Xiaomi Max

poruka: 229
|
čitano: 56.863
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
Ljudi, već drugo zaštitno staklo sam promijenila, ali ispod mi se pojave točkice. Prvi put sam mislila da su možda mrtvi pixeli, testiram, nije, promijenim staklo, jedno vrijeme bilo dobro pa opet se pojavljuju točkice. A bome, ova jedna nije mala.
Jel to do stakla ili do čega?
Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Max

A koje staklo si uzela? jesi prije stavljanja stakla ocistila povrsinu ekrana? 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
http://www.ebay.com.au/itm/401286984340

Ovo staklo sam stavila. Naravno da sam ocistila prije i bilo je ok. Nakon mjesec dana su mi se flekice pocele pojavljivati. Evo jučer jos jedna nova. Sada ih imam 3, a mjesec dana staklo.
Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
16 godina
offline
Xiaomi Max

Vjerojatno losa kvalitete tempered glassa, nista cudno za tu cijenu. Bolje uzeti provjereno nilkina jer iako je skuplji vrijedi tih novaca, pogotovo ako slucajno padne 

https://www.ebay.com.au/sch/i.html?_odkw=xiaomi+mi+max+nilkin&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xxiaomi+mi+max+nillkin+tempered.TRS0&_nkw=xiaomi+mi+max+nillkin+tempered&_sacat=0

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
Hvala ti. Evo baš gledam stakla, ali kad odaberem pita me da li bi H ili H+pro... Koja je razlika?
Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
16 godina
offline
Xiaomi Max

Razlika je u tvdoci staklo, uzmi bilo koje od nilkina 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max
...neke posebne razlike između mi Max i mi Max 2 u performansama baš i nisam primijetio. Mi Max 2 je ljepši i baterija mu osjetno duže traje, meni ponekad i 3 dana. napuni se jako brzo i ima USB C. Sa zadnjom nadogradnjom došao je splitscreen mode. Također sam primijetio da je crni rub oko ekrana puno tanji. Zvuk je osjetno bolji jer rade oba zvučnika, donji desni i gornji, te je kamera malo bolja. Uskoro će MIUI 9 pa ćemo vidjeti...
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Probajte ovu google HDR+ cameru, razlika je nebo i zemlja.
Potreban AOSP RR ili XenonHD rom koji imaju već camera2 api mod:

https://forum.xda-developers.com/mi-max/themes/google-camera-hdr-t3665646
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Pozdrav, ekipa! Razmisljam o kupovini max 2 telefona (nekako bi h bila sretnija s mixom ali mi je van budzeta :) ). Znam da nisu bas usporedivi, ali do sada sam koristila note 3 pro pa me zanima usporedba s istim po pitanju fluidnosti, kamere, povezivosti,... Druga stvar, gledam na honorbuy "obicnu" i global verziju i ne vidim nikakve razlike u specifikacijama osim u fekvencijama. Ima li jos neka razlika? Hvala :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Korisnik1251 kaže...
Pozdrav, ekipa! Razmisljam o kupovini max 2 telefona (nekako bi h bila sretnija s mixom ali mi je van budzeta :) ). Znam da nisu bas usporedivi, ali do sada sam koristila note 3 pro pa me zanima usporedba s istim po pitanju fluidnosti, kamere, povezivosti,... Druga stvar, gledam na honorbuy "obicnu" i global verziju i ne vidim nikakve razlike u specifikacijama osim u fekvencijama. Ima li jos neka razlika? Hvala :)

 Ako ti ne smeta veličina, go for it!

 

Max 2 je odličan uređaj, pogotovo što se baterije tiče, a i kamera je daleko bolja nego na Mi MIX. Uzmi Global verziju jer podržava više frekvenija za 4G.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
9 godina
offline
Xiaomi Max

A znas li slucajno kakva mu je kamera tj kakve slike ispadaju? Citala sam recenzije ali mi je nekako draze iskustvo korisnika :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Max

Pogledaj si primjere ovdje:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_2-review-1642p8.php

 

Mi MIX ima daleko slabiju kameru (loš omnivision senzor), ali opet daje sasvim zadovoljavajuće fotografije...

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Max

Ako imate rootani Max/Max 2 za dobre fotke svakako preporuka instalirati Google Cameru HDR+ s kojom su slike nevjerojatno bolje u low-light situacijama, a i video u 60fps je fantastičan (ima i opciju stabilizacije). Pošaljem link na .apk kome treba, postoji hrpa verzija na netu, no neke ne rade ispravno. Dva primjera dolje, prva fotka obična s Xiaomi kamerom, druga HDR s Googleovom, na 100% cropu razlike su lako uočljive.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Pogledaj moj post iz 9.mj
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max

Da, sad vidim, no neki dan sam isprobao baš tu verziju s XDA, ali ne radi kako spada na Max 2, fotke ispadnu kompletno zelene (ista stvar kao i na cca 6-7 drugih verzija koje sam isprobao). Ova verzija na linku radi dobro na Max 2...

8 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Hvala,dobro je znati ako uzmem Max 2.
Momentalno sam prodao Max-a i čekam Redmi 5 plus
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Max

Pozdrav,

Imam vec godinu i pol MI MAX ali pred 2 tjedna mi je po stoti puta nezgodno pao na asfalt bez silikonske maske i razbilo se staklo u donjem lijevom dijelu. Mob radi normalno ali vidim da su se pukotine pocele sirit prema gore. Ima li tko iskustva gdje to popraviti ili gdje narucit povoljno novi dio i gdje zamjeniti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Max

Nije tesko zamijeniti ekran na njemu, imas na aliexpressu za cca 35-40$ ili pogledaj na dragon tt, gledaj samo da uzmes sa okvirom

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 10:36 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Max

Jel tko mijenjao bateriju na mi max? Gdje kupiti novu bateriju, al da je što novija, a ne neka stara ne korištena?

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice