Hitachi microdrive 4GB pitanje

poruka: 4
|
čitano: 1.412
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Hitachi microdrive 4GB pitanje

Pozdrav svima,

imam neku karticu koja je dugo nikada nije koristena, u pitanju je "Hitachi Microdrive 4GB Type II", gledam po ebay-u cijene, negdje su par stotina dolara, dok negdje su daleko ispod stotinu dolara.

O kakvoj kartici je rijec, za sta se moze iskoristiti, mada nikad nsam vidi ovakav prikljucak na nekom uredjaju.

 

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hitachi microdrive 4GB pitanje
MrRango kaže...

Pozdrav svima,

imam neku karticu koja je dugo nikada nije koristena, u pitanju je "Hitachi Microdrive 4GB Type II", gledam po ebay-u cijene, negdje su par stotina dolara, dok negdje su daleko ispod stotinu dolara.

O kakvoj kartici je rijec, za sta se moze iskoristiti, mada nikad nsam vidi ovakav prikljucak na nekom uredjaju.

 

Hvala unaprijed.

To je Compact Flash II standard, ili realno majušni mehanički disk koji se vrti na 3600 okretaja.Kaj se tiče mobilne kompaktne prjenosne memorije, to je več dosta vremena otpisana tehnologija. 

 

https://www.dpreview.com/articles/0562129578/hitachi2gb4gbmdrive

 

 

Ako nemaš gdje gurnut taj disk, ako je ispravan okači ga na Njuškalo ili ebay pa prodaj to je najpametnije.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 16:08 (rambox).
15 godina
offline
Re: Hitachi microdrive 4GB pitanje
U današnje vrijeme to ne vrijedi ni pisljiva boba, sta je najbolje ima ih pun klinac za prodaju tako da nije cak ni raritet pa da mozes izvuci neku lovu za to kao stari hardwer, cca 12god staro.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Hitachi microdrive 4GB pitanje

Hvala u svakom slucaju, mislio sam da ipak nesto vrijedi, ali eto. Ovako ostaje na polici kao suvenir za nekada poslije da se cudimo kakva je to tehnologija bila.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice