Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.047.364
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
mp3david kaže...
Nesto se cudno kod mene dogada.
Oba mobitela mi podrzavaju 4G.

U jednom mi je normalna tele2 kartica i posto se spajam na roaming od tcoma koji ima dobar signal, tu imam 4G signala

U drugom mobitelu mi je internet sim kartica, i tu mi se spaja samo na 3G, kad ide na rucni odabir pise da je spajanje na 4G trenutno nemoguce.
A danas sam bio bas u gradu,i tamo mi se spojilo na 4G.
Neznam,nije mi jasno, ali nesto je stima sa ovim tele2 karticama.

 Sve štima ova druga kartica ti je sigurno Pokućni, a on se može spojiti samo na 3G od HT HR ,a kada si došao u grad spojio si se na Tele2 mrežu i imao si 4G na pokućnom. 

11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Sad sam bas pogledao pokrivenost,nisam ni znao da ima karta pokrivenosti interneta na mobitelu i pokucnog.
Ocito da je do toga problem.
Ali ne kuzim kako zasto?
Pa i jedno i drugo je samo sim kartica koja se stavlja u tablet,usb stick,modem,mobitel...

Zasto mobilni internet iliti pokucni imaju razlicite pokrivenosti i spajanja na mrezu..
A oni iz tele2 mene savjetuju da odem zamjenit karticu, jos su mi davali i krive postavke za net.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 17:40 (mp3david).
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
mp3david kaže...
Sad sam bas pogledao pokrivenost,nisam ni znao da ima karta pokrivenosti interneta na mobitelu i pokucnog.
Ocito da je do toga problem.
Ali ne kuzim kako zasto?
Pa i jedno i drugo je samo sim kartica koja se stavlja u tablet,usb stick,modem,mobitel...

Zasto mobilni internet iliti pokucni imaju razlicite pokrivenosti i spajanja na mrezu..
A oni iz tele2 mene savjetuju da odem zamjenit karticu, jos su mi davali i krive postavke za net.

 Da sim kartice su identične samo su tarife na tim sim karticama različite!!!!!

15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ok, danas mi stigla poruka da sam ispucao limit (a tek 13. u mjesecu!!) i da padam na 2mbps i to je definitivno sad bila prevaga za odlazak.

Idem na A1. Molim pomoć vas koji ste isto napravili.

Ugovor za pokućni Tele2 je istekao davno, router je B315s-22. Koje su mi sad obveze prema Tele2? Jel ih ima uopće ili mogu slobodno na A1?

Što se tiče A1, idem na opciju bez ugovora. Znam da moram uzeti njihov router, tu je sve jasno. Zanima me kako ste to najbezbolnije i najbrže odradili? Odlazak u poslovnicu/online/telefonom/nekako drugačije?

Pitam jer mi odlazak u poslovnicu nije baš jednostavan (mala djeca, posao, ...).

Hvala puno!

 

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kako je val selidbe na A1 krenuo kao migrantska kriza, možemo li preimenovati ovu temu? 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Miki77 kaže...

Ok, danas mi stigla poruka da sam ispucao limit (a tek 13. u mjesecu!!) i da padam na 2mbps i to je definitivno sad bila prevaga za odlazak.

Idem na A1. Molim pomoć vas koji ste isto napravili.

Ugovor za pokućni Tele2 je istekao davno, router je B315s-22. Koje su mi sad obveze prema Tele2? Jel ih ima uopće ili mogu slobodno na A1?

Što se tiče A1, idem na opciju bez ugovora. Znam da moram uzeti njihov router, tu je sve jasno. Zanima me kako ste to najbezbolnije i najbrže odradili? Odlazak u poslovnicu/online/telefonom/nekako drugačije?

Pitam jer mi odlazak u poslovnicu nije baš jednostavan (mala djeca, posao, ...).

Hvala puno!

 

 Ak nemas ugovornu obavezu prema njima, nista. Najbolje ti je u poslovnicu potpises tam kaj imas uzmes router i za cca 2 sata vec imas aktivnu liniju.

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Miki77 kaže...

Ok, danas mi stigla poruka da sam ispucao limit (a tek 13. u mjesecu!!) i da padam na 2mbps i to je definitivno sad bila prevaga za odlazak.

Idem na A1. Molim pomoć vas koji ste isto napravili.

Ugovor za pokućni Tele2 je istekao davno, router je B315s-22. Koje su mi sad obveze prema Tele2? Jel ih ima uopće ili mogu slobodno na A1?

Što se tiče A1, idem na opciju bez ugovora. Znam da moram uzeti njihov router, tu je sve jasno. Zanima me kako ste to najbezbolnije i najbrže odradili? Odlazak u poslovnicu/online/telefonom/nekako drugačije?

Pitam jer mi odlazak u poslovnicu nije baš jednostavan (mala djeca, posao, ...).

Hvala puno!

 

 

Ja sam otišao do njihovog partnera Mobicentar  pitao prije telefonom dali odmah imaju rutere , došao i platio ruter i nakon sat vremena kartica je bila aktivirana .

Ubacio u svoj mob . pa u svojoj ruter i brzine su min.40 mbps do max. 120 mbps ,

međutim koza u trgovini počela prodavati muda za bugrege  pazite ovo  valjda je mislila da sam ja tukac ...

 

1. da  ne smijem vaditi karticu iz njihovog rutera  ja kažem da da onako posprdno...

 

2.usluga će vam biti 189 kn. jer koristite i telefon , a joj kažem ma daj nemoj me zajebavati od kad to  ona zove šeficu mobom a ja se smijem ...

 

3. kaže ona meni jel znate da  uslugu ne možete odjaviti  3 mjeseca , ja kažem od kad to pa ja sam platio ruter odmah i nisam pod ugovorom 24 mj. ( nisam pročitao  uvjete pretplate tako da nisam ne znam jeli to tako ) .

 

Eto to su dogodovštine .

 

Zadovoljan sa brzinama i signalom  jer na

 Tele 2  sam imao zimi max . 20 mbps .

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 20:32 (MUĆAK).
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

 

Zadovoljan sa brzinama i signalom  jer na

 Tele 2  sam imao zimi max . 20 mbps .

 Dobro došao u klub

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ovaj mjesec, 18 dana trajao 1tb. Zanima me koliko ću im prometa nabiti do kraja mjeseca.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ramzocro-HCR kaže...

Ovaj mjesec, 18 dana trajao 1tb. Zanima me koliko ću im prometa nabiti do kraja mjeseca.

 Mislis 200 gb

battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dado16 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Ovaj mjesec, 18 dana trajao 1tb. Zanima me koliko ću im prometa nabiti do kraja mjeseca.

 Mislis 200 gb

 Ne mora bit... Ako nije na pretplati, već na bonovima i dalje je limit 1TB...

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
NoDe31 kaže...
dado16 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Ovaj mjesec, 18 dana trajao 1tb. Zanima me koliko ću im prometa nabiti do kraja mjeseca.

 Mislis 200 gb

 Ne mora bit... Ako nije na pretplati, već na bonovima i dalje je limit 1TB...

 Nema limita više. Raskinuo ugovor. Uzeo t-scum žicu. 50mbita garantiraju, bumo vidli.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ramzocro-HCR kaže...
NoDe31 kaže...
dado16 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Ovaj mjesec, 18 dana trajao 1tb. Zanima me koliko ću im prometa nabiti do kraja mjeseca.

 Mislis 200 gb

 Ne mora bit... Ako nije na pretplati, već na bonovima i dalje je limit 1TB...

 Nema limita više. Raskinuo ugovor. Uzeo t-scum žicu. 50mbita garantiraju, bumo vidli.

Ja kod njih peglam punom parom i još mi nikad nije došlo nikakvo upozorenje za brzinu...

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
FileFicho kaže...
ramzocro-HCR kaže...
NoDe31 kaže...
dado16 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Ovaj mjesec, 18 dana trajao 1tb. Zanima me koliko ću im prometa nabiti do kraja mjeseca.

 Mislis 200 gb

 Ne mora bit... Ako nije na pretplati, već na bonovima i dalje je limit 1TB...

 Nema limita više. Raskinuo ugovor. Uzeo t-scum žicu. 50mbita garantiraju, bumo vidli.

Ja kod njih peglam punom parom i još mi nikad nije došlo nikakvo upozorenje za brzinu...

 Na žicu nema tih sranja kod njih. Samo deri, ne žali. Tak je rekao dobar čovjek u t-centru.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Još jedno pitanje u vezi prelaska sa Tele2 na A1.

ZTE od A1 upravo stigao, stigla poruka da je sve aktivirano, bez ugovorne obveze.

Upalio i sve radi, brzine 45-50/15-20.

Jeste sta podesavali na njemu za bolji d/u ili ste odmah tu karticu prebacili u router od Tele2?

Svakako ću prebaciti u router Tele2, ali me zanima može li se od ZTEa dobiti još bolji rezultati...

Hvala!

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zašto 40/15 ne valja? Koristi li se nešto što baš traži apsolutno najveću moguću brzinu ili je upit čisto da se može susjedu trljat na nos da ide brže?

Ne kužim više ništa.
10 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav, ja i cura u stanu imamo ovaj jebeni tele2 pokucni. Imala ga je godinu prije i obnovila je ugovor na još 12mjeseci ovo ljeto. Evo 20. u mjesecu i spickali smo 200gb i ucitava mi bug onako 15s. Moje pitanje je jel ja mogu ikako besplatno raskinut? Nadam se. 

vis vis kanabis
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
VedroVis kaže...

Pozdrav, ja i cura u stanu imamo ovaj jebeni tele2 pokucni. Imala ga je godinu prije i obnovila je ugovor na još 12mjeseci ovo ljeto. Evo 20. u mjesecu i spickali smo 200gb i ucitava mi bug onako 15s. Moje pitanje je jel ja mogu ikako besplatno raskinut? Nadam se. 

 Bila je mogućnost da se rasnike ugovor bez penala, pola nas šta smo na A1 sad bili smo na pokućnom I raskinuli smo bez penala. Ne znam da li je tak i dalje ili je to bilo do prije početka 2021.

LP
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Moglo se bez penala raskinuti do 01.01.2021.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 21:19 (Dardevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Predivno. Znači moram u 2021. pazit kolko trošim doma na wifiu i to debelo plaćat.

Nego, šta je s A1? Kakav vam je? Sranje mi je šta nismo u mogućnosti koristit išta osim pokućnih varijanti, ima li neki poslužitelj uistinu NEOGRANIČENI pokućni internet bez ovih pizdarija?

vis vis kanabis
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
VedroVis kaže...

Predivno. Znači moram u 2021. pazit kolko trošim doma na wifiu i to debelo plaćat.

Nego, šta je s A1? Kakav vam je? Sranje mi je šta nismo u mogućnosti koristit išta osim pokućnih varijanti, ima li neki poslužitelj uistinu NEOGRANIČENI pokućni internet bez ovih pizdarija?

Nema neograničeno kod nikog.

 

A1 je 1TB, HT je 300GB ili 400GB u Magenti.

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
VedroVis kaže...

Predivno. Znači moram u 2021. pazit kolko trošim doma na wifiu i to debelo plaćat.

Nego, šta je s A1? Kakav vam je? Sranje mi je šta nismo u mogućnosti koristit išta osim pokućnih varijanti, ima li neki poslužitelj uistinu NEOGRANIČENI pokućni internet bez ovih pizdarija?

 Ima HT HR Unlimited tarifu

8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

 Ima HT HR Unlimited tarifu

Koja je to tarifa? Je li stvarno neograničeno ili ima neki limit (kao svi) koji kad pogodiš ruši brzinu?

7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ekipa koja je prešla sa Telca2  na A1 

kako je vama obračunala račun za

12 mj.2020  .

Meni su obračunali za cijeli mjesec a uredno sam popunio i poslao zahtjev za raskid pretplate 18.12. i naglasio im da od tog datuma ne plaćam ni lipe više 

kad 10.01.2021 stigne račun od 169 kn i to bez one specifikacije prometa koja ide uz račun.

Isti dan na njihovim stranicama ispunim prigovor na taj račun i koliko dana ću im platiti  i ponovo im napišem da ću ih tužiti da imam sve snimljeno do kad sam koristio njihovu uslugu .

Do danas nisam dobio novi račun niti bilo kakav odgovor .

 

Kako je bilo kod vas ....

 

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Rok za prekid usluge je 5 dana

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nuclear_Phoenix kaže...
DDavorin kaže...

 Ima HT HR Unlimited tarifu

Koja je to tarifa? Je li stvarno neograničeno ili ima neki limit (kao svi) koji kad pogodiš ruši brzinu?

  200GB potrošiš brzina padne na 4Mbps pošalješ sms dobiješ slejdećih 50GB po punoj brzini i tako u nedogled taj mjesec. Novi mjesec počinješ opet sa 200GB po punoj brzini i dalje opet isto. Dobro je to sto se internet ne prekida.

5 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Bonbon ima flat internet,do 1TB,za 120 kn mj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Buki6 kaže...

Bonbon ima flat internet,do 1TB,za 120 kn mj.

 To je super daj link i koja je max brzina DL?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja ovo nigdje ne nalazim, imaju 20 gb za 120kn...gdje je tu flat opcija, ako postoji nije nigdje objavljena na netu, bar koliko vidim, a prošao sam cijeli web
http://www.flanci-rasada.com.hr/
3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
skymanr kaže...
Ja ovo nigdje ne nalazim, imaju 20 gb za 120kn...gdje je tu flat opcija, ako postoji nije nigdje objavljena na netu, bar koliko vidim, a prošao sam cijeli web

 "Od 5.12.2020. godine do 28.02.2021. godine mijenja se ponuda postojećeg paketa YOLO, na način da se povećava uključeni podatkovni promet na 1 TB bez dodatne naknade, uključeno u cijenu paketa."

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice