Windows 10 log in problem

poruka: 4
|
čitano: 1.173
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Windows 10 log in problem

Pozdrav!

Jučer su mi se Windowsi 10 updateali. Nakon updatea, a prilikom pokretanja Windowsa, traži me password za usera kojeg ja osobno nisam kreirao.

Naredbom "netplwiz" sam isključio prijavljivanje svaki put kada upalim komp, ali log-in screen se svejedno pojavljuje. Da, mogu se prijaviti na usera

kojeg sam ja stvorio, ali bih volio isključiti log-in screen prilikom svakog paljenja kompa. Novog usera ne vidim pod Settings - Manage your account.

Pomoć?

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Windows 10 log in problem

Ako imaš administratorske privilegije, promijeni password, lista usera je komandom "net user" u Command Promptu

Trust nobody, become the best !
15 godina
online
Re: Windows 10 log in problem

-ponekad se juzer zbrljavi.. (tad se kreira 'temp'-user.. kod svakog paljenja), od proljeća  češće na w7 updateu.. ali nije neobično na bilo kojem winver.

-uzroci, neki soft/AV/malware, neki CC, neki badsector.. + rnd greška koja se može desiti.

-fix, najkonkretnije, kreiraš novog juzera, prebaciš dokumente, obrišeš starog (ne forsirati login na njega, jer uvjek može i gore od trenutnog stanja, npr gubitak podataka/usera ili da više ne ulati u win.. dok se ne zna uzrok nema ni pravog fixa, uzrok možda nikad ne saznaš.. pa ovisi koliko su ti 'kritični' podaci/rad .. backup i test ili razmišljati o celan/novom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Windows 10 log in problem
Hvala na pomoći. Napravio sam clean install windowsa i novog usera.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice