Kako smanjit ikone na visti !

poruka: 9
|
čitano: 5.736
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako smanjit ikone na visti !

pozz ekipa ovako evo inst san vistu ultimate 64 bit i sad malo su mi one ikone prevelike pa ako netko zna kako smanjit nek pomogne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako smanjit ikone na visti !

Probaj:
Control Panel  -> Personalization -> i u gornjem kutu klik na adjust fon size (DPI) i tamo mijenjaj po želji.
Možeš prvo desni klik na miša dok si na praznoj radnoj površini i tamo na view i stavi small icons(to prvo napravi pa onda ovo gore ako hoćeš).


v_maxcpp
16 godina
offline
Kako smanjit ikone na visti !

Mislim da ako ti je otvoren neki prozor, mozes stisnuti Ctrl+skrolas misem gore-dole i ikone se smanjuju ili povecavaju u tom prozoru.


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako smanjit ikone na visti !

Desni klik bilo gdje na praznom desktopu i onda pod 'View' imaš za podesiti na male, srednje ili velike Namigiva

Da, tako jednostavno!

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
Kako smanjit ikone na visti !

To je tacno, isto se moze napraviti u prozoru, ali na moj ranije navedeni nacin se moze lijepo ustimati velicina, ne samo te 3 velicine.


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako smanjit ikone na visti !

DPI je za font, a ne za ikone.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako smanjit ikone na visti !

....znam da je za font ali utiče na sveukupni izgled deska...samo neka sve isprobaju ...to je cilj...i moze doći do problema kad već govorimo o fontu i ikonicama...ako ih previše povaćaju može se desiti da ih ne može vratiti jer je preveloko otvaranje aplikacija i mora dolje ukloniti task liniju i na taj način dohvatiti opciju varćanja u normalu...onaj tko s susreo s ovim problemom zna o čem pričam a onaj koji nije pitati će opet.DPI sam spomenuo zbog ispisa ispod ikona ...znači da sam znao o čem pričam BTW.


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako smanjit ikone na visti !

Desni klik na desktop->View->Classic Icons

--

Probaj(ovo ti je najjednostavnije.

Ako ti to ne radi kaži ovdje pa da dobiješ drugačija rješenja.

--

Pozdrav


by Mario Novak.
Tko je bio prvi overclocker? Nikola Tesla,prvi je uništio električnu centralu tijekom OC-a.
16 godina
offline
Kako smanjit ikone na visti !

Ma ljudi... Selektirajte ikone, drzite Ctrl i skrolajte misem. Nista jednostavnije Cool


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice