Stare igre na Visti

poruka: 6
|
čitano: 1.514
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Stare igre na Visti
pitanje

Ovako htio sam pitat jel mozda netko zna jel se moze na Visti igrat stare igre? npr. Cs 1.6 , UT goty i tak stare.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stare igre na Visti

Dobro pitanje. Ja još nisam stigao isprobati puno naslova, ali recimo provjereno znam da rade SW KOTOR I i II, Chessmaster, Far Cry, CoD2 i WoW Smijeh

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 19:43 (Dado_ZG78).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stare igre na Visti

Da.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
RE: Stare igre na Visti
Dado_ZG78 kaže...

Dobro pitanje. Ja još nisam stigao isprobati puno naslova, ali recimo provjereno znam da rade SW KOTOR I i II, Chessmaster, Far Cry, CoD2 i WoW Smijeh

 

 Kako si uspio COD2 natjerat. Meni na Visti x64 nije htjelo.

Doduše nisam se previše ni trudio, install->run->error->uninstall. Smijeh

naxeem kaže...

Da.


 Bez uvrede stari, ali ti bi se kao jedan od moderatora na forumu trebao suzdržat od ovakvih odgovora. Samo jedna riječ, zapravo kvazi riječ nije dovoljna za post.

 

Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2008 9:44 (Danny_HR).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stare igre na Visti
prihvaćeno rješenje

Da je odgovor na pitanje rade li stare igre na Visti. - Čemu komplicirati? Da mu kažem "Da, rade stare igre na Visti"? - LOL.

 

Odgovor ne mora biti dug.

 

Kad sam već tu, moram dodati da neke igre neće raditi na Visti kako treba (lošije složene), ali odabir WinXP kompatibilnosti riješi 90% problema.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
protjeran
offline
Stare igre na Visti

Meni je AoE II radio odlično...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice