Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.050.139
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Eto. Ostaje pitanje uređaja koji je na otplati. Broji li se pod penale i oprašta ili je van toga?

Osim toga, vidim da je sin danas dobio tablet od škole. unutra je tele2 sim kartica.. Ja odoh a sina su mi vrbovali :-) (doduše plaća škola ili država)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
komarson kaže...
Eto. Ostaje pitanje uređaja koji je na otplati. Broji li se pod penale i oprašta ili je van toga?

Osim toga, vidim da je sin danas dobio tablet od škole. unutra je tele2 sim kartica.. Ja odoh a sina su mi vrbovali :-) (doduše plaća škola ili država)

 Haha sad bi ti još novčanu nagradu za raskid ugovora :D

Naravno da se preostale obveze (osim same pretplate) moraju podmiriti u cijelosti. Mislim na uređaje, jer mjesečni iznos je pretplata + uređaj.

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 0:52 (srcipesak).
5 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Mobilni operater Tele2, kojeg je prošle godine kupila United Grupa za 220 milijuna eura, a operativno preuzela 5. ožujka ove godine, kreće u promjenu imena tvrtke kao i u rebrendiranje poslovanja, ekskluzivno doznaje Media daily. Ova promjena je očekivana i ona bi se trebala dogoditi vrlo brzo, već s 2. 11. 2020. godine

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
je to sam napisao jos prije 2 3 tjedna, stim da brand od tele2 ostaje
battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jel se moze TELE2 ZTE MF920V Wifi ruter koristit sa drugim operaterima ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ma daj ovo je presmješno, izlazi novi call of duty koji je velik 250gb. Pa o čemu mi ovdje pričamo?

Gledaj sad šta će biti kad ljudi koji nisu upoznati s ovim smanjenjem krenu zvati zašto im je internet nakon 15 dana usporen.
200gb mjesečno je danas premalo, uopće ne shvaćam zašto to nije bilo 300-400gb što je sigurno više nego dovoljno prosječnom korisniku.
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ja sam ih otkanto i preso na A1 Huawei b535 radi na 2100+2600 mhz malo je slabiji signal al sam zadovoljan brzinom

https://www.speedtest.net/result/10345730450

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...

Ja sam ih otkanto i preso na A1 Huawei b535 radi na 2100+2600 mhz malo je slabiji signal al sam zadovoljan brzinom

https://www.speedtest.net/result/10345730450

 ja tek isprobavam ovaj mjesec. izdržat sa 200 giga... ako ne morat ću i ja na A1.

15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ima li netko mozda iskustva s onim HT-ovim Gigaboxom? 400GB je limit, ali signal mi je masu bolji nego A1. 400 mi je isto premalo, ali mozda bih uzeo dvije pretplate jer mi zapravo posao masu uzima prometa. A1 mi ima ocajan signal nazalost.

Ima li mozda netko kakvu preporuku za antene za Huawei B315s ili ZTE MF286R? Thanks!

Trolls are like broken clocks, they tell the truth two times a day, rest of the time they just talk rubbish. prosperouspoverty.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Pa onda ti je jeftinije uzet bonbon tjedni flat to te mjesecno izađe 240kn i imas pravi flat. Kod njih ni netrebas aktivirati stalno sa porukom, bar kolko se meni cini nek me ispravi netko ako grijesim.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Zar nije 10 kn dan 70 kn tjedno sto znaci da ispadne skoro uvijek 300 kn mj

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 9:42 (dado16).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Da, 280kn bude nejde mi matematika. Al i dalje mu je jeftinije nego dvije uzet i ima pravi flat bez ikakvog ogranicenja.(velim kolko se meni cini kod njih na toj tarifi nema onog trazenja giga preko poruke)

 

EDIT: vidim da ti spominjes 10kn dan, ima tjedni flat tako da se nemora svaki dan ukljucivati, doduse cijena je ista 70kn tjedno. Ima i ona flaterica na a1 samo nzn kak je kod njih jel se tamo moruka poruke slat, 250kn je mislim. Makar vidim da je napiso da mu je a1 signal los, makar i to se rijesi sa vanjskim antenam i dobrim routerom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 9:48 (R4zOR229).
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

jel tko spucao limiti vec?

 

da nam kaze šta se dogodi haha

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
GrimReaperKC kaže...

jel tko spucao limiti vec?

 

da nam kaze šta se dogodi haha

 ja sam spucao limit svoje veze na 5 mbita, da se ne zaletim do prvog tjedna u blokadu... :D

 

kažu mi doma sve šteka, mora se gledat na 720p... reko znam... :D

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam spuco limit jos dok je bio na 1TB sad prosli mj i totalno mi krepo internet samo su mi sluzbene stranice radile od tele2
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

To je neka zajebancija ili? Ja sam doso do 980gb nisam htio dalje :D, al mi se svejedno ucinilo da mi bio usporen internet doduse ne na 2mbit/s.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja se ne salim, ujedno sam odma presao na a1 cim mi je prestao raditi tele2 internet
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Nevjerojatno kako nas teleoperateri hebu ovdje u lijepoj našoj.. Hebem ti mater tele2 pa jel toliko teško naći normalnog operatera kod kojeg možeš ostati 5, 10 godina i reći da si bio barem prosječno zadovoljan uslugom? Naravno da nije, jer ljudi danas odlaze ŽIVČANI, RAZOČARANI I PUNI PRIJEZIRA prema tim govnarima, a nije ni čudo jer drugo NI NE ZASLUŽUJU!! 

 

Nepotrebno je uopće pisati koliko je ovo smećarski potez od tele2, pogotovo u nadolazeće vrijeme blagdana i vrijeme pandemije.. Fuj smećari, odvratno ponašanje..

 

Kakve su mogućnosti kod drugih teleoperatera? Meni bi bilo bitno da imam samo DOBAR INTERNET, ne treba mi tv, ne treba mi telefon, samo flat flat flat internet u neograničenoj brzini i ništa više. Ako mi netko molim vas može napisati kod koga bi trenutno bilo najisplativije prijeći. Hvala 

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko_95 kaže...

Kakve su mogućnosti kod drugih teleoperatera? Meni bi bilo bitno da imam samo DOBAR INTERNET, ne treba mi tv, ne treba mi telefon, samo flat flat flat internet u neograničenoj brzini i ništa više. Ako mi netko molim vas može napisati kod koga bi trenutno bilo najisplativije prijeći. Hvala 

 Neznam dali je "naisplativije" ali A1 od nedavno ima "isto to" što je imao TELE2 (POKUĆNI INTERNET) Isto je riječ o 1T prometa po maksimalnoj 4G brzini.... FlatBox Duo


12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko_95 kaže...

Nevjerojatno kako nas teleoperateri hebu ovdje u lijepoj našoj.. Hebem ti mater tele2 pa jel toliko teško naći normalnog operatera kod kojeg možeš ostati 5, 10 godina i reći da si bio barem prosječno zadovoljan uslugom? Naravno da nije, jer ljudi danas odlaze ŽIVČANI, RAZOČARANI I PUNI PRIJEZIRA prema tim govnarima, a nije ni čudo jer drugo NI NE ZASLUŽUJU!! 

 

Nepotrebno je uopće pisati koliko je ovo smećarski potez od tele2, pogotovo u nadolazeće vrijeme blagdana i vrijeme pandemije.. Fuj smećari, odvratno ponašanje..

 

Kakve su mogućnosti kod drugih teleoperatera? Meni bi bilo bitno da imam samo DOBAR INTERNET, ne treba mi tv, ne treba mi telefon, samo flat flat flat internet u neograničenoj brzini i ništa više. Ako mi netko molim vas može napisati kod koga bi trenutno bilo najisplativije prijeći. Hvala 

 Prvi dio - prebaci gnjev prema državi, ne operaterima. Politike naših majstora zadnjih 20ak godina su nas dovele do ovakvog stanja telekomunikacija. Operateri samo igraju po pravilima koje su im ovi omogućil.

 

Drugi dio - ovisno o tvojoj lokaciji, no s obzirom da si do sad bio na pokućnom, pretpostavljam da nemaš nikakve fiksne veze, tak da da - A1 je trenutno jedina prava alternativa.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Šta bi čovjek bez vas, hvala vam.. Na službenoj A1 stranici uopće ne znam pronaći tu tarifu, budem se prebacio kod njih čim prije! 😆

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Doslovce ti je kolega okačio link 22min nakon tvog prvog upita.

13 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav ekipa!

 

Krajem 8. mjeseca sam uzeo Tele2 pokućni internet pošto doma imam hibridni t-com koji se nakon 100gb usporava, i to mi naravno nije bilo dovoljno.

Kako je tele2 nudio 1TB to mi je bilo idealno i signal je dosta dobar kod mene (50mbit download / 20-30mbit upload). 

I slijedi iznenađenje sa drugim računom, smanjivanje prometa na 200GB :D

Uglavnom ono šta me zanima, kutiju od routera mi je žena bacila naravno :/ Da li mogu otkazati svejedno ugovor ako nemam to origanalno pakiranje?

I da li mogu možda zadržati router i platiti penale i uzeti T-com, A1 ili iskon sim i njih staviti u router koji sam dobio sa tele 2?

A1 sada nudi 1TB pa bi njima dao prednost.

 

Hvala na pomoći :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Do 1.1.2021 možeš bez penala raskinuti ugovor ako si u Tele2. Oglasili su se ali tek nakon što su se korisnici žalili.. Smećarska firma

13 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Nije problem ako nemam originalno pakiranje?

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Router koji kupuješ je tvoj tako da nema vraćanja. Možeš ga jedino prodati ako ti više ne treba...

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Router moraš platit ako si uzeo(jednokrano platis kaj ti je ostalo), ugovor možeš bez penala raskinut.

13 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

aha ok, totalno zaboravio da sam platio router.

Dobro da ste me sjetili :)

U A1 je 399 kn router?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Da, kad smo kod tog već jel postoji mogućnost da ovi iz a1 uskoro ponude i neki drugi router?

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 18:34 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice