Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.050.584
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Meni vec 20ak minuta ne radi. Povezan i sve ali nema interneta.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
aleng3 kaže...

Meni vec 20ak minuta ne radi. Povezan i sve ali nema interneta.

 Prebaci na 3G, on radi, za sad.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Eto nismo jedini. Ljudi uredno šalju čestitke.
 
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Neograničeni internet u Tele2!
Zanimljivo, na mobitelu radi uredno (isto tele2), ali router ne mrda.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Skršit ćete i 3G kad se svi počnete spajati na njega sad.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MrBlc kaže...
Zanimljivo, na mobitelu radi uredno (isto tele2), ali router ne mrda.

 Ne radi na mobitelu. Niti 3G. Sad pišem sa t-com interneta.

14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

rijeka samo 3g oso pokucni u prvu baju, treba ic spat kakav internet 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 0:13 (danmega).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Evo, buraz ima pokućni od Telaca 2 i dobili popizditis obojica. Pokušavao je dobiti SZK, i to im je krepalo. A i inače čovjek ima jadnu brzinu neta, ispod svakog minimuma. Jbt, tko im je dozvolio da tako pljačkaju ljude 👿
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 0:17 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Meni mob uredno radio u istoj prostoriji u kojoj router ne radi.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Nabavio ja ove P56 unicom antene bez njih signal u ruteru -85 dBm kad njih stavim uperio ih prema Bogu, podu ili stanici signal  oko -99 dBm kao da ne registrira antene... konektor je SMA tako da treba radit. Koristim ZTE MF286 i ZTE MF286 info v 0.6 za mjerenje signala, a u ruteru nemogu naci nikakvu opciju za prebacivanje na vanjske antene :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ping ogroman prema svim serverima brzina niska ima li jos ko problema trenutno

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ima, ne brini se, nisi jedini! 😉
Odmori se u Istini! :))
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

meni je brzina uredu, no mene i dalje brine to što mi wifi signal jednostavno nestane nakon nekog vremena.... i to se desi 2,3 puta na dan...

i onda moram isključiti ruter iz struje i bude uredu....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Šalji ruter na servis.. ako WiFi crkava 2-3 puta dnevno, do njega je problem
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kod mene problemi i dalje prisutni ping u nebesima brzina mala uzas od one veceri oko 11 kad su imali prekid

http://www.speedtest.net/result/7658934125

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

...ma nisu mi krivi ovi iz Tele2 već problem nastaje radi likova što vise na torentima .

13 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Najviše me živcira kad kupim novu igru, evo jučer je bio shadow of war i ima oko 96 gb za skinut krenem u 8 ujutro brzina downloada ok  prosjek 5-6 mb/s  i svakih sat vremena download brzina pada... nakraju umjesto da se skine za 5 sati skinulo se za 12. eto najbolja veza mi je rano ujutro ili kasno navečer (to jest ujutro) popodne zna biti 25-30 mb/s ali download i opčenito surfanje kao da nije tom brzinom. 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 14:28 (Kewin).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Odeš na klupicu na glavni po noći je 70-80 megabita bez problema pa skineš igricu brzo. Nemoj nama ostalima skidat brzine sa svojim igricama. (Sad kad ih vidim deset tamo kako skidaju lol) p.s. probaj i na trešnjevačkom po noći ide i preko sto megabita. Mrdni dupe malo jel mobilni net ili nije. :p
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 0:28 (Oldy).
 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ima li netko da mi pomogne otvorit portove za ps4? Meni amateru je malo komplicirano, gledao sam po youtubeu nesto ali ne ide.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

meni poprilično skinuta brzina sad jedva 4, netko je obilato na torentima

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 21:24 (danmega).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
gladni kaže...

Ima li netko da mi pomogne otvorit portove za ps4? Meni amateru je malo komplicirano, gledao sam po youtubeu nesto ali ne ide.

 

hvala

 https://portforward.com/router.htm ovdje pronađej svoj ruter, i nakraju se ponude za sta ti treba, odabereš ps4 portovi a to su ovi
PlayStation 4 TCP1935, 3478-3480 UDP3074, 3478-3479
PlayStation 4 Broadcast Gameplay TCP1935, 3478-3480 UDP3074, 3478-3479 
PlayStation 4 Remote Play Playstation 4TCP1935, 3478-3480 UDP3074, 3478-3479 

14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pročitao sam barem 50 stranica ove teme i još uvijek nisam siguran koju antenu da uzmem.. :/

 

Signal mi je na 3 do 4 crtice (od 5), prema mjerenju na mobitelu dBi je oko 90-100, zračna udaljenost cca 1km (vidim odašiljač, bez prepreka), a router koji koristim je Asus 4G-AC55U. Baš sam gledao da uzmem noviji i bolji AC68U, ali mislim da bi ipak bolja investicija bila neka vanjska antena (pretpostavljam da unutarnje nisu baš neka sretna opcija?). Budžet mi je do cca 2000kn, ali mi je bitno da mogu dobiti R1 račun pošto bi uzeo na firmu pa mi baš kupnje od privatnih osoba preko foruma ili eBay-a na žalost ne odgovaraju.

 

Nije mi problem ni sam guglati ako mi netko može dati neke konkretne podatke što točno tražim jer sam jučer četiri sata potrošio na ovo i nisam ništa pametniji haha, a vjerujem da tu ima pametniji i stručnijih od mene pa je svaka (nova) preporuka dobrodošla!

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
@Clam-
Imam isti ruter Asua ac55u i imao sam lican problem sa signalom. Razmisljo sam o kupnji novog boljeg rutera, cak sam stavio ovog na njusku, ali hvala Bogu javio mi se covjek koj ima isto taj ruter, i kaze mi da je sa ruterom sve ok!

Onda sam se odlucio za Iskra 56 mimo ( 450kn antene zupancic Slovenija, 3 dana su mi bile na vratima ). Duze mi je trebalo da ih montiram 😁 nikako da nadjem vremena. Nakraju sam ih montirao kad su turisti okupirali net, i stvarno sam se preporodijo od proajecnih 15dow - 5up na max 60dow - 40up. Da se razumijemo nije stalno 60-40, zna pasti na 5-40, ali cim je turisticki val popustio brzine su se pojacale!

U nocnim satima je max a onda kad se svi probude i prikace brzine padaju, ali to nije do rutera vec do opterecenja stanica! Tako ako zelis prije nego se odlucis na kupnju novog rutera probaj sa Iskrama, meni su pomogle, nekima nisu, sta je tu je! 😊
Odmori se u Istini! :))
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Opet tele2 u banani DL 1Mbps ili je to samo kod mene neka greška

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nije niti kod mene bajno. Opterećeno. -77 dBm
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kod mene inače bude obrnuto i ping bude max 30

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 20:01 (zagi55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

http://shop.kerman.hr/Katalog/Detalj/104166  , ove ja koristim signal -71 dBm 

14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ste skužili da sto ste duze spojeni na stanicu brzina počne padati a nakon reseta se vrati na staru tj na cca 30/40 u mom slucaju a pala na nekih 4 tokom dana, mozda im sustav tako namjesten bo?

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 20:13 (danmega).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Sustav im je vrlo jednostavan - naplaćuju, ne rade nove bazne stanice i dobro lažu!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Tama danas potpisao ugovor nakon godinu dana korištenja i za dobrodšlicu download zakucan na 1.5 Mbps upload je 35 Mbps 

 

Inaće normlana brzina  mi je 35/35. Nije neko zagušenje na stanici. Kroz vikende padne na 20/35. Danas raspad. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice