Xiaomi Mi Note 10 Lite

poruka: 92
|
čitano: 36.276
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Ležim na boku telefon mi je iznad glave kao leteči tanjur,približavam uhu ekran se zacrni,odmičem od uha pali se ekran,dakle mobitel je u vodoravnom položaju 

Dakle kod poziva sve funkcionira 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 10:43 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Mobitel radi normalno prilikom poziva bez obzira u kojem se položaju nalazite,kako kod mene tako i kod kolege  

Na kakav primjerak ćete naletjeti,to je pitanje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
Cesare kaže...

Mobitel radi normalno prilikom poziva bez obzira u kojem se položaju nalazite,kako kod mene tako i kod kolege  

Na kakav primjerak ćete naletjeti,to je pitanje.

 Već je ranije objašnjeno da se to manifestira samo na nekim uređajima. Pa kome se kocka...i taj mob nema proximity senzor već to odrađuje softverski ali aljkavo..negdje radi negdje ne radi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 10:52 (gnomisa).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
To mi zvuči kao nekakav glupi experiment, jer proximity ima baš svaki mob.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Meni je stalno zezao s time kada mi je mobitel dosao, a sada niti jednom vise.

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Mene je proximiti zezao,ali riješio sam tako da sam ga vratio, malo nadoplatio uzeo oneplus nord i nisam požalio!

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 7:25 (Dado75).
5 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Stigao Miui 12 kakve su impresije..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Bezveze, nista posebno. Proximity kod odlaznih poziva radi odlicno, ali kod dolaznih u 100% skucajeva kad se javim, ekran ostaje upaljen, ali moje rjesenje je da odmaknem par centimetara i vratim na uho, i onda se ugasi, nakon toga mogu kolko hocu odmicati i primicati i radi besprijekorno.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Zna bit i bolje.SOT dost impresivan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 22:01 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

jeli i vama dolazi skoro svaki drugi dan, "isprobajte nove MIUI 12 teme" obavijest, i onda otvori aplikaciju ako stisneš, i traži MIUI12 theme u aplikaciji i ništa.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Danas stigao 6/128 u bijeloj boji. Presao sam sa Pocophone F1 na Note 10 Lite i moram priznat da sam odusevljen koliko je mobitel dobar. Ovaj ekran i odaziv dodira je wow, valjda je ovo prvi put da kod Xiaomia imam takav neki premium osjecaj u ruci. Svakome bi ga preporucio i sto se tice ovih reklama nisam naisao jos na nitijednu, sve mi je na engleskom, mozda je do toga ( ili ga samo prekratko posjedujem ) ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
rocko9 kaže...

Danas stigao 6/128 u bijeloj boji. Presao sam sa Pocophone F1 na Note 10 Lite i moram priznat da sam odusevljen koliko je mobitel dobar. Ovaj ekran i odaziv dodira je wow, valjda je ovo prvi put da kod Xiaomia imam takav neki premium osjecaj u ruci. Svakome bi ga preporucio i sto se tice ovih reklama nisam naisao jos na nitijednu, sve mi je na engleskom, mozda je do toga ( ili ga samo prekratko posjedujem ) ?

Naravno kada si prešao iz budget serije u premium, a pojavljivati će ti se njihove reklame u nekim od njihovih aplikacija. Tipa kada nešto instaliraš skenira za sigurnost pa ti tamo bude reklama.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
rocko9 kaže...

Danas stigao 6/128 u bijeloj boji. Presao sam sa Pocophone F1 na Note 10 Lite i moram priznat da sam odusevljen koliko je mobitel dobar. Ovaj ekran i odaziv dodira je wow, valjda je ovo prvi put da kod Xiaomia imam takav neki premium osjecaj u ruci. Svakome bi ga preporucio i sto se tice ovih reklama nisam naisao jos na nitijednu, sve mi je na engleskom, mozda je do toga ( ili ga samo prekratko posjedujem ) ?

 Imam isti model. Bijeli jeli 

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Glacier White da, uvijek do sad sam imao crne mobitele. Ova bijela mi se nekako bas svidjela i uzivo je lijep, pa eto malo promjene.

16 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Nema reklama, ako ih ugasiš. U svim stock apl. ima u postavkama prikaži oglase, prilagođene preporuke, primaj preporuke itd. kvačice. Treba samo malo "pročačkati".

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Da li vama mobitel "zapinje", tj kod scrollanja, npr kroz Google Play, sve je nekako sjeckavo, cak i saltanje po ekranima desno lijevo nekako sjecka.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite

-

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 0:40 (love2ml86).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
Opalaa !! kaže...

Nema reklama, ako ih ugasiš. U svim stock apl. ima u postavkama prikaži oglase, prilagođene preporuke, primaj preporuke itd. kvačice. Treba samo malo "pročačkati".

 Evo kako ih isključiti

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
Smucek kaže...

Da li vama mobitel "zapinje", tj kod scrollanja, npr kroz Google Play, sve je nekako sjeckavo, cak i saltanje po ekranima desno lijevo nekako sjecka.

 Nemam takvih problema.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite

..instaliraj Pixel Q - icon pack  / Smucek.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 13:16 (lion002).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
Smucek kaže...

Da li vama mobitel "zapinje", tj kod scrollanja, npr kroz Google Play, sve je nekako sjeckavo, cak i saltanje po ekranima desno lijevo nekako sjecka.

meni se na mi9t sad pocelo desavat neko trzanje

i to nakon nekog od updejta security aplikacije

 

resetiram bude dobro cca 5 dana onda krene trzat, dosad to nikad nisam dozivio

 

opera mi isto trza, dok mi browser radi kao podmazan

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
lion002 kaže...

..instaliraj Pixel Q - icon pack  / Smucek.

 S ovim moram i neki Launcher instalirati?

 

A upravo ovo se desava, npr Facebook radi besprijekorno, Tapatalk takodjer, scroll fluidan bez trzanja, dok npr GooglePlay i one Google vijesti na lijevom ekranu trzaju. Cudno zaista.

You better run, you better take cover!
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
Smucek kaže...
lion002 kaže...

..instaliraj Pixel Q - icon pack  / Smucek.

 S ovim moram i neki Launcher instalirati?

 

A upravo ovo se desava, npr Facebook radi besprijekorno, Tapatalk takodjer, scroll fluidan bez trzanja, dok npr GooglePlay i one Google vijesti na lijevom ekranu trzaju. Cudno zaista.

 ... ne trebaš. Ako ti ne pomogne uvijek možeš maknuti. Ja sam imao malo laga/sjeckanja kada skrolujem u aplikacijama i ovo mi je pomoglo i dan danas koristim/sve je fluidnije/problem riješen. I ja sam našao ovo riješenje na drugom forumu/lik takođe imao lag/sjeckanje i preporučio ovo gore navedeno. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 12:03 (lion002).
14 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Icon pack sasvim sigurno nece rijesit njegov "problem", potpuno je nepovezano. Scroll u store-u i google feed-u "trza" jer konstantno loada nove podatke, to je normalno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite
Sta je s proximity sranjima?
jel to rijeseno?
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Ja jos nisam naisao na taj problem, ocito netko ima problem netko ne.

5 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Ja nisam ni imao taj problem,vjerujem da je riješen problem nadogradnjom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Da pitam i u ovom taboru :)

 

Poco X3 ili Mi Note 10 Lite? :)

 

Za starije osobe.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Evo nakon nesto vise od tri mjeseca koristenja javlja mi se polagani lag kad izlazim iz jedne aplikacije u drugu. Kada resetiram mobitel opet radi brzo i fluidno te se nakon jednog dana opet pojavljuju sitni lagovi kod multitaskinga i kod izlaska i ulaska u aplikacije. Ima li neki fiks ili jednostavno cekat MIUI update i nadat se da ce se to sve sredit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Stavio novi update i Android 11. Ista stvar nakon nekoliko dana koristenja mobitel se uspori i potreban mu je reset i onda sve radi kako treba nekoliko dana pa opet isti problem....

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice