Integriranje updatova u XP

poruka: 9
|
čitano: 1.934
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Integriranje updatova u XP

Imao sam jednu ideju al neznam sada ni sam kako to napraviti.

Mislio  sam  sa  Nlite  napraviti  XP  cd  sa  integriranim  upades  do  sada.

Stvar  je  u  tome  što  su  instalirani  a  neznam  gdje  ih  naci.

Pospremaju  li  se  oni  negdje  i  mogu  li  ih  koristit  ili  više  nema  šanse?

Ako  neide  kako  doci  do  updateova?

Ponovno  skinut?

Zasad  imam  xp  sa  integriranim  SP2  pa  bi  volio  sve  dosadašnje  updateove  integrirat

da  ih  nemoram  opet  skidat  nakon  formatiranja


C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Integriranje updatova u XP

Prije je postoja odlican Autpatcher XP, medjutim Microsoft ga je zabrania... mozda nadjes preko torrenta kakvu zadnju verziju (pripomoce ti da ne skidas sve), a ostala je ova neovisna stranica:

http://www.softwarepatch.com/windows/index.html

Dalje s nlite-om znas i sam.

Sad sto se tice ovih vec instaliranih, nisam se zagleda jeli ih moguce izvuc. Vjerojatno bi trebala postojat mogucnost... ali ovo gore je jednostavnije, sigurnije i trajnije.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Integriranje updatova u XP
Da ali tako ih moram ponovno skidat.
Da se bar daju izvuc instalirani.
To bi bilo dobro.
Ako neide rađe cu pricekat do nove instalacije pa cu prvo skinut updates i pospremit pa onda instalirat tak da ih imam.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Integriranje updatova u XP

Stvarno nisam siguran postoji li nacin da "izvuces" patcheve jednom kad su instalirani, jer automatskom procedurom iz KBxxx.log dobijes da se pokrecu iz tmp direktorija npr. C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\b56cb336738217d91222cb81fd28b079\update\update.exe koji se nakon instalacije brise. U Win direktoriju ti ostaju jedino Uninstall hidden direktoriji od svih KBxxx-ova.

Ako netko zna neki dobar nacin za izvlacenje, bilo bi super! Inace...

16 godina
neaktivan
offline
Integriranje updatova u XP

Postoji paket Update-a koji se zove RVMUpdatePack2.1.11 koji sadrži sve do sada update za XP. Barem sam ja tako pročitao. I to je baš za nLite.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Integriranje updatova u XP
wifi kaže...

Prije je postoja odlican Autpatcher XP, medjutim Microsoft ga je zabrania...



Da, Microsoft ga je zabranio, ali nakon nekog vremena su se dogovorili tako da autopatcher opet postoji, jos ima i blagoslov Microsofta!
16 godina
neaktivan
offline
Integriranje updatova u XP

@ico1

Tnx! Evo i direkt link http://www.ryanvm.net/msfn/updatepack-sp2.html

 

@iza.coska

Jos cu malo proucit sta ima novog, konkretno u download dijelu weba nemaju nista, jedino u forumu???

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Integriranje updatova u XP

jes, to je jedan od razloga što sam ponekad znao kupiti PC-Chip. nisam morao skidati zakrpe s weba, već su ih lijepo PC-čipovci svaka dva tri mjeseca stavljali u samoraspakiravajuću datoteku.

 

pregledaš što ti fali, makneš kvačice s "dodataka" koje ne želiš i lijepo krene install......

 

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2008 16:49 (Bugofil).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Integriranje updatova u XP
Sadasnji Autopatcher radi isto kao i Windows Update. Kada odaberete koja azuriranja cete instalirati, Autopatcher vas spaja na Windows Update i preuzimate azuriranja isto kao i bez njega. Znaci, nije to onaj stari samostojeci Autopatcher.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice