Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.332
|
čitano: 14.134.783
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Gajotres kaže...

LG 65C21LA u Pevexu 5g garancije za 11k kn, čekati novu godinu ili je ovo ok cijena 

To je manje od 1500eu i dolazi sa 5 godina garancije.

U pitanju je best buy TV 🥂

17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ili samsung oled 65 za 10i800kn hmm ili cekati sljedecu godinu
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Del_Boy97 kaže...

https://www.samsung.com/africa_en/support/tv-audio-video/how-to-use-smart-calibration-on-samsung-smart-tv/

 

Jel netko od vas sto imate s95 oled od samsunga isprobao ovaj app i njegovu kalibraciju telke?

Na zalost to nije bas efikasan nacin kalibracije,barem prema dojmovima korisnika koji su to probali.

Na svu srecu danas vecina kvalitetnijih TVa dolazi sa barem jednim preciznijim modom slike out of box.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ivano2000 kaže...
Ili samsung oled 65 za 10i800kn hmm ili cekati sljedecu godinu

Ja bih ga uzeo instant da mi sad treba tv ali posto ti je opcija cekat godinu dana pretpostavljam da ti ne treba tv u ovom trenutku.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Jer taj tv nakon otvaranja i pokretanja vise nije nov nego rabljen i ako ti odustanes od kupnje.....

ne baš, kad bi bilo tako, onda i nova vozila s par kilometara na satu ne bi bila nova vozila, nego rabljena

isprobavanje uređaja da se vide eventualni nedostaci sigurno ne čine od uređaja rabljeni primjerak, niti išta slično definirano zakonski

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Posmatrač kaže...
MEGATAMA kaže...

U De ne otvaraju kutije,kupio sam ovdje 4 TVa u zadnjih par godina i uvjek donesu zatvorenu kutiju iz skladista.

 

 I moja je bila zatvorena iz skladista ali je otvorili preda mnom i upalili. Sve sam u mom prisustvu. I vise volim tako nego da dodjem kuci i nesto ne valja pa moram vracati cekati i sl. Pogotovo sto sam cekao tri dana jer je bilo 3 primjerka na stanju u cijeloj bih....

To ti otvaraju na tvoj zahtijev i nakon sto platis?

Jer taj tv nakon otvaranja i pokretanja vise nije nov nego rabljen i ako ti odustanes od kupnje.....

 Poslije placanja. Prilikom preuzimanja. Platio sam keshom na licu mjesta i ne sjecam se jesam li ja trazio ali nije ni bitno i ako nisam trazio bih. Zasto bih odustao ako je tv ispravan....

13 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tako isto rade u Elipsu. Dođeš i kupiš TV, on ga pred tobom raspakira i kao proba. Upali da vidi jel radi samo ono da radi i kao to je to, vrati, zapakira i odi na blagajnu i plaćaj. To prije nisam vidio i doživio, ali ne znam je li to sada nova praksa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Starome stigao Philips 65PUS8517/12.... veli TV odličan, ali mu nije sinkroniziran zvuk TV-a sa soundbarom... Možda nije skroz vezano za ovu grupu, ako tko zna kako da mu pomognem, neke kaže... Spojeno je preko optičkog i čuje se jeka...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bore1989 kaže...
Starome stigao Philips 65PUS8517/12.... veli TV odličan, ali mu nije sinkroniziran zvuk TV-a sa soundbarom... Možda nije skroz vezano za ovu grupu, ako tko zna kako da mu pomognem, neke kaže... Spojeno je preko optičkog i čuje se jeka...

Ne mozes spojit hdmi kabelom?

I naravno  koji soundbar?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Samsung HW A450 koji nema hdmi ... Rekao sam mu da isključi zvuk na TV-u i onda se ne čuje jeka tak da očito zvuk TV-a zbog nečega nije sinkroniziran sa zvukom soundbara... Znam da ja na svojem LG UM7450PLA televizoru imam opciju di mogu birati da zvuk ide samo iz soundbara... Nisam nikad imao android TV pa mu ne mogu pomoći na daljinu da nađe tu opciju... Znaš kakvi su starci i tehnologija 😂
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bore1989 kaže...
Samsung HW A450 koji nema hdmi ... Rekao sam mu da isključi zvuk na TV-u i onda se ne čuje jeka tak da očito zvuk TV-a zbog nečega nije sinkroniziran sa zvukom soundbara... Znam da ja na svojem LG UM7450PLA televizoru imam opciju di mogu birati da zvuk ide samo iz soundbara... Nisam nikad imao android TV pa mu ne mogu pomoći na daljinu da nađe tu opciju... Znaš kakvi su starci i tehnologija 😂

Dali ima audio delay/lip sync opciju?

Sa tom opcijom mozes ustelavat ako je zvuk out of sync....ali ako se covjek ne kuzi bas mislim da ce mu to bit tesko pronac i nastelat....

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
itomic009 kaže...

Tako isto rade u Elipsu. Dođeš i kupiš TV, on ga pred tobom raspakira i kao proba. Upali da vidi jel radi samo ono da radi i kao to je to, vrati, zapakira i odi na blagajnu i plaćaj. To prije nisam vidio i doživio, ali ne znam je li to sada nova praksa.

 Ne vidim problem u tome...

Naglasio sam ja da sam trzisni inspektor pa je to bilo mozda i zbog toga ali nisam siguran ;)

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

a onda su se sigurno iscimali hahahahaha

2 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
 gnautix kaže...
assassin.st kaže...
zuper kaže...
Ako netko ima ili nabavi ekupi kod, 65OLED707 može uzeti za 8500, 55" 6300kn

Top cijena, s tim da se moze uzeti npr ovaj sounbar ispod za 2000kn i dobiti 1500kn cashback

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Audio/Soundbar-ure%C4%91aji/PHILIPS-soundbar-TAB8405-10/p/EK000379766

 

Vezano za ovaj TV, kakva su iskustva, ovo je Android TV s LG WRGB OLED panelom?

 Imam 65oled705 koji je vrhunski skoro u svemu, najviše u displayu. Dizajn i ambilight top. Mane su mu Android (kako kome) i nedostatak HDMI2.1/VRR/120hz za PS5. Ali 707 ima to sve popravljeno. Po meni je best buy ovisno o cijeni, kao što mislim da su C1/2 bolji, no ovisno o cijeni naravno.

 

707 ima dva HDMI2.1, ima VRR, ALLM, 120hz i Freesync. Napisat ću dojmove kada mi stigne. Tko ima 10% eKupi bon, neka slobodno kupi, to je odličan OLED TV, za gaming, filmove, TV ili bilo što drugo.

 Danas stigao 55oled707 od Philipsa. Televizor je savrsen (za ono sto meni treba). Spojen na PS5, 4k 120hz, VRR i ALLM sve ukljuceno i radi savrseno. Nisam jos probao filmove ali ovo mi je bitnije. Strasan televizor pogotovo za cijenu po kojoj sam ga uzeo (6300). Built in zvucnik takoder odlican, kao i ambilight. Hvala @zuper ovdje sto mi je ukazao na Philips po ovoj cijeni.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma nemam pojma... Budem vidio kad budem išao kod njega, da ne spamam dalje bzvz... Stari ima 60 godina pa možeš mislit kako će to nać i da ima 😂 vjerujem da ima malo more opcija na androidu, a i općenito na današnjim televizorima... Odmah se sjetim kako neki noviji televizori u startu imaju podešen eco mode za sliku, pa dok to nađeš... Neki prosječni korisnik to možda ne bi ni skužio
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 21:08 (bore1989).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Malo mi i žao što nisam piknuo 65" kad je bilo 10% na ekupi... Vidim da ga više ni nema u ponudi
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 21:10 (bore1989).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Del_Boy97 kaže...

a onda su se sigurno iscimali hahahahaha

 Mislis da nisu? ;)

Ja to uvijek naglasim da preskocim BS....

Momci su bili jako korektni tako da sam ja zadovoljan....

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Otvaranje tv-a pred ljudima je postala praksa u većini trgovina. Pokaže ti da je ekran cijeli i zapakira ga pred tobom natrag. Kasnije ako ga ti razbiješ u autu ili prilikom izvlačenja - sam si si kriv. Onako je bilo rekla kazala.

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Uzeo sam na bf q60b... ako se netko misli tv je za prosjecnog korisnika više nego okej...

 

Trenutno tražim tv do 1500-1600 kuna. Dvoumin se izmedu Hisense a4 ili a5... 32a4bg je u elipsa 1299 dok je 40a5 1599.

Moze li koji dodatni prijedlog ili preporuka između ova 2. Lp

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav svima. Rijetko sam na formu, ali zelio bi podijeliti jedno iskustvo s Vama. Bio sam skeptik oko soundbara, ali kupio sam jeftini, 447 kn ,Vivax soundbar SP-7080H. Vjerujte, ugodno iznenadjenje! Dva srednje visoko-srednje tonca u soundbaru 2×15 I zasebni subwoofer sa 40 w RMS. Zvuk sjajan, puunooo bolji od bilo kojeg tv od mozda onog mini led TCL , mislim c835. Zaseban daljinski sa nekoliko modova, 3D I odlicno jeftino rjesenje za nezahtjevne korisnike. Bas sound odlican, kome je to vazno.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vitinho kaže...
Pozdrav svima. Rijetko sam na formu, ali zelio bi podijeliti jedno iskustvo s Vama. Bio sam skeptik oko soundbara, ali kupio sam jeftini, 447 kn ,Vivax soundbar SP-7080H. Vjerujte, ugodno iznenadjenje! Dva srednje visoko-srednje tonca u soundbaru 2×15 I zasebni subwoofer sa 40 w RMS. Zvuk sjajan, puunooo bolji od bilo kojeg tv od mozda onog mini led TCL , mislim c835. Zaseban daljinski sa nekoliko modova, 3D I odlicno jeftino rjesenje za nezahtjevne korisnike. Bas sound odlican, kome je to vazno.

 Nije on odlican samo ti nisi cuo bolje ;) Ali je sigurno bolji od bilo kojeg tv-a....

3 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samsung Qe65q95sb model televizora prodaje se polovan(pod nepoznatim uvjetima(broj sati rada)), za 10 800, dobra prilika ili ? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tenet kaže...

Samsung Qe65q95sb model televizora prodaje se polovan(pod nepoznatim uvjetima(broj sati rada)), za 10 800, dobra prilika ili ? 

Pa ta cijena je i za novi zar ne?Prolistaj malo ovu temu,par stranica pa ces naic na info

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja nisam nasao jeftiniji od 12 850 trenutno 

 

17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa to je super cijena jer ih nema ispod 13tisuca kuna trenutno..ja ga isto ciljam vec duze vrijeme..bilo je par komada samo po turbo cijeni od 10800 ali otislo za 10minuta..ako ima garanciju i racun i ako je nov onda nemas brige imas link di se prodaje taj?

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 16:16 (ivano2000).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kaze covjek nov neotpakiran 

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trenutno imam LG 50UM7450 .

 

Bi li ovaj: https://pevex.hr/qled-tv-tcl-50c631-uhd-dvb-t2-s2-android  bio napredak?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
jel 75" prevelik tv za gledanje sa 3m? recimo Samsung neo qled qn90b(otisli svi, cekam novu posiljku sad u 12mj) ? vecinom se gleda netflix, 4k torr, ps5 i sportski kanali maxtv...
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pejak84 kaže...
jel 75" prevelik tv za gledanje sa 3m? recimo Samsung neo qled qn90b(otisli svi, cekam novu posiljku sad u 12mj) ? vecinom se gleda netflix, 4k torr, ps5 i sportski kanali maxtv...

 Smece od tv-a, ako zelis da ti se slika vuce po ekranu ko krepana macka bolje uzmi manji a bolji/brzi tv, jedino kaj valja na tom tv su boje no u pravilu na vecini su zadovoljavajuce, takoder ima i primjetnu vinjetu! Izbjegavati u sirokom luku. Vidim da cak i poduplava sliku koliko je spor tako da mislim da ti je sve jasno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 18:20 (Boris grozni).
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
a koji je to bolji tv? 🙂
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice