Program za Windows XP/7 na Windows 10

poruka: 7
|
čitano: 4.315
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Program za Windows XP/7 na Windows 10

Imam CD s jednim programom koji mi je potreban no kada ga pokrenem ništa se ne događa.

Mislim da je problem u tome što je program za Windows XP/7 a ja imam Windows 10. Kako da to rješim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Program za Windows XP/7 na Windows 10

Pozdrav. Jesi probao pokrenuti kao administrator? (Run as administrator) I jel mozes prebaciti instalaciju na komp pa promjeniti u propertisima compatibility mode i winxp ili 7? Iako nisam siguran da ce to raditi kod instalacije. Ali eto probaj.

15 godina
offline
Re: Program za Windows XP/7 na Windows 10
ZABORAVKOO kaže...

Imam CD s jednim programom koji mi je potreban no kada ga pokrenem ništa se ne događa.

Mislim da je problem u tome što je program za Windows XP/7 a ja imam Windows 10. Kako da to rješim?

Pokušaj ovo kako ti je kolega već savjetovao.

 

Ako nikako ne uspiješ a program ti je stvarno potreban, snimi u Win 10 Virtual Box (na YouTubeu imaš dobro objašnjeno kako to funkcionira) i preko njega instaliraj stariji OS u kojem ćeš moći pokrenuti program koji ti ne ide u Win 10.

 

 Ja sam zbog nekompatibilnosti morao kupovati noviji grafički Program CorelDRAW. Na XP-u sam radio bez problema u Corelu 12 (i prije toga na Corelu 8). Dolazili su novi Windowsi i već sa Windowsom Vista, Corel 12 nije više bio kompatibilan i rušio se nakon pokretanja (pokušao sam sve: Run as administrator, compatibility modove, neke tzv. savjete preko googla...). Kad sam slao e-mail u Corel s opisom problema, rekli su da ću morati kupiti noviju verziju Corela jer Corel 12 nije kompatibilan i nema patch da radi na novijim verzijama Windowsa.

 

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
7 godina
offline
Program za Windows XP/7 na Windows 10

Hvala na savjetu ivane no isprobao sam to već, probati ću ovo što micek kaže

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Program za Windows XP/7 na Windows 10

Probao sam sa Windows XP no nije radilo :(  Ima li neko drugo riješenje ili da još probam sa Windows 7 preko tog VirtualBoxa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Program za Windows XP/7 na Windows 10

Isprobao sam i taj win 7 no ne radi                                                     

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Program za Windows XP/7 na Windows 10
Digni virtualnu masinu i gg.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice