Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.059.878
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
trmx kaže...

Da li bi mozda bio bolji signal uz njihov router? Pošto koristim mobilni telefon koji mi je višak, pa je preko njega uključen mobilni hotspot?

 Ako je samo signal u pitanju da router ima bolji signal sa priključenim antenama

 A gle, kao i svima tu na temi, u večernjim satima brzina pada drastično do 2mbs, a i sada nije nešto dobra, oko 5-10 mbs, kad izađem sa mobitelom na balkon, skoči i do 20mbs, pa ne znam da li da riskiram sa tim routerom.

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ja ne kužim Vas. Tema ima 179 stranica a od toga je 177 su prigovori na uslugu tj brzinu.

 

Bilo kakava žičani internet je bolji od Tele 2., osim ako nemate pristup žičanom. Ali i tad postoji alternativa - A1 ili T-com. Rađe imaš 200GB kod A1 po normalnim brzinama, nego flat po brzini od 2mbps.

 

Ne shvačam kako se ekipi da i dalje uzmiat to sranje od Tele 2.

 
4 3 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

da ne ureknem ali za sada (već 3 dana) mi radi TELE 2 Pokućni kako treba. Dali mi drugu karticu i sada je sve ok.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
bezimeni kaže...

Na slici pokazuje 50 gb iz tarife i 50 gb iz promocije ili ja neznam čitat. A i na stranici piše da imaš 100 gb uz e račun. Znači ukupno 100 a ne 100 tarifa + 100 promocija uz e račun.

 a baš ti sve moram napisati ja sam dobio ovu por u sms pa uzmi i čitaj što ti paše Bilo kako okreneš 200GB ispada

 Očito ja ne znam čitati ipak je samo 100GB uz E račun a bez e računa je 50GB eto ispravak netočnog navoda!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

da ne ureknem ali za sada (već 3 dana) mi radi TELE 2 Pokućni kako treba. Dali mi drugu karticu i sada je sve ok.

 

Čisti placebo 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
R36 kaže...

Ja ne kužim Vas. Tema ima 179 stranica a od toga je 177 su prigovori na uslugu tj brzinu.

 

Bilo kakava žičani internet je bolji od Tele 2., osim ako nemate pristup žičanom. Ali i tad postoji alternativa - A1 ili T-com. Rađe imaš 200GB kod A1 po normalnim brzinama, nego flat po brzini od 2mbps.

 

Ne shvačam kako se ekipi da i dalje uzmiat to sranje od Tele 2.

Pristup žičanom nemam, a 75 GB kod T-coma, ili 100 GB kod A1 je premalo,ljudi igraju online preko računala ili ps4, koriste iptv, skidaju torrente,gledaju videa u 4K i slično,pa to bi se potrošilo vjerovatno u prvih 5 dana korištenja,inače, 4 godine sam bio kod T mobile,po cijeni od 160 kuna, prve 3 godine je bila ponuda 25 gigabajta,zadnjih godinu dana su digli na 50, pa i sa tih 50 gigi sam bio bez interneta 20. u mjesecu, a tada jos nisam ni koristio iptv,eto zašto tele2

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 14:00 (trmx).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Da, prije godinu i pol Tcom je imao najveću tarifu od 30 Gb. Svaki idući Gb bio 20 kn. Sjajna alternativa

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 14:06 (Cesc).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
R36 kaže...

Ja ne kužim Vas. Tema ima 179 stranica a od toga je 177 su prigovori na uslugu tj brzinu.

 

Bilo kakava žičani internet je bolji od Tele 2., osim ako nemate pristup žičanom. Ali i tad postoji alternativa - A1 ili T-com. Rađe imaš 200GB kod A1 po normalnim brzinama, nego flat po brzini od 2mbps.

 

Ne shvačam kako se ekipi da i dalje uzmiat to sranje od Tele 2.

 Pa neće valjda onaj kojemu tele2 funkcionira normalno doći ovdje samo da bi napisao kako mu je super...nego će većinom oni koji imaju probleme doći da vide kako i šta. 

A i nije za svakoga isto, frend ima taj tele2 i skida mu 20-30 mbps i zadovoljan je, znali smo odigrat koju igru online po 4 sata u komadu i koliko vidim ne puca ništa.

 

 

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
trmx kaže...
R36 kaže...

Ja ne kužim Vas. Tema ima 179 stranica a od toga je 177 su prigovori na uslugu tj brzinu.

 

Bilo kakava žičani internet je bolji od Tele 2., osim ako nemate pristup žičanom. Ali i tad postoji alternativa - A1 ili T-com. Rađe imaš 200GB kod A1 po normalnim brzinama, nego flat po brzini od 2mbps.

 

Ne shvačam kako se ekipi da i dalje uzmiat to sranje od Tele 2.

Pristup žičanom nemam, a 75 GB kod T-coma, ili 100 GB kod A1 je premalo,ljudi igraju online preko računala ili ps4, koriste iptv, skidaju torrente,gledaju videa u 4K i slično,pa to bi se potrošilo vjerovatno u prvih 5 dana korištenja,inače, 4 godine sam bio kod T mobile,po cijeni od 160 kuna, prve 3 godine je bila ponuda 25 gigabajta,zadnjih godinu dana su digli na 50, pa i sa tih 50 gigi sam bio bez interneta 20. u mjesecu, a tada jos nisam ni koristio iptv,eto zašto tele2

 4K programi nisu stabilni ni pri 20-30mbps...tako da na pokučnom nećeš 100% gledat 4K.

 

Ovo sve što si na brojao je kod Tele 2 lutrija tj neizvedivo. Danas imaš 10mbps sutra 2mbps - tako da gledanje IPTV i igranje igrica na PS4 nije konstanta. Ako nemaš pristup žičanom onda ne znam gdje ti živiš. Danas svaki kutak HR ima barem 4mbps.

Motorino kaže...
R36 kaže...

Ja ne kužim Vas. Tema ima 179 stranica a od toga je 177 su prigovori na uslugu tj brzinu.

 

Bilo kakava žičani internet je bolji od Tele 2., osim ako nemate pristup žičanom. Ali i tad postoji alternativa - A1 ili T-com. Rađe imaš 200GB kod A1 po normalnim brzinama, nego flat po brzini od 2mbps.

 

Ne shvačam kako se ekipi da i dalje uzmiat to sranje od Tele 2.

 Pa neće valjda onaj kojemu tele2 funkcionira normalno doći ovdje samo da bi napisao kako mu je super...nego će većinom oni koji imaju probleme doći da vide kako i šta. 

A i nije za svakoga isto, frend ima taj tele2 i skida mu 20-30 mbps i zadovoljan je, znali smo odigrat koju igru online po 4 sata u komadu i koliko vidim ne puca ništa.

 

 

 Koliko ima onih koji imaju problema pa se ovdje nisu javili...tako da se kladim da većina ekipe ima problema.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
R36 kaže...
trmx kaže...
R36 kaže...

 

 

Ovo sve što si na brojao je kod Tele 2 lutrija tj neizvedivo. Danas imaš 10mbps sutra 2mbps - tako da gledanje IPTV i igranje igrica na PS4 nije konstanta. Ako nemaš pristup žičanom onda ne znam gdje ti živiš. Danas svaki kutak HR ima barem 4mbps.

 

 

 

 Centar ZG, stan u najmu, nema liniju,stanodavac se ne zeli zajebavat sa tim, jedini način mi je mobilni internet

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
trmx kaže...
R36 kaže...

 

Pristup žičanom nemam, a 75 GB kod T-coma, ili 100 GB kod A1 je premalo,ljudi igraju online preko računala ili ps4, koriste iptv, skidaju torrente,gledaju videa u 4K i slično,pa to bi se potrošilo vjerovatno u prvih 5 dana korištenja,inače, 4 godine sam bio kod T mobile,po cijeni od 160 kuna, prve 3 godine je bila ponuda 25 gigabajta,zadnjih godinu dana su digli na 50, pa i sa tih 50 gigi sam bio bez interneta 20. u mjesecu, a tada jos nisam ni koristio iptv,eto zašto tele2

 Imaš simpu internet dan flat 24h 10kn  75DL 25UL ili pretplata bilo koja tarifa možeš aktivirati internet dan isto 10kn ali brzina nije limitirana limit je 20GB. Uzmeš si jednu opciju od toga gledaš 4k filmove usput skidaš torente i i naravno još dva tri uređaja sa iptv i nemaš problema sa brzinom ili bilo čime, i još možeš i susjedima djeliti internet

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 17:36 (DDavorin).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
trmx kaže...

Pristup žičanom nemam, a 75 GB kod T-coma, ili 100 GB kod A1 je premalo,ljudi igraju online preko računala ili ps4, koriste iptv, skidaju torrente,gledaju videa u 4K i slično,pa to bi se potrošilo vjerovatno u prvih 5 dana korištenja,inače, 4 godine sam bio kod T mobile,po cijeni od 160 kuna, prve 3 godine je bila ponuda 25 gigabajta,zadnjih godinu dana su digli na 50, pa i sa tih 50 gigi sam bio bez interneta 20. u mjesecu, a tada jos nisam ni koristio iptv,eto zašto tele2

 misliš ovako nešto, s tim da sam si limitirao net na 30/15 da ne gušim previše druge korisnike.

 

11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
dennocro kaže...

zvao za a1 za l tarifu i ne znaju nista, kako najbolje da to aktiviram u trgovini ili online, kako si ti rjesio? samo nude ugovor 2 god i forsiraju to, a ne zelim

 Nemaš šta zvati odeš u poslovnicu A1 i kažeš želim Mobilni Net L tarifu bez UO. Pitat će te dali želite uređaj ne ne želim uređaj imam pitat će te za E račun ti naravno kazeš DA pitat će te za tvoji mail (zbog potvrde E računa) i to je to napiše papire potpišeš i vozi dalje. dobit ćeš por na mail da potvrdiš svoj mail i nakon kad potvrdiš doći će ti sms gore navedeni u mom postu. Ni ja nisam znao za promociju iskreno nisam ni pitao samo mi trebala tarifa da ispitam brzine. Ugovor forsiraju za Homebox i on ide samo na UO

 

 tu i dalje ima nocna tarifa? od ponoc do 7

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

da noćna je uključena 0.00kn ali samo je 100gb prometa u tarifi uz e račun a bez njega 50gb tako su mi nakraju objasnili

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Zamjenio mi dns karticu i super brzina

http://www.speedtest.net/result/7893084677

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam morao prebaciti na 3g da bi uopce imao net, 2-3mbps, na 4g je ping 180 i brzina par bps....

Sad cekam odgovor na prigovor ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Meni su poslali drugostupanjsko rješenje na prigovor - dal žalba na to znači sud ili?


Vele, sori, bu bolje :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Armor kaže...
Meni su poslali drugostupanjsko rješenje na prigovor - dal žalba na to znači sud ili?


Vele, sori, bu bolje :)

Piše ti u rješenju koji ti je sljedeći korak. 

 

A na sud slobodno idi ako imaš vremena i novaca na bacanje.

11 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav, evo ovakvo je stanje trenutno imam t-com internet preko parice i imam brzine http://www.speedtest.net/result/7893915060.png i imam uključenu trubo 20 opciju te je download ok brzine ali brzina uploada me jako živcira te sam mislio promjeniti operatera jer nisam ugovorom vezan a iz t-coma kažu da zbog loše infrastrukture nisu u mogućnosti povećati brzine, pa ako imate kakav prijedlog nekog drugog operatera ili ipak da ostanem sa t-comom

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ostani na Tcomu.Nemoj ni pomisljat na Tele2 pozalit ces..

-
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Mate 10 kaže...

Pozdrav, evo ovakvo je stanje trenutno imam t-com internet preko parice i imam brzine http://www.speedtest.net/result/7893915060.png i imam uključenu trubo 20 opciju te je download ok brzine ali brzina uploada me jako živcira te sam mislio promjeniti operatera jer nisam ugovorom vezan a iz t-coma kažu da zbog loše infrastrukture nisu u mogućnosti povećati brzine, pa ako imate kakav prijedlog nekog drugog operatera ili ipak da ostanem sa t-comom

 T-com i ni makac drugdje

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Armor kaže...
Meni su poslali drugostupanjsko rješenje na prigovor - dal žalba na to znači sud ili?


Vele, sori, bu bolje :)

 koliko ti je još ostalo do isteka ugovora?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 8:29 (DDavorin).
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Do 10.2019.

Stalno govore da Ivanščica dobiva nadogradnju al stalno lažu.

Meni bi 50/30, kolko imam po danu (kad nije opterećeno) bilo ok.
Al 3mbps i manje i to kad treba vrtjeti stream...
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
Mate 10 kaže...

Pozdrav, evo ovakvo je stanje trenutno imam t-com internet preko parice i imam brzine http://www.speedtest.net/result/7893915060.png i imam uključenu trubo 20 opciju te je download ok brzine ali brzina uploada me jako živcira te sam mislio promjeniti operatera jer nisam ugovorom vezan a iz t-coma kažu da zbog loše infrastrukture nisu u mogućnosti povećati brzine, pa ako imate kakav prijedlog nekog drugog operatera ili ipak da ostanem sa t-comom

 T-com i ni makac drugdje

Kako uspjevas dobit brzine preko 200mbs neka antena ili nesto 

Ja ne Teletu nemog vise od 70mbs u noci..

Evo trenutno http://www.speedtest.net/result/7894826984

-
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Armor kaže...
Do 10.2019.

Stalno govore da Ivanščica dobiva nadogradnju al stalno lažu.

Meni bi 50/30, kolko imam po danu (kad nije opterećeno) bilo ok.
Al 3mbps i manje i to kad treba vrtjeti stream...

 Možemo se dogovoriti otkupim ti karticu koristim ju do 10mj i onda ju odjaviš

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...
DDavorin kaže...
Mate 10 kaže...

Pozdrav, evo ovakvo je stanje trenutno imam t-com internet preko parice i imam brzine http://www.speedtest.net/result/7893915060.png i imam uključenu trubo 20 opciju te je download ok brzine ali brzina uploada me jako živcira te sam mislio promjeniti operatera jer nisam ugovorom vezan a iz t-coma kažu da zbog loše infrastrukture nisu u mogućnosti povećati brzine, pa ako imate kakav prijedlog nekog drugog operatera ili ipak da ostanem sa t-comom

 T-com i ni makac drugdje

Kako uspjevas dobit brzine preko 200mbs neka antena ili nesto 

Ja ne Teletu nemog vise od 70mbs u noci..

Evo trenutno http://www.speedtest.net/result/7894826984

 Naravno koristim vanjske antene inače na teletu sam imao brzine od 50 do 130

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 9:07 (DDavorin).
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Iskre p56 bi pomogle?

Evo slike signala.

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Iskre p56 bi pomogle?

Evo slike signala.

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Da li bi iskre p56 pomogle u brzini?

Ovo je signal..

-
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Imam dvije grid antene jedna je na 1800 druga je na 800Mhz  i imam dvije iskre P56 pa kombiniram šta je najbolje za prijem signala evo trenutna postava antena

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 9:18 (DDavorin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice