Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.048.046
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam presao sa tcom fixnog na tele2 pokucni, ping mi nije presao 50, igram csgo svako malo i ne primjecujem razliku. Mozda zato jer stanica nije zagusena, ne znam, ali ja gejmam bez problema. :)
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Razumjem to ali ja trenutno imam do 16 Mbit max, dakle negdje 12-13. Pošto pod nekim okolnostima ne žele ili neće da uvedu optiku kroz ulicu. Zato si mislim preć na mobilni internet ne može biti valjda gori od ovoga ?

 

Max
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
deepshitcro kaže...
Ja sam presao sa tcom fixnog na tele2 pokucni, ping mi nije presao 50, igram csgo svako malo i ne primjecujem razliku. Mozda zato jer stanica nije zagusena, ne znam, ali ja gejmam bez problema. :)

Živiš na selu ili u gradu? Ako je na selu, nije ni čudo. Ali ako živiš u gradu, onda se smatraj sretnikom.

marko0951 kaže...

Razumjem to ali ja trenutno imam do 16 Mbit max, dakle negdje 12-13. Pošto pod nekim okolnostima ne žele ili neće da uvedu optiku kroz ulicu. Zato si mislim preć na mobilni internet ne može biti valjda gori od ovoga?

Može, pogotovo u gradovima. Pogledaj malo prethodne stranice teme, ima i ljudi koji jedva imaju 1 Mb/s. Na selu bi čak i mogao uzeti pokućni jer, zbog malog broja stanovnika, bazne stanice nisu toliko zagušene, ali u gradu se najbolje držati fiksnog interneta.

 

Pogledaj da li ti je dostupan B.net (nije optika, ali koaksijalni kabel); oni nude internet brzine do 150 Mb/s.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zanimljiv rezultat na Sveticama.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Mobilni je za ljude koji imaju do 2,3-4mbt,vi koji imate preko 10 nema potrebe za mobilnim netom...nije to stabilno kao žica...
...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 20:30 (DaNiTo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav!

Ako može savjet, koji CAT6 modem bi bio najbolji izbor za Tele2 frekvencije? NE trebam router, nego samo modem, nešto što će primati 4G signal sa više baznih stanica i (i više frekvencija ako to Tele2 ima), i proslijediti ga do mog Mikrotik routera. Znači - router značajke nisu uopće bitne, samo da se može staviti u bridge mod, ali zato je bitno da čim bolje lovi 4G Doma na mobitelu Samsung galaxy S9+ mjerim 90 Mbps, don na trenutnom modemu Huawei B315 jedva da dođe do 5 Mbps. Znači pitanje je kojim modemom mogu uloviti takav signal ko na mobitelu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
marko0951 kaže...

Razumjem to ali ja trenutno imam do 16 Mbit max, dakle negdje 12-13. Pošto pod nekim okolnostima ne žele ili neće da uvedu optiku kroz ulicu. Zato si mislim preć na mobilni internet ne može biti valjda gori od ovoga ?

 

 Da, može biti gori. U tvom slučaju ne bih ti savjetovao odustajanje od fiksne.

 

Osobno sam prešao na Tele2 jer sam na fisknoj doslovno imao nekih 4-5 Mbit dl i 0.3-0.5 UL. Računao sam da mi Tele2 neće moći biti gori od toga i nisam se prevario. No, nije niti preko 20-tak Mbit u DL-u, a kad su veća zagušenja padne i na nekih 7-8 Mbit-a (UL je uvijek nekih 20-25 Mbit što mi je super jer u današnje vrijeme i UL postaje bitan zbog raznoraznih cloud servisa). Ja jesam u dobitku i zadovoljan sam. Ovo mi je to ipak bolje od bakra (optika neće u moj kvart još koju godinu). 

11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Zove me teta iz T-HT-a jutros, odjel za poslovne korisnike, jer sam preko firme ja naveden kao kontakt osoba, moji nemaju blage veze o tome svemu. 

"Dobar dan, zovem se tako i tako, vidim da imate kod nas fiksne usluge, ali mobilne već godinama ne koristite,..."

"U pravu ste, kod drugog operatera imamo puno bolju ponudu. Financijski nam se više isplati, pogodnosti su nam bolje, nemamo problema s ničim."

"Vidim da ste prešli u Tele2. Kod njih Vam je signal bolji nego naš *podsmijeh*?

"Tako je, i to puno bolji. Nismo imali problema sa signalom izvan granica RH, uvijek je 4G prisutan, signal ne puca, brzina je odlična."

"A imali ste problema s našim signalom vani?"

"Imao sam problema s Vašim signalom unutar granica RH... Vidite, zašto bi prešao kod Vas kad imamo nešto što super radi godinama i u potpunosti smo zadovoljni?"

"A da li znate za našu novu ponudu...?" tu je prekidam, bezobrazno od mene, ali pokušajem da razgovor što kraće traje

"Gledao sam nedavno Vaše ponude preko interneta, po običaju ništa posebno, a ispalo bi nas duplo skuplje da nam je u rangu s ovim što imamo."

"Ali gospodine, mi Vam ovdje direktno možemo dati drugačiju ponudu od one na internetu, bit će povoljnije, razne pogodnosti..."

"Neka hvala, nedavno smo produžili ugovor s Tele2 i nastavit ćemo tako ukoliko i dalje bude kao do sada. Vama hvala na pozivu i ponudi, ali nismo zainteresirani. Ugodan ostatak dana."


Bez preseravanja, godinama smo već u Tele2, poslovni korisnici. 

Ima 20 dana smo produžili ugovor. 5 brojeva sa svime neograničenim + 1 broj samo s velikom minutažom (nisam siguran koja je tarifa), 3 Samsung S10 uređaja i Huawei P30 Lite za malo manje od 1000 kuna mjesečno s uključenim PDV-om.

Sa signalom smo svi prezadovoljni: Italija, Slovenija, Bosna, cijela RH,... 

I kad nekome spomenem da imamo par brojeva u Tele2 i da je sve super, onda neko misli da ga lažem, da su to seronje i da ne valjaju ništa... 

 

Dosta često znam igrati online i competetive igre preko mobilnog hotspota, nema delaya, nema packet lossova...

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 14:39 (Crucifixion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ZdravacVZ kaže...

Pozdrav!

Ako može savjet, koji CAT6 modem bi bio najbolji izbor za Tele2 frekvencije? NE trebam router, nego samo modem, nešto što će primati 4G signal sa više baznih stanica i (i više frekvencija ako to Tele2 ima), i proslijediti ga do mog Mikrotik routera. Znači - router značajke nisu uopće bitne, samo da se može staviti u bridge mod, ali zato je bitno da čim bolje lovi 4G Doma na mobitelu Samsung galaxy S9+ mjerim 90 Mbps, don na trenutnom modemu Huawei B315 jedva da dođe do 5 Mbps. Znači pitanje je kojim modemom mogu uloviti takav signal ko na mobitelu.

 Huawei E5788 dali ima bridge ne znam. Routeri imaju bridge ovisi o FW

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Crucifixion kaže...

"Vidim da ste prešli u Tele2. Kod njih Vam je signal bolji nego naš *podsmijeh*?

"Tako je, i to puno bolji. Nismo imali problema sa signalom izvan granica RH, uvijek je 4G prisutan, signal ne puca, brzina je odlična."

Ovo što te agentica pitala je vrh jer očito nije upućena da Tele2 u mjestima gdje nema vlastiti signal, koristi mrežu baš od HT-a (2G, 3G, 4G). Tako da signal ne može biti gori od HT-ovog jer gdje HT nema signala sigurno ima Tele2, a gdje Tele2 nema signala tu ima HT. Zašto plaćati skuplje HT-u i biti ograničen samo na njihov signal kada možeš plaćati jeftinije i koristiti obje mreže kada jedna nije dostupna. 😁

 

Ja sam majku prebacio na s HT-a na Tele2 prije tri godine; još uvijek nije požalila. Kada je s Vipa prešla na HT, brzo je požalila jer su kasnili s dostavom mobitela i kartice, te joj još slali veće račune nego što je ugovorila. Otkad je na Tele2 iznenađenja po dolasku računa nema, a i nije vezana ugovornom obvezom. Istu će, naravno, uzeti kada će kupovati novi mobitel...

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 15:25 (Marko :D).
5 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Planiram se seliti pa se ne bih obvezivao ugovorom jer u stanu gdje idem imam "fiksni internet".

 

Zanima me ima li tko iskustva sa tele 2 bonovima za neograničeni mobitel i da koristi mobitel kao router.

 

Ima li smisla?

kakva je stabilnost/brzina?

Pročitao sam da se veza prekine svakih 2gb?

 

Unaprijed hvala na savijetima i mišljenjima.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 15:34 (AshenOne).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
AshenOne kaže...

Planiram se seliti pa se ne bih obvezivao ugovorom jer u stanu gdje idem imam "fiksni internet".

 

Zanima me ima li tko iskustva sa tele 2 bonovima za neograničeni mobitel i da koristi mobitel kao router.

 

Ima li smisla?

kakva je stabilnost/brzina?

Pročitao sam da se veza prekine svakih 2gb?

 

Unaprijed hvala na savijetima i mišljenjima.

 

Na bonove ti je skuplje. Radije onda uzmi pretplatu bez ugovorne obveze. Cijena na Tele2 je ista bez obzira na to uzeo ti ugovornu obvezu ili ne. Mobitel možeš koristiti kao router, ali mobilna tarifa ima ograničenje; nakon potrošenih 5 GB svaki dan moraš slati SMS za dodatna 2 GB i tako stalno. Ako ne bi koristio pozive/poruke već samo internet, možeš uzeti SIM karticu za pokućni i staviti je u mobitel, te tako koristiti. Pokućni ima ograničenje do 1 TB.

4 godine
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Planiram uzeti neogranici internet u tele 2 bez ugovorne obveze od 1.11.

I sad imam svoj stari 3G router ,sta mislite kolike brzine mogu ocekivati(ako je neko probao biti samo na 3G) te ocu li trebati investirati u 4G router.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

A nez budem probao preplatu bez ugovorne obaveze jer mi frend radi u Tcom jer s ovim sad 1-2 mbit dl i 0.3 -0.5 ul mislim da nemam što trazit taman igrat.

Max
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nije bas da se koristi tcom infrastruktura samo na mjestima gdje je tele2 signal los. Meni trle2 signal pun i spaja se na tcom bez problema.

A ove fore s tele2 signalom ima i a1. Kad sam raskinuo homebox (bez penala zbog njihovih pizdarija pri produljenju i zavlacenja) odlucio sam i drugi broj prebaciti u tele2 i cim sam podnio zahtjev, drugi dan me zove lik iz a1 i navlaci da ostanem kod njih, kad je vidio da ne odustajem je poceo govoriti "ali bit ce vam los signal, puno ljudi nam dolazi iz tele2 zale se na signal, bla bla", na moje rijeci da imam broj u tele2 10 godina, lik je rekao "tele2 ti ne postoji 10 godina"... Tak da su svi govna samo da ne predes kod drugih.
8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Hvale se ovi iz TELETA 2 da imaju ogromnu zaradu i milijun korisnika. Ali ne hvale se da je 4G sve lošiji sa tolikim korisnicima.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jel moguće da CA puštaju samo za mobitele, dok za routere blokiraju?

 

Da mi je samo nekak isprobati, sa svojim B315 naravno nemrem, a upgrade na B525 mi se čini "preslab" - ne vjerujem da on može iskoristiti puni potencijal dok puste i 2600 pa počnu miksati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo da rasčistimo jednom za svagda!!!!  Tele2 pokućni se može spojiti samo na 3G HT HR nacionalni roaming. Bezbroj giga i raspali ide na 3G, 4g i 4G+. Znači ako u routeru imaš sim sa bezbroj giga i raspali ide na HT HR 4G+!!!!!!! Tako da nije stvar dali je mob ili router nego je stvar u tarifi koju imaš!

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 16:37 (DDavorin).
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

Evo da rasčistimo jednom za svagda!!!!  Tele2 pokućni se može spojiti samo na 3G HT HR nacionalni roaming. Bezbroj giga i raspali ide na 3G, 4g i 4G+. Znači ako u routeru imaš sim sa bezbroj giga i raspali ide na HT HR 4G+!!!!!!! Tako da nije stvar dali je mob ili router nego je stvar u tarifi koju imaš!

Nisam to znao. di si našao to objašnjenje?

 

Jer ako je tako, onda ne moram planirat tako skoro kupnju 2CA rutera...

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Koliko kukamo o brzinama, po Ookli dobro i stojimo. 8. na svijetu.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ranko091 kaže...

 Pokućni bi malo previše opteretio HT HR. Ja sam imao raspali i bezbroj giga u routeru i dobar signal na tele2 al brzina mi je bila dva do tri puta slabije od HT HR pa sam uvijek bio na 4G+ HT HR nacionalni roaming. a i da si pratio sve objave koje su objavljivali o 4G+ na Tele2 sva mjerenja su bila sa mobitelom znači bezbroj gb i raspali. A ako netko na pokućnom ima 4G+ HT HR nacionalni roaming onda je to nešto novo..... ne zelite reaktivirati nakon 5gb potrošenih pa nakon 2gb i tako unedogled nema 4G+ HT HR! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 21:22 (DDavorin).
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Nisam baš nešto pratio od kuda su mjerenja i s kojom karticom. ali ima smisla.

 

Ma eto sad sam onda na miru dok tele 2 ne odluči s uvođenjem još jedne frekvencije. makar to meni neće biti bitno kad na mom odašiljaču nema optike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Giga za samo 150 kn. Navali narode. Lol.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Giga za samo 150 kn. Navali narode. Lol.

Pa ako računaš da je 100 kb izvan EU 5,95 kn, 150 kuna za 1 GB i nije tako loša ponuda. 

 

ranko091 kaže...

Nisam to znao. di si našao to objašnjenje?

Tele2 tako kaže. 4G NR samo na voice tarifama (prepaid i postpaid). MBB - 0 bodova zbog ovih tu što cijeli dan sjede i tuku po torrentima i speedtestu k'o nespašeni. Nije ni HT blesav. 

 

DuxCro kaže...

Hvale se ovi iz TELETA 2 da imaju ogromnu zaradu i milijun korisnika. Ali ne hvale se da je 4G sve lošiji sa tolikim korisnicima.

Pa sad s 4G CA i nije tako strašno. Na lokacijama gdje sam prije u najvećoj gužvi imao jedva 2 Mbit/s sada imam preko 10. Samo je problem što je takvih lokacija jako malo zasad. 

 

juki588 kaže...

Planiram uzeti neogranici internet u tele 2 bez ugovorne obveze od 1.11.

I sad imam svoj stari 3G router ,sta mislite kolike brzine mogu ocekivati(ako je neko probao biti samo na 3G) te ocu li trebati investirati u 4G router.

Ako misliš imati ikakve pristojne brzine, uzmi 4G. Prijedlog je da uzmeš pretplatu s routerom preko webshopa uz ugovornu obavezu, tu onda imaš pravo na raskid bez ikakvih objašnjenja i naknada unutar 14 dana od dana primitka pošiljke. 

 

Marko :D kaže...

Ovo što te agentica pitala je vrh jer očito nije upućena da Tele2 u mjestima gdje nema vlastiti signal, koristi mrežu baš od HT-a (2G, 3G, 4G). Tako da signal ne može biti gori od HT-ovog jer gdje HT nema signala sigurno ima Tele2, a gdje Tele2 nema signala tu ima HT. Zašto plaćati skuplje HT-u i biti ograničen samo na njihov signal kada možeš plaćati jeftinije i koristiti obje mreže kada jedna nije dostupna. 😁

 

Ja sam majku prebacio na s HT-a na Tele2 prije tri godine; još uvijek nije požalila. Kada je s Vipa prešla na HT, brzo je požalila jer su kasnili s dostavom mobitela i kartice, te joj još slali veće račune nego što je ugovorila. Otkad je na Tele2 iznenađenja po dolasku računa nema, a i nije vezana ugovornom obvezom. Istu će, naravno, uzeti kada će kupovati novi mobitel...

Važno je imati na umu da agenti koji rade prodajnu ponudu u globalu nisu baš tehnički potkovani, jer a) to im baš i nije u nekom opisu posla (a trebalo bi biti), b) 99% sam siguran da nemaju pojma o tehnici, c) 100% sam siguran da im na obuci nitko to nije objasnio, niti im je objasnio važnost tehničkih preduvjeta za uslugu kod prodaje, i ono najvažnije, d) svaki dan ih pile i je*u u mozak da moraju imati X prodaja po satu/danu/tjednu/mjesecu inače otkaz ide momentalno. 

 

Kad te netko tako prca u mozak 8 sati dnevno, gledaš samo ušiljiti prodaju da što prije nakupiš dovoljno i da ne moraš strepiti za egzistenciju barem do kraja mjeseca i da si skineš "šefa" s k**ca. 

 

Tuga i jad, ali tako je to u kapitalizmu. Prvo prodaja i profit, a zadovoljstvo i vjernost korisnika negdje na kraju... 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Buljko kaže...
ranko091 kaže...
Buljko kaže...

 

A sooo. Hvala na pojašnjenju. Obzirom da izgleda da je lijevi priključak na routeru stvarno samo za niže frekvencije (kad sam spojio antenu na njega, nije bilo apsolutno nikakvog pomaka po pitanju signala), ima li onda smisla uložiti u drugu antenu?

 pa to i je poanta 4G mreže. razdvajanje odlaznih i dolaznih podataka zbog smanjivanja latencija. zato su potrebne 2 antene. za 5G će treba 4 antene. tako da počnite šparat... :D

 

AF139 kaže...
Buljko kaže...

A sooo. Hvala na pojašnjenju. Obzirom da izgleda da je lijevi priključak na routeru stvarno samo za niže frekvencije (kad sam spojio antenu na njega, nije bilo apsolutno nikakvog pomaka po pitanju signala), ima li onda smisla uložiti u drugu antenu?

 Ništa bolje nećeš dobiti sa spojenom jednom antenom , ali kad spojiš dvije tada prilikom konekcije na baznu postaju tvoj ruter je "obavjesti" da radi u MIMO Diversity modu pa tada bazna postaja dio podataka prema tebi šalje u jednoj polarizaciji a drugi dio u drugoj polarizaciji u isto vrijeme.

 

Momci, trebam pomoć.. Napravio sam zamjenu u Kermanu (pohvale) za te dvije antene sa nosačima koji su već podešeni na 45° nagib i montirali:

 

 

S jednom antenom na (desnom) priključku je ok, međutim, kad su obje spojene, onda ne ide iznad 20 Mbit/s (s jednom antenom je išlo do oko 40 Mbit/s).. Isprobali smo obje antene pojedinačno i obje rade ok, ali čim su istovremeno spojene, brzina pada na cca 20 Mbit/s. Razmak između antena je 80-ak cm cca.

 

Nešto sam pročitao na jednom drugom forumu da ZTE MF286 ne podržava dvije vanjske antene, je li to moguće??

 

 

DDavorin kaže...

Kod ZTE MF286 MIMO se formira samo između unutarnje antene i vanjske antene, tako da vanjska antena MIMO nije moguća))

 

AF139 kaže...
DDavorin kaže...

Kod ZTE MF286 MIMO se formira samo između unutarnje antene i vanjske antene, tako da vanjska antena MIMO nije moguća))

 3x3 MIMO ...valjda 2 vanjske i unutarnja ?

 

https://www.4gltemall.com/blog/tag/zte-mf286/

 

DDavorin kaže...
AF139 kaže...
DDavorin kaže...

Kod ZTE MF286 MIMO se formira samo između unutarnje antene i vanjske antene, tako da vanjska antena MIMO nije moguća))

 3x3 MIMO ...valjda 2 vanjske i unutarnja ?

 

https://www.4gltemall.com/blog/tag/zte-mf286/

 3x3 MIMO to je za WLAN

 

802.11b/g/n/ac, dual-band 2.4GHz & 5GHz

 

64 users

 

3 x 3 MIMO

 

Buljko kaže...
DDavorin kaže...
AF139 kaže...
DDavorin kaže...

Kod ZTE MF286 MIMO se formira samo između unutarnje antene i vanjske antene, tako da vanjska antena MIMO nije moguća))

 3x3 MIMO ...valjda 2 vanjske i unutarnja ?

 

https://www.4gltemall.com/blog/tag/zte-mf286/

 3x3 MIMO to je za WLAN

 

802.11b/g/n/ac, dual-band 2.4GHz & 5GHz

 

64 users

 

3 x 3 MIMO

 

Ali piše i: 

 

* Two external LTE antenna ports (SMA-Female)

 

Da li mu to znači da ima dva porta za vanjske antene ili da ima dva eksterna porta za antene..?

 

ranko091 kaže...
Buljko kaže...

 

Ali piše i: 

 

* Two external LTE antenna ports (SMA-Female)

 

Da li mu to znači da ima dva porta za vanjske antene ili da ima dva eksterna porta za antene..?

ako piše SMA, onda su definitivno vanjske antene, možda ih samo u ruteru treba softwareski uključit.

 

ako piše RP SMA, onda su to WLAN "unutarnje" antene.

 

DDavorin kaže...

4G LTE dva antenska vanjska porta  za priključak vanjskih antene za 4G. WLAN ili Wifi antene su u samom routeru 3x3 MIMO i nemaju veze sa 4G vanjskim portovima za antene, a niti sa unutarnjim antenama za 4G. 

 

Ljudi, ja se ispričavam što dižem ovu temu, znam da život, tj. forum, ide dalje, ali ja bi volio znati jesam li na kraju bezveze kupio ove antene ili se tu može nešto napraviti? Hvala!

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Buljko  Ako imaš bolji signal i veće brzine nisi ništa izgubio u svakom slučaju bolje sa antenama nego bez njih!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Koliko kukamo o brzinama, po Ookli dobro i stojimo. 8. na svijetu.

 U Irskoj i Engleskoj signal i brzina mobilnog interneta je daleka gora nego u Hrvatskoj. Da nisam zivio tu ne bi vjerovao. Tele2 bi u obje zemlje imao najbolju pokrivenost.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

Buljko  Ako imaš bolji signal i veće brzine nisi ništa izgubio u svakom slučaju bolje sa antenama nego bez njih!

 Signal je bolji i to dosta. Ali brzina s jednom spojenom antenom ne ide preko 40-ak Mbps, čak i u ranojutarnjim satima. Sa dvije spojene antene brzina ne ide preko 20-ak Mbps!

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Moja preporuka da za testiranje brzine interneta koristite fast.com 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Najtočnije mjerenje brzine DL skidanje fajla sa Microsoft-ove stranice ili ja koristim skidanje datoteke sa Tele2 speed testa servisa odabereš datoteku i vidiš brzinu DL.    http://speedtest.tele2.net/

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 14:46 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice