Prema 24 sata cod black ops je strategija

poruka: 39
|
čitano: 7.333
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

Evo jednog smješnog teksta koji sam pročito u 24 sata. Naše drage novine kažu da je : Najnoviji nastavak strategijske  igrice Call of Duty Black Ops oborio je sve rekorde. U samo pet dana, koliko je na tržištu, zaradio je nevjerojatne 2,17 milijarde kuna. Jesam li ja tu kaj krivo skonto ili? Zar cod nije fps pucačina??? izvor

http://www.youtube.com/watch?v=AUXvLhhVZW0 dj darac electro mix 2010
Moj PC  
21 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

I ne samo to, nego je proizvod, koji se proda u kolko ono, 5 milja primjeraka u 5 dana, zaradi 2 mlrd kuna u jedan dan, naziva IGRICOM??

hmda
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 14:19 (Slash 666).
Moj PC  
13 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

Vidim baš je velik trud uložen u ovaj članak

Citiram: "Nastavak je 'potukao' i rekord svog prethodnika, Call of Duty Modern Walfare"

uff....
Moj PC  
12 0 hvala 1
14 godina
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

So much fail

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Gamer71 kaže...

Vidim baš je velik trud uložen u ovaj članak

Citiram: "Nastavak je 'potukao' i rekord svog prethodnika, Call of Duty Modern Walfare"

I ja mislim da je prethodnik COD-a 7 COD 6. Ako se ne varam.

 

hmda
13 godina
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

kakav fail, predloži to na ''zloćeste stranice''

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 14:46 (fighterZu).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Slash 666 kaže...

I ne samo to, nego je proizvod, koji se proda u kolko ono, 5 milja primjeraka u 5 dana, zaradi 2 mlrd kuna u jedan dan, naziva IGRICOM??

Igra-igrica, lopta-loptica. Zašto tebi osobno to toliko smeta?

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 14:57 (Penryn).
14 godina
protjeran
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
fighterZu kaže...

kakav fail, predloži to na ''zloćeste stranice''

Fail je i tvoj pravopis, daj se nauči razliku između č i ć, sramotiš se.

 

Penryn kaže...
Slash 666 kaže...

I ne samo to, nego je proizvod, koji se proda u kolko ono, 5 milja primjeraka u 5 dana, zaradi 2 mlrd kuna u jedan dan, naziva IGRICOM??

Igra-igrica, lopta-loptica. Zašto tebi to osobno toliko smeta?

Ne postoji igrica, postoji igra, 'igrica' govore zatucani noobovi kao ovi novinari.

Reći za jednu igru na kojoj radi 100 ljudi i u koju je uloženo pitaj boga koliko milijuna dolara da je igrica je toliko maloumno da ne vrijedi uopće komentirat.

Jel govoriš za filmove da su filmići? Ne, onda se kani umanjenica i kod igara.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 15:02 (v3rbatim).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
v3rbatim kaže...

Ne postoji igrica, postoji igra, 'igrica' govore zatucani noobovi kao ovi novinari.

Reći za jednu igru na kojoj radi 100 ljudi i u koju je uloženo pitaj boga koliko milijuna dolara da je igrica je toliko maloumno da ne vrijedi uopće komentira.

Jel govoriš za filmove da su filmići? Ne, onda se kani umanjenica i kod igara.

Ups, sorry ako sam te ikako s tim uvrijedio, sigurno te IGRE zauzimaju veliku ulogu u tvom životu pa je malo neugodno ako ih omalovažavam.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Gamer71 kaže...

Vidim baš je velik trud uložen u ovaj članak

Citiram: "Nastavak je 'potukao' i rekord svog prethodnika, Call of Duty Modern Walfare"

Tako je, u biti su mislili na CoD Welfare - strategiji gdje je cilj prezivjeti na socijalnoj pomoci. Ima clanak smisla, u glavi novinara.

 

 

 

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related
14 godina
protjeran
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Penryn kaže...

Ups, sorry ako sam te ikako s tim uvrijedio, sigurno te IGRE zauzimaju veliku ulogu u tvom životu pa je malo neugodno ako ih omalovažavam.

Ne omalovažavaš igre nego ljude koji na njima rade, ali to tvoj očito ne baš najbistriji mozak ne shvaća.

Što se mene tiče možeš govorit i igričica.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
v3rbatim kaže...

Ne omalovažavaš igre nego ljude koji na njima rade, ali to tvoj očito ne baš najbistriji mozak ne shvaća.

Što se mene tiče možeš govorit i igričica.

Ne omalovažavam ja ljude koji ih rade, daleko od toga.

Nego ne podnosim kad netko od nečeg malog radi nešto veliko, i još tome pridodaje preveliki respect.

Netko govori igra, netko igrica - stvar navike.

Ipak na kraju krajeva to nije ništa više nego samo jedan u nizu oblika zabave.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 15:16 (Penryn).
15 godina
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
v3rbatim kaže...

Ne postoji igrica, postoji igra, 'igrica' govore zatucani noobovi kao ovi novinari.

Reći za jednu igru na kojoj radi 100 ljudi i u koju je uloženo pitaj boga koliko milijuna dolara da je igrica je toliko maloumno da ne vrijedi uopće komentirat.

Jel govoriš za filmove da su filmići? Ne, onda se kani umanjenica i kod igara.

 

Onda koristi puni naziv "racunalna igra" ako to vec toliko smeta, jer samo igra podrazumijeva i igru lovice, zmurice, trule kobile.....

Ili ako hoces vec cjepidlaciti onda nesto sto zaradjuje 100ine milijuna dolara se ne moze uopce nazivati igrom, nego zabavnim projektom....

 

Okani se Olegovih argumenata i prihvati igricu kao ono sto je. Izvrstan eufemizam za racunalnu igru.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
16 godina
protjeran
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Penryn kaže...

Ups, sorry ako sam te ikako s tim uvrijedio, sigurno te IGRE zauzimaju veliku ulogu u tvom životu pa je malo neugodno ako ih omalovažavam.

Ne nego jednome trollu kao sto si ti je dosadno, pa malo trolas izmedu ostalog?

 

Dosta OT-a

 

Ovo je pravi primjer za zlocestu stranicu :-)

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Penryn kaže...

Ups, sorry ako sam te ikako s tim uvrijedio, sigurno te IGRE zauzimaju veliku ulogu u tvom životu pa je malo neugodno ako ih omalovažavam.

 

***

Nego ne podnosim kad netko od nečeg malog radi nešto veliko, i još tome pridodaje preveliki respect.

Nije bino koliko netko vremena posvecuje nekoj aktivnosti niti sto ga zanima u zivotu, industrija zabavnog software-a je danas monstrum koji je pregazio Hollywood, ti omalovazavs neciji rad i trud, samo iz razloga zato sto to ne smatras bitnim ili smatras gubljenjem vremena.

Za mene je nogomet idiotsko gubljenje vremena gdje hrpa ultra-pretplacenih mamlaza nagurava kožnu mješinu pa ne koristim izraz nogometčić.

 

Oleg Maštruko je napisao krasan članak na ovu temu, jedan od dijelova je:

 

"Igrice dakle! Odakle uopće krenuti? Od Call of Dutya 2, igre na čijem je razvoju 80-ak ljudi u Infinity Wardu intenzivno radilo oko dvije godine, i to iako je u pitanju tek nastavak?

Pazite, dvije su godine ti ljudi, koji bi na hrvatskoj sceni činili osrednje poduzeće i bitan "privredni subjekt", najmanje 8 sati dnevno crnčili da proizvedu konačan produkt,

u ovom slučaju sadržajem bogato remek djelo, koje se – u verzijama za sve konzole i PC – vjerojatno prodalo u nad-milijunskoj nakladi, i zaradilo ogromne pare,

i koje dnevno igra, po mojoj procjeni, više od milijun ljudi. Za nekoga je, to, međutim, "igrica"."

 

Čitav članak imašovdje, pa eto - prepuručujem za čitanje.

 

 

 

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 15:21 (PureEntity).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
PureEntity kaže...

Ja osobno također više volim naziv igra, nego igrica...

Sve ovo govorim samo zato što mi padne mrak na oči kad vidim da neki ostaju doslovno uvrijeđeni kad se spomene riječ igrica.

Ti za nogometaše kažeš - "hrpa ultra-pretplacenih mamlaza nagurava kožnu mješinu"

Tako bi ja za programere mogao reći - "hrpa bezživotne depresivne "gospode" kojima je jedini oblik razgibavanja micanje prstićima" - ali nisam, jer ne mislim tako!

 

@MorciTheCroat: Mislim da ovo nije offtopic jer se usko veže uz riječ "igrica" sa stranice od 24sata, koja je prema vama nekima pogrešno napisana.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 15:37 (Penryn).
16 godina
protjeran
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Penryn kaže...

 

@MorciTheCroat: Mislim da ovo nije offtopic jer se usko veže uz riječ "igrica" sa stranice od 24sata, koja je prema vama nekima pogrešno napisana.

 

Ne kuzis me, OT je to sto tebe smeta sto nama smeta rijec igrica!

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
15 godina
neaktivan
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

so much fail!!!!

dakle, po ovome je black ops strategija koja je potukla rekord svog prethodnika modern walfarea. ajde, da ima oprostimo walfare da bude warfare i dalje je fail! jer modern warfare je cod4, koji je izašao 2007.

24sata, novinari s iskustvom! preporuka

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
MorciTheCroat kaže...

 

Ne kuzis me, OT je to sto tebe smeta sto nama smeta rijec igrica!

Iz cega prizlazi da to sto vama smeta naziv igrica je pocetak OT

 

{#} ti si bas neki zabavan tip

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija

Igra = društvene igre i slično...

 

 

Igrice = sve ostalo...

 

 

 

Sve ostalo su semantike... To što je deminutiv u našem jeziku ne znači da se omalovažava... nego to je jednostavno tako...

 

I meni su sve to igrice, iako je ulozeno i po 100 - 200 mil u to... Ne zato sto ja mislim nešto loše o njima nego što mi te dvije riječi imaju onakvo značenje... Nešto što je virtualno nikada mi neće biti igra...

 

I monopoly je igrica kad je na kompu :)

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
protjeran
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
EnlightenedPhoenix kaže...

Igra = društvene igre i slično...

 

 

Igrice = sve ostalo...

A ko je ovo pravilo propisao? Ti?

Daj bolje šuti...

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 16:09 (v3rbatim).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
v3rbatim kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

Igra = društvene igre i slično...

 

 

Igrice = sve ostalo...

A ko je ovo pravilo propisao? Ti?

Daj bolje šuti...

 

http://www.pohrani.com/f/2u/XG/4thB4Yqu/picard-facepalm-small-cu.jpg

  Pa koliko ja znam ja imam pravo propisivati pravila kao i svatko drugi...

 

Druga stvar sto ja nisam autoritet i što ih ljudi ne moraju slijediti, (i malo bolje pročitaj vidjet ćeš da je to subjektivno, nekada zbog moje neegocentričnosti ne volim naglašavati nešto s posvojnim zamjenicama) ali imam pravo reći svoje mišljenje i pravila koja vrijede kod mene, pod mojim krovom i u mom govoru...

 

 

Ako ti misliš da nemam navest cu ti i članke ustava RH gdje kaže da imam...

 

Tako da te svoje slike facepalma (koje su toliko glupe i outdated) mozes slobodno sebi pripisati :)

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 16:11 (EnlightenedPhoenix).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
otkad je jedan autor iz bug-a napisao tekst o igrama i igricama je postalo grijeh reći igrica jer te odmah gađaju prvim što je pri ruci, ajte oladite malo...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
13 godina
neaktivan
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

ako je black ops strategija onda je Civilization 5 FPS :/

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija

Poznato je da za 24sata pišu loši novinari, tj. oni kojima je bitno prodati priču bez obzira da li ona bila točna i provjerena. Tako je skoro samo "žutilo" u 24sata i zato i je najprodavanija novina u RH jer hrvate ne zanima ništa drugo osim tračanja i idiotskih "zanimljivosti"

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
15 godina
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
Gamer71 kaže...

Vidim baš je velik trud uložen u ovaj članak

Citiram: "Nastavak je 'potukao' i rekord svog prethodnika, Call of Duty Modern Walfare"

 

bilo bi bolje da su napisali Modern Wafflefare -.-

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
PureEntity kaže...

Tako je, u biti su mislili na CoD Welfare - strategiji gdje je cilj prezivjeti na socijalnoj pomoci. Ima clanak smisla, u glavi novinara.

  To zapravo zvuči kao zanimljiva igra...

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
FlyBoy kaže...
PureEntity kaže...

Tako je, u biti su mislili na CoD Welfare - strategiji gdje je cilj prezivjeti na socijalnoj pomoci. Ima clanak smisla, u glavi novinara.

  To zapravo zvuči kao zanimljiva igra...

neki je već igraju u 3d, grafika sve high :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Prema 24 sata cod black ops je strategija

Pa kad im novine kostaju (kolko 3-4 kune) nemaju para da zaposle pismene ljude i da naprave donekle normale ljude. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prema 24 sata cod black ops je strategija
crni pauk kaže...

Evo jednog smješnog teksta koji sam pročito u 24 sata. Naše drage novine kažu da je : Najnoviji nastavak strategijske  igrice Call of Duty Black Ops oborio je sve rekorde. U samo pet dana, koliko je na tržištu, zaradio je nevjerojatne 2,17 milijarde kuna. Jesam li ja tu kaj krivo skonto ili? Zar cod nije fps pucačina??? izvor

Prema 24Sata Aljaska je bosanski kanton. {#}

 

Njihove informacije smatram nimalo pouzdanima i uopće se ne opterećujem glupostima koje pišu. Kada čovjek na naslovnici dnevnih novina vidi "Onura i Šeherzadu" ili "Justin Beavera" zapitate se jesu li to novine ili časopis "Štorija".

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice