Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.306
|
čitano: 14.079.971
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dal vrijedi kaj ova telka? Ambilight me privlaci Philips 55PUS6703

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 10:25 (Teelka).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Teelka kaže...

Dal vrijedi kaj ova telka? Ambilight me privlaci Philips 55PUS6703

TV kao TV nije loš, low to mid range. Mada mislim da je kriva pretpostavka da se kupuje TV zbog fičera kao Ambilight. Pošto je to fičer, a ne primarna zadaća TV-a.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

Zvao sada u SD vezano za placanje. Interesirao se dali je moguce uzeti TV online buduci sam barem 250km od najblize trgovine ali recimo da pola platim odmah a pola da uzmem na rate i nazalost nije moguce. Eto tako nista od TV kod njih. Ne zelim sve kesirati a niti zelim na sve na rate i trazim neku drugu trgovinu u svojoj blizini gdje se to moze napraviti kod njih a da mi nije jako daleko. Moze to i u SD ali moram doci kod njih tako da mi sve propade. E Slavonijo i bogu si iza nogu a ne nekoj trgovini u kojoj mozes nekada malo bolje proci.

 

Htio uzeti LG Oled 55C8...sa ga trazim na potezu Osijek-Vukovar-Vinkovci ali po toj cjeni malo sutra...

 

Pojedini trgovci imaju kombinirano plaćanje ako im blagajnički softver to dopušta (Lidl npr). Ali velika većina njih to nema, tako da pazi šta radiš. Netko će ti to možda i omogućiti, ali vjerojatno će biti neka muljaža, pa bi kasnije mogao imati problema u slučaju reklamacije, kad budeš morao priložiti isti taj račun.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 10:35 (ChillyBoy).
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

vidim u SD sony 43xg8396 je 5.300. jel vrijedi on tih novaca.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima,

 

kupujemo televizor pa bih molila pomoć ako može. Za sada smo suzili izbor na ova dva modela: Samsung QE65Q65R 7110 kn i LG 65SK9500 8000 kn s obzirom na ovaj popust.

 

Gledamo većinom serije i filmove na njima pa nas zanima što bi nam preporučili i koji je od njih bolji? Ili ako imate neki drugi prijedlog u cjenovnom rangu do 10000 kn sa dijagonalom 65'? Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zrini kaže...

Pozdrav svima,

 

kupujemo televizor pa bih molila pomoć ako može. Za sada smo suzili izbor na ova dva modela: Samsung QE65Q65R 7110 kn i LG 65SK9500 8000 kn s obzirom na ovaj popust.

 

Gledamo većinom serije i filmove na njima pa nas zanima što bi nam preporučili i koji je od njih bolji? Ili ako imate neki drugi prijedlog u cjenovnom rangu do 10000 kn sa dijagonalom 65'? Hvala.

 

Probajte nagrebati još 2500 kn (uzmite na više rata ili što god) i idite u emmezzetu dok traje akcija za Sony 65XG9505. Ili ako nađete jeftiji ali stariji model 65XF9005, iako bih preporučio noviji jer ima više led zona (full array) i tehnički je napredniji

4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hvala na odgovoru, međutim cifra od 10000 kn nam je max, idealno bi bilo da je ispod toga, tako da nam ovaj nažalost ne ulazi u izbor.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pc_fan005 kaže...
Oce bit kakvih akcija za 5 god garancije za Samsung televizije?

 to i mene zanima..jer kupovati samsung sa 2 god. garancije je velika lutrija. prakticki je zagarantirano da ce nesto riknuti nakon 2-3 god.

 

mozda se neko sjeca kako je bilo proslih godina ?

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Rasprodani Samsunzi qe55q70r u domenici. Nije čudo, sa popustom 5900 + tablet vrijednosti 1000kn, tj, 4900. To nema nigdje.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zrini kaže...

Pozdrav svima,

 

kupujemo televizor pa bih molila pomoć ako može. Za sada smo suzili izbor na ova dva modela: Samsung QE65Q65R 7110 kn i LG 65SK9500 8000 kn s obzirom na ovaj popust.

 

Gledamo većinom serije i filmove na njima pa nas zanima što bi nam preporučili i koji je od njih bolji? Ili ako imate neki drugi prijedlog u cjenovnom rangu do 10000 kn sa dijagonalom 65'? Hvala.

 Onda u SD na master imas ove daleko bolje modele:

lg oled 65b8 ako ga mogu nabaviti, 10400 kn

sony xf9005 za 9700 kn

 

A od ova dva za koja pitas, za filmove i serije je bolji Samsung

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dankec kaže...

Rasprodani Samsunzi qe55q70r u domenici. Nije čudo, sa popustom 5900 + tablet vrijednosti 1000kn, tj, 4900. To nema nigdje.

 

Baš bih volio vidjeti koliko komada su ih prodali po toj cijeni.

Vjerojatno ih je bilo za stričeve, ujne, ujake i članove partije... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
4 godine
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
fila2208 kaže...
toxic kaže...

 ima onaj samsung iz malla 65 inch jucer sto sam linkao na nekoj ludoj akciji ispod 5k kn nije noviji model i nije perfromansama ko ovaj ali brate mili 65" i ima sve okey ...

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-ue65ru7092

 

e sad jbga...

 Mislim da je mi je 55 max, a i rekao mi je jedan kolega, pojest će ti tv cijeli boravak. ja sam uvijek stava nikad ne može bit previše, ali opet, ići će zasad na zid, danas sutra ću uzet neke komodice i to po boravku, ali ako puknem 65 ko zna kako ću to sve ukloopiti, tako da mi 55 djeluje, onako idealno, pa čak i malo preveliko, ali ajde.

 

udaljenost gledanja je 3m, ali bitna je i cijela kvadratura tog djela di je boravak 17+7 kuhinja kvadrata, to je sve otvreni prostor.

 Pa šta ako će "pojest" cijeli boravak? Kako će netko doživjeti uklapanje tv-a u prostoriju je stvar ukusa. Ne kupuješ tv da bi kolega u toj prostoriji meditirao u njemu ugodnom okruženju nego ga kupuješ da bi ti uživao. Koliko u sadržaju na tv-u toliko i u estetici tv-a u prostoru. Ne daj da ti kolega nameće svoja estetska mjerila.

65 incni tv na 3 metra udaljenosti gledanja je ok. Koliko vidim, tebi odgovara da je tv sto veci pa sam siguran da ti ni 75 inca ne bi bilo previse.

5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
HCMAA kaže...
ako je točno da na rozu cijenu ide tih 20%....onda xf9005 od 65" 12222kn-20%=9777kn:)

definitivno 65" best buy

imamo radove u kući...tako da ja ne mogu kupiti...tek od ožujka 2020... sljedeće godine vjerojatno xf ispada iz proizvodnje,na njegovo mjesto dolazi xg...a na xg dolazi xh:)

xg u odnosu na xf
manji input lag
bolji zvuk
50% jači cpu za sliku
30% jači cpu za android
android 9.0
novi daljinski
hdr peak brightness bolji

Razlika u cijeni između 65XF9005 i 65XG9505 je sada samo 1300 kn, tko kupuje onda je jasno da treba ić na XG9505:)

 

Ali nije sve tako divno u ovoj SD akciji, već "nestali" svi Q70 samsunzi, brojni drugi tv npr ovaj novi FALD IPS 65SM9010 za 7599 kn nedostupni uključujući i sigurno najbolji mogući best buy 65" OLED 65B8 za cca 10000 kn.

 

A posebna je priča najnoviji LG 8K Nanocell 75SM9900 : Do prije nekoliko sati cijena je bila 19999 kn, s time da bi uz 10% popust bila 17999 što je odlična cijena s obzirom koliko taj 8K trenutačno košta vani. Međutim, sad je cijena narasla na 27500 kn pa ni uz ovih 20% cijena nije kao do sada. Znači tko je 8K jamio, jamio je

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dankec kaže...

Rasprodani Samsunzi qe55q70r u domenici. Nije čudo, sa popustom 5900 + tablet vrijednosti 1000kn, tj, 4900. To nema nigdje.

 

 Dakle bio sam u pravu jutros kada sam komentirao da ih imaju svega par komada i da popodne nece biti niti jednog.. To su te super akcije u pm... nek se hebu s takvim akcijama.

Mislim da nemaju niti jednog boljeg tv-a s super cijenom (sve je kakti otislo)

Bnet: mNik987#2148
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ponovo dostupno... Pa ko voli nek brzo izvoli...

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Qled od 49' imaju jos oko 150 komada. Q60R model
na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Upravo uboo jednog.

6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ako može pomoć, koji je TV od navedenih bolja opcija, za baku, gledanje serija s naših programa i to je to, 2m udaljenost, možda i manje.

 

https://www.emmezeta.hr/toshiba-39l3863dg-full-hd-led-tv-634661.html?___store=flib&utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H40B5600/

 

 

Hvala unaprijed. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo kolegica se vratila prije sat vremena iz Sancte Arena park... ubola 55RU8002.. veli da su bila dva na skladištu iako od jučer stoji na sajtu da ima samo izložbeni...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da ja nisam uzeo prije mjesec dana XF9005, u roku keks bi uzeo Q70 za 5900kn. Mislim da je prilična navala jer je to odlična ponuda čak i za laike koji se ne kuže.

 

Top QLED 55Q90 je 10400 što je isto jako dobra cijena, pogotovo za OLED skeptične

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ovaj Hisense je smart tv, tako da bih ja išao na toshibu pošto je običan FHD.Bit će baki lakše baratat sa daljinskim. ako griješim neka me netko slobodno ispravi.

ljudska glupost i svemir nemaju granice, ali za svemir nisam 100% siguran.
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
daki80 kaže...

ovaj Hisense je smart tv, tako da bih ja išao na toshibu pošto je običan FHD.Bit će baki lakše baratat sa daljinskim. ako griješim neka me netko slobodno ispravi.

Koji Hisense i koja Toshiba?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ivana578 pita za baku .imaš na str.909 predzadnji post

ljudska glupost i svemir nemaju granice, ali za svemir nisam 100% siguran.
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Uz ovaj deal koji je SD napravila sa Mastercardom i trenutne akcije na Samsung.hr danas će biti dosta prometno između Malla i Sancta Domenice. Preporuka je pratiti semafor i brzo ubaciti u brzinu zato jer se stanje vrlo brzo mijenja. Ovako je bilo i prošle godine kada su imali dosta dobre akcije na Samsung televizore uz koje je išao Gear S3 preko Samsung.hr pa su nekoliko puta tijekom dana televizori koji bi ušli u skladište i stavljeni na web bili raspordani kroz par minuta.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 13:19 (Leon4rdo).
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Klasika, nisam ujutro odmah uzeo jer sam čekao da mi karticu donese stara da kupim to.

Sad idem kliknut  nema ga više. Jasno da nema. Vjerojatno je i bio jebeno jedan ili dva, ili je riješno jasno za kumove stričeve i ujake kako kažete...jebeni užas

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kaj se čudite, ništa novo kod nas 

Vjerojatno su od boljih modela imali po par komada da se rasproda i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zato će u ponedjeljak biti svih Q70 koliko hoćeš, u svim poslovnicama i zapakiranih spremnih ali ne po ovim cijenama

 

Tih televizora se u slovačkoj i mađarskoj dnevno složi na TISUĆE i više ali "nema" kod nas kad je neka akcija, tak je to tu

 

 

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne čudim se nego mi je žao što nisam pripremio karticu prije i odmah ujutro oko 7 to naručio.

A ne sad sjedim i plačem.

 

Ali dobro, klasični hrvatistan.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kome paše 50-tka.. a ima ograničen budžet... ovo je fakat jako dobar deal

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-50um7450.html

2.879,20 kn
 
1 0 hvala 0
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koliko ima smisla uzeti OLED TV ako ce se u 99% slucajeva gledati ili SDR signal, ili youtube gluposti ili kakav film od max 10 Gb, znaci u odnosu na BR dosta komprimiran i vjerojatno ne s HDR zapisom.

 

Da li se slika magicno popravlja ukoliko se gleda na OLED ekranu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice