XP problem ili trebam program , driver ili... ????

poruka: 10
|
čitano: 1.941
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
XP- download - exe - ne šljaka nikako...

imam problem od kad stavio XP

 

1. za pretraživač koristim mozillu i kad krenem preuzimat npr. besplatni firefox setup 3.6.13.exe ili winamp on se pojavi u mozilli pod download i onda ga moram ručno pokrenut za preuzimanje .. e sad ,od tud ni makac nemogu ga prebacit u računalo nit pokrenut exe. datoteku - a kolko se sječam da bi se trebao pojavit i pod my documents - downloads u windowsu...ili ga instalirat direkt sa mozille . ?

 

2. sa xp dobio AVG7.5 i nemogu ga apgrejdati .

 

pa dal mi ko može objasnit kaj da napravim cd- od računala imam pa dal nešt nisam instalirao ili treba nest u XP-u napravit ??

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                             Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...

Avg 7.5........ izbrisat pod hitno .. i stavit drugi antivirus koji ćeš moć upgrejdat npr : Avast ili Avira, Nakon toga skineš Mbam  full scan da skenira jel ti ušlo kakvih virusa u kompić.

My Only Fear of Death Is Coming Back Reincarnated.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 23:16 (jukiii).
13 godina
neaktivan
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...
Valsimot.B kaže...

 

koliko je stara ta instalacija windowsa?
i da li možeš ući u safe mode  i odbrati safe mode with networking i  tamo raditi?


13 godina
neaktivan
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...

7 dana da mogu u safe mode al nemogu onda ni na jednu stranicu kad otvorim mozillu, veli mi da provijerim i pokušam opet

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 23:56 (Valsimot.B).
13 godina
neaktivan
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...

šta da provjeriš ? kolika je temp. u Cakovcu?{#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...

nači u safe mode with network mogu uč i normalno radit al kad idem na net mi veli da provjerim vezu ili postavke za net jer me ne pušta( na intrenet ) pa dal sam onda morao u tom safe mode ponovo posložit postavke za internet ili ??

 

... pošto nisam neki znalac tih stvari a kolko vidim ima i ovdje takvih - najlakše je na googlu nač pa sto puta zajj nešto al ja za to nemam trnutno vremena da učim takve stvari na greškama ..a pogotovo dajem savjete na taj način drugima.   Sad neznam kolika je vjerojatnost da netko ko razumije ovaj problem koji ja imam, da če naič i vidjet pa i usput napisat što je najpametnije.. ja odlučio ponovo izvest instalaciju i sad mi radi sve bez problema.. hvala ostalima na trudu..

 

a to što neki ne čitaju pethodne poruke u nekoj temi od ostalih ljudi koji predložili nešto, ne samo kod mene pa i ostalih to njihova stvar , ..

da te pitam, a što bi drugo trebao provjeravat dok ne možeš na net ?  (osim navedenog u ovoj poruci)   gospon {#}

13 godina
protjeran
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...
Valsimot.B kaže...

nači u safe mode with network mogu uč i normalno radit al kad idem na net mi veli da provjerim vezu ili postavke za net jer me ne pušta( na intrenet ) pa dal sam onda morao u tom safe mode ponovo posložit postavke za internet ili ??

 

... pošto nisam neki znalac tih stvari a kolko vidim ima i ovdje takvih - najlakše je na googlu nač pa sto puta zajj nešto al ja za to nemam trnutno vremena da učim takve stvari na greškama ..a pogotovo dajem savjete na taj način drugima.   Sad neznam kolika je vjerojatnost da netko ko razumije ovaj problem koji ja imam, da če naič i vidjet pa i usput napisat što je najpametnije.. ja odlučio ponovo izvest instalaciju i sad mi radi sve bez problema.. hvala ostalima na trudu..

 

a to što neki ne čitaju pethodne poruke u nekoj temi od ostalih ljudi koji predložili nešto, ne samo kod mene pa i ostalih to njihova stvar , ..

da te pitam, a što bi drugo trebao provjeravat dok ne možeš na net ?  (osim navedenog u ovoj poruci)   gospon {#}

Jel ti razumiješ što ti hoće reć ekipa? Vidi odi u safe mode ali prije toga skini neki AV i iz save mode obriši avg i instaliraj taj drugi AV.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...

a a
 
b b
 
c c
 
d d

 

 

mislim da bi ovo pojasnilo moj problem koji sam opisao na početku..

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 1:47 (Valsimot.B).
13 godina
protjeran
offline
RE: XP- download - exe - ne šljaka nikako...
Valsimot.B kaže...

   

 

 

mislim da bi ovo pojasnilo moj problem koji sam opisao na početku..

JESI PROBAO PREKO SAFE MODA IŠTA INSTALIRATI?????? Daj počni kopčat postove više.

 

 

EDIT:Odi u taj downloads tj. otvori mozzilu stisni crtl+j i desni klik (na taj program koji si skinuo) i imaš da ti otvori folder gdje je spremio.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 2:42 (luki745).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice