11.02. 11 godina

poruka: 20
|
čitano: 3.348
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
11.02. 11 godina

Po jedanajsti put sretan rođendan BUG-ovom forumu

 
4 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: 11.02. 11 godina
Sr
13 godina
offline
11.02. 11 godina

Sretan rođendan! 😁

 
0 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
11.02. 11 godina

Čestitam ja i vama! Forum dobrim primarno čine dobri forumaši!

 

Razgovarao sam s Domagojem, prošlog tjedna, hoće li napraviti svoj tradicionalni statistički izvještaj povodom rođkasa. Ali on misli da je nakon deset godina, a osobito nedavnog Friday izvještaja, malo izlišno da on dodaje neke sve brojke. Tako da eto ništa od toga, pola-pola su krivi Domagoj i Friday.

 

Ali da ne ostane samo na tapšanju po ramenu, mogu reći da se dosta radi na unapređenju foruma. Primarna je selidba svih segmenata u cloud, kako bi se riješili u potpunosti stare infrastrukture. Više detalja o tome kada se posao dovrši.

 

Potom će biti i manja nadogradnja, rješavanje nekih starih bugova i ponešto izmjena "korisničkog iskustva" (ha, ha - jezivo kako su me korporativni PR-ovi naučili frazetinama koje lijepo zvuče i skoro ništa ne govore!). O tom, potom...

 

Živjeli!

 

...
Moj PC  
15 0 hvala 9
11 godina
offline
11.02. 11 godina

Sretan Rođendan Forume, i živio ti nama puno godina :D

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
11.02. 11 godina

PUNO HVALA za ovaj mali komadic raja na bespucima interneta i pozivili vi nama jos dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo,.......

 ...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: 11.02. 11 godina

BF3:fluffy_inside
16 godina
neaktivan
offline
11.02. 11 godina

Svako dobro želim Bug-u i neka udarna urednička postava dočeka pristojnu mirovinu.

 

Svako dobro svim forumašima!  (i serveru koji sve trpi)

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 20:05 (torrente).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
11.02. 11 godina

Sretan rođoš forumu i čestitke organizatorima istog. Odlično je oblikovan, za razliku od Pcekspert foruma i Foruma.hr a i nekih stranih foruma...  Ovdje se vrlo lako snađem a i kolege su susretljivi i od velike pomoći...

Nastavite ovako još "sto" godina... 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
11.02. 11 godina

Ljubomoran sam na ove s posebno obojanim imenima :(

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 11.02. 11 godina
Miro kaže...

Čestitam ja i vama! Forum dobrim primarno čine dobri forumaši!

 

Razgovarao sam s Domagojem, prošlog tjedna, hoće li napraviti svoj tradicionalni statistički izvještaj povodom rođkasa. Ali on misli da je nakon deset godina, a osobito nedavnog Friday izvještaja, malo izlišno da on dodaje neke sve brojke. Tako da eto ništa od toga, pola-pola su krivi Domagoj i Friday.

 

Ali da ne ostane samo na tapšanju po ramenu, mogu reći da se dosta radi na unapređenju foruma. Primarna je selidba svih segmenata u cloud, kako bi se riješili u potpunosti stare infrastrukture. Više detalja o tome kada se posao dovrši.

 

Potom će biti i manja nadogradnja, rješavanje nekih starih bugova i ponešto izmjena "korisničkog iskustva" (ha, ha - jezivo kako su me korporativni PR-ovi naučili frazetinama koje lijepo zvuče i skoro ništa ne govore!). O tom, potom...

 

Živjeli!

 

 Miro, samo jako!

 

Pa da svi zajedno ostarimo na forumu!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
14 godina
neaktivan
offline
Re: 11.02. 11 godina
passat kaže...

Ljubomoran sam na ove s posebno obojanim imenima :(

 veterani

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
10 godina
offline
11.02. 11 godina

 

Sretan rođendan najdražem forumu.

 

BUG Forum, kao i BUG uvijek i svagdje rulaju nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
11.02. 11 godina

Hooooo, najs.

Iako nisam od početka tu, nisam ni tako kratko.

Svaki dan sam tu i ovo je jedini forum kojeg koristim, svaki dan dođem prvo pročitati vijesti pa komentare na forumu ili neke druge teme, ne sudjelujem više toliko u raspravama kao prije ali i dalje jednako vremena provodim tu.

Hvala svima na pametnim raspravama, glupostima, spamu, zajebanciji, trolanju i svemu ostalom 

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
11.02. 11 godina

Kakva diskriminacija bojamalp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
11.02. 11 godina

Bome stari se...

A nist, sretan vam dan naseg dragog foruma

 

A sto se tice statistike - bit ce ih jos. Jedino nemam pristup kartonima i tako nekim sitnicama. Ali dobro, uzet cemo najbolje od onoga sto mozemo.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: 11.02. 11 godina
Friday kaže...

Bome stari se...

A nist, sretan vam dan naseg dragog foruma

 

A sto se tice statistike - bit ce ih jos. Jedino nemam pristup kartonima i tako nekim sitnicama. Ali dobro, uzet cemo najbolje od onoga sto mozemo.

Ma dat će oni tebi pristup, dragi naš Petče.

Dajmo mu pristup 


Nego, sretan rođendan forumu i svim onima koji su mu pristupili kroz ovih dugih 11 godina!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
11.02. 11 godina

Sretan rođendan        “EKIPA”!!!!! 

 

Neka ih bude najmanje još toliko da će morati posezati duuuuuboko u arhivu, dok pronađu uopće tko je počeo mrdati i kada sa takvim zanimacijama 

 

P.S.; tortu vam neću donijeti, jer nisam baš cheff koji voli raditi torte, ali zato palačinke ili tiramisu, tu sam cheff cheffovoa !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
11.02. 11 godina

11 god    sretan i sve najbolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
11.02. 11 godina

Sretan rodendan Bugu!

Samo cu dodati da sam razocaran u sve kineze koji su ljetos bili revni na forumu a sada ne bi ni cestitali rodendan.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice