Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 441.826
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Ma imam samo stock maskicu, na terenu puno telefoniram i užasno me nanervira kada se derem ljudima da sam došao iz civilne zaštite a genijalac sam se muteao...

Gmail radi kad sam clearao cache, a factory reset sada stvarno ne mogu uraditi

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Dan1234567890 kaže...

Znači imaju cijenu za EU i ona je 1000$. Imaju cijenu za kinu i ona je 800$.

A ti bi ih pitao jel moze da kupim ovaj za kinu za 800$ i dobijem ga u EU? ne kuzim te...

Iz EU stiže za 4-5 dana jer šalju iz EU skladišta, a iz Kine stiže za par tjedana.

Tko ne želi čekati plati 1000$.

 

Evo ja ću ih pitati, pa napišem odgovor. 

9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
Dan1234567890 kaže...

Znači imaju cijenu za EU i ona je 1000$. Imaju cijenu za kinu i ona je 800$.

A ti bi ih pitao jel moze da kupim ovaj za kinu za 800$ i dobijem ga u EU? ne kuzim te...

Iz EU stiže za 4-5 dana jer šalju iz EU skladišta, a iz Kine stiže za par tjedana.

Tko ne želi čekati plati 1000$.

 

Evo ja ću ih pitati, pa napišem odgovor. 

 to mi nema nikakvog smisla, jer bi svi pricekali koji tjedan duze i platili 200$ manje. no pitaj, kad već mislis da ima smisla...možda sam ja glup pa ne kuzim neke osnovne stvari...

onda bi i sve druge modele sa giztop-a mogao kupiti po cijenama koje su tamo za kineze, a ne ove za koje piše EU...

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 17:14 (Dan1234567890).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Dan1234567890 kaže...

 to mi nema nikakvog smisla, jer bi svi pricekali koji tjedan duze i platili 200$ manje. no pitaj, kad već mislis da ima smisla...možda sam ja glup pa ne kuzim neke osnovne stvari...

nemoj tražiti smisao kod Kineza, oni imaju posebnu logiku, tako da je sve moguće. 

kad sam ga ja kupio nije ni postojala ta druga opcija (EU) već samo iz Kine i onda su ga prepakirali u Njemačkoj i poslali za RH.

14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Znači baterija na Mi10T PRO je po meni brutalna.

Jučer (od noći prije do navečer) sam uspio izvuć 7h sot, 90% na 4G+.

 

Danas evo trenutno 5h30min sot, večina na wifi (nekih 2h30min na 4G+), dosta FM20, pozivi, youtube, surfanje, fejs i te điđe, 43% još ostalo.

 

Dva punjenja sam prošao, ali vidi se da baterija lagano sjeda na svoje mjesto.

Ono što mi je za sad fascinantno, preko noći u stanju mirovanja troši doslovce manje od 1% (ako je vjerovat prikazu), što mi se nije desilo na niti jednom uređaju do sada.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 11:03 (zabranjeniples).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Dan1234567890 kaže...

 to mi nema nikakvog smisla, jer bi svi pricekali koji tjedan duze i platili 200$ manje. no pitaj, kad već mislis da ima smisla...možda sam ja glup pa ne kuzim neke osnovne stvari...

onda bi i sve druge modele sa giztop-a mogao kupiti po cijenama koje su tamo za kineze, a ne ove za koje piše EU...

Dobio sam odgovor, cijena je u biti gotovo ista, naručio iz Kine ili sa EU skladišta, međutim trenutno na EU skladištu imaju samo 12/256 i 16/512 raspoložive modele, drugo se rasprodalo i čeka se nova pošiljka. Može se naručiti iz Kine, ali onda ne ide preko EU skladišta, znači plaća se PDV. Logično je bilo, ali ništa me nije koštalo provjeriti.

 

Znači kad stigne 8/128 verzija cijena će biti manje više kao trenutna iz Kine 800$, možda +20$. Isto je sad sa 12/256 transparent verzijom iz EU je 1029$, a iz Kine 1009$.

14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Danas sletio 12.0.18 na moj Mi10T PRO, global stable.

Ovako na prvu nisam primjetio neke razlike, osim možd nešto sitno, tipa pod prikaz ubačene opcije svijetli i tamni način.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 20:30 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

nakon instaliranog 12.0.18 ažuriranja 

 

na Poco Launcher ne rade geste 

I <3
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
krokodil kaže...

nakon instaliranog 12.0.18 ažuriranja 

 

na Poco Launcher ne rade geste 

 Ja sam na stock s ladicom za aplikacije, geste i dalje rade jako lijepo i uredno.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
krokodil kaže...

nakon instaliranog 12.0.18 ažuriranja 

 

na Poco Launcher ne rade geste 

 Ni nakon restarta?

 

Meni se na mi9t dogadjalo da prilikom saltanja sa poco na miui launcer, geste ne rade na miui launcheru

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
16OR kaže...
krokodil kaže...

nakon instaliranog 12.0.18 ažuriranja 

 

na Poco Launcher ne rade geste 

 Ni nakon restarta?

 

Meni se na mi9t dogadjalo da prilikom saltanja sa poco na miui launcer, geste ne rade na miui launcheru

 

 

 

Da ni nakon hard reset-a ne rade. probao sam neki drugi launcher, od 5,6 launchera na niti jednom ne rade geste.

 

 

I <3
3 godine
protjeran
offline
Xiaomi Mi 10

Kako da napravim clear cache?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
user2206 kaže...

Kako da napravim clear cache?

 Misliš na razini sustava?

Ako se ne varam, to se radi za svaku aplikaciju posebno?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
3 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...
user2206 kaže...

Kako da napravim clear cache?

 Misliš na razini sustava?

Ako se ne varam, to se radi za svaku aplikaciju posebno?

 Da, dal je to moguće i dal se preporuča, npr. nakon nadogradnje MIUI-a?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
user2206 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
user2206 kaže...

Kako da napravim clear cache?

 Misliš na razini sustava?

Ako se ne varam, to se radi za svaku aplikaciju posebno?

 Da, dal je to moguće i dal se preporuča, npr. nakon nadogradnje MIUI-a?

 Probaj preko Security app, u njoj ima opcija brisanja cachea.

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Ekipa..jel i vi imate problem u svom Xiaomi mobitelu (ja imam Mi 10t pro) da imate crni underline dok tipkate..? 

Iskljucen mi je Auto-correct ali i dalje se pokazuje.

Najgore mi je dok nekog tagiram i onda cim napravim razmak makne se underline a i makne mi tag.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
user2206 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
user2206 kaže...

Kako da napravim clear cache?

 Misliš na razini sustava?

Ako se ne varam, to se radi za svaku aplikaciju posebno?

 Da, dal je to moguće i dal se preporuča, npr. nakon nadogradnje MIUI-a?

 Ja za to ne znam, gle što kolega kaže, da se s aplikacijom to može napraviti.

Johntra kaže...

Ekipa..jel i vi imate problem u svom Xiaomi mobitelu (ja imam Mi 10t pro) da imate crni underline dok tipkate..? 

Iskljucen mi je Auto-correct ali i dalje se pokazuje.

Najgore mi je dok nekog tagiram i onda cim napravim razmak makne se underline a i makne mi tag.

 Pošto ne znam na što misliš, pretpostavljam da mi se to ne događa (Mi 10) :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Johntra kaže...

Ekipa..jel i vi imate problem u svom Xiaomi mobitelu (ja imam Mi 10t pro) da imate crni underline dok tipkate..? 

Iskljucen mi je Auto-correct ali i dalje se pokazuje.

Najgore mi je dok nekog tagiram i onda cim napravim razmak makne se underline a i makne mi tag.

 Ne. Daj screenshot, to ti se uključilo nekakvo sranje u tipkovnici.

15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

bok, ne znam jel netko ima problema s vibracijom kada mi je silent jedva se osjeti da vibrira, ništa nije bolje kada je u normalnom mode.

vidim na netu da su ljudi počeli imati problema nakon upgradea, ali sve šturo vezano za vibraciju, nisam našao postavke da pojačam intezitet

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
Johntra kaže...

Ekipa..jel i vi imate problem u svom Xiaomi mobitelu (ja imam Mi 10t pro) da imate crni underline dok tipkate..? 

Iskljucen mi je Auto-correct ali i dalje se pokazuje.

Najgore mi je dok nekog tagiram i onda cim napravim razmak makne se underline a i makne mi tag.

 Ne. Daj screenshot, to ti se uključilo nekakvo sranje u tipkovnici.

Evo..kad pišem, pojavi se taj underline ispod. Čim stavim razmak, makne se crtica. Ne smeta mi inače..ali kažem, problem je najveći kod tagiranja nekoga. Makne crticu ali i tag čim napravim razmak.

Kao što i vidite, Auto-corretction je isključen.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Johntra kaže..

Sve si pogasio u pistavkama ?

Probaj onda još izbrisat ađuriranja na gboard (postavke/aplikacije), pa onda naknadno ažuriraj.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zabranjeniples kaže...
Johntra kaže..

Sve si pogasio u pistavkama ?

Probaj onda još izbrisat ađuriranja na gboard (postavke/aplikacije), pa onda naknadno ažuriraj.

Sve sam isključio što sam mogao isključit. Barem mislim.

Ne znam gdje je Gboard. Njega sam već imao predinstaliranog u mobitelu..tako da ga ne vidim pod app.

Ali probao sam i neke druge keyboarde..i opet sve isto.

Vjerojatno je u samom mobitelu problem, možda neki update ispravi problem.

Za popizdit :D

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

uđi u postavke,  keyboard settings, tamo bi trebao imati i postavke od gboard pa prođi po postavkama,

to bi trebao biti uključen neki correction...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Nije problem u mobitelu, već je problem u tipkovnici koju koristiš.

Imao sam isti problem i riješio stvar kako sam ti napisao.

Stvar se ažurirala i tu je negdje nastao problem.

Ako koristiš gboard, ideš na postavke/aplikacije/upravljaj aplikacijama i onda u search upiši gboard i stisni deinstaliraj ažuriranja.

Ako to ne pomogne, onda izbriši podatke od te apk, onda isključi sve u postavkama i onda napravi ručno ažuriranje.

Kako god, naknadno svakako možeš ažurirat i ne bi trebalo bit problema.

Ovo sve pod uvjetom da isključiš sve te ispravke i gluposti u postavkama same tkpkovnice.

Upravo radi ovakvih stvari sve ažuriram ručno i onda znam otprilike gdje je nastao problem.

 

Ako ne koristiš gboard, onda traži problem u tipkovnici koju koristiš.

Kako god, ja isto koristim Mi10T PRO, tako da sigurno nije do toga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 15:33 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Stigao mi je update na android 11. U nadi da će ispeglati neke bugove skinuh ga. Full screen kontrole su potpuno mrtve, a u postavkama se ne mogu ugasiti. Koristim mob u 2021oj sa accessibility quickballom. Factory reset ne mogu raditi do srijede, ali bome bi ga hardverski resetirao sa 4og kata. Nakon 6 godina vrijeme je za povrat Samsungu, ovo je sramota

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maks0806 kaže...

Stigao mi je update na android 11. U nadi da će ispeglati neke bugove skinuh ga. Full screen kontrole su potpuno mrtve, a u postavkama se ne mogu ugasiti. Koristim mob u 2021oj sa accessibility quickballom. Factory reset ne mogu raditi do srijede, ali bome bi ga hardverski resetirao sa 4og kata. Nakon 6 godina vrijeme je za povrat Samsungu, ovo je sramota

 

 

fullscreen kontrole mrtve

taktilna vibracija negdje radi,negdje ne

poco launcher sa gestama ne radi 

 

 

užas teški

I <3
11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ma zezale su me i prije updatea, ali sad mi ne rade, a pod settingsima za to uopće nema opcija osim odabrati aplikacije koje koriste full screen. Nanervirao me mob u tjedan dana grozno, ali ovo je kap koja je prelila čašu. Ide na njuškalo jer me je sram prodavati ga tu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
krokodil kaže...
maks0806 kaže...

Stigao mi je update na android 11. U nadi da će ispeglati neke bugove skinuh ga. Full screen kontrole su potpuno mrtve, a u postavkama se ne mogu ugasiti. Koristim mob u 2021oj sa accessibility quickballom. Factory reset ne mogu raditi do srijede, ali bome bi ga hardverski resetirao sa 4og kata. Nakon 6 godina vrijeme je za povrat Samsungu, ovo je sramota

 

 

fullscreen kontrole mrtve

taktilna vibracija negdje radi,negdje ne

poco launcher sa gestama ne radi 

 

 

užas teški

Treba kupiti Samsung njima se to nikada ne dešava. 

 

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Gestures-not-working-properly/td-p/4296518

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-a-series/galaxy-a71-keyboard-haptic-feedback-not-working/td-p/1773026

https://thedroidguy.com/note10-phone-crashing-android-10-update-1116986

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Johntra kaže...
zabranjeniples kaže...
Johntra kaže..

Sve si pogasio u pistavkama ?

Probaj onda još izbrisat ađuriranja na gboard (postavke/aplikacije), pa onda naknadno ažuriraj.

Sve sam isključio što sam mogao isključit. Barem mislim.

Ne znam gdje je Gboard. Njega sam već imao predinstaliranog u mobitelu..tako da ga ne vidim pod app.

Ali probao sam i neke druge keyboarde..i opet sve isto.

Vjerojatno je u samom mobitelu problem, možda neki update ispravi problem.

Za popizdit :D

 

To podvuceno imam samo kad mi je ukljucena traka prijedloga rijeci, jesi probao s tim?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice