Mali vodič kroz forumske opcije izdvojena tema

poruka: 127
|
čitano: 137.047
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

e ljudi, mislim da je ova tema dobra da postavim svoje pitanje

 

kak napisati neki tekst da se ne vidi (da je prekrit nečim sivim) i pokaže se tek kad korisnik preko toga stisne lijevi klik

PUC GA MEDO
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 11:43 (jurek95).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
jurek95 kaže...
kak napisati neki tekst da se ne vidi (da je prekrit nečim sivim) i pokaže se tek kad korisnik preko toga stisne lijevi klik

Stranicu prije ti je pojašnjenje:

http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/mali-vodic-kroz-forumske-opcije/28603.aspx?page=1&jumpto=1566749&sort=asc&view=flat

World Championships: 7, GP started: 272, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
14 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
jurek95 kaže...

e ljudi, mislim da je ova tema dobra da postavim svoje pitanje

 

kak napisati neki tekst da se ne vidi (da je prekrit nečim sivim) i pokaže se tek kad korisnik preko toga stisne lijevi klik

Kod pisanja imaš izbornih stilova, i tu izabereš spoiler stil.

 

OVO.

http://about.me/antesirkovic
12 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Imas u editoru poruke "Stilovi" i stisnes to i oznacis Spoiler.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6k-7-lYxXlA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
IfeCro kaže...

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6k-7-lYxXlA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Evo meni nikad ne ugradi javlja mi samo link neznam što da napravim

 

12 godina
online
Re: Mali vodič kroz forumske opcije

Ma ne treba ići na embedd. Dovoljno je zaljepiti obični youtube linkkoji bi dao nekome da pogleda taj video.

 

Npr. www.youtube.com/watch?v=nekik

http://steam-expo.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2011 10:20 (OriginalEXE).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
OriginalEXE kaže...

Ma ne treba ići na embedd. Dvololjno je zaljepiti obični youtube linkkoji bi dao nekome da pogleda taj video.

 

Npr. www.youtube.com/watch?v=nekik

Hvala evo skužio sam.. zapravo pirat mi pomogau u battlefield 3 temi. trebam stisnut opcije i duga veza onda radi.

Hvala još jednom

12 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

 Kako ubacit više slika u post?

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
donator_bubrega kaže...

 Kako ubacit više slika u post?

Ako hoces ubacit vise slika u post onda ih zipaj u jednu datoteku! A ako se ne varam ,ako imas instaliran Silverlight onda mozes odjednom obiljezit sve slike koje zelis ubacit ( nemoras svaku posebno ) !

Music As A Weapon !!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
Haf932 kaže...

Ako hoces ubacit vise slika u post onda ih zipaj u jednu datoteku! A ako se ne varam ,ako imas instaliran Silverlight onda mozes odjednom obiljezit sve slike koje zelis ubacit ( nemoras svaku posebno ) !

 

A da li je moguce ubaciti sliku bas u tekst? Primjerice ovako ako me razumijes

 

 

Danas je suncan dan

[SLIKA]

Kakav ce biti sutra?

 

 

EDIT:

Test1

 Test2

Test3

 

Radi, hvala :))

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 8:39 (Quake6).
13 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Evo ti primjer:

 

Danas je suncan dan

kakav ce biti sutra ?

kliknes na taj simbol i ostavi ti prozor za sliku i onda ides na browse... kliknes na taj simbol i ostavi ti prozor za sliku i onda ides na browse...
Music As A Weapon !!
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Kako da linkam postove iz neke teme u temu u kojoj se trenutno nalazim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
etnes kaže...

Kako da linkam postove iz neke teme u temu u kojoj se trenutno nalazim?

Klikneš na taj dotični post  i onda klikneš na postu na "trajni link" koji se nalazi na slici

 

I onda kad ti se refresha stranica kopiraš link iz preglednika u taj drugi post {#}

Nadam se da si razumio {#}

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Neznam gdje postati pa ću ovdje...

 

Koliko ja znam tu bi trebalo pisati BOL Exclusive...Sorry za Nazzi-Grammar

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
VALVE kaže...

Neznam gdje postati pa ću ovdje... 

Koliko ja znam tu bi trebalo pisati BOL Exclusive...Sorry za Nazzi-Grammar

Nope 

 

BOL = Bug Online 

MOL = Mreža Online

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
14 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Kak napravit da kad postam link od pjesme s Youtuba, da mi ne bude link nego odma da mi bude pjesma u prozoru za slušat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Samo kopiraj link u post bez opcije za umetanje poveznice:

World Championships: 7, GP started: 296, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,534
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2012 12:06 (F1-IVO).
 
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije

Ivek, ako se slažeš, bilo bi zgodno ovo dodati u prvi post, jer non stop netko ima problema s tim...;)

EDIT: Vidim da nemaš praksu dodavati tutoriale u prvi post, pa evo samo da prenesem ovdje iz one teme:

 

===========

 

Evo vam mali video tutoriali vezani uz citiranje:

 

Skraćivanje citata:

 

Višestruko citiranje sa više stranica:

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2012 19:43 (DamageHigh).
12 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Kada se stavi neka tema sa upitom, kako staviti onaj znak sa plavom pozadinom sa naslovom Pitanje i ono sa žuto-narančastom pozadinom sa naslovom Prihvaćeno rješenje?

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
VALVE kaže...

Kada se stavi neka tema sa upitom, kako staviti onaj znak sa plavom pozadinom sa naslovom Pitanje i ono sa žuto-narančastom pozadinom sa naslovom Prihvaćeno rješenje?

To je prije bilo na forumu, pa nije bilo prihvaćeno i više nema. Ta stvar se još zna vidjeti u starijim temama.

14 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije

Evo, ovako dugo sam na forumu i jos neznam kako se moze staviti odredeni stil na samo jedan dio teksta?

 

Vidim cesto na forumu da netko samo jednu rečenicu poboji u npr. zelenu, a ostatak reda mu ostane bijel.

A kad ja zelim staviti nekakav stil na recenicu koja ne ide do kraja reda, poboji mi se cijeli red.

 

 

Evo primjer:

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Evo, ovako dugo sam na forumu i jos neznam kako se moze staviti odredeni stil na samo jedan dio teksta?

 

Vidim cesto na forumu da netko samo jednu rečenicu poboji u npr. zelenu, a ostatak reda mu ostane bijel.

A kad ja zelim staviti nekakav stil na recenicu koja ne ide do kraja reda, poboji mi se cijeli red.

 

Samo oznacis dijelove recenice koje zelis obojati , odes pod stilove i odaberes " zeleni marker " !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije

Ma znam to, ali npr. ovako:

ananas

 

Sada sam oznacio samo "ananas" i cijeli red mi je pobojalo.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Ajde da probam !

 

ananas

 

ananas

 

Kod mene sve radi kak treba !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije

Koji browser koristis?

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Firefox   (ver. 3.6.23 )

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije

Mozda meni zbog chrome-a ne radi dobro, sad cu skinut FF pa probat.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Postoji rješenje.

 

Napišeš nešto i staviš recimo točku iza. Označiš do točke i točku brišeš.

 

 

Nešto

 

Dakle ne smije iza riječi bit prazno, mora bit neki znak kojeg kasnije brišeš. Do znaka označuješ.

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije

U FF-u radi normalno.

 

Da probam ovo iznad.

 

 

ananas

 

 

Radi!

Hvala obojici na pomoci {#}

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice