Windows Insider Preview (only PC) izdvojena tema

poruka: 50
|
čitano: 18.136
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Windows Insider Preview

eto insideri dobili smo sticky temu tako da više nemoramo pisat po w10 počenito i w10 problemi, svaki problem, novi build pišite ovdije.

 

pozz

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows Insider Preview (only PC)

kaj sam sad doživel ljudi moji, igram igricu i ocam grafu malo manje neg do kolko ide, sruše se drajveri i oporave se ja nsatavim igrat i izađem iz igre nakon nekog vremena čačkam nekaj po prozorsima, i trebal sam restart, obavim ja restar sve ok, trebam kliknut start neče, reko krasno, nađem onu komandu za upisivanje u powershell i obavi to, kad ono fali mi pol programa iz stora i nekakve čudne ikone u start meniju, kocke u raznim bojama i besmislena slova i brojke pored njih, meni nikaj jasno, reko neda mi se zafrkavat (kad nije radil start odradil sam sfc sve čisto) i ko da sam znal na neki hdd napravim back up reko idem vratit i vrati se sistem tih slika nemam, a u taskbaru sam edge i file explorer, meni niš jasno lud skroz odem pogledat na wu pod insider profil nesječam se više kaj je pisalo nekaj u smislu da se moram  prijavit, ja se prijavim restrat opet isto, na c disku svi programi koji su bili nije problem izvuč ikone nek mi nije jasno kaj se dešava, ponovo se ja prijavim i nakon toga restart i kad sam upisival lozinku vidim nekaj u smislu sync apps tak nekaj, prenervozan sam bil da sam zapamtil, jer imam bekap a hebeme ko konja, nakon toga kad sam došo do dektopa sve uredu sve aplikacije na mjestu win store tu, uhhhh vjerojatno se treba syncat sa insider serverom i treba neko vrijeme, al ja to nisam znal, pa dobil sam skoro 8 nerni slom i kost u grlu odjedanput uhhh, sad radim sfc i nadan se nijednoj grešci....užas kolko sam se nanerviral jer ono imam bekap i neda mi se nanovo sve instalirat.

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows Insider Preview (only PC)

ko je u fast ringu kak radi build 11082, ima kakvih značajnih promjena, stabilnost?

znate kaj trenbali bi sbi insideri pisat ms da stave i dark temu za cijelokupni windows, znam da postoji onaj program UxStyle pa moš kemijat sa temam klka ti volje, al bilo skroz ok da to uvedu za ijeli windows, meni se sviša dark tema, al bar je prije još na 7 bilo da nakon skena sfc /scannow prepozna taja program ko grešku i nakon restarta ispravi i opet dobim defoltni bijeli windows, jel još uvijek tako?

dal postoji neki drugi način da se konpletni windows prebaci u dark temu bet tog programa?

 

al no najbitnije kak se ponaša 11082?

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows Insider Preview (only PC)

Ma isti Build: 1511, vrati se tamo na glavnu temu, ovdje nema kruha, što bi ljudi rekli.

 

Tonči moderator, ne sjećam se kada je šta napisao, valjda čeka nove rezolucije i 6K monitore, pa će reči da je i 5K užasan. (Tonči mala šala ;) )

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Insider Preview (only PC)
Envy kaže...

Ma isti Build: 1511, vrati se tamo na glavnu temu, ovdje nema kruha, što bi ljudi rekli.

 

Tonči moderator, ne sjećam se kada je šta napisao, valjda čeka nove rezolucije i 6K monitore, pa će reči da je i 5K užasan. (Tonči mala šala ;) )

 sam da te pitam su ispravili, tj to bi raltek trebal isbal ispravit a newin dal je proradil normalno 5.1 bez kemijanja, ak koristiš raltek karticu? (jedan dan radi sve 5, nakon restarta poludi probo modani dll, al isti vrag)

 

a kaj se tiče pisanja u windows 10 temi o insider bildovima bi trebalo strogo zabranit jer ta  dva os-a nisu ista.

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Insider Preview (only PC)
Envy kaže...

Ma isti Build: 1511, vrati se tamo na glavnu temu, ovdje nema kruha, što bi ljudi rekli.

 

Tonči moderator, ne sjećam se kada je šta napisao, valjda čeka nove rezolucije i 6K monitore, pa će reči da je i 5K užasan. (Tonči mala šala ;) )

 Oprosti verzija je 1511 ali build je 11082.I da puno stabilniji i čini se dosta brži.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2015 13:40 (polori).
16 godina
offline
Re: Windows Insider Preview (only PC)
polori kaže...
Envy kaže...

Ma isti Build: 1511, vrati se tamo na glavnu temu, ovdje nema kruha, što bi ljudi rekli.

 

Tonči moderator, ne sjećam se kada je šta napisao, valjda čeka nove rezolucije i 6K monitore, pa će reči da je i 5K užasan. (Tonči mala šala ;) )

 Oprosti verzija je 1511 ali build je 11082.I da puno stabilniji i čini se dosta brži.

 stabilniji i brži?

hmmmm razmišljam o prebacivanju sa slow na fast :) bum videl tak i tak imam bekap ovog sad builda

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
15 godina
offline
Re: Windows Insider Preview (only PC)
mrakky kaže...
Envy kaže...

Ma isti Build: 1511, vrati se tamo na glavnu temu, ovdje nema kruha, što bi ljudi rekli.

 

Tonči moderator, ne sjećam se kada je šta napisao, valjda čeka nove rezolucije i 6K monitore, pa će reči da je i 5K užasan. (Tonči mala šala ;) )

 sam da te pitam su ispravili, tj to bi raltek trebal isbal ispravit a newin dal je proradil normalno 5.1 bez kemijanja, ak koristiš raltek karticu? (jedan dan radi sve 5, nakon restarta poludi probo modani dll, al isti vrag)

 

a kaj se tiče pisanja u windows 10 temi o insider bildovima bi trebalo strogo zabranit jer ta  dva os-a nisu ista.

Ne znam šta da ti kažem tamo smo odrasli godinu dana prije nego se dotični OS pojavio i zajedno se koprcali od MS-ovih problema, ako se svi prebace ovdje mislim da će tamo opasti interes genealno za Windows 10, a odgovore na pitanja mnogi ne bi voljni davati. Ovako svi se u istom loncu kuvamo ali eto meni je svejedno iskren da budem.

 

Ja sam ti trenutno na nekom PATA HDD-u probao Win 7 i na njemu ostao (trebao raditi jednu instalaciju) tako da mi se SSD na kojem je Windows 10 Enterprise Insider Previw Build 10586.29 jednostavno ne diže 

 

polori kaže...
Envy kaže...

Ma isti Build: 1511, vrati se tamo na glavnu temu, ovdje nema kruha, što bi ljudi rekli.

 

* * *

 Oprosti verzija je 1511 ali build je 11082.I da puno stabilniji i čini se dosta brži.

Hvala na info samo jednostanvo sada sam zbunjen u čemu je razlika u verziji a čemu u Buildu. Verizja je u jednom trenu bila 6.4 pa promjenjena u verziju 10.0 (što je po meni trebalo i ostaviti) pa na kraju na 1511 (verzija po godinama), tako da je ovo kemijanje baš čista ludorija. Sada samo Build ispucavaju do možda 1601 ili 1602 verzije :D (rekli su da će radi blagdana malo usporiti sa programiranjem :D )

16 godina
offline
Re: Windows Insider Preview (only PC)
Envy kaže...

Ne znam šta da ti kažem tamo smo odrasli godinu dana prije nego se dotični OS pojavio i zajedno se koprcali od MS-ovih problema, ako se svi prebace ovdje mislim da će tamo opasti interes genealno za Windows 10, a odgovore na pitanja mnogi ne bi voljni davati. Ovako svi se u istom loncu kuvamo ali eto meni je svejedno iskren da budem.

 

 

 je u pravu si, istina da se tam koprcamo od prvih insiderskih buildova, al kaj ja znam možda tam promjenit naziv teme win 10 rtm only, jer mi insideri pogovovo oni kojisu u fast ringu zbnaju imat imaju daleko više problema neg oni koji imaju rtm i koji nisu u insideru, tak da tu dolazi do pomutnje, smatra da bi to moderatorit trebali sredit, jer pazi ti si stalno u fast ringu i tam napšeš neki problem koji imaš sanekim bildom ostaligleedaju niš ima jasno nije, tak da opet tu bi se mi insideri ralkše snašli i mogli dat jedan deugom neki savjet, al ak modere briga za to da im bude čušpajz u temi nije ni mene briga, sam velim kak bi bilo lakše i bolje za jedne i druge.

 

ps. moderi nemojte se uvrijedit sad, ovo je samo pozitivna kritika

 

peace

 

edit:

ovo bi trebalo ić moderima, pazite, neko novi se logira na bug forum i ima neki problem sa win 10 dođe tam pod win 10 i nemre se snač, ja se jedva snalazim, moram prvo pročitat ko piše pa onda koji build je u pitanju pa onda dalje, a sad zamislite kak neko ko prvi put dođe, pa taj ak se još i ne kuži nek nekaj ide čeprkat po rtm buildu, a odgovor je za insider build sam če si shebat os, razmete, to ja želim razdvojit, znam da ima puno posla oko toga i da imete i drugih obavezea, sve je to meni jasno, nemojte me krivo shvatit da Vas kudim, ne neg Vam sam pokušavam dočarat sliku kak to sve izgleda, nemora to bit dana sutra, lagano al sigurno.

 

i opet

peace (toliko je ovih dana mržnje na ovoj planeti da mi je zlo)

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2015 10:25 (mrakky).
15 godina
offline
Windows Insider Preview (only PC)

Pa generalno od pojavljivanje tamo u ljeto Builda 10240 i ako sa njim još uvijek ima problema (a ja sam ga u perilicu za rublja ugradio) onda 10-tka nije za njega.

Tako da sam jedno vrijeme i ja izašao sa Fast u Slow prstenu (znali smo 2 builda u tjednu dobiti) pa se vratio sada na Fast.

 

Evo upravo sam sklonio Race Drive: GRID (10GB) jer SSD od 120 GB već postaje - tijesan pa da probam ovaj sa kvazi nakaradnim buildom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Insider Preview (only PC)
polori kaže...
Envy kaže...

Ma isti Build: 1511, vrati se tamo na glavnu temu, ovdje nema kruha, što bi ljudi rekli.

 

Tonči moderator, ne sjećam se kada je šta napisao, valjda čeka nove rezolucije i 6K monitore, pa će reči da je i 5K užasan. (Tonči mala šala ;) )

 Oprosti verzija je 1511 ali build je 11082.I da puno stabilniji i čini se dosta brži.

 su izbacili kakav update koji ispravlja ono c/p da pokazuje kolko je prebacilo itd i dali je stvarno osjetno brži Build 11082.1?

svrbi meda malo skoknem u fast ring :D

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2015 18:46 (mrakky).
15 godina
offline
Windows Insider Preview (only PC)

Nema zelene trake kada se nešto C/P evo da ti kopiram iskustva iz onog glavnog foruma:

 

Iskustva: sa Verzije 1511 (OS Build 11082.1000) Enterprise izdanje (ali to nije ni bitno)

- nije nadogradnja nego novi build, kao da instalirate Windose na novo, crna pozadina i krug koji se puni postotcima, toliko o nadogradnja novim revolucionarnim

- ne vidi se zelena traka kada prebacujete ii kopirate nešto. Užasno nefunkcionalno, moram pratiti E: disk u Tast Manageru kako čita i kada stane zanm da sam na tablet prebacio Star Wars 1-6 bratu da gleda.

- device_XXX_reqierd_futher_installation i dalje prisutan problem iako ovaj put u Event Vieweru imao sam čist log, za rzliku od predhodnig gdjej e pamtio zadnjih 10 builodva/nadogradnja ili kako hoćete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Insider Preview (only PC)
Envy kaže...

Nema zelene trake kada se nešto C/P evo da ti kopiram iskustva iz onog glavnog foruma:

 

Iskustva: sa Verzije 1511 (OS Build 11082.1000) Enterprise izdanje (ali to nije ni bitno)

- nije nadogradnja nego novi build, kao da instalirate Windose na novo, crna pozadina i krug koji se puni postotcima, toliko o nadogradnja novim revolucionarnim

- ne vidi se zelena traka kada prebacujete ii kopirate nešto. Užasno nefunkcionalno, moram pratiti E: disk u Tast Manageru kako čita i kada stane zanm da sam na tablet prebacio Star Wars 1-6 bratu da gleda.

- device_XXX_reqierd_futher_installation i dalje prisutan problem iako ovaj put u Event Vieweru imao sam čist log, za rzliku od predhodnig gdjej e pamtio zadnjih 10 builodva/nadogradnja ili kako hoćete.

 nikaj od toga, ostajem u slow ringu, dok ne izbace stabilniji build, tak je najbolje sve mi se čini, još sad kaksu rekli posle nove u fast ringu sve češči vildovi, brijem da bu to dramaturgija, a i nemora bit, vidli bumo

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
12 godina
online
Windows Insider Preview (only PC)

najnoviji update

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Windows Insider Preview (only PC)

Evo da zamijenim ,novi build je 14257.Čini mi se da idemo dva koraka naprijed ,jedan nazad.Edge je bio nekad jako brz sada mi se čini Opera brža.Toliko za sada.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 15:58 (polori).
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Windows Insider Preview (only PC)

Novi build.Cortana ima novu mogućnost upravljanja mjuzom.Šteta da je nema kod nas u Hrvatskoj.

 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Windows Insider Preview (only PC)

"Upozorenje" svima koji skidaju build, opet ne radi download limiter, već se zakuca i uzme sav dostupan bandwidth, pa da ne bi bilo psovanja po ISPovima, pustite da se skine i pokušajte biti dalje od neta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Insider Preview (only PC)

Windows 10 Insider Preview Build 14316 is live for Fast Ring.

Edit:
Novi upgrade UI

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2016 21:33 (kizo2703).
14 godina
online
Re: Windows Insider Preview (only PC)
WackyZG kaže...

"Upozorenje" svima koji skidaju build, opet ne radi download limiter, već se zakuca i uzme sav dostupan bandwidth, pa da ne bi bilo psovanja po ISPovima, pustite da se skine i pokušajte biti dalje od neta. 

 Još jednom dajem gore navedeni Public Service Anouncement. Meni je opet zakucao net. 

13 godina
neaktivan
offline
Windows Insider Preview (only PC)

Gdje mogu preuzeti iso datoteku zadnjeg builda ?

Želim odmah da mi zadnji build ide na ext hdd kao windows to go.

Edit: Našao sam

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 1:27 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice