Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.051.654
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
A mislis li da bi zalba hakomu ista pomogla, mislim nije stvar ni u placanju onoga sto sam duzan, ali da mogu postaviti stvari tako da oni uopce nisu uslugu duzni pruziti a ti sj svejedno obavezan platiti, to mi nije jasno.

A ima li kakav rok u kojem oni moraju odgovoriti na moju prituzbu,odnosno prijavu problema, jer proslo je vec 4 dana?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Mislim da je rok 15 dana. HAKOM je predvidio minimalne brzine koje su dužni isporučit ISP-ovi koji svoje usluge nude prek žice no za mobilne operatere nema takvih ograničenja. U najboljem slučaju možeš nešto izvuć ako kao argument uzmeš reklamu gdje tvrde da taj pokućni može zamjenit žičani net.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 20:58 (bezimeni).
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da,malo mi je to nategnuto,iako se reklamiraju kao superbrzi neogranicen internet,bojim se da bi taj argument slabo prosao, da se vadim na neko lazno oglasavanje, vjerujem da su to vec pokusali jer koliko vidim masa je nezadovoljnih korisnika.

Ili su moda nasa ocekivanja prevelika, ali zanimljivo je da veci gradovi u pravilu imaju vece brzine nego mala mjesta, iako bi covjek ocekivao suprotno.

Losa infrastruktura i previse korisnika koje su navukli....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Na kvatriću su bazne na nami na čošku sa Nemčićevom. Znaju bit dobre brzine, ali i teški šrot.
 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ja sam otprilike došao u istu fazu sa raznim žalbama, međutim, jasno sam im napisao u mailu, ako ne riješe problem s brzinom:

- glasovnu karticu koja nije vezana ugovorom odmah prebacujem na drugog operatera (što sam i napravio)

- u slučaju dolaska optike, raskidam ugovor i plaćam penale

- u protivnom raskidam ugovor isti sekund kad istekne.

 

U krajnjem slučaju, još imaju 4 mjeseca do iste 2 godine od kad su počeli nuditi ovaj neograničeni pokućni. Kad krene odlijev korisnika, onda će im doći iz guzice u glavu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam sad na polovici, ostala mi je jos godina ugovora,nebi mi bilo zao platiti penale i sve, jer ne vidim poantu da placam ono sto ne mogu koristiti.

Jer realno, 2-5mbps cu imati sa svakim operaterom, mozda ne za manje novaca, ali svakako uz manje zezancije, i ovisnosti o milion drugih naivaca koje su navukli kao i mene. Ne trebam neke lude brzine, ali da je to konstanta, a ne ovako......

U centru su mi rekli da oni ne mogu raskinuti ugovor iako je potpisan kod njih,vec da to mora ici preko sluzbe za korisnike, ima li neko saznanja o ovome?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ovaj pokucni zadnjih mjesec dana je stvarno zesca katastrofa, gotovo mi je rutina postala da svakodnevno gasim wifi i palim mobilne podatke jer pokucni jednostavno prestane raditi, nd zeli ucitat niti jedan internetski sadrzaj a signal je do kraja pun, a i nerijetko mi se pojavi usklicnik kod wifi ikone na.mobitelu, burazu isto steka, tak da mislim da nije do mog mobitela.. stvarno neznam sta je to, srecom veza ne puca bas pa mi ne smeta kod gaminga. Jel moguce da su smetne ditektno povezane s mobitelima, jer sad kad malo razmislim dok sam.na kompu i ne primjecujem bas neke probleme?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nebi se smjeli samo tak izvući ti prevaranti!

Ono kaj treba je jedinstvo korisnika koje veslaju, a tih je jako, jako puno...

A onda mediji i ak niš drugo - lažno oglašavanje!


Zamislite recimo kod mene, bazna na Ivanščici, dakle na oko 1100m, i prije Bedekovčine nema druge prema Zgu, a gdje je još druga strana prema Ivancu...

Više od godinu dana traju službena obećanja o novoj baznoj kod mene i barem nadogradnji one na gori bajnoj, ali ne...

Samo laži, a usluga se teško more više zvati tim imenom!
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

 http://www.speedtest.net/result/7868395220.png

 

 

Da je ovak stalno do 21 sati..ja bih bio prezadovoljan, kasnije padne download od 18 sati i na 2-3-4-5 pa sve do cca 23~23:30 sata.

Upload 1.3~4 do pola 12 u noći, kasnije se naravno poveća ali max do 3 up. Katastrofa i k tome dijelim internet vezu sa bratom. Sve je jasno. KOMA.

 

Živim na selu okolica Velika Gorica na povišenom brdovitom terenu, blizu bazne stanice cca500m, čisto je nema šume prema tom dijelu, teletu se žaliti ionako neće biti ništa od trenutnog, oni ovise naravno o HT strukturi kad svoju nemaju. I naravno da prioritet imaju HT korisnici.

Live to win!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 14:40 (BuhaBT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Armor kaže...
Nebi se smjeli samo tak izvući ti prevaranti!

Ono kaj treba je jedinstvo korisnika koje veslaju, a tih je jako, jako puno...

A onda mediji i ak niš drugo - lažno oglašavanje!


Zamislite recimo kod mene, bazna na Ivanščici, dakle na oko 1100m, i prije Bedekovčine nema druge prema Zgu, a gdje je još druga strana prema Ivancu...

Više od godinu dana traju službena obećanja o novoj baznoj kod mene i barem nadogradnji one na gori bajnoj, ali ne...

Samo laži, a usluga se teško more više zvati tim imenom!

 Cijeli istočni dio Zagorja, od Golubovca, Mihovljana, Lobora, Mača, Konjščine, do Marije Bistrice, su slabo pokriveni, čak i prema Zelini. Nešto su radili u Zlatar Bistrici, i Zlataru, al to su neki mikro odašiljaći za radijus od par kilometara od njih. 

A što je najgore, po njihovim mjerenjima, pokriveni smo sa 4G signalom??!!!!!!!!?????? što je sramotno!!!!!

Stavljam link za kartu tele2 odašiljača:

https://mim.tele2.com/mim3/mim.html?loginUser=datase&countryCode=hrv&locale=en&viewType=1&initalMapSize=0

7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo nabavio sam i antene iskra P-56 pa kako da sada ja znam prema kuda ih trebam okrenuti? I sutra mi je zadnji dan za otkazivanje Tele2 pa ću to sutra vratiti jer se brzine nisu ništa poboljšale, i da li da kupim onda taj njihov ruter Huawei B525 za 899kn preko webshopa ili neki drugi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Brzine su im jedino dobre u 3 ujutro...

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ZABORAVKOO kaže...

Evo nabavio sam i antene iskra P-56 pa kako da sada ja znam prema kuda ih trebam okrenuti? I sutra mi je zadnji dan za otkazivanje Tele2 pa ću to sutra vratiti jer se brzine nisu ništa poboljšale, i da li da kupim onda taj njihov ruter Huawei B525 za 899kn preko webshopa ili neki drugi?

dovoljan ti je i neki polovni za 300-400kn sa cat 4 jer tele 2 nema vecu brzinu, jedino ako ces gledati za buduce ako sta poboljsaju onda cat 6 ruter, al opet se nadje jeftinije nego tih 900kn

9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo slike signala sa nekom panel plasticnom antenom 3km od odasiljaca.

Dali bi iskre p56 bile bolje nego ova plasticna panelka

Brzina http://www.speedtest.net/result/7876690449

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!

panel antena...bar da ima slika ili bolje link  rekao bi ti jel bolja ili ne.

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
AF139 kaže...

panel antena...bar da ima slika ili bolje link  rekao bi ti jel bolja ili ne.

 Evo slike..

-
10 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!

To nema ni 2 dBi i još računaj na gubitak na koaksu (neznam ima li na njemu oznaka).

Normalno da je 28 elementna LPDA Iskra-p56 sa ~7 dBi bolja , a i koaks H155 je za mikrovalne frekvencije za razliku od tog na toj kutiji.

9 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

http://prntscr.com/lulk53

 

Hvala tele2 <3

A razmišljam se o potpisivanju ugovora, radi kupovine konzole,trenutno sam bez ugovorne obveze.Ovo je postala katastrofa zadnje vrijeme.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Razmisljam o pokucnom ali vidim svi se samo zale... Stoga sam odlucio uzeti simicu da isprobam kakvo je stanje kod mene i ugodno se iznenadio. Brzine su uglavnom oko 50mbps i to u vecernjim satima.. Na bonbonu u to vrijeme imam oko 10mbps.  Oba repetitora su mi u blizini, signal full.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Tako je i meni bilo u testnom periodu, a sad.....

Evo trenutno.....
Download 0.26mbps
Upload 0.082mbps
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 20:56 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Upravo poslan prigovor, szk savjetuje da raskinem ugovor full signal u centru grada a vidi brzine..
Njuška
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
NJUSKA kaže...
Upravo poslan prigovor, szk savjetuje da raskinem ugovor full signal u centru grada a vidi brzine..

Da strava kolko su se brzine srozale u zadnje vrjeme evo kodmene.

http://www.speedtest.net/result/7879064853

-
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ljudi jade jaduju al niko se pošteno ne žali...

"SZK" na fejsu vam je trošenje vremena, nije ovo T-com.

Samo argumentirani mail na tehnika/prigovori.


Mislim da bi se morali malo bolje organizirati i dočepati se nekak medija, potrošačkog koda - uglavnom, izazvati neku buru.

Dolazi Božić i novi praznici, kaj bude tek onda...
Sjećam se prošle godine, doslovno sam bil bez neta, a skoro isto i cijelo ljeto - da bi sad to postala svakodnevica!

To je zbilja prešlo sve granice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Uzasno nesto brzine tolko variraju da je to neopisivo u pocetku sam imo i do 100mbs evo sad nemos ni 50 prec

http://www.speedtest.net/result/7879524974

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ja neznam jel to oni rade budale iz starih korisnika il sta, ali dns sa novom tele2 simicom mjerio na par lokacija po Zagrebu i prema Karlovcu, brzine 50+ mbps u downloadu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
user3468 kaže...

Ja neznam jel to oni rade budale iz starih korisnika il sta, ali dns sa novom tele2 simicom mjerio na par lokacija po Zagrebu i prema Karlovcu, brzine 50+ mbps u downloadu..

 Zanimljivo bas cu otic do Tele2 centra da mi zamjene karticu od pokucnog nemam sta izgubit..

-
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Da li bi radio tele 2 pokućni na alcatel one touch malom ruteru? Mislim, da li je tko imao tako nešto? Kolega je to kupio za simpa internet dan. Da li je dovoljno da kupim tele 2 start paket i uključim neki internet paket pa sa isprobam ili? Radimo van grada pa bi uzeli pokučni i plaćali po pola. Tu hvata dosta dobre brzine iskon wifi, bonbon, simpa internet dan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Raditi će ti ako uzmeš samo Tele2 SIM bez ugovorne obveze, ali je bitno da je Alcatel router otključan. Ako si ga kupio u prepaid paketu prije više od 12 mjeseci, onda ako je i zaključan, u HTu možeš tražiti kod za otključavanje na sve mreže.
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Super, mislili smo bez ugovorene obaveze uzeti, a ruter ću odnjeti u tcom da to riješe. Hvala:) Lp

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Sutra ide odjava Tele2 nakon godinu dana korištenja. U zadnjih mjesec dana kod mene brzine drastično pale ujutro u 5 130 naveče jedva 20. Odustajem od kvantitete (1000GB) prelazim na kvalitetu!

Moj PC  
1 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice