Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.068.239
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

Super, naručio sam i taj bežični isto kad i onaj 27W, imao sam osjećaj da će mi trebati :D pa ću usporediti watmetrom kad stignu.

 Ha čuj možda ti i budu gurali prave brzine samo do kada? 

10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi Note 8 Pro - MIUI 11
Android Sytem draina bateriju oko 27%, Cell Standby draina oko 25%. Ne moguće je da je tako velik drain s razlogom. Neki preporučuju zamjenu ROMa, no ne zelim jer je novi mobitel i MIUI mi sam po sebi odgovara. Ima netko kakvu preporuku?

 

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
D3lBoy kaže...

Redmi Note 8 Pro - MIUI 11
Android Sytem draina bateriju oko 27%, Cell Standby draina oko 25%. Ne moguće je da je tako velik drain s razlogom. Neki preporučuju zamjenu ROMa, no ne zelim jer je novi mobitel i MIUI mi sam po sebi odgovara. Ima netko kakvu preporuku?

 

 Jesi pogasio autorun pizdarije za appove? Koji ROM imaš? Global ROM ne bi trebao radit problema (ia ka je kod nas kupljen) al probaj #*#4636#*#* i odaberi LTE/UMTS auto (PRL) za obe simice (ak imaš dvije).

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 16:09 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Global 11.0.1| Stable. Pogasio sam autorun koliko znam.
Postavio sam, ali sa tom opcijom je signal lošiji
Signal strength -104dBm 36 asu

Battlelog: D3lBoy-00
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Peruneph kaže...

Imate li preporuku od kuda naručiti LCD s okvirom, a da nije obično smeće. Treba mi za Redmi 6, a Dragon TT trenutno nema na stanju. Dosad sam dvaput uzimao za Redmi 4x i oba puta dobio smeće iako je cijena bila dvadesetak dolara. Jendom sa Alija a drugi put s Parts4repair. Jel imate za preporučiti kojeg sellera na Aliju?

I nema ih baš puno u ponudi. Ovoga mi prvog baca u pretrazi, ima preko tisuću narudžbi.

 http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=1439

Ovdje su ti originali pa vidi da li ima

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Molim prijedlog za neki smart watch od xiaomija, ne treba biti najbolji, ali ako su oni mid sranja, onda ću se radije ispružiti za bolje... Ty
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Meni je drain popriličan na redmi note 5a. Gdje je taj autorun i šta još ugasiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Blade18 kaže...
Molim prijedlog za neki smart watch od xiaomija, ne treba biti najbolji, ali ako su oni mid sranja, onda ću se radije ispružiti za bolje... Ty

 Pogledaj cijene za: Amazfit Pace, Amazfit Stratos i Amazfit Stratos 3.

 

Idu od starijeg prema novom. Ni s jednim nećeš pogriješiti, ali svaki noviji ima koju mogućnost više.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Blade18 kaže...
Molim prijedlog za neki smart watch od xiaomija, ne treba biti najbolji, ali ako su oni mid sranja, onda ću se radije ispružiti za bolje... Ty

Prvo, xiaomi odn. huami (amazfit) ne prodaje sranja. Drugo, oni nemaju smartwatch u ponudi već samo "fitness watch" tipa stratos, pace, GTS, GTR. Po meni best buy bi bio GTR 47mm. Al opet ovisi za kaj ti treba. Jedni imaju reflektivni a drugi amoled ekran, više manje svi imaju notifikacije i mjerenje otkucaja, koraka, alarme, GPS itd. i u pravilu jako dobre baterije (bar većina).

Ako hoćeš "pošteni smartwatch" pripremi nekih 1800 kn ili malo više i pripremi se na to da ti baterija neće dugo trajati, pogotovo kod samsunga. Par dana top. Dakle imaš opciju Galaxy watch, Huawei GT2 s tim da potonji nema mogućnost odgovora na poruke ali ima nešto bolju bateriju. Ima i boljih satova ali su ti puno skuplji pa onda valjda da tražiš takav sat već bi ga i kupio.

Dakle nema za malo para "pošteni smartwatch".

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 13:43 (gnomisa).
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bok ljudi.

Ima Xiaomi pametni termostat?

 

Ako ne, može li me netko uputiti u pravom smjeru? Ima koja tema na forumu o tome? Često ostavim grijanje, s nikog nema doma cijeli dan.. :/ Pa da mogu na daljinu ugasiti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Decki, doso mi je sat al me amazfit aplikacija jebe u mozak. Pise mi da se ne moze prijaviti, probao sam i kreorat racun i prijavit se s mi racunom, google racunom, svaki put pise da se ne moze prijaviti. Jel se desavalo kome, sta napraviti

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

Bok ljudi.

Ima Xiaomi pametni termostat?

 

Ako ne, može li me netko uputiti u pravom smjeru? Ima koja tema na forumu o tome? Često ostavim grijanje, s nikog nema doma cijeli dan.. :/ Pa da mogu na daljinu ugasiti.

 Cekaj, postoji uredjaj koji na daljinu moze palit/gasit grijanje ???? Moram si i ja to onda malo proucit... 

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

ima tipa ovo...to si ja mislim ugradit, navodno radi čist dobro sa plinskim bojlerom i centralnim grijanjem, smao je potrebno dobru verziju kupiti.

 

EDIT:

ovaj koji sam stavio nije xiaomi doduše, al ivjerujem da radi na istom principu. Može netko link na xiaomi pliz

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 8:37 (MasterG).
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Poštovani, kupila sam original Xiaomi mi sports Bluetooth slušalice,uz njih sam dobila USB kabel za punjenje,zanima me koji punjač koristiti za punjenje bez opasnosti od oštećenja? Hvala Vam na odgovoru

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
hahhaajaads kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Cekaj, postoji uredjaj koji na daljinu moze palit/gasit grijanje ???? Moram si i ja to onda malo proucit... 

 Da. Najnormalniji termostat, samo s ovim osim na tipke možeš upravljati i preko interneta.

 

Pogledao sam, Xiaomi nema svoj, znači još jedna aplikacija za smart home :(

 

Evo, ovaj koji gleda kolega, tog sam i ja pronašao, izgleda čisto pristojno.

 

Za moj bojler (Wiessman) postoje već i pametni termostati kod nas, samo nigdje ne vidim odvojeni, uvijek nekakvi paketi s dodatkom za radijator:

https://www.njuskalo.hr/grijanje-hladenje-ostalo/termostat-termoglava-tado-wifi-upravljanje-oglas-28243029

 

Ako bude kakva normalna cijena, uzet ću njega.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
bilja123 kaže...

Poštovani, kupila sam original Xiaomi mi sports Bluetooth slušalice,uz njih sam dobila USB kabel za punjenje,zanima me koji punjač koristiti za punjenje bez opasnosti od oštećenja? Hvala Vam na odgovoru

 Bilo koji ispravni punjač, neovisno o njegovoj snazi, će ispravno puniti slušalice. Ne moraš brinuti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
maxy0 kaže...

Decki, doso mi je sat al me amazfit aplikacija jebe u mozak. Pise mi da se ne moze prijaviti, probao sam i kreorat racun i prijavit se s mi racunom, google racunom, svaki put pise da se ne moze prijaviti. Jel se desavalo kome, sta napraviti

 Da, bilo je problema, najčešće je kod njih problem, pa malo pričekaš da serveri prorade.

Ako i dalje ne radi, probaj ručno skinuti i instalirati aplikaciju:

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/amazfit-appcouldnt-sign-t3937017/page4

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Najpoznatiji je NEST ... ali i najskuplji, ovi drugi Česi/Poljaci/Kinezi bas i nemaju neke pozitivne recenzije, doduše ja sam tražio WIFI/ bežičnu opciju 

Ako vam je samo on/off opcija na daljinu interesantna onda se to najjeftinije rješava s nekim WiFI switchom kao Sonoff basic za par eura

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi 5 Plus, Global ROM, još nema MIUI 11 updatea. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Roborock S5 / S50 Review After 10 Months - The Good the Bad the Ugly

Znam da će ovjde biti zainteresiranih

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo nakon godinu dana dojam je da usisavač slabije usisava, puno je glasniji nego prije, te lageri na kotačima su otišli u vječna lovišta (ili kaj god da to je što proizvodi enormnu količinu buke čim mora prijeći minimalnu uzvisinu).

Know your limits.
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Koliko puta tjedno je usisavao?
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MasterG kaže...

ima tipa ovo...to si ja mislim ugradit, navodno radi čist dobro sa plinskim bojlerom i centralnim grijanjem, smao je potrebno dobru verziju kupiti.

 

EDIT:

ovaj koji sam stavio nije xiaomi doduše, al ivjerujem da radi na istom principu. Može netko link na xiaomi pliz

 

Koju opciju treba uzeti baš za plinski bojler s centralnim grijanjem? Je li to ova varijanta BHT-002-GCLW?

10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

I dalje muku mucim sa ne potrebnim battery drainom. Miui 11.0.0.2

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Uzeo danas u areni stolnu lampu.

Prezadovoljan sam. Ekstra kvaliteta izrade.

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

ja imam elektricne radijatore u kuci, svaki je posebno ukljucen u uticnicu i svaki na sebi ima termostat za reguliranje temperature. kakve su mi smart opcije za to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
andreas11 kaže...

Uzeo danas u areni stolnu lampu.

Prezadovoljan sam. Ekstra kvaliteta izrade.

 

 Koliko si platio? To je LED ili?

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
hrcbrc kaže...
MasterG kaže...

ima tipa ovo...to si ja mislim ugradit, navodno radi čist dobro sa plinskim bojlerom i centralnim grijanjem, smao je potrebno dobru verziju kupiti.

 

EDIT:

ovaj koji sam stavio nije xiaomi doduše, al ivjerujem da radi na istom principu. Može netko link na xiaomi pliz

 

Koju opciju treba uzeti baš za plinski bojler s centralnim grijanjem? Je li to ova varijanta BHT-002-GCLW?

 Da, tako sam i ja zaključio (isto imam plinski bojler sa centralnim grijanjem)...ali prije kupovine bih ipak kontaktirao prodavača direktno i potvrdio. To mi je prva sljedeća kupovina, po komentarima ekipa je zadovoljna

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 22:16 (MasterG).
6 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Zna netko di se da nabaviti kod nas Mi Vaga ali verzija 2 s BT 5.0 i staklom? Hrpa naših dućana reklamira jedinicu pod dvojku.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
U Bijelića u Arena Centar, Xiaomi dućan...279 kn!...i nije da reklamiraju jedinicu pod dvojku nego imaš dvije verzije dvojke!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 0:06 (Mali322).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice