Vista + SP1 + driveri - kojim redosljedom?

poruka: 3
|
čitano: 2.157
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vista + SP1 + driveri - kojim redosljedom?

 

Sljedeci tjedan namjeravam poceti koristiti svoj novi komp cije komponente trenutno besposleno stoje na mom radnom stolu.... Koji redosljed preporucate za instalaciju softvera?

 

1. Vista

2. SP1

3. Glavni driveri (ForceWare i slicno)

4. Sigurnosni softver - NOD32, ZoneAlarm

5. Windows update

 

Sto se tice drivera i sigurnosnog softvera, instalacijske datoteke mogu skinuti sada s interneta i sprziti na disk. Naime, zelio bih izbjeci bilokakvo spajanje na internet prije 5. koraka.

 

Problem je jedino sto cu SP1 morati skinuti s neta (intalacijsku datoteku), a trenutno koristim XP pa ne mogu uopce skidati SP1 s Microsoftovih web-stranica.

 

Da li postoji (legalno) download mjesto gdje mogu skinuti SP1?

Komentirajte moj redosljed...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista + SP1 + driveri - kojim redosljedom?

Adresa za skidanje SP1 ti je već na forumu samo malo potraži,naslov posta od autora je Vista je ime posta ,i tamo ti je link za skidanje-legalno!!!
ja sam instalirao Vistu prvo naravno bez interneta,zatim  office također ne s internetom,zatim sam sve poštelao što se tiče uključivanja ,isključivanja ,opcije interneta,automatic update ali samo kad mene pita prvo(to je najbolje po meni) zatim na Nod32 i superAntySpyware i drugi anti....,tek onda sam na netu skinuo update i drivere i tek onda na SP1,i sve šljajka odlično,eto to ti je bio moj raspored.
http://www.microsoft.com/windows/products/windowsvista/sp1.mspx
..evo ti link za skinuti SP1...samo klik na Microsoft update..

 

v_maxcpp
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.3.2008 13:43 (v_maxcpp).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista + SP1 + driveri - kojim redosljedom?
Ja instaliram Vistu pa SP1, zatim sve drivere i sve to lijepo ustimam. Nakon toga antivirusni i na kraju WU.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice