Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.051.627
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Imas više mogućnosti (solucija) ako želiš T2 i Bezbroj GB. Ako recimo uzmeš glasovnu (voice) SIM karticu i uz nju tarifu bezbroj GB moći ćeš razgovarati s njom u sklopu tarife slagalice znači ona je prvenstveno namijenjena za pozive i net na mobu ali je moguće koristiti i u ruteru. Upravo ova prije navedena solucija zahtijeva periodičko slanje SMS ova kako bi dobio daljnje GB i pristup netu. To je ono što si ti naveo. Ali ako uzmeš tarifu Bezbroj GB na podatkovnoj (data) SIM kartici imaš internet tako reći bez limita ne trebaš slati te SMSove. Barem mislim da je to tako neka me netko ispravi ako sam krivo rekao. Imaj na umu da sa ovom karticom nećeš moći razgovarati, možeš je staviti u mob ali ona je prvenstveno namijenjena za rutere i mobilne stickove. Na pretplatu bi ti trebalo doći nešto jeftinije mislim da ako se ne varam možeš uzet bez ugovorne obaveze pretplatu i na mj. dana. Pretpostavljam da si ti govorio o usluzi na bonove.
Fejzore na pozdrav kad vidiš komandanta, fejzore u zrak kad vidiš komandanta!!
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jel ima ko danas da mu je pala brzina kodmene ne prelazi 20 mbs nikako

https://www.speedtest.net/result/8392216368

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo nacionalni roaming kod mene u Crikvenici istočni dio .

Kad prebacim na HT4G dobijem ovo na slici dolje a ovo je TELE2 LTE 4G na drugoj slici i to ovo je među boljim brzinama inače je u prosjeku redovito 5-10 mbps.

U centru Crikvenice vani na čistini izmjerim i do 100 Mbps dok je u zatvorenom isto u centru solidnih 30 Mbps.

Tako da lažu jer HT ipak ograničava roaming na svojim baznim stanicama.

U mom kvartu Crikvenice probao sam i SIM HT koji je još gori od Tele2 a bivši VIP a sada 

A1 je najgori od svih

oni imaju UMTS .

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Imali jos netko da se uspio spojiti na Ht 4g nacionalni roaming,kod mene jos,nista.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Evo nacionalni roaming kod mene u Crikvenici istočni dio .

Kad prebacim na HT4G dobijem ovo na slici dolje a ovo je TELE2 LTE 4G na drugoj slici i to ovo je među boljim brzinama inače je u prosjeku redovito 5-10 mbps.

U centru Crikvenice vani na čistini izmjerim i do 100 Mbps dok je u zatvorenom isto u centru solidnih 30 Mbps.

Tako da lažu jer HT ipak ograničava roaming na svojim baznim stanicama.

U mom kvartu Crikvenice probao sam i SIM HT koji je još gori od Tele2 a bivši VIP a sada 

A1 je najgori od svih

oni imaju UMTS .

Nisi spojen na HT 4G nego 3G. HSPA+ je 3.75G što spada u 3G mrežu.

8 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Može pomoć.

Trenutno koristim bonbon jako jako veliku tarifu. Za 30kn više u Tele2 mogu dobiti sve neograničeno ali problem mi je signal. Imam Tele2 karticu i na mobu u sobi pored prozora jedva lovim 1mb/s

Po karti na tele2 stranici mjesto gdje živim je pokriveno 4gom, a ja lovim h i to jedva. Dali mogu kako pobošati signal. Mob mi je Mi A1

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Probaj se spojiti na HT 3G mrežu i vidi da li je bolja situacija što se tiče brzine.

 

Moja preporuka je da ukloniš sliku iz tvoje poruke jer sadrži tvoju adresu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 21:17 (Marko :D).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Probaj se spojiti na HT 3G mrežu i vidi da li je bolja situacija što se tiče brzine.

 A kako to napravim?

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Odeš u postavke mreže na mobitelu. Tamo bi trebale biti dvije opcije; traženje svih mreža i automatski odabir mreže. Odaberi traženje mreža i kad se pojavi HT 3G na listi, odaberi isti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Odeš u postavke mreže na mobitelu. Tamo bi trebale biti dvije opcije; traženje svih mreža i automatski odabir mreže. Odaberi traženje mreža i kad se pojavi HT 3G na listi, odaberi isti.

 Jesam, sad mi je brzina dva megabita, premalo za streaming

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
U Zg se nema šanse prebacit s mobom na HT signal piše neuspjela registracija i vraća na tele signal. Upisao sam apn od HT. Nula bodova ma koliko god bio loš signal od tele.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 21:54 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Normalno da se ne možeš spojiti na HT kad je to moguće samo na mjestima sa slabim Tele2 signalom. U svim većim gradovima je dostupan 2G, 3G i 4G pa samim time nije potreban nacionalni roaming.

Thorin20 kaže...
Marko :D kaže...

Odeš u postavke mreže na mobitelu. Tamo bi trebale biti dvije opcije; traženje svih mreža i automatski odabir mreže. Odaberi traženje mreža i kad se pojavi HT 3G na listi, odaberi isti.

 Jesam, sad mi je brzina dva megabita, premalo za streaming

Da, ali probaj mjeriti brzine sutra preko dana, i na Tele2 i na HT signalu.

 

Kao što sam već rekao u onoj drugoj temi, mobilni internet je takav kakav je; brzina će nekada biti veća nekada manja. 😕

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 22:21 (Marko :D).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Normalno da se ne možeš spojiti na HT kad je to moguće samo na mjestima sa slabim Tele2 signalom. U svim većim gradovima je dostupan 2G, 3G i 4G pa samim time nije potreban nacionalni roaming.

Thorin20 kaže...
Marko :D kaže...

Odeš u postavke mreže na mobitelu. Tamo bi trebale biti dvije opcije; traženje svih mreža i automatski odabir mreže. Odaberi traženje mreža i kad se pojavi HT 3G na listi, odaberi isti.

 Jesam, sad mi je brzina dva megabita, premalo za streaming

Da, ali probaj mjeriti brzine sutra preko dana, i na Tele2 i na HT signalu.

 

Kao što sam već rekao u onoj drugoj temi, mobilni internet je takav kakav je; brzina će nekada biti veća nekada manja. 😕

 budem sutra još mjerio pa budem vidio. Ako ne bude bolje ostajem na Bonbon/HT 

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Markane. Pa meni je slab tele 2 signal. Preselio se iznad Bukovca nemem ni pojma koja me bazna pokriva. To ne zna ni cellmapper. Znači baš i nije normalno za fucking metropolu. Ako mogu Zaprešić, Samobor i Jasku u taj roaming, mogu i mene.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jesu oni (Tele2) radili nešto po pitanju poboljšanja signala/infrastrukture?
Prvi put danas vidim da mi na mobu piše 4G+, a i rijetko kad imam ovako dobre brzine (ovo je mjereno u okolici Umaga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Eyekool kaže...
Jesu oni (Tele2) radili nešto po pitanju poboljšanja signala/infrastrukture?
Prvi put danas vidim da mi na mobu piše 4G+, a i rijetko kad imam ovako dobre brzine (ovo je mjereno u okolici Umaga).

 Spojio ti se na HT HR 4G a oni imaju agregaciju zato ti se pojavio 4G+

15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Meni uskoro dolazi, Huawei B525 - situacija je da mi je s fiksnim operatorom ugovor pri isteku max na parici mogu dobiti 10mbita a upload niti ne spominjem.

Odnedavno imam pokrivenost t-com 4g signalu u pojedinim lokacijama mi se brzina putem mobitela pelje na 50mbita down i oko 20 upload

Ne znam kakav ce mi signal biti s tele2 ali zracnom linijom par km od mene vec i tele 2 ima 4g signal.

 

1. Hoce li se tele 2 automatski presaltati na thtovih 4g ili ipak nece?

2. Zivim u kuci jel bi bilo zgodno da stavim vanjsku antenu pa s njome hvatam bolji signal?

3. Ako je odgovor br.2 pozitivan koju antenu kupiti?

Preptostavljam da ove kucne do 100 kn nista ne valjaju.

Tnx 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo napokon u Crikvenici istok uveli 5G , presretan a što drugo reć koliko puta sam ih zvao i pisao mail oprao ih pošteno i ništa ,odgovor je da su oni mjerili tu lokaciju i da je sve u redu ja im pošaljem trenutno stanje na fotkama ,oni meni da možda mi mobitel nije u redu a ja im pošaljem fotke sa D/U iz centra Crikvenice kad ono 100 Mbps . a istočno i zapadno živi očaj kad bi ih mogao odje.....

Testirao sam sa TM karticom oni su još veći očaj a  pak ovi iz A1 nemaju 4G nego UMTS .

Vani pred zgradom je max.40 Mbps a u stanu max.do 10 inače cijela zgrada je od šuplje cigle.

Pišem ja ovim smrdljivcima što bih trebao penjati se na krov da bi dobio ono što plaćam.

Oni hoće uvoditi 5G a imaju ovo sranje od 4G .

Nego palo mi je napamet da nije možda problem u elektromagnetskom zračenju moje zgrade jer jedna susjeda prije 15 god.je mjerila zračenje u svom stanu zbog zdtavlja pa joj je ovaj rekao da je užasno veliko.

Jel moguće da to utiče na 4G.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Evo nacionalni roaming kod mene u Crikvenici istočni dio .

Kad prebacim na HT4G dobijem ovo na slici dolje a ovo je TELE2 LTE 4G na drugoj slici i to ovo je među boljim brzinama inače je u prosjeku redovito 5-10 mbps.

U centru Crikvenice vani na čistini izmjerim i do 100 Mbps dok je u zatvorenom isto u centru solidnih 30 Mbps.

Tako da lažu jer HT ipak ograničava roaming na svojim baznim stanicama.

U mom kvartu Crikvenice probao sam i SIM HT koji je još gori od Tele2 a bivši VIP a sada 

A1 je najgori od svih

oni imaju UMTS .

Ja ne kužim ljude.

 

Ti očekuješ koristit Tele 2 i kad ti se čefne prebacit na HT i imat brzinu kako korisnici HT-a., jel ti brzina TELE 2 u tom trenutku ne odgovara??

 

HT je iznajmio TELE 2 svoje bazne stanice u mjestima gdje je se Tele 2 gubi., a nije on njima iznajmio stanice jer eto tebi nije dovoljno na pokučnom brzina od 5mbps pa bi ti htio na osnovu dogovora o suradnji na HT-u imao veću brzinu preko HT-a.

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
R36 kaže...
MUĆAK kaže...

Evo nacionalni roaming kod mene u Crikvenici istočni dio .

Kad prebacim na HT4G dobijem ovo na slici dolje a ovo je TELE2 LTE 4G na drugoj slici i to ovo je među boljim brzinama inače je u prosjeku redovito 5-10 mbps.

U centru Crikvenice vani na čistini izmjerim i do 100 Mbps dok je u zatvorenom isto u centru solidnih 30 Mbps.

Tako da lažu jer HT ipak ograničava roaming na svojim baznim stanicama.

U mom kvartu Crikvenice probao sam i SIM HT koji je još gori od Tele2 a bivši VIP a sada 

A1 je najgori od svih

oni imaju UMTS .

Ja ne kužim ljude.

 

Ti očekuješ koristit Tele 2 i kad ti se čefne prebacit na HT i imat brzinu kako korisnici HT-a., jel ti brzina TELE 2 u tom trenutku ne odgovara??

 

HT je iznajmio TELE 2 svoje bazne stanice u mjestima gdje je se Tele 2 gubi., a nije on njima iznajmio stanice jer eto tebi nije dovoljno na pokučnom brzina od 5mbps pa bi ti htio na osnovu dogovora o suradnji na HT-u imao veću brzinu preko HT-a.

 Baja lipi moj,

ja hoću za 169 kn istu uslugu ni manje ni više nego korisnici u Zagrebu koji imaju 100 Mbps ili više jel to možda previše što tražim .

Ne lupetam bez veze nego sam uzeo sve kartice svih i mjerio signal i brzinu na različitim lokacijama vani i unutra tako da mi ne mogu prodavati muda za bubrege da je do mobitela kad on negdje mjeri 100 Mbps a u većini slučajeva manje od 10 Mbps .

Lažu ,kradu nas svi oni jer im država ne može ništa to je problem.

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...
R36 kaže...
MUĆAK kaže...

Evo nacionalni roaming kod mene u Crikvenici istočni dio .

Kad prebacim na HT4G dobijem ovo na slici dolje a ovo je TELE2 LTE 4G na drugoj slici i to ovo je među boljim brzinama inače je u prosjeku redovito 5-10 mbps.

U centru Crikvenice vani na čistini izmjerim i do 100 Mbps dok je u zatvorenom isto u centru solidnih 30 Mbps.

Tako da lažu jer HT ipak ograničava roaming na svojim baznim stanicama.

U mom kvartu Crikvenice probao sam i SIM HT koji je još gori od Tele2 a bivši VIP a sada 

A1 je najgori od svih

oni imaju UMTS .

Ja ne kužim ljude.

 

Ti očekuješ koristit Tele 2 i kad ti se čefne prebacit na HT i imat brzinu kako korisnici HT-a., jel ti brzina TELE 2 u tom trenutku ne odgovara??

 

HT je iznajmio TELE 2 svoje bazne stanice u mjestima gdje je se Tele 2 gubi., a nije on njima iznajmio stanice jer eto tebi nije dovoljno na pokučnom brzina od 5mbps pa bi ti htio na osnovu dogovora o suradnji na HT-u imao veću brzinu preko HT-a.

 Baja lipi moj,

ja hoću za 169 kn istu uslugu ni manje ni više nego korisnici u Zagrebu koji imaju 100 Mbps ili više jel to možda previše što tražim .

Ne lupetam bez veze nego sam uzeo sve kartice svih i mjerio signal i brzinu na različitim lokacijama vani i unutra tako da mi ne mogu prodavati muda za bubrege da je do mobitela kad on negdje mjeri 100 Mbps a u većini slučajeva manje od 10 Mbps .

Lažu ,kradu nas svi oni jer im država ne može ništa to je problem.

To što ti hoćeš okaći mačku o rep.

 

Tele 2 lijepo kaže da je max brzina do 150 mbps kad reklamiraju pokućni. Ti možeš imat 5-50-150mbps i po njima imaš uslugu koju reklamiraju. Oni nigdje nisu rekli : Svi korisnici Tele 2 pokućnog će imat u svakom dijelu HR brzinu od 150 mbps.

 

I šta je tu nejasno. Nikog oni ne kradu nego kornici ili ne čitaju što potpisuju ili se tješe da će imati te brzine.

 

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Uvjeti korištenja Tele2 pretplatničkih tarifa Internet DESET GB, PEDESET GB, STO GB i BEZBROJ GB

 

4.Radi osiguravanja optimalnog korisničkog iskustva tijekom korištenja podatkovnog prometa svim Tele2 korisnicima, Tele2 može na Tarifama smanjiti brzinu pristupa internetu na maksimalnu brzinu do 1 Mbps kod slanja i preuzimanja podataka. Mjere osiguravanja optimalnog korisničkog iskustva će se primjenjivati samo u situacijama kada će biti ugrožen integritet Tele2 mreže npr. kada dođe do značajnog usporenja prosječne brzine Tele2 korisnika u preuzimanju podataka u određenom vremenskom periodu na određenoj lokaciji. Tele2 zadržava mogućnost smanjenja brzine pristupa svim korisnicima na spomenutoj lokaciji ili samo određenim korisnicima čiji je doprinos zagušenju najveći.

 

5. Tele2 zadržava pravo promijene Vremena najvećeg prometa u slučaju promjene ponašanja korisnika u svrhu očuvanja integriteta mreže

 

Znači mogu što hoće. Smanjit brzinu, povećat, sve ja na njima. To što tebi nije dovoljno 2mbps u tom trenutku, to je tvoj problem, ne problem Tele 2 jer su se oni zaštitili.

 

Kad ste uzimali pokućni to ste trebali znati.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 14:31 (R36).
 
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kakva je plaća ili honorar u Tele2

jesi li zadovoljan a

biće da jesi.

Zbog takvih kao ti i jest nam ovako , napisao sam ja njima da su možda privukli novih korisnika sa nešto nižom cijenom ali će ih brzo izgubiti ako drastično ne poboljšaju opremu .

Nude pretplatu za smiješne popuste na mobitelima pa tko je tako lud da se veže 24 mj.za gnjurac od njihove usluge jer Hrvatska nije samo Zagreb .

Lip pozdrav .

 

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Kakva je plaća ili honorar u Tele2

jesi li zadovoljan a

biće da jesi.

Zbog takvih kao ti i jest nam ovako , napisao sam ja njima da su možda privukli novih korisnika sa nešto nižom cijenom ali će ih brzo izgubiti ako drastično ne poboljšaju opremu .

Nude pretplatu za smiješne popuste na mobitelima pa tko je tako lud da se veže 24 mj.za gnjurac od njihove usluge jer Hrvatska nije samo Zagreb .

Lip pozdrav .

 

 Stari moj zato sam ja fino napustio Teletinu i uzeo skuplju tarifu mobilnu pod imenom "Neograničena" (60GB startno + 10GB neograničeno puta)  kod HT-ea tj. ušao u Magentu jer sam njihov korisnik fiksnih usluga i imam brzine od 100Mbps pa sve do 300Mbps (najveća izmjerna brzina na jednom mjestu u ZG) i zadovoljan sam nakon onih mizernih brzina na teletini.Koje su mi bile od 3Mbps pa do 50Mbps nikad više od toga iako vjerujem da na nekim mjestima imaju veće brzine tipa 150 ili 200Mbps.I signal na mobitelu u 90% slučajeva pokazuje 4G+ oznaku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 16:24 (cesnjovka).
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
cesnjovka kaže...
MUĆAK kaže...

Kakva je plaća ili honorar u Tele2

jesi li zadovoljan a

biće da jesi.

Zbog takvih kao ti i jest nam ovako , napisao sam ja njima da su možda privukli novih korisnika sa nešto nižom cijenom ali će ih brzo izgubiti ako drastično ne poboljšaju opremu .

Nude pretplatu za smiješne popuste na mobitelima pa tko je tako lud da se veže 24 mj.za gnjurac od njihove usluge jer Hrvatska nije samo Zagreb .

Lip pozdrav .

 

 Stari moj zato sam ja fino napustio Teletinu i uzeo skuplju tarfifu mobilnu pod imenom "Neograničena" (60GB startno + 10GB neograničeno puta)  kod HT-ea tj. ušao u Magentu jer sam njihov korisnik fiksnih usluga i imam brzine od 100Mbps pa sve do 300Mbps (najveća izmjerna brzina na jednom mjestu u ZG) i zadovoljan sam nakon onih mizernih brzina na teletini.Koje su mi bile od 3Mbps pa do 50Mbps nikad više od toga iako vjerujem da na nekim mjestima imaju veće brzine tipa 150 ili 200Mbps.I signal na mobitelu u 90% slučajeva pokazuje 4G+ oznaku.

 Uzeo sam SIM u HT centru u Crikvenici i stavio je u Xiaomi RN4 i unutra mi kod njih izmjeri 80 Mbps a ova mi ženska kaže da možda kod mene neće biti tako 1,5 km dalje dođem doma i mjerim SPEED TESTOM u bilo koje doba dana i noći od 5 do 10 Mbps.

Znači nije do mobitela nego do bazne stanice jačine i frekve.na kojoj emitira 4G.

Kupio i A1 karticu a kod njih najgore oni emitiraju UMTS .

Eto to je u turističkoj selendri Crikvenici koju inače Zagrebčani nazivaju Zagreb 2.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 16:11 (MUĆAK).
4 godine
protjeran
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Vjerujem ti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
toxic kaže...

Meni uskoro dolazi, Huawei B525 - situacija je da mi je s fiksnim operatorom ugovor pri isteku max na parici mogu dobiti 10mbita a upload niti ne spominjem.

Odnedavno imam pokrivenost t-com 4g signalu u pojedinim lokacijama mi se brzina putem mobitela pelje na 50mbita down i oko 20 upload

Ne znam kakav ce mi signal biti s tele2 ali zracnom linijom par km od mene vec i tele 2 ima 4g signal.

 

1. Hoce li se tele 2 automatski presaltati na thtovih 4g ili ipak nece?

2. Zivim u kuci jel bi bilo zgodno da stavim vanjsku antenu pa s njome hvatam bolji signal?

3. Ako je odgovor br.2 pozitivan koju antenu kupiti?

Preptostavljam da ove kucne do 100 kn nista ne valjaju.

Tnx 

 ako će ti to bit glavni net. antene obavezno.

 

antene kućne ne hvataju istu frekvenciju koja treba za 4g LTE. treba ti nešto kao Iskra P-56. 2 komada (jedan za download, druga za upload). s tim da je komad oko 250-300 kuna ako se cijene nisu promijenile.

 

i onda te čeka naštelavanje signala. usmjeravanje prema odašiljaču i to je manje više to.

 

dalje je samo na tome koliko je zagušen odašiljač na koji se spajaš.

15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Nemam ni ja neka bajna iskustva sa Tele 2 (doduše, u centru Osijeka imam solidne brzine za mobilni internet, prosjek oko 20-30 Mbps) izvan većih gradova. Npr. horihoro stavlja speedtestove iz Virovitice, moji roditelji žive 10 km dalje, kad dođem na godišnji kod njih preko dana uhvatim na tele2 signalu oko 2,5 Mbps download i 0,04 Mbps upload. Pokućni je dosta velika kocka čak i u Slavoniji iz koje svi živi iseljavaju, ako ne živiš u većem gradu, možeš zaboraviti na velike brzine.

Ps. prošli tjedan su me zvali za produženje ugovora, oko 154 kn bi mi bila cijena na produženje od 24 mjeseca. Sve si mislim kako ću prijeći na gigabox i jednom za sva vremena imati stabilnu brzinu

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Cesc kaže...

Nemam ni ja neka bajna iskustva sa Tele 2 (doduše, u centru Osijeka imam solidne brzine za mobilni internet, prosjek oko 20-30 Mbps) izvan većih gradova. Npr. horihoro stavlja speedtestove iz Virovitice, moji roditelji žive 10 km dalje, kad dođem na godišnji kod njih preko dana uhvatim na tele2 signalu oko 2,5 Mbps download i 0,04 Mbps upload. Pokućni je dosta velika kocka čak i u Slavoniji iz koje svi živi iseljavaju, ako ne živiš u većem gradu, možeš zaboraviti na velike brzine.

Ps. prošli tjedan su me zvali za produženje ugovora, oko 154 kn bi mi bila cijena na produženje od 24 mjeseca. Sve si mislim kako ću prijeći na gigabox i jednom za sva vremena imati stabilnu brzinu

Da sve je to lutrija i svaka lokacija je posebna evo trenutno Sveti đurađ kraj Virovitice Band 3 1800mhz brzina

https://www.speedtest.net/result/8403167138

-
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ma dobro kakav Zagreb ti stalno spominješ? Ja još uvijek spadam u Zagreb, a nemam u kući niti 4G nego eto što imam.
Kad odem u hodnik u sredini stana ljudi s kojima razgovaram taj tren me ne čuju što pričam.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice