Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.073.594
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ipak si trebao guglati, vjeruj ljudima! ✌🏻😎
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ma super si, hvala na trudu, samo jednostavnije bi ti bilo staviti link.

Što se mene osobno tiče, toliko mi se svidio ovakav platneni remen da me više uopće ne interesiraju silikonski, a clic mi nije niti potreban više.

Obzirom da je sat safirna verzija, koja dolazi s metalnim remenom, imam i njega ako zatreba za neku finiju priliku, ali samo tijelo je izgrebano pa mi niti to nema nekog smisla.

Gledam te!
14 godina
moderator
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: http://bit.ly/gbcouponscro
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Geekmaxi novi kodovi za:

 

 

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2019 0:05 (Bura).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
'Mi Robot vacuum Cleaner Eu Version' je ustvari 'Xiaomi Mi Robot 2' ili sam ja nešto krivo shvatio!?

Odguglao, shvatio!

Dali vrijedi para ipak uzeti Mi Robot 2!?
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2019 17:48 (Mali322).
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Tražim Xiaomi bežične slušalice (ili Mi Air ili Airdots). Gledam Aliexpress da prođem čim jeftinije.

 

No, od ovog izbora mi se zavrtjelo u glavi. Da li je ovo legit?

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2019 9:09 (guls).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Došao Mi Electric shaver, cca 30$ aliexpress.

 

Isprobao maloprije, savršeno radi na suho. Za razliku od žileta nakon brijanja sa ovim koža ne iritira i nema crvenila 

Uskoro će i Mi Pad 4, zapeo u Sloveniji već 2 dana kao da je zemlja veličine Rusije...

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Došao Mi Electric shaver, cca 30$ aliexpress.

 

Isprobao maloprije, savršeno radi na suho. Za razliku od žileta nakon brijanja sa ovim koža ne iritira i nema crvenila 

Uskoro će i Mi Pad 4, zapeo u Sloveniji već 2 dana kao da je zemlja veličine Rusije...

 Ja imam isti ovakav brijac i nisam zadovoljan, da bih obrijao dio trebam 10 puta proci u razlicitim smjerovima da bi sve obrijalo.

16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Verovatno je stvar u tome da ti dlake rastu u različitim smerovima i onda moraš proći više puta. Kod mene je isti slučaj, bez obzira na proizvođača brijača (Remington sa slike).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2019 10:58 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ivan(4) kaže...

Verovatno je stvar u tome da ti dlake rastu u različitim smerovima i onda moraš proći više puta. Kod mene je isti slučaj, bez obzira na proizvođača brijača (Remington sa slike).

 Zato se ja ne brijem, samo trimam :D

16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi Airdots TWS Wireless In-Ear Earphone 49,99€ - Geekmaxi kupon: jXPnuhcw

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima netko iskustva s pročišćivačem zraka od Xiaomia?

 

Gledam na Gearbestu, PRO košta oko 2300 kuna (plus još troškovi carine)

A kod nas košta 1900 kuna. 

https://www.mall.hr/cistaci1/xiaomi-cistac-zraka-mi-air-purifier-pro

 

Pronašao sam i 2S verijzu 

https://www.smartus.hr/xiaomi-mi-air-2s-prociscivac-zraka-1058.html

Još nisam ništa naručivao iz ovog dućana, kakvi su?

 

Ima li netko kakvo EU skladište s ovim uređajima s nižom cijenom?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

A onda je frka gdje nabavit filtere za njih, jedan traje cca 150 dana?

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

A onda je frka gdje nabavit filtere za njih, jedan traje cca 150 dana?

Mislim da ne bi trebalo biti, čak ih i naši dućani imaju.

Al to naravno trebam bolje pogledati ako ih mislim kupiti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav ljudi, planiram naručiti Xiaomi MI9, još 2 dana je cijena 520 dolara (15% popusta) 

Kakva su iskustva prije sa Mi global store, oće nakon ova 2 dana popust biti veći ili manji? Da znam oću pričekati pa naručiti za 2-3 dana, ili bolje sad jer će onda cijena bii veća.
S time da ne bi čekala sad misec dana za naručiti.

 

Hvala

 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam uzeo ovaj brijač sa aliexpressa i zadovoljan sam.Brije na suho i mokro,sa kabelom i bez njega,odnosno može raditi 60 minuta na bateriji,ima brzi punjač te se napuni za 90 minuta.Za jedno brijanje potroši oko 6, do 7 % baterije a ako brijete i lice i glavu kao što ja radim onda oko desetak posto.

Nešto je bolje mokro brijanje pogotovo ako stavite gel ili kremu za brijanje koja sprečava trenje,oštrice su samooštrive te ih nije potrebno mijenjati,bar tako kažu,cijena oko 20 eura te ne riskirate dodatne troškove.

HRK 141.50 19%OFF | Xiaomi Soocas SO WHITE Electric Shaver Razor Men Washable USB Rechargeable Wireless 3D Smart Control Shaving Beard Machine
https://s.click.aliexpress.com/e/cVUjk0Oy

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ivy7587 kaže...

Pozdrav ljudi, planiram naručiti Xiaomi MI9, još 2 dana je cijena 520 dolara (15% popusta) 

Kakva su iskustva prije sa Mi global store, oće nakon ova 2 dana popust biti veći ili manji? Da znam oću pričekati pa naručiti za 2-3 dana, ili bolje sad jer će onda cijena bii veća.
S time da ne bi čekala sad misec dana za naručiti.

 Na žalost, kod Kineza ti se nikad ne zna ništa vezano uz cijene.

Ja kad nešto tražim gledam najmanju cijenu.

Često im je akcija skuplja od normalne cijene.

 

Ako imaš priliku uzmi, i poslije više nemoj gledati cijene. Samo ćeš se nervirati ako se za tjedan dana negdje pojavi jeftinije :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ajme i tu su jeftinji čak.
bemti, da sam bar prije vidila.

već san naručila preko mi global store.

 

Jel itko ikad napravio cancel order nakon par sati?

jel mi šoldi sidaju odma nazad na račun pa mogu naručiti ovaj ili?

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ivy7587 kaže...

Ajme i tu su jeftinji čak.
bemti, da sam bar prije vidila.

već san naručila preko mi global store.

 

Jel itko ikad napravio cancel order nakon par sati?

jel mi šoldi sidaju odma nazad na račun pa mogu naručiti ovaj ili?

 Ja sam par puta radio cancel i pare su se vratile nakon dan dva tri kako me kad uhvatilo ocito... al nikad mi nije bilo isti dan

11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ide kao i refund, tri do četiri dana...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

A mislim se, otkazati ili ne. Strah me ako otkazem, a obi vrate novce nakon nekoliko dana, a u meduvremenu goldway poveca cijenu. Mislim da mi je najbolje ostaviti sve kako je. Pogotovo sto je to Mi global store, a nisu bas nedto ekspresni :(

 

Da sam bar prije vidila poruku. Nego malo nakon sto san narucila :(

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ivy7587 kaže...

A mislim se, otkazati ili ne. Strah me ako otkazem, a obi vrate novce nakon nekoliko dana, a u meduvremenu goldway poveca cijenu. Mislim da mi je najbolje ostaviti sve kako je. Pogotovo sto je to Mi global store, a nisu bas nedto ekspresni :(

 

Da sam bar prije vidila poruku. Nego malo nakon sto san narucila :(

 

 Nije kasno ne,povrat ces dobiti kroz par dana,cijena vjerovatno nece ici gore nego bi mogla jos i dolje.I pri sljedecoj kupovini koristi cashback pa ti je to jos skoro 28$ jeftinije

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jeli?

Ajde onda hoću. Hvala ti!

 

A što je to cashback i kako to koristim?

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imaš objašnjeno i tu negdje na forumu za Cashback. Ja sam ga iskoristio već nekoliko puta za kupnju mobitela preko AliExpressa. Zadnje sam uzeo Mi 9 SE Global kod Goldwaya. Platio sam 25.3. a mobitel mi je došao jučer. Dakle više od mjesec dana, čak i uz Ilionovu asistenciju. Bila je izgleda velika navala na mobitel, a vjerujem da je bilo i puno novih narudžbi za rn7 u isto vrijeme...

Nakon rn4 kojem sam mijenjao ekran, bateriju i otišao aux nakon godinu i pol eksploatacije, Mi 9 SE je preporod.

Ako ti je bitna brzina dostave plati malo više i dobit ćeš mobitel za 2-4 dana s HonorBuy
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Moze malo vise o MI9 SE jer ga i sam gledam neko vrijeme?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dali je ovo dobar punjac za Redmi Note 7?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sad imam redmi note 4x.

Mislila san se iznedu mi9 i mi9SE, al mi prvi pase radi velicine. 

Al po svemu su oba odlicni mobiteli! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mobitel koristim tek jedan dan tak da ne mogu reći puno iz iskustva. Ima već dosta reviewa po drugim forumima i stranicama. Meni je mobitel odličan prvenstveno zbog toga što je jedini koji u tim dimenzijama nudi gotovo pa flagship specifikacije.

Trenutno me najviše smeta under display fingerprint scanner. Rijetko kad odradi iz prve dok je onaj na poleđini na starom rn4 radio puno brže. Probat ću još jednom odraditi inicijalni scan. Danas sam ga koristio uglavnom za surfanje, malo Facebook i oko 40 minuta igrao Asphalt. SOT je 4:40 i imam još 8% baterije.

Primijetio sam da se par puta pri završetku poziva kad odmaknem mobitel od glave ne upali ekran pa ne mogu prekinuti poziv. Ne znam do čega je to.

Jesu ga dobili u Areni? Tek je prošli tjedan službeno predstavljena globalna verzija.

Gcam još nisam instalirao, ne znam postoji li već za ovaj mobitel? Probao sam par noćnih fotki sa stock kamerom i nisam oduševljen. Inače sve ostalo oko kamere je odlično, a drugačije ne može ni biti kad prelaziš s rn4 haha
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ok, hvala puno na ovom. Napisi nakon nekog vremena opet kad malo steknes dojam o samom uredaju. Meni je isto glup taj otiak ispod zaslona. Sada imam uredaj koji ima senzor iza i to mi je odlicno, dok ga vadim iz dzepa vec je ekran upaljen. 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice