Channel manageri

poruka: 11
|
čitano: 16.083
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Channel manageri

Da li na ovom forumu ima ljudi koje se bave iznajmljivanjem smještaja? Koristite li channel managere?

Ja sam trenutno u dvojbi da se pretplatim na neki, a stvar je šta ih postoji gomila na internetu, pa bi neka preporuka dobro došla.

Radi se o tri različita objekta, sa ukupno 15 jedinica, a trenutno smo na booking.com i airbnb.. bili bi i na više oglašivaća, ali jednostavno nije moguće sve pokriti kad nemaš channel manager

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Channel manageri

Istina da ih postoji veliki broj na tržištu ali domaćih ih ima svega nekoliko. Meni se strani nisu pokazali uspješnim jer kod bilo kojeg problema nisam mogao dobiti kvalitetnu korisničku podršu ili je nisam dobio nikako. Čak i kad se radi o nekoj banalnoj stvari poput prihvata kreditne kartice. Nakoon toga sam se odlučio na domaće i za sada sam zadovoljan. Najbolji mi se pokazao Megabooker , provizija im je samo 2.8% a daju besplatni probni period pa ako ti se i ne svidi možeš odustati bez ikakvih troškova. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Channel manageri

huh napokon se neko javia

 

trenutno još nisam rješia problem, tj odabra neki od managera..

proba sam stupiti u suradnju sa myrent sustav, međutim pokazali su se ka amateri od samog početka, od njihove javne prezentacije, komunikacije putem maila/telefona i kreiranja ugovora da bi na kraju poslali neki šturi mail da iz nekoga samo njima znanog razloga moraju odgoditi implementaciju jer im je još potrebno vremena za unaprijeđenje sustava..

 

moga bi probati ovaj megabooker, al odmah u startu mi se ne sviđa šta diraju rezervacije, ka nije mi dovoljno šta me agencije tipa booking, airbnb i slično opelješe za 15%+ pa još i njima da dam..

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Channel manageri

Mislim da je ovo pitanje većini nas koji imamo više objekata najvažnije, i ja sam dugo razmišljao koga odabrati od njih .  Bez channel managera i sinkroniziranog kalendara je sve usporenije.

S Myrentom imam slična iskustva, izgleda mi kao da je sve to krasno prezentirano i marketinški odrađeno, ali kada se sučiš sa stvarnim problemima i kada treba podrška spori su. Meni je najbitnije da je sustav jednostavan i ako imam problem da se mogu nekome obratiti i dobiti brzo odgovor i rješenje. Do sada sam s Megabookerom zadovoljan, prve rezervacije mi pristižu, pa ćemo vidjeti kako dalje. 

Ma dobro, bolje to nego preko agencije ići pa plaćati 30% ili Myrentu davati 80kn mjesečno po apartmanu   .Ako ih probaš javi pa da usporedimo iskustva 

11 godina
offline
Re: Channel manageri

ja sam se s my rentom dogovria za 55 kn mjesečno po jedinici na godinu dana, šta je stvarno super.. al eto na kraju nemam ništa izgleda.. ko zna oće li se javiti više, a ja nemam namjeru nekoga potezati da zaradi od mene novac

 

Da te pitam još što se tiće ugovora sa megabooker, na koliko se može sve sklopiti i kada se sve može raskinuti? na stranici sam pročita da su ugovori od 12 mjeseci i da se mogu raskinuti bilo kada, pa mi nije jasno čemu onda taj ugovor od 12 mjeseci?

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Channel manageri

Pa nisi loš deal dobio od njih ... Meni se nije sivđal to što nisam imao property push sa Myrentom, a s Megabookerom imam push na preko 50 portala što mi je olakšavauća okolnost. 

Može se skopitii mjesečni ugovor ali ja ti preporučujem godišnju jer sam ja s godišnjom pretplatom dobio 3 mjeseca besplatno i 119€ fisknu mjesečnu cijenu za svih 10 apartmana, bez provizije na rezervacije. Mislim da bi i za tebe bila ista cijena ali moraš ih pitati, nisam siguran. To ti je tu negdje s cijenom, možda malo jeftinije. Zbog toga imas ugovor godišnji valjda, a raskinuti možeš bilo kada.


14 godina
neaktivan
offline
Channel manageri


Bok, ja imam MyRent vec 2 godine i moram priznati da sam super zadovoljan.
apartman u Zagrebu mi radi preko 300 noći od kada sam uzeo myrent, a na moru imam 160 noci bze beda.

Dodusen nisam ih puno tražio za pomoc, ali svaki put kada sam imao pitanje decki su sve rjesili i odgovorili

 

Svi ostali moji frendovi kojima sam preporučio myrent se ne žale...dapaće nitko ih niti ne pomislja zamjeniti jer im je broj noci znatno povecan.

Bas su mi nedavno javili, da imaju sustav koji sinkronizira slike i opise na preko 70 portala.


Meni to nije potrebno jer sam full pun, ali ako netko treba neka ih cimne.

Po meni su stvarno super i ne kanim ih mjenjati.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Channel manageri

pojavia se i besplatni cahnnel manager beerent

krenia sam ga koristit, međutim kako imam dosta jedinica, nisam to ima volje sad prije lita pustit u pogon, ali kad završi sezona sigurno

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Channel manageri

Posjedujemo jedan apartman i zaovoljni smo agencijom Anna Tours. Odradili smo jednu sezonu i bili izbukirani od 15.05.2018. do  19.09.2018. sa jednim nepopunjenim tjednom još u petom mjesecu.

Uglavnom šalju goste iu Njemačke a sada su započeli suradnju sa channel managerom Beerent. 

5 godina
neaktivan
offline
Channel manageri

BeeRent bio u Zadru i Splitu prošli tjedan i doveli HomeAway, super prezentacija. Daleko najkvalitetniji channel manager, trošak 1-2% te svakako besplatan ukoliko imate/vodite do 3 jedinice. Fokusirani na prodaju te su im "spojevi" sa kanalima prodaje izvanredni.

Imaju ugrađenu aplikaciju za kartišne naplate koja je najpovoljnija na tržištu, naplačuju cca 2% (po izboru korisnika).

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 16:22 (yakuza).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Channel manageri

Pozdrav,

 

ako netko vodi vise smjestajnih jedinica moja preporuka je Booker Tools sustav. Stvarno su odlicni i imaju sve sto treba za vodenje prodaje,sinkronizaciju kalendara, inventara, super korisnicka sluzba..Dobijete i mobilnu aplikaciju gdje mozete zatvarati kalendare i pratiti rezervacije, prijavljivati goste na Evisitor preko aplikacije. Osobno radim s njima i stvarno su za preporuku i za kontaktirati.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice