Windows 10 zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 4.945
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10

Updravo predstavljen Windows 10!

http://www.bbc.com/news/technology-29431412

 

Microsoft je na Windows eventu u San Franciscu predstavio sljedeću inačicu operativnog sustava Windows. Poznatog pod kodnim imenom “Threshold”, radi se o nasljedniku trenutne “osmice”, a operativni sustav izlazi sredinom sljedeće godine. Terry Myerson, Microsoftov Executive Vice President iz odjela zaduženog za novu inačicu Winsa istaknuo je kako Windowse koristi oko 1,5 milijardi ljudi te je došlo “vrijeme za nove Windowse”. Zašto je kompanija “preskočila” devetku, ne zna se pravi razlog, no Myerson kaže kako ne žele da nove Windowse korisnici zovu “Windowsima 9″.

Od nekih značajnijih noviteta, vrijedi istaknuti odluku kompanije da vrati stari “Start” izbornik. Novi stari “Start” izbornik od sada ima i mogućnost pretraživanja weba bez otvaranja preglednika. Tu je i još jedna zanimljivost koja se ne tiče samog operativnog sustava, već organizacije eventa. Naime, sudionici su mogli pristupiti Wi-Fi mreži u prostoriji kojoj se odvijao event uz password “Windows2015″.

 

- geek.hr

XBL - skols1555
 
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10

Znamo.{#}

 

Ali, dobro je da si otvoril temu, pa ne moramo mi sutra, kad počnemo iznositi dojmove i kritike. {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 20:54 (kizo2703).
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10

Uh, koristio sam samo "windows 10" u search pa sam mislio da ne postoji tema :D 

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10
sk0ls kaže...

Uh, koristio sam samo "windows 10" u search pa sam mislio da ne postoji tema :D 

Naravno da ne postoji, kad su do večeras svi pričali o Windows 9. {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
16 godina
odjavljen
offline
Windows 10

Znači nastavili su trendom nazivanja skupina zakrpa novim windowsima.

Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10

Nadajmo se da ce biti samo update za korisnike Windowsa 8, ili ako ne, onda barem neka razumna cijena, kao što je bilo s Win 8 na početku ($39.99)

XBL - skols1555
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10

 

 

XBL - skols1555
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10

hajde ako nista izbacili su dobilni metro sa desktopa... A fkt u prvom planu im je bio kao update, sto se sada i vidi, al eto idu za os.x-om sa tim update novim osevima...

Samo mi je nekako jadno, da tolika kompanija ne moze smislit nista originalno da moze reci evo novi os...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10
immolation kaže...

hajde ako nista izbacili su dobilni metro sa desktopa... A fkt u prvom planu im je bio kao update, sto se sada i vidi, al eto idu za os.x-om sa tim update novim osevima...

Samo mi je nekako jadno, da tolika kompanija ne moze smislit nista originalno da moze reci evo novi os...

Kontradiktoran si sam sebi.

 

Smislili su oni nešto novo...Metro...pa im se obilo o glavu, shvatili su da nema smisla popravljati nešto šta valja.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Windows 10

ja mislim da ce Microsoft nesto pokusati sto se tice Smart TV uredjaja, bar sudeci po ovoj slici

http://cdn4.mos.techradar.futurecdn.net//art/software/Microsoft/Windows%2010/press/windows10-family-900-80.jpg

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 17:06 (Indestructible).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10
Indestructible kaže...

ja mislim da ce Microsoft nesto pokusati sto se tice Smart TV uredjaja, bar sudeci po ovoj slici

http://cdn4.mos.techradar.futurecdn.net//art/software/Microsoft/Windows%2010/press/windows10-family-900-80.jpg

Sumnjam, prije da se radi o xboxu (kinect)

12 godina
neaktivan
offline
Windows 10

Evo upravo skidam preview verziju, kad instaliram, stavit cu par slika :)

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10

Evo instaliral sam preview verziju, nista posebnog, ne kuzim cemu Windows 10? :D Jedina nova stvar je to da nema metroa i multi desktop ->(cool) 

 

 

desktop desktop
"moje racunalo" "moje racunalo"
w10 w10
multi desktop multi desktop
XBL - skols1555
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10
sk0ls kaže...

Evo instaliral sam preview verziju, nista posebnog, ne kuzim cemu Windows 10? :D Jedina nova stvar je to da nema metroa i multi desktop ->(cool) 

 

 

''Metro'' je tu cijelo vrijeme, samo sada imaš opcije: Start meni ili klasični full screen.

''Metro'' su i sve aplikacije iz Storea (osim onih za koje piše ''Desktop''), samo sada više nisu full screen po defaultu.

 

Čemu Windows 10? Čemu onda bilo koji Windowsi? {#}

Čemu se onda većina Linux distri izdaje svakih 6 mjeseci?

Čemu onda novi OS X svakih godinu dana?!

 

A nijedan nema nekakvih revolucionarnih značajki.

Odgovor nađi sam. {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.10.2014 2:00 (kizo2703).
9 godina
neaktivan
offline
Windows 10

Upravo skidam technical preview, prema screenshotovima mi izgleda gotivno i uliva nadu :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10

Pozdrav, napravio sam nadogradnju na Windows 8.1 Pro 64-bit i za sada mi djeluje stabilno, brže (učitavanje stranica, rad programa).. Radio sam nadogradnju s tim da sačuva sve instalirane programe, pstavke i sl. Javim se sa eventualnim promjenama u dojmu.. LP

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10

Obožavam 2 iste teme na forumu,...

 

Jel neko testirao xbmc i vmware workstation?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows 10
lovacmaki kaže...

Pozdrav, napravio sam nadogradnju na Windows 8.1 Pro 64-bit i za sada mi djeluje stabilno, brže (učitavanje stranica, rad programa).. Radio sam nadogradnju s tim da sačuva sve instalirane programe, pstavke i sl. Javim se sa eventualnim promjenama u dojmu.. LP

Nadam se da si napravio backup. Jer ako nisi.... LP

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10
Cryogenic kaže...

Jel neko testirao xbmc i vmware workstation?

Ja sam instalirao na vmware workstation..

XBL - skols1555
9 godina
neaktivan
offline
Windows 10

Meni nece da se instalira u Virtualbox jer mi procesor nema hardware acceleration xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10
zviznemte kaže...
lovacmaki kaže...

Pozdrav, napravio sam nadogradnju na Windows 8.1 Pro 64-bit i za sada mi djeluje stabilno, brže (učitavanje stranica, rad programa).. Radio sam nadogradnju s tim da sačuva sve instalirane programe, pstavke i sl. Javim se sa eventualnim promjenama u dojmu.. LP

Nadam se da si napravio backup. Jer ako nisi.... LP

Sve bitne stvari su mi na drugom disku ili cloudu.. Međutim, za sada ne vidim neku nestabilnost ili naznake..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice