Redmi Note 7 / pro

poruka: 304
|
čitano: 116.952
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Redmi Note 7 / pro
Pred par dana je predstavljen Xiaomijev novi mid range mob. Prvi iz serije pod vlastitim Redmi brandom. Meni izgleda dobro :)

Gorilla glass 5, 4000 mAh, sd 660, meni osobno dobar dizajn , 6.3 incha, 48+12 mpx straznje kamere.

Cijena je oko 200$ za prvi model, a uskoro bi trebala doci pro verzija na indijsko trziste, navodno sa sony senzorom. Obicna verzija ima samsungov.

https://www.racunalo.com/xiaomi-redmi-note-7-unboxing-i-prvi-dojmovi-jako-jako-pozitivni/amp/
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Crash test, za sada odlican:

https://m.youtube.com/watch?v=te21JsT7g0I https://m.youtube.com/watch?v=C7ko6UdtAaE

Recenzenti spominju gorilla 6 staklo.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Mcf :)

Hoće li cijena biti slična poput onoj koju je imao redmi note 5 dok je prošle god izlazio ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Izgleda da budu slicne cijene, pro ce biti skuplji cini se..
7 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Pro ce biti skuplji ziher.. kineskoj verziji lijepo pada cijena..na predstavljanju je bilo 250 dolara(4/64gb), a sad je vec 210.

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Kad će globalna verzija? 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Ako bude indijski release, kao i sa ostalom noteovima, sljedeci mjesec.
8 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Mene sad više privlači Xiaomi mi mix 3  u paketu se dobije  i qi bezični punjač.  Jedino mi je žao sto  baterija nije minimalno 4000mah.

 

 

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
"the post on Weibo revealed that Redmi Note 7 Pro will feature Sony IMX586 sensor. The sensor was introduced in July, 2018 and was claimed by Sony as the ‘world’s first’ to feature pixel size of 0.8um"

https://www.google.com/amp/s/m.timesofindia.com/gadgets-news/redmi-note-7-pro-may-come-with-6gb-ram-and-128gb-storage/amp_articleshow/67754171.cms
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Jel kupio netko već pa da vidimo utiske ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Ja čekam globalnu, valjda će bit uskoro?! Strah me nekako uzimat kinesku verziju. Jel tko kupio, dojmovi?? #cantwait

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Gogo222 kaže...
Jel kupio netko već pa da vidimo utiske ?

 

jayella kaže...

Ja čekam globalnu, valjda će bit uskoro?! Strah me nekako uzimat kinesku verziju. Jel tko kupio, dojmovi?? #cantwait

Ima recenzija na mob.hr

11 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Sve već viđeno samo u tom ili drugom obliku, samo su sada reciklirali to u niži cjenovni rang. Puno ruskih recenzija već ima, mob je bomba za tu lovu

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Kamera losija nego kod 5/6 i notch izglerda odvratno, zaobici dok ne dodje osmica krajem ljeta 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro

Kamera lošija?!  Ne bih rekla... Djeluje izvrsno za te pare, pogledaj malo bolje! 

13 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Imam ga par dana i meni je odličan, igrice ne igram na mobu a kamera mi je odlična. Baterija mi traje po dva dana bez problema. Sve u svemu zadovoljan

Who bolan cares
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Jesi probao gcam mozda?
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
mcf kaže...
Jesi probao gcam mozda?

 Jesam, imam je instaliranu. slike su bolje sa g cam. Ali ni sa ovom predinstaliranom stvarno nisu loše. Video još nisam probao tako da ne mogu nisšta o tome komentirati. Ima po netu da neke aplikacije neće da rade na rn7 jedna on njih je tripadvizor. Sve drugo što ja koristim od novina drutvenih mreža radi bez problema. Danas popodne sam punio bateriju nakon 2  dana i par sati korištrenja mobitela. 

Who bolan cares
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
28.2 ide indijska/global verzija, za pro se jos ne zna
 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
mcf kaže...
28.2 ide indijska/global verzija, za pro se jos ne zna

 

Ajde napokon... Odlučila ga kupit, a nikako da izađe na tržište 

13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
I ja.. sam cu pricekati da vidim usporedbu prvih fotki sa pro modela, ako bude bolji sonyev senzor, uzet cu pro.
9 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
dejan1471 kaže...
mcf kaže...
Jesi probao gcam mozda?

 Jesam, imam je instaliranu. slike su bolje sa g cam. Ali ni sa ovom predinstaliranom stvarno nisu loše. Video još nisam probao tako da ne mogu nisšta o tome komentirati. Ima po netu da neke aplikacije neće da rade na rn7 jedna on njih je tripadvizor. Sve drugo što ja koristim od novina drutvenih mreža radi bez problema. Danas popodne sam punio bateriju nakon 2  dana i par sati korištrenja mobitela. 

 Tripadvisor ne radi ni meni na Mix 3 ni na Redmi note 3 pro, mislim da je do MIUI-a

13 godina
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Odlučila sam uzet kinesku verziju jer izgleda da pro neće u globalnu. Ili se varam? Oću li imat poteškoća kakvih jer je kineska?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

trebala bi stići i global verzija, uvijek prvo dolazi čajniz - koja je očajna jer je prepuna bloata i reklama (ma da su reklame počeli i gurati nakon miui i na global rom...)

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Hornet_93 kaže...

trebala bi stići i global verzija, uvijek prvo dolazi čajniz - koja je očajna jer je prepuna bloata i reklama (ma da su reklame počeli i gurati nakon miui i na global rom...)

 Čitala negdje da pro neće u globalnu... :( 

15 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
jayella kaže...
Hornet_93 kaže...

trebala bi stići i global verzija, uvijek prvo dolazi čajniz - koja je očajna jer je prepuna bloata i reklama (ma da su reklame počeli i gurati nakon miui i na global rom...)

 Čitala negdje da pro neće u globalnu... :( 

 Na dosta portala piše da ništa od globalne verzije. Čak se i na gsmareni spominje izvor iz xda koji potvrđuje. link

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 13:25 (Pero).
13 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Tak je, mislim da je išla i neka ofišl izjava da nikaj od globalne verzije note 7 pro-a; https://www.xda-developers.com/redmi-note-7-pro-india-china-restrict/

 

jayella kaže...

Odlučila sam uzet kinesku verziju jer izgleda da pro neće u globalnu. Ili se varam? Oću li imat poteškoća kakvih jer je kineska?

 

Ajde pls javi kad stigne kakav je telefon :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 15:24 (sinkee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
sinkee kaže...

Tak je, mislim da je išla i neka ofišl izjava da nikaj od globalne verzije note 7 pro-a; https://www.xda-developers.com/redmi-note-7-pro-india-china-restrict/

 

jayella kaže...

Odlučila sam uzet kinesku verziju jer izgleda da pro neće u globalnu. Ili se varam? Oću li imat poteškoća kakvih jer je kineska?

 

Ajde pls javi kad stigne kakav je telefon :)

 Može 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice