Windows 10 - problemi izdvojena tema

poruka: 6.671
|
čitano: 1.701.070
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
9 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Sumnjam na komponente, zašto bi bio besmislen antivirus? Čak sam skinuo i probnu verziju malwarebytesa i sve ok.

Jedino da probam clean install,javim.

ty @ihush

13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
ihush kaže...

-postavke scan foldera, share, smp1.0 .. ili kako-kad se pojavio problem, neka promjena mora biti uzrok, a nagađati što nema smisla..

edit: vidim dodatak.. postavke za skeniranje trebaš odraditi u softu, ponekad je problem npr ipv4-adresa ili mrežni naziv uređaja (zato su ponekad fixni ip potrebni, ako router može rezervirati..).

Najprije moram instalirati neki dobar driver za to. Na prethodnoj instalaciji Windowsa 10 imao sam instaliran driver za koji pretpostavljam da je došao s WU jer ručno nisam instalirao ni jedan i sve je bilo u redu. Ali, onda sam reinstalirao Windows i sada kada pokušavam instalirati driver na isti način dobijem poruku driver is unavailable. Ako instaliram drivere s HP-ove stranice ručno, dobijem hrpu HP-ovih aplikacija koje mi nisu potrebne.

 

Da, znam da postavke za skeniranje trebam namjestiti u softu, ali pitanje je kojem. IP adresa namještena je fiksna, DNS također; i koliko sam skužio, nije do mreže jer računala i mobiteli uredno prepoznaju printer i pronalaze ga na mreži. Driver zeza, Windowsi ga iz nekog razloga ne mogu/ne žele pronaći i instalirati ili ga više ne nude preko WU.

k_marijan_ kaže...

Sumnjam na komponente, zašto bi bio besmislen antivirus? Čak sam skinuo i probnu verziju malwarebytesa i sve ok.

Jedino da probam clean install,javim.

ty @ihush

Čista instalacija Windowsa je rješenje tvojih problema. Ne znam jesi li i zašto zadržavao nadogradnje, ali moguće je da su tvoji problemi izazvani skokom s 1803 na 1903. Kod velikih skokova, problema zna biti, pa ti je moj savjet da nikako ne pokušavaš zadržavati nadogradnje.

 

Sada instaliraj 1903 i nemoj pokušavati blokirati ažuriranja i nadogradnje. U 10./11. mjesecu kada Microsoft izda novu verziju Windowsa, nemoj ići nadograditi odmah nego pričekaj mjesec-dva da nadogradnju ispeglaju. Nakon tih mjesec-dva pokreneš instalaciju nadogradnje i problema ne bi trebalo biti (ako nekih i bude, rješivi su guglanjem). Najgore što možeš napraviti je blokirati WU i preskakati pojedine nadogradnje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 12:20 (Marko :D).
14 godina
offline
Windows 10 - problemi

Imam zadnje vrijeme problem sa win, uglavnom o cemu se radi kad hocu napraviti novi folder pc se freeza. Sve ostalo radi bez problema pa me zanima jel moguce do zadnjeg updejta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
dreadmoore kaže...

Imam zadnje vrijeme problem sa win, uglavnom o cemu se radi kad hocu napraviti novi folder pc se freeza. Sve ostalo radi bez problema pa me zanima jel moguce do zadnjeg updejta.

Kod mene je normalno, znači do tebe je. Problem možeš probati riješiti guglanjem, ako ne ide, čista instalacija Windowsa.

Marko :D kaže...

Imam problem s povezivanjem HP mrežnog printera/skenera i Windowsa 10. Dakle, prije (na prethodnoj instalaciji) sam jednostavno na printeru odabrao opciju "skeniranje" i datoteka bi se počela skenirati bez problema. Sada to više ne mogu napraviti nego me traži da skeniranje napravim iz HP Smart aplikacije. Kada odem u postavke, pojavljuje mi se da skener nije dobro povezan s računalom iako mogu normalno printati.

 

Uklanjao i ponovno sam instalirao uređaj više puta, nije pomoglo. Pokušao sam instalirati drivere preko Windows Update, nula bodova. Ima li netko ideju što trebam napraviti da bi to proradilo? 

 

Dakle, skeniranje normalno radi kada idem skenirati iz HP Smart aplikacije, ali kada odem do printera i dodirnem "skeniraj", traži me da instaliram HP Smart. Probao sam pokrenuti skeniranje preko Windows Fax and Scan, kaže da skener nije spojen na računalo. Printanje radi bez ikakvih poteškoća.

Problem riješen. Kako? Ne znam. 😁

 

Ugasio sam printer, restartao računalo i proradilo; čak su se i driveri sami od sebe instalirali. Jedina mana je što HP Smart UWP aplikacija mora biti instalirana, ali nema veze.

15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
k_marijan_ kaže...

Sumnjam na komponente, zašto bi bio besmislen antivirus? Čak sam skinuo i probnu verziju malwarebytesa i sve ok.

Jedino da probam clean install,javim.

ty @ihush

-komponente/kvar su uvjek moguć uzrok kao i pregrijavanje, malware ili posljedice OCa, neovisno o OSu, to moraš privjeriti sam.

-besmislen pirat AV, jednako kao i crackan win (i sve što s tim može biti povezano pa i moguć uzrok..). Pogotovo kad platiš eset više nego win a win radi čisti-origigi i bez cracka tj ne pirat izvor jer tek tad si siguran da nema neki malware ispod haube npr miner i sl. Besmisleno je uopće korisiti pirat AV jer imaš 'defender' u win, osim kad koristiš yogurt .. a to je također besmisleno jer je realno ''free'' i radi, tj ako ne radi tad znaš da je kvar i sl. ovako može i to biti uzrok. Meni je nevažno koji-kakav soft koristiš nisam BSA.

-da bi stvar bila usporediva, kao i ova tema (uz pravila koja brane takve teme) moraš imati origigi-clean os, pirat-crack i tad nije ništa usporedivo ili dio teme (a koliko se može razumjeti, problm nije winver 1809-1903 i sl. tj imaš jednak problem).

 

Marko :D kaže...
..Ako instaliram drivere s HP-ove stranice ručno, dobijem hrpu HP-ovih aplikacija koje mi nisu potrebne.

 

Da, znam da postavke za skeniranje trebam namjestiti u softu, ali pitanje je kojem. IP adresa namještena je fiksna, DNS također; i koliko sam skužio, nije do mreže jer računala i mobiteli uredno prepoznaju printer i pronalaze ga na mreži. Driver zeza, Windowsi ga iz nekog razloga ne mogu/ne žele pronaći i instalirati ili ga više ne nude preko WU.

..

-da, tako je to sa softom, mastadonti koji uvale sve (no možeš kasnije ukloniti višak..). Do sad je hp bio katastrofa, ali sad i ostali isto/gore (mada se misli da gore ne može..).

-ne uspoređuj printer driver/to što radi i scaner.. razmišljaj o tome kao dva odvojena uređaja (jer jesu) tj scandriver je istovremeno i app, twain-gui .. itd. i sve postavke radiš u toj app-driveru, dok sam driver bez tog nema opcije i upravo zato ti je poruka takva dok zapravo skeniranje radi kad koristiš računalo (ne buttone-automatiku, jer upravo to ovisi o appsu, jer ne radi to scaner nego PC-app s druge strane tj jednako kao da to radiš ručno s računala a app je samo automatika-karika koja nedostaje..). Ne vrijedi glavom kroz zid.. +upravo o takvoj apps ovisiš za kompatibilnost soft-driver-os (winver).. jer ako installer ne predviđa (a ne može noviji os koji nije postojao.. npr nije to w7-w7sp1.. tad bi bilo jasnije, sad su buildovi.. a nazivno je sve isti win-10, nije.) i tad odbije instalalciju a nije to sam driver tj nije problem driver jer ga lako instaliraš. Ispada da ćeš možda sa svakim novim buildom morati instalirati-upgrejdati i scansoft-app (ne driver jer on teoretski može ostati isti-identičan..). +očakuj da nakon isteka jamstva proizvođač može kad poželi ugasiti support i tad nema više novijih verzija koje bi pratile winver-build.. i tad ništa..

 

edit: .. da i to je ''normalno'' tj automatika često obavi sve potrebno ali treba vremena, veličina-brzina.. i poneki restart (pravilo za hp soft..), pogotovo što u tom trebnu juzer nema nikakvu poruku da to sys radi i ako tad kreneš s installerima samo dodatno kompliciraš-usporavaš ili napraviš 'frankentajna' tj problem koji možda nije ni postojao.. ponekad (često dok se svježe instalira os.. dok se sve podesi) treba i strpljenja, čekati.. restartati. Blesavo, ali tad radi. Primijeni to idući put i vidjet ćeš kako 'probelma nema' dok ih juzer ne izazove mada u ovakvom slučaju juzer nije kriv.. kriva je automatika koja to radi po tiho + postavke npr radni sati-update itd.. besmisleno forsiranje updatea kao obveznog i sl. dok je model iz npr w7 radio razumno-dobro. Evolucija (kao i revolucija) jede svoju djecu.. :)) i živce.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 14:03 (ihush).
10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
ihush kaže...
k_marijan_ kaže...

Sumnjam na komponente, zašto bi bio besmislen antivirus? Čak sam skinuo i probnu verziju malwarebytesa i sve ok.

Jedino da probam clean install,javim.

ty @ihush

-komponente/kvar su uvjek moguć uzrok kao i pregrijavanje, malware ili posljedice OCa, neovisno o OSu, to moraš privjeriti sam.

-besmislen pirat AV, jednako kao i crackan win (i sve što s tim može biti povezano pa i moguć uzrok..). Pogotovo kad platiš eset više nego win a win radi čisti-origigi i bez cracka tj ne pirat izvor jer tek tad si siguran da nema neki malware ispod haube npr miner i sl. Besmisleno je uopće korisiti pirat AV jer imaš 'defender' u win, osim kad koristiš yogurt .. a to je također besmisleno jer je realno ''free'' i radi, tj ako ne radi tad znaš da je kvar i sl. ovako može i to biti uzrok. Meni je nevažno koji-kakav soft koristiš nisam BSA.

-da bi stvar bila usporediva, kao i ova tema (uz pravila koja brane takve teme) moraš imati origigi-clean os, pirat-crack i tad nije ništa usporedivo ili dio teme (a koliko se može razumjeti, problm nije winver 1809-1903 i sl. tj imaš jednak problem).

 

k_marijan_ kaže...

 

 Koristim Eset Internet Security kupljen s ebaya za 5 dolara radi dobro, windows je crackiran

Pomalo, šegavo i vajka!
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Truljo kaže...
..

 

 Koristim Eset Internet Security kupljen s ebaya za 5 dolara radi dobro, windows je crackiran

 -ponavljamo se? :)

-da, koristiš eset.. i platio si ga 5$.. zašto?

-koristi crackani win? -zašto? .. tj ne zanima mene, nego su to stvari koje mogu biti uzrok problema a cijena čistog win može biti niža-nula ili 3-5$ s istog izvora i radi. AV zadovoljavajući ima win, tko želi može neki drugi no tad nije preporučljivo tražiti alternativne načine ili plaćanja. Tvoj izbor, tvoj problem ako do problema dođe.. no pitaj se zašto, zašto korisitš neki av i ako proizvođač zna štititi od virusa, zna li zaštititi svoj inters? Zašto eset i zašto 5$ s ebaya a zašto crackani win.. kad može necrackani i tad je dio teme-problema, ovako nije jer je yogurt i nešto o čemu se na forumu u pravilu ne raspravlja.

-ponovo, ne zanima mene, nevažno.. nego tebi kao info, preporuka, savijet, koristi čist soft, manje problema a cijena je nešto drugo, može i free.

 

-ako smo zaključili da je HW problem, tad neovisno što sad tipkamo, imat ćeš problem i dalje.. kako pomoći? pa za početak, clean-čisti-origigi win, reset biosa-podešavanje, ne OC nego noramlno, test rama memtestom, diskova itd.. provjere temperature, konektora-kablova napajanje itd.. i ako ne nađeš kvar-problem tad mora raditi. Može i neki linux livebootmedij npr mint, upališ i vidiš, ako ima problema tad je kvar, ako radi tad možda nije kvar a tad se nameće da je uzrok problema soft, upravo yogurt crackani win ili nešto treće, možda eset, možda nešto deseto što nisi naveo, jer svaki soft može sve tj biti uzrok problema ili malwarea. Pitanje nije koji soft nego kako problem riješiti ako se može a to moraš ti, ne ja.. i ti odlučuješ dok ja mogu predložiti, clean..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Pusti ESET, meni je više zanimljivo to što koristi crackane Windowse koji se mogu koristiti deaktivirani. 😁

15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

-ali mi nije jasan način rezoniranja.. platit će AV (na recimo polusivi način..) dok istovremeno ima crackani os, koji radi i bez keya ili da je stvar u tome tad je jeftiniji os nego eset.. na istom ebayu. +na to sve pitanje kako koji av štiti, štili li uopće i znaju li se vlansici-proizvođači štititi.. kao kočnice na autu, s tim se ne igramo, ili treba ili ne. itd.

 

ili se prisjetimo starih dana, kad je kuknjava-opravdanje za yogurt win bila cijena win.. a sad je recimo free no to većina juzera ne zna nego refleksno koriste pirata i njemu vjeruju a pirati su inače dobrice koji pomažu altruistički juzerima itd. Kontradiktorno tj za juzere koji iz navike ili neznanja nešto pogrešno rade-koriste, a samo mjena stalna jest .. :) i treba se prilagođavati promjenama, pa i pratiti ove teme, pročitati koji put, možda se poneki problem eliminira-prevenira. Inače je tema beskorisna...

 

edit**

pa evo, za sve, stare-mlade, alternativce i ostale..

-jedini 100% legitimni i čisti izvor (osim kad je u pitanju bug, no tad se kaskadno prenese u ostale..), tj MS-site, domaći-hr.. i sve je na klik-next, ne traži neko posebno znanje.

-skinuti ISO, kreirati boot medij, za sve postoji izbor i objašnjenje, mctool ili dvd2usb ili rufus .. ili ručno :) .. i imate čist pravi win10 npr x64 hr.. + može i 32 može oba ali je tad medij veći (ne stane na običan dvd dok se za usb koriste ugl 8gb pa je sporedno, samo je do 4gb potrebno pripaziti na veličinu..).

 

-svi ostali izvori su vjerojatno piraterija-kazneni zakon tj torrent.. i time već besmisleno jer čemu kršenje zakona ako može legitimno free i znamo da nije malware i sl. ispod haube.

-key/aktivacija je stvar osobne potrebe-želje ili nužde, kad korisnik poželi, može aktivirati unosom odgovarajućeg ključa, npr home/pro.. a key se može kupiti online.. na msu je skup, na ebayu jeftin, rade oba jednako + win radi i bez tog, nema gašenja i sl. osim dosadnog upozorenja povremeno s ponudom za kupnju.. (strašno nešto?..) :))

 

+ pošto znamo nešto o zakonima i/ili pravilima foruma, npr podsjetnik postavljanje linkova na neke sadržaje može biti zabranjeno-kažnjivo.. i tad modovi to uklone. Ovo je dozvoljen link, jer je msov, prvi rezltat ako ukucate u google.. ništa tajnog, skrivenog i sl.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 15:42 (ihush).
9 godina
offline
Windows 10 - problemi

Update..clean install napravio, sljaka sve

Marko :D to je sad manje bitno crackiran ili ne, radio je do novog updatea pa sam pitao ima li netko slicna iskustva... Od danas legalan  

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 - problemi

Postoji sistem kako legalizirati Windows i besplatan je... Windows 10, bilo koja varijanta istog...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
k_marijan_ kaže...

Update..clean install napravio, sljaka sve

Marko :D to je sad manje bitno crackiran ili ne, radio je do novog updatea pa sam pitao ima li netko slicna iskustva.....

 -ne nije manje bitno, ili misliš da je? na to dodaj pitanje zašto si imao problem, dok je win 'free'..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Nakon najnovijeg ažuriranja prilikom svakog boota ne želi mi učitati sejvani color profil iz Nvidia control panela i uz to ne mogu ga manualno podesiti u adjust color settingsima pod use Nvidia color settingsima jer prilikom svakog pomicanja slidera sruši se cijeli Nvidia control panel.
Ako ga restartam stvari se vrate u normalu i učita mi sejvani profil savim normalno i mogu podešavati sve slidere.
Prilikom svakog sljedećeg boota cijeli se proces ponavlja. Jel ima neko ideju?
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Dragonaut kaže...
Nakon najnovijeg ažuriranja prilikom svakog boota ne želi mi učitati sejvani color profil iz Nvidia control panela i uz to ne mogu ga manualno podesiti u adjust color settingsima pod use Nvidia color settingsima jer prilikom svakog pomicanja slidera sruši se cijeli Nvidia control panel.
Ako ga restartam stvari se vrate u normalu i učita mi sejvani profil savim normalno i mogu podešavati sve slidere.
Prilikom svakog sljedećeg boota cijeli se proces ponavlja. Jel ima neko ideju?

 Probaj reinstalirat drivere. 

15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Marko :D kaže...

Pusti ESET, meni je više zanimljivo to što koristi crackane Windowse koji se mogu koristiti deaktivirani. 😁

 Meni je intrigantan onaj dio priče. Platiti AV 5$, a crackati windowse...

Sinoć sam lega jutros...
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
hahhaajaads kaže...
Dragonaut kaže...
Nakon najnovijeg ažuriranja prilikom svakog boota ne želi mi učitati sejvani color profil iz Nvidia control panela i uz to ne mogu ga manualno podesiti u adjust color settingsima pod use Nvidia color settingsima jer prilikom svakog pomicanja slidera sruši se cijeli Nvidia control panel.
Ako ga restartam stvari se vrate u normalu i učita mi sejvani profil savim normalno i mogu podešavati sve slidere.
Prilikom svakog sljedećeg boota cijeli se proces ponavlja. Jel ima neko ideju?

 Probaj reinstalirat drivere. 

 Nažalost nije pomoglo.

14 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Otac je pokupio neki virus i nikako ga se rijesiti.
Vezan je uz mozzilu, te stalno iskacu poruke u donjem desnom kutu (kao da sam na wapp webu na PCu) od zgodnih curka

Ako mu je vjerovati na rijec, pokupio je na stranici live stream.

 

Probao sam s integriranim u W10 av i nista ne nalazi, malwarebytes takoder nista... Adwmalware je nasao nesto, obrisao, ali se poruke i dalje pojavljuju.

Neda mi se stvarno rusiti 6 mj stare W10 radi toga, ako ikako mogu zaobici to?
Medutim, ako nema druge i podatci su mi u opasnosti, onda cu odvojiti vrijeme da stavim Winse ponovo...

Ideje, savjeti?

13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Pogledaj koje stranice imaju dopuštenje za slanje obavijesti. U zadnje vrijeme jako puno stranica traži dopuštenje za slanje obavijesti i to iskorištavaju za oglašavanje i prevare. Ako pronađeš neku sumnjivu stranicu, ukloni je s liste.

 

Ako ne koristiš te obavijesti, možeš ih i kompletno isključiti (tj. namjestiti da ih automatski odbije).

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 21:57 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
4 godine
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi

LJudi treba mi pomoc ... Najme imam Windows 10 i pokusavam spojiti internet putem kabla LAN i sljedece sta mi izbaci je Nije pronadena ni jedna Mrezna Kartica dali se da sta napraviti i kako to popraviti?? wifi mi hvata bez problema ali na kabal uopce nece laptop 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Ivanko211 kaže...

LJudi treba mi pomoc ... Najme imam Windows 10 i pokusavam spojiti internet putem kabla LAN i sljedece sta mi izbaci je Nije pronadena ni jedna Mrezna Kartica dali se da sta napraviti i kako to popraviti?? wifi mi hvata bez problema ali na kabal uopce nece laptop 

1. Neispravan ti je mrežni kabel

2. Neispravna ti je mrežna kartica

3. Nisu ti instalirani drajveri za mrežnu karticu

4. još x mogućnosti

Pomalo, šegavo i vajka!
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

-mrežna kartica (i sav ostali HW) da bi radila, mora prvo postojati kao dio, biti ispravna i uključena (može biti isključena u biosu..). Tek kad su ti kriteriji zadovoljeni, tad OS može vidjeti i nakon instalacije drivera koristiti HW. Dok nije pronađena, znači da je win ne vidi, znači da ili je nema, ili je crkla ili je isključena..

-kad je win vidi, tad ako imaš odgovarajući driver može raditi ako je ispravna, ako je ispravan mrežni kabel, modem, linija..

 

++ gledaj led-diodice, svjetla, što se dešava kad spojiš-odspojiš mrežni kabel (koji je spojen na modem-switch..)... ako ledice ne reagiraju, tad je isključena ili crkla i za to ne moraš biti u win, možeš biti u biosu.. jednako mora reagirati.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 23:34 (ihush).
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Truljo kaže...
Ivanko211 kaže...

LJudi treba mi pomoc ... Najme imam Windows 10 i pokusavam spojiti internet putem kabla LAN i sljedece sta mi izbaci je Nije pronadena ni jedna Mrezna Kartica dali se da sta napraviti i kako to popraviti?? wifi mi hvata bez problema ali na kabal uopce nece laptop 

1. Neispravan ti je mrežni kabel

2. Neispravna ti je mrežna kartica

3. Nisu ti instalirani drajveri za mrežnu karticu

4. još x mogućnosti

 Najvjerojatnije je ovo treće u pitanju...

Sinoć sam lega jutros...
8 godina
offline
Windows 10 - problemi

Ok, ja cu pop.....

 

Dakle, instaliram nove windowse, sve ok.... instaliram drivere, sve ok...

 

Ali nemam zvuka preko hdmi kabla. S obzirom da je spojen na tv, do sada je uvijek zvuk bio preko graficke prenosen na tv putem hdmi....

 

Uopce mi ne nudi tu opciju, reinstalirao sam drivere 100 puta, reinstalirao windowse, jednostavno - ne nudi uopce hdmi izlaz, nije instaliran.

 

Kad prebacim na integriranu grafiku onda radi, znaci, driver je negdje instaliran, ali zasto vise nece preko graficke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Koja grafička? Ide li direktno na hdmi izlaz ili preko dvi-hdmi adapteri?
U samom driveru grafičke trebaš enable-ati zvuk.
morrisoN
8 godina
offline
Windows 10 - problemi

rx580, direktno hdmi kabl iz graficke u televizor.

 

neznam iskreno gdje da to enejblam...nisam nigdje nasao tu opciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

-radeon, čitaj temu i pronaći ćeš, driver.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Nisam skuzio...koju temu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

ah. da.. općenito (mada bi bilo u ovoj logičnije..) :)

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Tnx na pomoci, ali link nista ne otvara
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice