pa sam doma, barem imaju wifi svugdje 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
patarda kaže...
Jesi im ikako zaprijetio raskidom ugovora? Znaju brzo promjeniti mišljenje.
Sta se tice resetiranja to sam obavio 10ak puta danas.

 A što ćeš tome postići? Platiti im penale i otići? Njima je to još bolje, daš im pare a ne opterećuješ infrastrukturu. S obzirom da je to mobilna usluga nemaš se nikakvo pravo žaliti na brzinu i zbog toga otići jer u mobilnim uslugama ne postoji minimalna garantirana brzina. Ako ti je 1 megabit premalo, to je nažalost tvoj problem.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da, imas pravo i ja sam svjestan sveg sto si naveo. Ali isto tako zar imaju pravo ogranicavati brzinu(nije do singala jer mi je na mobitelu dobra veza), kako objasnjavaju to da je 3 dana prije bila 50Mbps a tjedan dana prije 98Mbps. Zanima me imaju li to pravo(iako mislim da to rade redovno sa piratskim sadrzajem)?
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
patarda kaže...
Da, imas pravo i ja sam svjestan sveg sto si naveo. Ali isto tako zar imaju pravo ogranicavati brzinu(nije do singala jer mi je na mobitelu dobra veza), kako objasnjavaju to da je 3 dana prije bila 50Mbps a tjedan dana prije 98Mbps. Zanima me imaju li to pravo(iako mislim da to rade redovno sa piratskim sadrzajem)?

 nitko ne ograničava brzine. i nikad neće. previše je tu posla. veza od 150mbita se dijeli na sve koji se spoje i to je to.  ja svaki put u gluho doba noći imam 130-140 mbita downloada. skidao torrente legalne nelegalne, ili bilo što što može iskoristit 140 mbita, sve radi. ali preko dana je druga priča. oko 10 uveče 30 mbita je neki recimo limit koji mogu dobit a da ne zagušim vezu do max.

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ekipa već sam pisao ali mi nitko nije odg, dali se vama događa da nakon nekog vremena nakon što ste spojeni jednostavno na prijenosniku ili pametnim telefonu dođe vam uskličnik/žuti trokut kako nije moguće povezivanje?

Kad kad se to dešava jednom u tj dana a kad kad se desi i 2 puta na dan....

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Čini se kao da je problem do routera :-/

8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Uzeo bi ovu 4g antenu pa dal bi to funkcioniralo koa sto je navedeno na oglasu

https://www.njuskalo.hr/wireless-wlan/4g-lte-mimo-antena-oglas-26127010

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...

Uzeo bi ovu 4g antenu pa dal bi to funkcioniralo koa sto je navedeno na oglasu

https://www.njuskalo.hr/wireless-wlan/4g-lte-mimo-antena-oglas-26127010

 Waaaat 500 Kn za 5 dBi pojacanja??? To ti je kinez za 10 dolara inace, radije uzmi dvije Iskre i to je onda posel. 

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...

Uzeo bi ovu 4g antenu pa dal bi to funkcioniralo koa sto je navedeno na oglasu

https://www.njuskalo.hr/wireless-wlan/4g-lte-mimo-antena-oglas-26127010

 Preskupo. Lane sam uzimao 2 komada ovih antena preko ebaya i platio sam ih oko $17 po komadu, cca 111kuna. Tako da je ova cijena jednostavno neprihvatljiva. Ovako na brzinu više ovu antenu ne mogu naći na ebayu, ali pogledaj ovu

 

DUAL Paneel Antenne LTE

 

Radi se o usmjerenoj anteni i ako možeš vidjeti odašiljač bolje nju uzmi. Ja je koristim za Tele2 internet i mogu je preporučiti.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice