Windows 10 - problemi izdvojena tema

poruka: 6.671
|
čitano: 1.710.405
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Nemam pojma pola toga što si napisao, samo znam da scroll na touchpadu radi kada deinstaliram driver koji win povuće preko update ali ponovno check for updates isto ga povuče i problem isti. Mislim da ću staviti stariju verziju windowsa. Ne znam jel ima smisla na tom laptopu win10.

https://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_devices-insiderplat_pc/synaptics-touchpad-scrolling-not-working-in/3cd46bd4-c407-4f23-88df-589fb9e74a3f
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 23:23 (sage).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 10 - problemi

uzalud.. tj win10 te gurne na novije.. razlika je samo što to može biti odmah nakon instalacije ili kroz mjesec.. (na novij build, pa i kad mu ne dozvoliš install-upgrade/reinstall kao automatika).

npr, kad instaliraš na win7 i upgrade na w10, tad je OK, tad ima stari soft-postavke koje ne brljave.. a problem je u hptoolsu-dodacima, blesavi soft koji nije driver ali je win-ovisan i nema više update-supporta pa da skineš npr za win1709 .. driver kojeg win povuče je zapravo dobar, ali kombinacija bios-tools radi problem. Alternativa je isključiti autoinstall drivera (defaultno uključeno 'postavke instalacije uređaja'..).

 

problem je povezan s BIOSom (pamti postavke npr glasniće ili stanje wlana.. neovisno o OSu).. i to kontrolira taj hptools kao sve drivere, updateove itd zamišljeno prije desetljeća, prije win10 automatike i promjene modela drivera wdm-1.0, 2.0..  i možda je za tvoj slučaj potreban noviji BIOS, provjeri koji imaš..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Hvala na tako detaljnom i stručnom odgovoru. Bios verzija je mislim zadnja, nedavno sam to provjeravao, no to je ipak prestar lap za win 10. Stavim win8 i bitno je neka samo radi. Ne da mi se zezat sa isključivanjem opcija da ne povuče driver preko update itd. Mislio sam možda ima neko jednostavnije riješenje u postavkama tog synaptics programa..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 23:38 (sage).
15 godina
online
Re: Windows 10 - problemi

-postoji mogućnost da isprave u najnovijoj winver.. kasni već desetak dana 10.04.. šteta je ići na starije ako će možda sutra novi raditi OK.. ili win10LTSB-1607.. dok je najčišće radio prvi 240 (bez ikakvih problema HWa.. ali ne mogu znati bi li na tvojem HWu problem bio jednak..).

-blesav problem koji inače ne postoji.. ili da npr bootaš liveOS (linux.. ili wininstall..) nema problema, sve dok ne dođe do updatea.. a nije krivica drivera, jer je on zapravo ispravan, nego promjene u win i tog dodatnog softa-toolsa + bios.. tek sve zajedno daje problem.

- aljkavost proizvođača koji nije zakonski dužan dati support nakon +5god..

za 'utjehu'.. kad se pokvari na novom neće biti tog problema :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Iamdanny kaže...

I dalje nemam odgovor zašto update ne zeli poceti skidati?

99% sam siguran da je to problem jer tek od nez koje točno verzije podržava te grafe (gtx 1060)

Sve ostalo je podešeno, prvi put sam probao s driverpackom, drugi put sve ručno, isti k...

Sve radi osim grafe...

 

Ga-ab350m-gaming 3

Ryzen 5 1600

Gtx 1060 g1 3gb  

 

Misliš da si ti jedini koji imaš tu GPU pa da ne postoje druveri za nju?

Vjerojatno ti je taj driverpack nešto instalirao i sjeo**o stvar.

Probaj sa DDU ukloniti sve drivere od GPU šta ti nadje (najbolje u Safe mode) I onda lijepo na stranice od Nvidie i skini točni driveri za Windows 10 (pazi na x32/x64) GTX 1060.

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Windows 10 - problemi

Kupio sam na ebayu key s windowsima i sve to mjesecima super radi.

Sad se spremam na promjenu svega osim storage-a i grafičke pa bi htio nanovo instalirati windowse. Pišem tu jer nemam problem još a htio bi ga izbjeći. 

Kada mi stignu djelovi idući tjedan bi htio napravit friški install windowsa.

E sad, mogu li samo formatirat ssd i instalirat friško windowse sa keyem kojeg sam kupio ili ima neki dodatni korak jer sam googlanjem naišao na to da se treba prije rušenja sign in-at s admin accountom na microsoft account pa onda na instalaciji isto napravit
Svi prijedlozi su dobrodošli jer želim izbjeć nepotrebne glavobolje idući tjedan

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
berzerker kaže...

Kupio sam na ebayu key s windowsima i sve to mjesecima super radi.

Sad se spremam na promjenu svega osim storage-a i grafičke pa bi htio nanovo instalirati windowse. Pišem tu jer nemam problem još a htio bi ga izbjeći. 

Kada mi stignu djelovi idući tjedan bi htio napravit friški install windowsa.

E sad, mogu li samo formatirat ssd i instalirat friško windowse sa keyem kojeg sam kupio ili ima neki dodatni korak jer sam googlanjem naišao na to da se treba prije rušenja sign in-at s admin accountom na microsoft account pa onda na instalaciji isto napravit
Svi prijedlozi su dobrodošli jer želim izbjeć nepotrebne glavobolje idući tjedan

 

 Ako je retail key onda nemaš problema. Ako je oem, u načelu ne bi mogao aktivirati na novom PC-u, no prema iskustvima i blagoj politici MS-a pri aktivaciji desetke, velika je vjerovatnoća da će i aktivacija sa OEM licencom proći bez ikakvih problema. Još ako sadašnji PC koristiš logiran MS accountom, a ne lokalnim userom, vjerovatnoća da će aktivacija proći bez problema je još veća.

"Glavobolje" ne bi trebalo biti, kako god okreneš jer čak i ako aktivacija ne prođe, OS možeš koristiti neaktiviran, te u tom periodu odjaviti na MS stranici licensu sa prethodnog PC-a. (No ovo se odnosi samo na retail licencu koja je prenosiva na novi PC, no može biti aktivna samo na jednom PC-u istovremeno.

Ukoliko na kraju budeš imao problema, možeš zvati MS podršku, te im objasniti da si mijenjao ploču zbog kvara, te da ti ne uspijeva aktivirati Windowse zbog toga.

No, od svega je najvjerovatnija varijanta da će aktivacija proći.

morrisoN
15 godina
online
Re: Windows 10 - problemi
berzerker kaže...

..
Svi prijedlozi su dobrodošli jer želim izbjeć nepotrebne glavobolje idući tjedan

 

 .. gle, instaliraš nov-čist win10, radi, radi i bez aktivacije. Glavobolja? uneseš key.. skoro pa nevažno, aktivirat će se 90%.. ili neće, no nema glavobolje, radi bez ikakvih restrikcija osim promjene teme-personalizacija i poruka koja će te podsjećati..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Misliš da si ti jedini koji imaš tu GPU pa da ne postoje druveri za nju?

Vjerojatno ti je taj driverpack nešto instalirao i sjeo**o stvar.

Probaj sa DDU ukloniti sve drivere od GPU šta ti nadje (najbolje u Safe mode) I onda lijepo na stranice od Nvidie i skini točni driveri za Windows 10 (pazi na x32/x64) GTX 1060.

 Ne mislim i to nisam nigdje izjavio pa ne vidim potrebu za takvim sarkastičnim pitanjem.

Nije uopće bio problem u driverima nego verziji windowsa.

S novijem verzijom je sam pronašao najnovije drivere i stvar je riješena.

6 godina
offline
Windows 10 - problemi

pozdrav,

 

ovako do dan danas mi je radila Scarlett 2i2 no, danas mi se pokazala poruka ' USB device not recognized '

 

probao sam instalirati nove drivere za zvuk, za scarlett, mjenjao sam portove, kabel drugi, resetirao komp i nista. 

 

koristim windows 10 64bitni. 

 

znaci kad spojim 2i2 on svjetli kao da radi ali eto, stalno mi dolazi ona poruka. 

 

ima li tko neko rijesenje? hvala

 

EDIT: do Scarletta je, izgleda da je rikavela, upalio stari M-Audio i radi sve super.

kardia mou min anisihis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 12:44 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 - problemi

Ima li netko još ideje kako riješiti BSOD sa porukom IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ? BSOD mi se počeo događati prije možda tjedan dana.

Gledam baš zadnje instalirane aplikacije unatrag 3-4 tjedna i nema aplikacija za koje bih rekao da bi mogle uzrokovati BSOD. Zadnje ažurirane aplikacije su Mozilla, Office, HWiNFO64, AIDA64 Extreme v5.95, Malwarebytes, DAEMON Tools, Adobe Flash Player dok od drivera nisam ništa novo stavljao.

Stvari koje sam probao do sada su:

- reinstalacija drivera od grafičke (sa DDU-u u safe modu)

- flash biosa na najnoviju verziju

- Windows Memory Diagnostic

- Memtest (odvrtio preko noći)

- sfc /scannow ("Windows Resource Protection did not find any integrity violations")

- scan cijelog kompa sa SAS-om, MBAM-om i KAV-om

 

Još trebam isprobati Driver Verifier pa javim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 10 - problemi

- problem s driverom (ili HW komponente tog drivera)...

- kao i DT (nepotrebno smeće, ponekad uzrok/crack, proizvođači igara znaju za njega..) ili korištenje DDUa koji može biti uzrok osim što je nepotreban. Za mountanje imaš daleko kvalitetnije alate dok je DT ozoglašen.. npr amdisk

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
big smoke kaže...

Ima li netko još ideje kako riješiti BSOD sa porukom IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ? BSOD mi se počeo događati prije možda tjedan dana.

Gledam baš zadnje instalirane aplikacije unatrag 3-4 tjedna i nema aplikacija za koje bih rekao da bi mogle uzrokovati BSOD. Zadnje ažurirane aplikacije su Mozilla, Office, HWiNFO64, AIDA64 Extreme v5.95, Malwarebytes, DAEMON Tools, Adobe Flash Player dok od drivera nisam ništa novo stavljao.

Stvari koje sam probao do sada su:

- reinstalacija drivera od grafičke (sa DDU-u u safe modu)

- flash biosa na najnoviju verziju

- Windows Memory Diagnostic

- Memtest (odvrtio preko noći)

- sfc /scannow ("Windows Resource Protection did not find any integrity violations")

- scan cijelog kompa sa SAS-om, MBAM-om i KAV-om

 

Još trebam isprobati Driver Verifier pa javim...

 

drajver vjerojatno...ili si instalirao neki shrot genericki ili nesh, ali stavio je istu IRQ adresu od neceg sto vec postoji na tvom kompu pa se kolju...mada bi to vindovsi tribali sami regulirati...

Brajanov život
12 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Prvo sam maknuo Daemon Tools i stavio odmah WinCDEmu.
Sa Driver Verifierom se nisam baš previše pomogao jer se komp ne može ni bootat.
Odabrao sam opciju " Create custom settings " i odabrao sve osim "Randomized low resources" i " "DDI compliance checking" te sam pod "Select driver names from a list" odabrao sve drivere osim Microsoftovih.

Što se tiče drivera, stavljam samo one sa službenih stranica.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 13:02 (big smoke).
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

nezgodna je metoda, ne bash pregledna, ali mosh otvorit device manager pa u njemu kliknit na svaki pojedini divajs i pogledat koji IRQ mu je windows dodijelio i koji ima isti kao i nesh drugo....

 

mozda ti i ovo pomogne

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 10 - problemi

-nema veze s IRQom (odavno), generička poruka je jednostavno takva.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

uglavnom, nek skine taj device remover, pogleda koji se drajver ucitava u memoriju i obrise sve sto je false...vjeorjatno je prije 2 tjedna nabavio neki hardver koji mu radi sranja, mozda neko kinesko smece, tipa usb hub...

 

inace ta IRQ less or equal se javlja najcesce kad je problem sa ramom ili diskom...ako je odvrtio memtest, onda vjerojatno disk ili kabel od doticnog..

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 13:29 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Što se tiče novog hardvera, napisao bih da sam nadograđivao bilo šta.

Problem je što mi se kod pojavljivanja BSOD-a komp uglavnom zamrzne... Čim dobijem BSOD i ako se normalno restarta postat ću dump file ovdje pa ćemo vidjeti.

6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

ako si radio cable management u kucistu i prikljestio kabel, moguce da je do toga problem. Usput, skini i crystal disk info pa vidi u kakvom stanju su ti diskovi....

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi

Imam isti problem sa BSOD od prije 20-ak dana. Ništa nadograđivao, ništa mjenjao jedino normalni windows update. Imam qBittorent i on uzrokuje smrzavanje ali ne BSOD. Sistem se ruši od 2-10 puta dnevno. Kod reprodukcije filmova svakih pet do deset minuta player se smrzne desetak sekundi a onda se reprodukcija nastavi normalno. Playeri su VLC i MPC. Oba se smrzavaju podjednako. BSOD nema pravila; može renderirati 10 sati bez prekida a onda se smrzne kod otvaranja browsera. Ponavljam nikakve izmjene nisam radio na računalu. 

Pokušao sam očistiti fajlove, reinstalirati drivere, isključiti svu periferiju osim miša, čak i vratiti sa backupa ali nema promjene.

Problem se pojavio negdje nakon predposljednjeg Windows update-a ali nisam siguran da je to uzrok jer nakon vraćanja sistema prije update-a problem je ostao.

Ima li tko kakvu ideju što može biti uzrok problema?

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Možda zna susjedova žena ? ...ili je problem hardwerski , mbo, elektroliti, loš spoj , temperature itd.

Ako izbaci BSOD morao bi imati bar memory dump spremljen.....probaj i sa "Who crashed" programom vidjeti diagnozu..

9 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
planety kaže...

Imam isti problem sa BSOD od prije 20-ak dana. Ništa nadograđivao, ništa mjenjao jedino normalni windows update. Imam qBittorent i on uzrokuje smrzavanje ali ne BSOD. Sistem se ruši od 2-10 puta dnevno. Kod reprodukcije filmova svakih pet do deset minuta player se smrzne desetak sekundi a onda se reprodukcija nastavi normalno. Playeri su VLC i MPC. Oba se smrzavaju podjednako. BSOD nema pravila; može renderirati 10 sati bez prekida a onda se smrzne kod otvaranja browsera. Ponavljam nikakve izmjene nisam radio na računalu. 

Pokušao sam očistiti fajlove, reinstalirati drivere, isključiti svu periferiju osim miša, čak i vratiti sa backupa ali nema promjene.

Problem se pojavio negdje nakon predposljednjeg Windows update-a ali nisam siguran da je to uzrok jer nakon vraćanja sistema prije update-a problem je ostao.

Ima li tko kakvu ideju što može biti uzrok problema?

 Jesi li probao vraćanje na zadane postavke ili reinstalaciju Windowsa? Idi u Postavke > Ažuriranje i sigurnost > Oporavak > Vraćanje ovog PC-ja. Kod vraćanja možeš odabrati hoćeš li zadržati datoteke koje imaš na PC-u ili izbrisati sve i ponovno instalirati Windows. Ovo bi moglo riješiti probleme ako nisu hardverske prirode. Note: obavezno napravi backup važnih datoteka na USB stick, vanjski disk ili cloud. Ako si prijavljen s Microsoftovim računom, možeš jednostavno napraviti backup važnih datoteka na OneDrive i sinkronizirati neke postavke u Postavke > Računi > Sinkronizacija postavki. I licenca ti se poveže s Microsoftovim računom, pa ako reinstaliraš Windowse, jednostavno se prijavi s istim računom i Windows će se aktivirat.

The ignorant are ignorant of their ignorance.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

Radio sam backup i vratio ga na datum prije ažuriranja. Backup je na fizički odvojivom disku i radim ga jednom sedmično. Napravio sam sve navedeno u gornjim postevima i ništa ne pomaže. Sve sam napravio osim reinstalacije jer imam 150GB raznih programa i 1TB dokumenata pa to nastojim izbjeći. 

U event viewer-u mi navodi critical error: kernel-Power a u detaljima piše ovo:

 

+System

-Provider
[ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power[ Guid] {331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}
EventID41Version6Level1Task63Opcode0Keywords0x8000400000000002-TimeCreated
[ SystemTime] 2018-05-04T15:03:14.539511500Z
EventRecordID1646Correlation-Execution
[ ProcessID] 4[ ThreadID] 8
ChannelSystemComputerDamir-PC-Security
[ UserID] S-1-5-18

-EventData

BugcheckCode0BugcheckParameter10x0BugcheckParameter20x0BugcheckParameter30x0BugcheckParameter40x0SleepInProgress0PowerButtonTimestamp0BootAppStatus0Checkpoint0ConnectedStandbyInProgressfalseSystemSleepTransitionsToOn0CsEntryScenarioInstanceId0BugcheckInfoFromEFIfalseCheckpointStatus0

 

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

vjerojatno ti tvoj security soft radi probleme, ali pitanje je koji...mislim da je nes bilo blokirano pri pokretanju sto je uzrokovalo BSOD...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 17:12 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi
Gorstak79 kaže...

vjerojatno ti tvoj security soft radi probleme, ali pitanje je koji...mislim da je nes bilo blokirano pri pokretanju sto je uzrokovalo BSOD...

 Windows defender. Ne znam kako bi mi on uzrokovao probleme.. Mogu ga jedino privremeno isključiti pa čekati hoće li se smrznuti. BSOD se pojavio u isto vrijeme kad je qtorrent počeo smrzavati. Samo kad sam deinstalirao torent PC se i dalje rušio tako da više ne znam što da radim osim reinstalacije Windowsa. Želio bi pronaći u čemu je greška jer nitko mi ne garantira da neću pokupiti isti uzrok problema kod ponovne instalacije programa.

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 17:39 (planety).
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

kao sto rekoh, nesh je bilo blokirano pri pokretanju i uzrokovalo bsod...ako je jedini security na kompu defender, onda pogledaj po group policyu, security policyu ili samim postavkama defendera....cak i defender ima neke nedovoljno testirane napredne opcije, pa mozda mosh provat to iskljucit pa vidit jel i dalje imas problem..jer od predzadnjeg bilda su nadodali nesh u defender...active threat protection mislim, a ako si skidao microsoft security baseline, moguce da je doticni nesh ukljuchio u group policyu sto radi blokadu necega...takodjer, ako si instalirao nesto tipa adguard za windowse, dakle ne browser ekstenziju nego system app, moguce da i ona uzrokuje problem...Nadalje, ako vec imas tonu softvera, moguce da se jedan kolje s drugim, moze bit i nes bezazleno, tipa koji od njih pokrece fajlove s kojom ekstenzijom...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 17:55 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

Provjerit ću to što navodiš pa ga isključit i čekati hoće li se komp rušiti bez Defendera,

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

nemoj gasit defender, ne radi on problem, nego vjerojatna ta nova napredna opcija...nije pametno ostat bez zastite...udji mu u opcije i vidi postavke...

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
planety kaže...
BSOD se pojavio u isto vrijeme kad je qtorrent počeo smrzavati. Samo kad sam deinstalirao torent PC se i dalje rušio tako da više ne znam što da radim osim reinstalacije Windowsa. Želio bi pronaći u čemu je greška jer nitko mi ne garantira da neću pokupiti isti uzrok problema kod ponovne instalacije programa.
planety kaže...

 Imam qBittorenti on uzrokuje smrzavanje ali ne BSOD. 

 

 

Jel imas µTorrent ili qBittorrent?

Ako imas uTorrent onda ga makni skroz (najbolje nekim uninstallerom npr. Revo Free) restartaj PC pa vidi ako je bolje.

Dosta ljudi tu na forumu je prijavilo da ima problema sa PC u zadnje vrijeme i to se najcesce odnosilo na uTorrent.

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 12:29 (djigibao).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

qBittorent. Kad počnem skidati nešto smrzne se računalo u roku par minuta ali nema BSOD. Pokušao sam sa deinstalacijom torrenta ali BSOD se i dalje događa tako da smrzavanje i BSOD izgleda kao da nisu povezani. Čudno je što su se oba problema pojavila u isto vrijeme. Mislim da ću reinstalirati Windowse kao što mi je kolega predložio ali se plašim ako je uzrok Windows update onda je cijeli posao uzaludan a po webu vidim da dosta ljudi ima isti problem nakon predzadnjeg update-a.

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice