Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.051.889
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

Ekipa da još jednom ustvrdim za svoj neki spokoj

 

u suštini sam zadovoljan sa tele 2 pokućnim no nerviram me kada sam spojen na wifi što ruter odnosno wifi nakon određenog vremena samo "pukne" a ruter i dalje sasvim normalno radi.

Zvao sam već službu za korisnike no oni su govorili resetirajte ruter, prebacite na drugu frekvenciju ali jednostavno ništa nije pomoglo.

 

Zanima me dali će mi oni poslati novi ruter te što radim sa postojećim? Pošto živim na otoku Rabu pa mi je prva Tele 2 poslovnica u Rijeci.

 

 

Hvala na svakom komentaru/ pomoći

 

Nažalost to nije HT da routere mjenjaju tehničari, moraš ga nositi na servis i čekati 15ak dana.

7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ima netko problema sa telcima meni brzina koma

http://www.speedtest.net/result/7713712117.png

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

upravo sam ih zvao, kao što ste rekli oni ne mogu napraviti ništa već ja moram isti odnjeti u najbliži Tele 2. Problem je u tome što ja živim na Rabu te mi je prvi Tele 2 prodavaonica u Rijeci.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Huawei B525 4G WiFi CAT6 router ima li ko navedeni ruter i dal je bolji od onog Zte stomse tice signala i wifija??

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

upravo sam ih zvao, kao što ste rekli oni ne mogu napraviti ništa već ja moram isti odnjeti u najbliži Tele 2. Problem je u tome što ja živim na Rabu te mi je prvi Tele 2 prodavaonica u Rijeci.

 

Korisnička na telefonu ili facebooku palamudi s takvim glupostima, dok preko web obrasca imaš veće šanse naletiti na nekoga tko će ti pokušati riješiti problem i predložiti da karticu testiraš u mobitelu, te da na istoj lokaciji testiraš drugu tele2 karticu. Iako i tamo odgovori variraju, na prvi upit koji je bio više frustrirano žuganje nego upit sam dobio, nakon poprilično vremena, detaljan i suvisli odgovor s konkretnim informacijama i pitanju, a na drugi s detaljno opisanim problemom sam dobio brzi odjeb.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

@dimax Da to je ok brzina .Nije kvar nego velik broj korisnika na bazi i dobiješ takvu brzinu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 20:19 (petric1).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dimax to je odlična brzina. ja tu brzinu mogu samo sanjati.
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ovo su testovi sa lošijom kvalitetom signala i boljom kvalitetom signala i zato ja vidim takve dropove u brzini

 

https://ibb.co/kTtxqf

http://www.speedtest.net/result/7720931111.png

 

 

 

 

 

 

https://ibb.co/fr55bL

http://www.speedtest.net/result/7720949854.png

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kakva je ono aktivacija nakon što istrošim mislim 6gb ili 10gb??Otišao u tele 2 ova da moran SMS poslat da bi nastavio trošit "neograničeni" Internet, i onda me pita kako san istrošia 10GB. LOL. 

Govorim o mobilnom 4g. Presmiješno.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Uzeo si bezbroj gb na bonove i kad u danu potrošiš 5gb moraš slati SMS da želiš nastaviti surfati.
Drugi put se informirati prije plaćanja nečega. Sve ti piše na njihovoj stranici.

"Radi osiguravanja optimalnog korisničkog iskustva tijekom korištenja podatkovnog prometa
svim Tele2 korisnicima, Korisniku Obveznog podatkovnog paketa BEZBROJ GB se svakog
dana u 00:00 sata dodjeljuje 5GB podatkovnog prometa za preuzimanje i slanje podataka.
Ukoliko Korisnik unutar jednog dana potroši 5GB, nastavlja korištenje podatkovne mreže
slanjem ključne riječi NASTAVI na 13880, aktivacijom dodatnog paketa na MOJ TELE2 portalu
ili na posebnoj web stranici nakon čega mu se dodjeljuje dodatnih 2GB podatkovnog prometa
bez naknade. Korisnik može aktivirati neograničeni broj dodatnih 2GB podatkovnog prometa u
istom danu, no samo ukoliko je u potpunosti potrošio prethodno dodijeljenih 2GB podatkovnog
prometa."


To su vjerojatno tako napravili jer bi inače rijetko tko uzeo pokućni na ugovor .
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
darkborg kaže...
Uzeo si bezbroj gb na bonove i kad u danu potrošiš 5gb moraš slati SMS da želiš nastaviti surfati.

 Uzeo sam mobilnu tarifu Raspali... Ali ok, Thx na odgovoru Inace nema smisla. 

everyday i'm shuffling...
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Luka123 kaže...
darkborg kaže...
Uzeo si bezbroj gb na bonove i kad u danu potrošiš 5gb moraš slati SMS da želiš nastaviti surfati.

 Uzeo sam mobilnu tarifu Raspali... Ali ok, Thx na odgovoru Inace nema smisla. 

 Mobilna tarifa Raspali ti je samo za poruke i pozive. Na tu tarifu biraš paket mobilnog interneta koji je očito Bezbroj GB u kojem je takvo ponašanje kakvo je kolega opisao.

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Antoniio22 kaže...
Luka123 kaže...
darkborg kaže...
Uzeo si bezbroj gb na bonove i kad u danu potrošiš 5gb moraš slati SMS da želiš nastaviti surfati.

 Uzeo sam mobilnu tarifu Raspali... Ali ok, Thx na odgovoru Inace nema smisla. 

 Mobilna tarifa Raspali ti je samo za poruke i pozive. Na tu tarifu biraš paket mobilnog interneta koji je očito Bezbroj GB u kojem je takvo ponašanje kakvo je kolega opisao.

 Da, Raspali + Bezbroj, 168Kn mj. me kosta + mob i popusti to no 210kn racun svaki mj. 

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dimax kaže...

Ima netko problema sa telcima meni brzina koma

http://www.speedtest.net/result/7713712117.png

 

 nije ti problem kod tele2 nego je problem kod tebe imaš slab signal

6 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Luka123 kaže...
darkborg kaže...
Uzeo si bezbroj gb na bonove i kad u danu potrošiš 5gb moraš slati SMS da želiš nastaviti surfati.

 Uzeo sam mobilnu tarifu Raspali... Ali ok, Thx na odgovoru Inace nema smisla. 

 Imao sam bezbroj gb na bonove i kada dođeš do limita otvori ti se web stranica u browseru putem koje možeš poslati taj čuveni sms.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam sam sebe zakopao pisalo mi je 10GB dnevnog prometa na početku na 13880. Na stanju. Pa plus 2, plus 2 jer sam preuzeo pretpatu od supruge pa valjda stari korisnik. A kao šatro znam da je 5GB plus 2, plus 2..... I ja budala mislim da mi oni zbog tog ne bi više naplaćivali idem ja na moj tele2 ponivno uključiti tarifu i sad naravno imam što sam i tražio 5GB plus 2.... ježi ga. Nego večeras je nešto divlje u zraku brzina za vola ubit.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Ja sam sam sebe zakopao pisalo mi je 10GB dnevnog prometa na početku na 13880. Na stanju. Pa plus 2, plus 2 jer sam preuzeo pretpatu od supruge pa valjda stari korisnik. A kao šatro znam da je 5GB plus 2, plus 2..... I ja budala mislim da mi oni zbog tog ne bi više naplaćivali idem ja na moj tele2 ponivno uključiti tarifu i sad naravno imam što sam i tražio 5GB plus 2.... ježi ga. Nego večeras je nešto divlje u zraku brzina za vola ubit.

 Je, download na 4G 2,72 megabita, a upload 3,07 megabita. Mjereno maloprije. Baš sam htio pitati što se zbiva.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Trg bana a na Cvjetnom ide i stotka u DL. Kom treba. :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

evo kada ste se dotaknuli brzina, kod mene upravo sada (otok Rab)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Dolaške Drage

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Sl. Brod, 4 km izvan centra, taman između baznih stanica, ~2 km do njih.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Branimirac bazne na Krešimircu. Zg naravno.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da. Zaboravil sam. Jačina signala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Poklonio mi poznanik ovaj pokućni router. Ubacio sim karticu od Bonbona i aktivirao 7 dana Flat za 80kn.  Nisam baš na idealnoj lokaciji od Tcom bazne...ne vidim je.  No stvar radi bezprijekorno... nekoliko sati stalni download 30-45Mbit/s.   Skinuo oko 40gb.  Zgodna stvar za imati u pričuvi. 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pišem ovo u nadi da netko imao sličan problem te ga uspio riješit.Kada smo uzimali pokućni obećavali su bez ugovorne obveze i sve med mlijeko,međutim pošto ovdje kod nas i download i kvaliteta signala ošla u ................ Radi se o području Novog Zg točnije O.Obrež. Signal mi bio 5 crta sad jedva 3 pada i na 2..u recimo prime timeu od 19h pa do u noć brzina 1mb pa ćak ponekad ni tolko.Odlučio da mi puna kapa i odem odjaviti da bi saznao da su oni stavili ugovornu obvezu 2 godine..ok ...znam da moram isplatiti router do kraja do onih 900njak kn..Ali ne oni traže penale za prijevremeni raskid ugovora jer evo na monitoru piše ugovorno vezan do 5/19 . Pokazujem joj mob tele 2 app i reku evo nema U.O. Da bi se dotična gđica totalno zbunila i pošalje me zvat službu za korisnike ...ok stanem sa strane i zovem naravno nedobijam otvorim ponovo app i kad tamo se stvori U.O  do 2019. Sreća pa sam napravio screen shoot prije poziva SZK tako da imam sliku da piše da nema U.O. Pisao sam prigovor al nevjerujem da će bit neke sreće od toga.Čekam sada kao izračun penala pa ću vidjet šta dalje,al eto čisto da se vidi koliko nisko padnu kada im korisnici počnu odlaziti.Mislim da smo i u ovoj temi pisali o tome da se isplačuje samo router do kraja pa ako se netko sjeća da potvrdi dal sam u pravu. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 18:25 (mario12).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Po zakon plaćaš ono što je za tebe povoljnije. Znači ili pretplatu do kraja ili pogodnost koju si dobio, u ovom slučaju ruter. jedino se ja nesjećam da je ruter bio 900 kn. Nešto se ja sjećam da je bilo 700 - 750 kn za ruter ako nećeš ugovor. Možda sam u krivu kaj se cjene tiče ali svakak za raskid treba samo ruter ispatit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Nebitno što piše na monitoru, bitno je što piše na ugovoru. Tvoj screenshot nije nikakav dokaz, a sam moj.tele2.hr ima klauzulu da prikazani podaci ne moraju biti nužno točni. Pronađi ugovor i pogledaj što si potpisao. Ako tamo nema ugovorne obveze, već samo otplata (pune cijene) na rate, te oni traže da preostali iznos rata otplatiš odmah, pozovi se na ovo: https://www.hakom.hr/default.aspx?id=3743

 

Ja sam imao sličnu situaciju - kupio sam mobitel na 18 mjeseci, kasnije sam promijenio tarifu i nakon isteka 18 mjeseci mislio kupiti novi mobitel, a oni meni da sam još 6 mjeseci pod ugovorom jer da moja tarifa nikad nije bila dostupan uz ugovornu obvezu od 18 mjesci. Skenirao ugovor i poslao im, nakon toga su korigirali obvezu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

pozz.uzeo sam tele 2 pokucni ali kupio sam ruter ne njihov nego tp link archer mr200 i internet radi super..  zanima me zasto ne mogu gledati youtube na dva tv-a,samo mogu gledati na dva mobitela..

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Opet im je prdnuo pokućni izgleda. Tokođer izgleda da su počeli brisati negativne komentare na FB jer se ljudi stalno žale. 

Twitch-Duxcro
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 17:54 (DuxCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ni na vipu situacija nije bajna

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice