Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.312
|
čitano: 14.080.945
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Danas sam bio u Elipsu u VŽ i pola televizora (uglavnom high end) su rasprodani. Gledao sam kuteve gledanja i jedini qled koji može prismrditi oledu je samsung serija 9. A taj košta 14kkn (65").. Znam da se u dućanu nemože odredit kaj valja kaj ne, ali kut gledanja mislim da može..

 Na dva hisensa serije 8 i 7 se vrtio hrt i mogu reći da je tv iz serije 8 imao bolju sliku.. Ali kut gledanja ni na jednom nije sjajan.

 

e, da razlika u slici(isti demo) između serije 7 i 8 samsunga je neprimjetna...

(G)jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 19:34 (red_bull).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

sonya nebi kupio samo radi garancije 2 godine, samsung i lg sad daju 5 godina, ja cu q82t ili lg 55cx3la ako bude cijena pala u petak bar do 8000

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Joky007 kaže...

sonya nebi kupio samo radi garancije 2 godine, samsung i lg sad daju 5 godina, ja cu q82t ili lg 55cx3la ako bude cijena pala u petak bar do 8000

 Ne vjerujem da češ ovo dočekati.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

a i ja sumnjam, ali pricekat cu ako ne onda samsung ako ih uopce i bude vise, koliko vidim bas ih i nema vise

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Apsolutno si stavite za prioritet 5 godina garancije kod skupljih televizora.....ako dolazi sa dvije nadoplatite za jos 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Apsolutno si stavite za prioritet 5 godina garancije kod skupljih televizora.....ako dolazi sa dvije nadoplatite za jos 3

 

jel to ovo PlusGarantie u MediaMarktu? za 120€ ... sve obilazim oko ovog 65 XH900 za 900€

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MarioArt kaže...
MEGATAMA kaže...

Apsolutno si stavite za prioritet 5 godina garancije kod skupljih televizora.....ako dolazi sa dvije nadoplatite za jos 3

 

jel to ovo PlusGarantie u MediaMarktu? za 120€ ... sve obilazim oko ovog 65 XH900 za 900€

Da,bazno 2god plus 3god nadoplate

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
90rioArt kaže...
MEGATAMA kaže...

Apsolutno si stavite za prioritet 5 godina garancije kod skupljih televizora.....ako dolazi sa dvije nadoplatite za jos 3

 

jel to ovo PlusGarantie u MediaMarktu? za 120€ ... sve obilazim oko ovog 65 XH900 za 900€

Da, 65XH900 novi best buy, dobro se drzao xf90 , skoro 3god  

A gle tek ovog nobrainera 75inca za 1400eur SONY KD-75XH9005 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
I XF mi ima bolju sliku od XH... bas uspoređivao
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Joky007 kaže...

a i ja sumnjam, ali pricekat cu ako ne onda samsung ako ih uopce i bude vise, koliko vidim bas ih i nema vise

 Uzmi si BX, on bi mogao doći do 8000 možda, a nije prevelika razlika ako se ne varam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 21:07 (Domdom32).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
za ove sto se muće oko update za Q80T.
ako vam piše 1403 i TV kaže da imate najnoviji onda i imate najnoviji 1403.1

pod update software TV ne prikaze taj decimalni prikaz
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.ronis.hr/tv-samsung-qe55q82tatxxh-uhd-smart-tv-pqi-3800-hdr-dvb-t2cs2-140-cm/407923/product/

što kažete na ovu ponudu, pošto mi je promakao danas q80t u SD za 6500, a i netko je na forumu rekao da nema razlike između ta dva modela.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
stipest kaže...
Joky007 kaže...

sonya nebi kupio samo radi garancije 2 godine, samsung i lg sad daju 5 godina, ja cu q82t ili lg 55cx3la ako bude cijena pala u petak bar do 8000

 Ne vjerujem da češ ovo dočekati.

 Imaš BX u Mall-a za 8500 kn.

7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Što kažete na ovaj TV: https://www.noa-mobile.hr/vision/n65lups

Ako netko ima iskustva s NOA tv-ima i zanima me ako TV ima motion smoothing

 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo bio u Elipsu u 45 min buljio u 65U8QF. Programi su bili ovi naši u HD a signal i jakost na 100 posto. Slika skroz OK sve dok ne dođe do pokreta e onda zamulja sliku i ja ju nisam nikako uspio srediti sa postavkama. Bio je i crtić Alvin i vjeverice i slika ok, boje sve 5 ali nije uspio bez greške to prikazati. Mijenjao sam postavke i pokušao ih podesiti i Motion paliti, gasiti i mijenjati ali ništa. Statična slika super. Čak i zahtjevna je bila sa npr kviz potjera gdje su one sve neke upaljene lampice i boje i šta ja znam iza likova mislim da je u redu. Ali kretanje loše. Barem meni kako sam ja vidio. Došao sam ga kupiti ali jednostavno nakon toga sam odustao. E sad jel to moguće dovesti u red, ne znam.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 23:26 (ZlajaVK).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Navodno U7QF nema taj problem
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 23:29 (ZlajaVK).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Zakaj nemam onda alexu i google vec samo jebeni bixby?
Daj pokazi postavke di se nalaze alexa i google ak nije problem
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Apsolutno si stavite za prioritet 5 godina garancije kod skupljih televizora.....ako dolazi sa dvije nadoplatite za jos 3

 Jel ima smisla kupovati u SD protect zaštitu. Košta 550kn a iskreno ne znam što pokriva?

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bježi od NOA brenda glavom bez obzira. Sve što sam imao prilike vidjeti su izuzetno negativna iskustva čim dođe do kvara/problema, a često dolazi.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

neznam ako se kod njih kupi dal vrijedi ona promocija 2+3 godine jamstva posto ih nema na popisu od lg-a

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mozda kod mene ima jer mi je TV na engleski podesen, ili lokacija u njemackoj?
kad sam kupio tv imao sam samo bixby i Alexu, i sa zadnjim updejtom se pojavio u google assistant
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sad gledam i uspoređujem i više ne znam ni sam što je bilo u Elipsu sad za BF - TU8502 ili TU8072? Po kojoj je cijeni išao? (2.500 ili 2.700 ako se dobro sjećam.)

 

Kako stvari stoje, nešto s 5 godina garancije i da je dramatično bolje od tih neće ići ispod 6.500, a ja sam si zacrtao 5-5.5k, što ispada baš neka nespretna cifra...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 10:01 (justbob).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mersimh kaže...
mozda kod mene ima jer mi je TV na engleski podesen, ili lokacija u njemackoj?
kad sam kupio tv imao sam samo bixby i Alexu, i sa zadnjim updejtom se pojavio u google assistant

 

Moguće da se radi o lokaciji, isto kako kod nas nema službene podrške za Android Auto na google storeu, već moraš ručno instalirati .apk...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
justbob kaže...

Sad gledam i uspoređujem i više ne znam ni sam što je bilo u Elipsu sad za BF - TU8502 ili TU8072? Po kojoj je cijeni išao? (2.500 ili 2.700 ako se dobro sjećam.)

 

Kako stvari stoje, nešto s 5 godina garancije i da je dramatično bolje od tih neće ići ispod 6.500, a ja sam si zacrtao 5-5.5k, što ispada baš neka nespretna cifra...

 5g garancije je samo za qled modele, sta ne?

7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Arto kaže...

Bježi od NOA brenda glavom bez obzira. Sve što sam imao prilike vidjeti su izuzetno negativna iskustva čim dođe do kvara/problema, a često dolazi.

 

Mislio sam da su se s vremenom poboljšali. Za telefone znam da su im trash, ali za TV-e nisam znao.

U međuvremenu ću tražiti dalje

I want to believe
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
andrtejkr kaže...
justbob kaže...

Sad gledam i uspoređujem i više ne znam ni sam što je bilo u Elipsu sad za BF - TU8502 ili TU8072? Po kojoj je cijeni išao? (2.500 ili 2.700 ako se dobro sjećam.)

 

Kako stvari stoje, nešto s 5 godina garancije i da je dramatično bolje od tih neće ići ispod 6.500, a ja sam si zacrtao 5-5.5k, što ispada baš neka nespretna cifra...

 5g garancije je samo za qled modele, sta ne?

 Je, da. OLED i one neke Lifestyle, ovi niži idu samo na dvije godine.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
andrtejkr kaže...
justbob kaže...

Sad gledam i uspoređujem i više ne znam ni sam što je bilo u Elipsu sad za BF - TU8502 ili TU8072? Po kojoj je cijeni išao? (2.500 ili 2.700 ako se dobro sjećam.)

 

Kako stvari stoje, nešto s 5 godina garancije i da je dramatično bolje od tih neće ići ispod 6.500, a ja sam si zacrtao 5-5.5k, što ispada baš neka nespretna cifra...

 5g garancije je samo za qled modele, sta ne?

 

Je, to je (isto) kompromis.

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

jel ima netko Sony XH9096BAEP ?
bas da ga ima i koristi ga neko vrijeme?

vidim dosao je update za amere proslu srijedu za 4K 120Hz za HDMI 2.1 
koliko vidim telka je bust buy TV za 2020-tu


i sad je na akciji u SD 55" je 5999 kn dok je 65" 8500 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
snjoper kaže...

 super cijena, ali jos 119eu za garanciju od 5 godine se placa. Inace je gara 2 god pretpostavljam?

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice