Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

poruka: 26
|
čitano: 3.097
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

ZAŠTO VIŠE NITKO NE PIŠE O BTCOINU ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

A što bi pisali? Groznica je prošla, Bitcoin je pao i jednostavno se nema više što pisati o istom.

8 godina
odjavljen
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

Pa treba sad o tome stalno pisati što si naveo u drugom dijeu rečenice

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

-misliš da bi se time 'pućani' opametili, naučili nešto..? -ne, nebi.

-dobio bi kontra (pozitivan) efekt, jer nije važno što se piše, ako se piše tad si hype.. gangamstyle, lajkovi.. i tad krene lavina.

 

npr može li ili treba li bug pisati o tome? Može li pisati i jamstvima koja to nisu (nego su osiguranje, pa i pod nazivom usluga.. mada se reklamiraju kao jamstvo)..

-ali tko bi to sponzorirao, a živi se od prihoda, ne od pisanja lijepih textova ili činjenica..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 13:40 (ihush).
11 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

koje sam ja sreće imao.... zadnji put kad je bio onaj hype o bitcoin svuda po portalima, bug hr itd htio i ja dio kolača, otišao na coinbase i nikako odradit onu verifikaciju.... slikao osobnu, vozačku... uvijek odbijeno.... probavao i preko android app i preko svega, nikako da prođe.. probavao i druge stranice međutim niti jedna nije bila jednostavna ko coinbase da ima wallet i sve, a i sjećam se da zbog nečega još nisam ni mogao uplatit novce na te druge stranice... uglavnom nakon tjedan dana počelo sve to padat, i bitcoin i eth i litecoin..... i od tada do danas gubi vrijednost...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

jeli BITCOIN bitna kovanica uopće?!?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

semantički, je, defacto nije.

.. ah, nije to 'onaj' fourmaš.. :)) nećemo spominjati nickove ili flomastere..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

Baš sam se pitao neki dan isto, ipak su bili u pravu oni koji su govorili da je prevara. Jedino mi je drago od toga svega da sam imao sreće i kupio grafu tjedan dana prije po normalnoj cjeni

12 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???
win10pro kaže...

Baš sam se pitao neki dan isto, ipak su bili u pravu oni koji su govorili da je prevara. Jedino mi je drago od toga svega da sam imao sreće i kupio grafu tjedan dana prije po normalnoj cjeni

 Koja prevara? Nekuzim

everyday i'm shuffling...
13 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

😁

8 godina
odjavljen
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

Jedna od naj većih prevara u povijesti.

Svi ovi koji su pisli o tome, ne shvaćam zašto su sad na drugim temama ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???
Glavas_ZG kaže...

ZAŠTO VIŠE NITKO NE PIŠE O BTCOINU ?

Kako ne piše? Piše. Piši, propalo!

13 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

U svemu tome šteta mi je samo jedna, to da toliko najavljivani ∴B⋅U⋅M∴..., puknuće i eksplozija balona nije seizmički popraćena ogromnim potresom od nekoliko ML

Ovo lagano ispuhivanje nije nimalo senzacionalistički atraktivno nikakvom obliku medija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

ja bih bio zabrinut da konstantno samo raste, ovakve korekcije su zdrave,dobrodošle i sasvim očekivane. o bitcoinu se trenutno ne piše jer stagnira i nema se o čemu pisati, ljudi su se zasitili članaka o njemu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

Više nema novinskih napisa "Da ste 2010 kupili za 100 dolara ..." .. pa evo dragi novinari, kupite danas, isto je prilika. Al ne, kupovat će se po 20k, a danas se prodaje :)

Only real programmers collect their own garbage.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

-nema Prpe na interviewu inače bi novinari .. ili koji novinari? :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

mene više zanima što danas kaže Prpa i ostali koji su tvrdili da će Bitcoin vrijediti stotine tisuća dolara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???
jozef kaže...

mene više zanima što danas kaže Prpa i ostali koji su tvrdili da će Bitcoin vrijediti stotine tisuća dolara.

 nisam znao da je kraj vremena?

Only real programmers collect their own garbage.
15 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

-moža će jednom vrijediti.. tko zna, ako damo dovoljno vremena, za godinu ili par tisuća.. lako je biti nostardamus :) kad proročanstvo nije za tjedna dana provjerljivo.

-- i vjerojatno peca na sejšelu ako je na vrijeme prodao svoj wallet.. ili se znoji gledajući trenutni dow index..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

aha, znači samo trebamo uračunati multimilenijsku inflaciju. Ima smisla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

Meni je dobro došao, renovirao stan, kupio auto, išao na more, novi mobitel, laptop itd....

 

 

Yeah, right.... prodao 280x za fine pare dok je bio oko 8-12k...

 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???
Nema se sta puno napisati osim sto mu je sad cijena 6,3k $ a prosle godine u ova doba je bila oko 3k $ na godisnjoj ili dvo godisnjoj razini cijena mu raste za duplo i ako neki portali pisu da je btc propao pa vidim kako je.Mada ima dosta ljudi koji su pali kupovali su ga kad mu je bila najveca cijena u nadi da ce se obogatiti preko veceri tko im je kriv.
AMD AntiBoy
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???
Nema se sta puno napisati osim sto mu je sad cijena 6,3k $ a prosle godine u ova doba je bila oko 3k $ na godisnjoj ili dvo godisnjoj razini cijena mu raste za duplo i ako neki portali pisu da je btc propao pa vidim kako je.Mada ima dosta ljudi koji su pali kupovali su ga kad mu je bila najveca cijena u nadi da ce se obogatiti preko veceri tko im je kriv.
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

Hodlamo BRE. Ja i svi oni silni milijarderi..., a i wannabe milijarderi.

HODL. BRE. HODL.SOS....

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

Zato što se vecina mislila obogatit na bitcoinu i da ce rast do beskraja, i "daj mi bože grafičkih kartica da i ja majnam!!!1!! Imat cu lamborghini, ne znam sta je bitcoin, al vidim da raste pa ono idem uložit SVE pa onda kasnije kenjat kako je prevara jer je pao!".

Ja podržavam koncept bitcoina zato ga i držim, a ne da se obogatim - jer necu. Blockchain je imao puno nadograda kroz godine i fee-evi ce bit niži kroz nove nadogradnje. U bitcoinima sam od 2013. i tada je rastao naglo i pao u 2014. i jacim postotkom nego je sad. I naravno bila je ista prica "prevara, bubble..." i tako sve dok ponovno ne skoci, onda ga opet svi kupuju, pa padne, pa kenjaju, i tako u krug... Samo dajte ja držim i nadam se u buducnosti trgovat sto vise bitcoinom, preko neta barem. Ako ne ništa barem je interesantno i dosta toga sam naucio sa tehnicke strane blockchaina koji ce se nedvojbeno uvest u mainstream na jedan ili drugi nacin.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 23:55 (D3lBoy).
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Zašto više nitko ne piše o BITCOINU ???

Tko je jamio, jamio je. Tko je propao, propao je. Game over kids. 

Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice